cum sa te vineci de o iubire interzisa

meri
pik_nik
Postat pe 11 Decembrie 2009 17:49
De la: Saxon, la data 2009-12-11 17:10:44Mama ce de fani...unul(care cred ca e poponar) si alte citeva ofilite...la care le da ciorbitele in foc motiv pentru care isi iau omor de la interzisii lor de acasa!Mi-era dor de voi...Tanacu va spune ceva? Apel umanitar: caut sponsor...fabrica de jucarii pentru a oferii crispatelor de pretutindeni mai un tetris mai un Yoyo...sa mai zimbeasca si gura lor ca umorul nu e SIDA...si daca se ia chiar face bine la psihic si la....chestiile alea unde unele au paienjeni. Va pup...si lasati-ma pe mine ca nu e loc si-mi plac mai mult prospaturile...daca mai stiti ce inseamna! Apropos...imi plac pozele voastre...sint reale?


Saxon...asa vorbesti tu cu Doamnele de aici , e frumos?? Vocabularul tau pare al mitocanului clasic...cu toata suita aferenta de gesturi, respectiv modul cum postezi , as putea sa merg chiar mai departe intuind cam cum te comporti, cam cum privesti prezentele feminine din jur( in the real) si restul. Si Saxon sa nu mergi mereu pe prezumtia ca doamnele isi iau ,,omor" ( sa te citez), vezi poate intalnesti vreuna intr-o zi care s-a antrenat vreo 20 de ani si are si centura neagra , ca ar fi cam nasol pentru tine ( Desigur asta nu e sport de doamna nu..?
De prospaturi nu prea cred ca ai noroc in sezonul asta ca toate sunt cam ,,date"..nu ca ai avea si portretul unuia in masura sa le atraga .Succes Saxon in a te cizela!( Cere timp, stiu :-)
reyya
Postat pe 11 Decembrie 2009 18:06
reyya...da' tu chiar ai pretentii mama ....sa faci dintr-un tzaran un domn....
tutankhamon
Postat pe 11 Decembrie 2009 18:12
Adevar ai grait!!
reyya
Postat pe 11 Decembrie 2009 18:14
tuth, un medic e obligat sa ajute orice bolnav, indiferent cat e de "trepanat"
pik_nik
Postat pe 11 Decembrie 2009 18:14
reyyo, lasa-l mami, tu nu vezi cu ce shantierist te pui?
numai cand il vezi iti dai seama ca a fugit din tzarcul cu glume ale naturii de la zoo
ready_vivus
Postat pe 11 Decembrie 2009 18:14
asa...da' poaza ? ce fac io cu poaza ? ha ?

imi pun alta mai sexy ? ca asta ma apasa rau de tot acu'
Anouk
Postat pe 11 Decembrie 2009 18:17
De la: pik_nik, la data 2009-12-11 18:14:40tuth, un medic e obligat sa ajute orice bolnav, indiferent cat e de "trepanat"



cine e trepanat??? medicul sau pacientul????
tutankhamon
Postat pe 11 Decembrie 2009 18:20
sis, grija de care pui, sa nu provoci iar incesturi incipiente pana ne dam cu seama cine e dupe avataru' ala nou
ready_vivus
Postat pe 11 Decembrie 2009 18:21
mai, or navalit peste mine si dacia si cardu'...crez ca m-or vazt astia mai mica si mai proasta

bro, ce zici ? ha ? sa-mi pun una mai fara textila ?

stai sa-mi caut corsetu' negru
Anouk
Postat pe 11 Decembrie 2009 18:26
bre sis, bin' ca m-ai avertizat... baga matale poaza ca io deja fac matanii si ma rog spre iertarea pacatelor mele, cu gandul si fara voie ...
ready_vivus
Postat pe 11 Decembrie 2009 18:29
oare o fi vizualizat toate profilurile??

ce draq sa faci cu toti misoginii dezaxati si frustrati,parasiti de amante??
eladaela
Postat pe 11 Decembrie 2009 18:36
Oricit mi-ati fii de dragi nu va pot raspunde la toti asa ca va rog eu sa va regasiti fiecare in parte printre saraciile,balariile,pseudo intelectualii sau cum am mai spus-o poponarii batuti de grasanele lor de acasa,carora ma adresez acum.Ca sa nu faceti spume degeaba provocindu-va lipsa de inteligenta pe care o afisati zilnic pe toate gardurile in speranta ca poate chiar reusiti sa va explicati unele lucruri care...spre uluirea voastra decurg lin si bine fara voi iar uneori chiar mai bine fara voi,tin sa va reamintesc fraierilor ca aici nu e tarlaua nici unuia dintre voi.Ma bucur sincer pt doamnele care se lauda ca sint date...de fapt e o usurare bine ca s-au ars altii cu voi iar despre centura neagra si alte fantezii de retardati mai vorbium cind ma potolesc din ris.Vorbeam de tarlale puscariilor...daca va rascolesc amintirile cu vacile care pasc linistite in fundul curtii voastre duceti-va tata acolo si mai dati o coasa.Lasati prostiile si vedeti-va de treaba(coasa).Nu m-am adresat nici unuia din voi...nu ma cunoasteti...ce am scris e grele rau de tot pentru basmalele voastre si izmenele flacailor care va tin isonul pe aici deci...nu e vina mea ca n-ati mai vazut chestia aia...stiti voi care,de cam multisor.Mie putea sa-mi raspunda doar cea care a deschis topicul,restul sinteti can can sau caterinci.Macar comentati subiectul daca va duce capul.Va las aurolacilor,chiar am treaba!Si nu uitati...zimbiti dreaq si voi macar odata...ca vacile pasc si fara voi!
Saxon
Postat pe 11 Decembrie 2009 18:40
bre gluma a naturii, cine dreaq ai impresia ca iti citeste elucubratiile?
hai, fugi inapoi in grota din care ai iesit la lumina.
ziceai ceva de umor... umorul de autobaza pe care il practici tu nu are loc pe site-ul asta... poate pe alea de pe care vii tu...
vezi ca ziceau aia de la www.cocalari.net ca le-a fugit un specimen care se crede inteligent...
ai naibii, descrierea data de ei seamana picatura cu tine
ready_vivus
Postat pe 11 Decembrie 2009 18:44
io-te ca aparu peizanu-tzope.....cu aer de gigolo.... tine-o tot asea...buey saxoane.....dar canta la alta masa...a mea e ocupata.....de altu....si mai spala-te ca esti jegos rau....
tutankhamon
Postat pe 11 Decembrie 2009 18:44
Tuth, de shantieristi alde sexosu' lu' peshte sunt pline autobazele patriei...
problema e ca din cand in cand cate un cocalar din asta mai scapa ca porcu' la valau

vezi ca tzaranii suntem noi, bre
el e "bocorestean" sadea... de la balconu' lui incepe tarlaua cu porumbi...
ready_vivus
Postat pe 11 Decembrie 2009 18:47
picatura ce lipeste...nimic-nimic n-o dezlipeste....
tutankhamon
Postat pe 11 Decembrie 2009 18:49
Nenica esti taran rau..ai si ghiul pe degetel ?? vezi ca atarna greu cand tastezi.
In alta ordine de idei Woody Allen spunea ,,creierul este al doilea organ perfect"..in cazul tau s-a inselat amarnic
reyya
Postat pe 11 Decembrie 2009 18:50
cunostem vivule.....e plin bucalele de navetisti din astia facuti 'telijentzi peste noapte...sunt satula...crede-ma....
tutankhamon
Postat pe 11 Decembrie 2009 18:50
mai entelegentule, mai eroule, mai saxoane, eu cred ca tu ai vrut sa-ti zici Samson, dar te-a faultat tastatura... ori cultura generala...
garbo_C
Postat pe 11 Decembrie 2009 18:51
reyya...la peizanu aista...cred ca nici dansa nu gandeste....
tutankhamon
Postat pe 11 Decembrie 2009 18:51
Cell, curat cultura generala la gibonii de genul astuia
ready_vivus
Postat pe 11 Decembrie 2009 18:53
cell...aista tre sa mai astepte sa-i creasca pleata...ca sa aibe dalila ce sa tunda....da dupa ce strange o stecla de ulei de par.....esenta rara...cu 'telijenta cu tot...
tutankhamon
Postat pe 11 Decembrie 2009 18:54
tuth..oricum ar fi ..tot neinteresanta e ,,dansa" fara creierul purtatorului..sa extrapolam??..nu , nu e cazul , ne-am lamurit cu ,,Domnul"
reyya
Postat pe 11 Decembrie 2009 18:55
ioi, ready! ce m-ai speriat!!! ce-ai patit la fata frate?

si parul... pana si parul, mai???

tuth, io cred ca o cauta pe Dalila...
garbo_C
Postat pe 11 Decembrie 2009 18:56
Ready semeni parca cu cineva dar nu-mi dau sama cu cine
lala_cri
Postat pe 11 Decembrie 2009 18:58
bre Cellesto, m-am saturat sa tot bantui printre planeate cu cearshafu' cela in cap si m-am incarnat temporar
da' nu ma tine mult, numa' cateva zile
ready_vivus
Postat pe 11 Decembrie 2009 18:59
Lalo, cu mine seman bre
ce ai, nu mai vezi bine?
ready_vivus
Postat pe 11 Decembrie 2009 19:00
daca-i temporara treaba, nu puteai sa te incarnezi si tu in ceva mai uman?

lala, imi place colectia ta de palarii... auzi, da' toate se poarta pe ochi?
garbo_C
Postat pe 11 Decembrie 2009 19:01
De la: Celleste, la data 2009-12-11 19:01:21daca-i temporara treaba, nu puteai sa te incarnezi si tu in ceva mai uman?

lala, imi place colectia ta de palarii...



lala_cri
Postat pe 11 Decembrie 2009 19:02

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Virginitatea până la căsătorie? Ce părere aveţi? 324 De la: garbo_405939 23 Septembrie 2014 08:53
"Cafeaua verde" 52 De la: blondina_X 30 Decembrie 2018 16:30
Despre homosexualitate 9 De la: Cineze 1 Aprilie 2015 06:30
Cat de sanatoase sunt relatiile cu femei casatorite...?! 2 De la: bluelight 22 Mai 2010 19:44
Subiect nou! 3 De la: dor72_ 22 August 2011 10:22
Setari Cookie-uri