In urma topicului " cum sa scapam de michelle?" 013 a fost banat

Buna seara!
In urma acestui topic , 013 a fost banat de site-ul Garbo care a apreciat necesara sanctionarea utilizatorului in urma raportarii de catre alti utilizatori ai site-ului Garbo a continutului postat de catre aceasta persoana "(comentarii, mesaje pe forum, imagini, videoclipuri, etc.)
A fost analizata activitatea acestui utilizator si s-a hotarat sanctiunea: 013 nu mai poate intra pe forum.
Voi ce parere aveti? A incalcat Garbo 013 " Termenii si Conditiile de utilizare?"




garbo220608
Postat pe 1 Septembrie 2011 00:58
esti cumva "sondor" de opinie?
cenzor de opinie?
care e problema ta ca a fost banat acel cont? esti cumva 013 cu cont nou?
tzi se pare firesc sa vina cineva sa faca un topic cu titlul "cum scapam de 013?" sau "cum scapam de garbo220606?" sau "cum scapam de userul x?" oricare al fi el???
numai o minte bolnava nu poate avea loc in lumea virtuala de un alt user?
ce-ai zice daca 013, ar fi intalnit-o in viata reala pe michele si nu i-ar fi placut fatza ei, sau vocea ei, sau...etc. ar fi fost normal s-o suprime, nu? sau sa puna la cale o astfel de marshavie, asemenea topicului initiat?
cainele moare de drum lung si prostul de grija altuia... ca si tine de altfel, de grija lui 013... si a contului ei!
alfheim
Postat pe 1 Septembrie 2011 11:18
bre , mata n-ai dormit bine ........or nu ti-ai luat pastilele
jeanette40
Postat pe 1 Septembrie 2011 11:38
michelle., mon amour!
sau ma insel?
RAC_RODI_CA
Postat pe 1 Septembrie 2011 11:41
Da, a incalcat. Si va mai fi banat, daca va mai continua
alf, e aceeasi mrie care sufera, probabil, de nabagare in seama. Vad ca are o singura idee, dar fixa. Nu ca nu ar mai fi si altii asemenea...
Thor_again
Postat pe 1 Septembrie 2011 12:08
thor, am pus retorica intrebare daca nu cumva e 013 cu cont nou, fiindca-mi pare firesc sa faca iar valuri... deh, dupa cum se vede nu i-a ajuns ca si-a luat-o o data!
mda... chiar daca nu doare prostia, cel putin urla!
alfheim
Postat pe 1 Septembrie 2011 12:20
mie nu mi se pare proasta, mi se pare doar fraiera ca isi pierde vremea cu aberatiile astea pe care le scoate, cand ar putea sa iasa mai bine la o plimbare...
pe michelle oricum nu o ating chestiile astea nici cat negru sub unghie, e cutra harshita in toate cele ale garbo. dimpotriva, ii creste cota de piata!
Thor_again
Postat pe 1 Septembrie 2011 12:22
la drept vorbind, cred ca nu era nici un bai daca-i bana contul chiar inaintea topicului cu pricina...
oricum n-a adus decat laturi si venin....
fereasca Sfantu' sa-si mushte limba, ca moare otravita sarmana 013!
alfheim
Postat pe 1 Septembrie 2011 12:33
lasa, mai, s-o incurajam sa si-o muste, de ce nu?
Thor_again
Postat pe 1 Septembrie 2011 12:36
Ptiu, nene! Inghesuiala mare si-n virtual !
Eu credeam ca aici avem loc suficient sa zburdam fara a deranja pe altii si cand colo uite pozna, trebuie sa dai din coate!!
SAL
Postat pe 1 Septembrie 2011 13:14
da din coate!fa-ti loc!
RAC_RODI_CA
Postat pe 1 Septembrie 2011 13:32
v-ati dilit, copilasi? iaca, de-aia nu mai pot eu, ca face nush cine topic pentru mine, ca nu ma place...ce sa spun, nu mai dorm noaptea de grija
nici eu nu-i suport pe multi, si in afara de faptul ca am o replica ironica sau sarcastica, nu fac valuri
lasa...sa fie primit...garbo e mare, hehehe...

siiii...don'soara 608, tanti 013 nu e singura banata...a mai fost o duduie in combinatie cu alta, care si-a facut fo' 10 conturi, doar ca sa ma poata improsca cu noroi...si toate conturile au fost banate
deci, indiferent cine esti - nu ca m-ar interesa - iti sugerez sa stai cumintica, si sa iti faci o intrare decenta pe garbo, postand civilizat
repet, ca sa intelegi si tu...NU dau doi bani pe cei care nu ma suporta
nah, acu' sper ca ai inteles...

rodicuta...mon amour???!!!
oaliiooo, o sa-mi iasa dreaq vorbe, hehehe
michelle_
Postat pe 1 Septembrie 2011 15:38
directorul teatrului catre actor!..!

vasilescule, de cand joci rolul lui Jago, am auzit ca umbli cu vorbe prin teatru!!!
alfheim
Postat pe 1 Septembrie 2011 15:52
nush, sis... chiar o fi rodicutza aia a noast', veche, antica si de demult?
Thor_again
Postat pe 1 Septembrie 2011 16:04
neeee...nu poci ca sa crez
daca e ea, sper sa vina cu o rezolvare la cele unghii exfoliate, ca si eu sufar din greu
michelle_
Postat pe 1 Septembrie 2011 16:09
RAC_RODI_CA
Postat pe 1 Septembrie 2011 19:42
de esti tu aceea sa stii ca cel mirobolant topic deschis de tine, l-am transformat eu in clab de blonde
eu sper ca nu esti, ca prea multe mishtouri s-au facut atunci, ehe, he, he...
dar, indiferent cine esti, iti zic welcome pe garbo
michelle_
Postat pe 1 Septembrie 2011 20:33
evil, evil, evil bitch! my sis! yeah, she is!
Thor_again
Postat pe 1 Septembrie 2011 20:36
hai, bro...is eu ticaloasa, da' tre sa recunosti ca sunt si dulce atunci cand vreau
mai putin cu leprele lipsite de caracter, lepre agresive, si care plini de morala fiind, uita ca improscatul cu noroi nu face decat sa-i murdareasca pe ei
si nu la ex 013 si actuala 608 ma refer acum...

michelle_
Postat pe 1 Septembrie 2011 20:48
De la: michelle_, la data 2011-09-01 20:48:03hai, bro...is eu ticaloasa, da' tre sa recunosti ca sunt si dulce atunci cand vreau


pai io ce-am facut mai sus?
bre, despre hodorogi la andropauza, numai de bine, ca peste vreo 50 de ani poate oi ajunge si eu ca ei
Thor_again
Postat pe 1 Septembrie 2011 20:54
deh, fratioare...io ziceam de femei si barbati, deopotriva...
michelle_
Postat pe 1 Septembrie 2011 21:38
si io ma gandeam la fel, dar mi-a fost jena sa folosesc termenul de menopauza, ca sa nu se simta lezata vreo persoana nevinovata
Thor_again
Postat pe 1 Septembrie 2011 21:49
ei, nevinovata...
e la moda, maicuta...conturi puse la dospit tz ani, si pe urma..pac! reglare de conturi
intre timp, contu' "mama" sta tacut, nici nu calca p-acilea...chestiile subterane se petrec in alta parte, toata lumea pare nevinovata, "victima" se lamenteaza sotto voce, la aia de au urechi si nervi s-o asculte
parerea mea e ca de la tine mi se trage, ehe, he, he... preferinta mea a fost foarte clara
de-aia si sugeram psihologul ala
michelle_
Postat pe 1 Septembrie 2011 22:33
Dar eu nu stiu la ce anume se astepta deschziatoarea de topic.. nu cumva sa fie premiat acel cont, 013?
anakin
Postat pe 2 Septembrie 2011 14:29
ba da, Anakinu.
cu o excursie in vietnam.
dus.
Thor_again
Postat pe 2 Septembrie 2011 14:31
Esti marinimos, Vietnamul este o tara cu cu o super-economie, este a doua putere asiatica, dupa China, anul asta au depasit Japonia ca ritm de crestere, e drept, ajutati de evenimentele din martie.
Eu as fi recomandat o Libia, o Eritreea, ceva cu adrenalina..
anakin
Postat pe 2 Septembrie 2011 14:36
pai eu n-am vrut sa fiu asa rau, ca ii recomandam Cambodgia, in special un anume "orasel" plutitor, in care locuiesc homeless-ii cambodgieni.
Thor_again
Postat pe 2 Septembrie 2011 14:40
pe asta cred ca-l cauti ........celalalt nush daca mai este
jeanette40
Postat pe 2 Septembrie 2011 15:28
Pe celalalt il cautam!
As_ninge
Postat pe 2 Septembrie 2011 15:33
"mda..cainele moare de drum lung si prostul de grija altuia... ca si tine de altfel, de grija lui 013... si a contului ei!", "chiar daca nu doare prostia, cel putin urla!".
Crezi ca tu procedezi corect "alfheim", catalogand astfel o persoana care poate a gresit cu buna stiinta? Mai reflecteaza, pari un om de profunzime. Este foarte usor sa cobori in mocirla, mai dificil sa te cureti. Si de-ai fi numai tu... Se putea foarte simplu sa i se IGNORE topicul, nu sa MILITEZI PENTRU BANAREA UNUI CONT. Toate cele bune.
Fatica
Postat pe 2 Septembrie 2011 21:33

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Aromaterapie 6 De la: Ella_Cojocaru_1 29 Martie 2013 13:56
Ce inseamna sa fii un crestin adevarat? 78 De la: walkiria 26 August 2010 10:56
ce sa fac?sa lupt pt.el,desi va trebui sa infrunt atatea.... 47 De la: princess_21 26 Mai 2010 18:37
cabinetul -sufletelor 46 De la: daria_ 18 August 2011 23:46
Veste trista in ajun de Martisor 8 De la: me_reloaded 15 Martie 2011 00:09
Setari Cookie-uri