| Mie,da!...este complexa si distractiva!...astept si parerile voastre! | ||
|
caleidoscop Postat pe 10 Mai 2012 21:02 |
||
|---|---|---|
| sunt si burlaci la emisiunea asta ? :-P | ||
|
cri_cat Postat pe 15 Mai 2012 22:50 |
||
emisiunea, nu. Doar burlacii.
|
||
|
|
||
|
quasaria Postat pe 16 Mai 2012 01:51 |
||
Caleidoscopule,neata ! M-am tinut de cuvant cu filmuletzul Treci pe la mine... ....sper sa am azi timp sa pun si restul |
||
|
Rotty Postat pe 16 Mai 2012 07:57 |
||
as pleca...vorba cantecului interpretat de Vali Vijelie insa am orar ffff.incarcat, eu lucrez planificat momentan,asta nu se intampla tot timpul!...dar o sa-mi fac timp si voi trece!...sa-l vad pe frumusetea de Rotty!..succes in activitatile cotidiene, mai ales in cele de la sfarsitul saptamanii!....sunt o familista convinsa, dar si o tipa petrecareata...macar pe Garbo!
|
||
|
caleidoscop Postat pe 19 Mai 2012 11:42 |
||
| Burlacite sunt?...parerile lor conteaza, indeosebi! | ||
|
caleidoscop Postat pe 19 Mai 2012 11:44 |
||
| nu-mi place, am incercat sa mauit si n-am rezistat mai mult de 10 min (cred ca nici atat); cand deschid fetele alea gura sa vorbeasca ...... iar burlacii, pfffff, cu ei ridicam numarul de papagali pe cap de locuitor | ||
|
adeline Postat pe 29 Mai 2012 09:27 |
||
| sincer,nu ,mi se pare o emisiune de prost gust. | ||
|
garbo082677 Postat pe 29 Mai 2012 09:45 |
||
| NU ,CATEGORIC NU. | ||
|
garbo203525 Postat pe 1 Iunie 2012 23:25 |
||
| Care era miza la Burlacul? Parca sa-si gaseasca aleasa. Asta am inteles eu din cat am avut rabdare sa urmaresc. Nu stiu care a fost nefericita castigatoare, dar Bote .... tot dupa Barbie suspina. Aiureala din start. Cealalta emisiune cu mai multi/te burlaci/te m-a pierdut din start. Doua minute i-am alocat. Si aici aparea Bote, care nu stiu ce rol avea . Concluzia: tampenii. Emisiunea Agentul Vip imi place si-o urmaresc uneori. | ||
|
mamamiamea Postat pe 2 Iunie 2012 06:50 |
||
E o emisiune? Distrac�ie de 2 parale pt...
|
||
|
Axl_R Postat pe 2 Iunie 2012 08:34 |
||
| NU,CATEGORIC NU. | ||
|
garbo203525 Postat pe 3 Iunie 2012 17:18 |
||
complexa? !
|
||
|
Laura_M Postat pe 3 Iunie 2012 17:38 |
||
| ...EXACT, complexa sau aproape complexa dpdv.al meu! | ||
|
caleidoscop Postat pe 3 Iunie 2012 23:37 |
||
| Subiect | Mesaje | Ultimul Mesaj |
|---|---|---|
| Ajutor! | 6 | De la: garbo_431210 2 Octombrie 2016 10:41 |
| Bulimie? | 3 | De la: Ciresica 7 Martie 2011 05:14 |
| Bine ai venit, Lelia Mossora! | 775 | De la: lady_corina 8 August 2009 14:40 |
|
|
||
| Voi stiți sa z�mbiți ? | 54 | De la: VOIAJOR 8 Iulie 2012 21:39 |
| topic pt lipsa de inspiratie! ce cladire din romania credeti ca ar merita ajutor ?? | 48 | De la: picaturaderoua 28 August 2009 17:02 |
România pierde 1 din 6 tineri din sistem. Piața muncii achită nota de plată
22 de defibrilatoare publice în 18 orașe. Un trecător poate salva o viață în primele 3 minute dupa un stop cardiac
Sâmbătă, 16 mai, Bikers For Humanity vă invită la acțiunea anuală de donare de sânge!
McHappy Day 2026®: fapte bune care țin familiile împreună