cum sa te vineci de o iubire interzisa


,,Vezi ce a patit fata asta ? A tuns-o ca pe Naomi!
Fiti mai cuminti, nu mai beti, nu mai umblati dupa femei, lasati fanteziile ca suntem in plina criza"

Si daca ni se urca hormonii la cap si ne luam de tine, tu esti de vina, ca ne-ai zis sa stam pe uscat ...asta, ca sa nu innebunim
valentino
Postat pe 12 August 2009 09:25
buna.sint noua pe aici dar as avea si eu ceva de spus..e foarte greu sa uiti o iubire kre iti este interzisa.oare te poti vindek vreodata??

iry
Postat pe 14 August 2009 22:43
dak nu a fost İUBİRE de ambele parti, uit-o... dar dak ti-a placut, te-a facut sa simti k esti altfel dekt te stiai... dc vr sa te vindeci?cn ti-o interzice? analizeaza ceea ce ai trait, lupta dak crz k e ceea ce kutai...nmn nu are dreptul sa-ti opreask elanul spre viata, fericire...nu ii lasa...valuri sunt mereu in viata...asa vei face mereu? vei da mereu inapoi? knd si cum va fi cv bun in viata ta , dak u nu lupti?
ana_lisse2000
Postat pe 15 August 2009 11:06
De la: ana_lisse2000, la data 2009-08-15 11:06:50dak nu a fost İUBİRE de ambele parti, uit-o... dar dak ti-a placut, te-a facut sa simti k esti altfel dekt te stiai... dc vr sa te vindeci?cn ti-o interzice? analizeaza ceea ce ai trait, lupta dak crz k e ceea ce kutai...nmn nu are dreptul sa-ti opreask elanul spre viata, fericire...nu ii lasa...valuri sunt mereu in viata...asa vei face mereu? vei da mereu inapoi? knd si cum va fi cv bun in viata ta , dak u nu lupti?


care'i problema de folosesti k-ul in loc de c????

iar tu de te indragostisi de o alta muiere, scapasi or nu??
sotu' stie ca te satisfacu' o alta??? sau tu ai glumit aci cu noi doar ca sa ne mai dai material de novele?!?!?
dede
Postat pe 16 August 2009 20:37
aha,deci la bautura se nasc iubirile interzise..da' daca erai beata,mai stii tu ce-ti facu aia?
garbo001503
Postat pe 16 August 2009 21:59
De la: dragostea, la data 2009-07-17 14:20:31asi dori cateva sfaturi cum sa poti sa uiti o iubire interzisa
Ori te duci la manastire si te calugaresti ori iubesti din nou.
florin_c76
Postat pe 17 August 2009 22:47
asi vrea dar nu merge
zi tu cum sa incerc
dragostea
Postat pe 21 August 2009 15:48
stiu dar culmea este ca este prima femeie de care m-am indragostit si nu mai sunt disponibila sa sufar
iar cu marbatii m-am frimt destul
dragostea
Postat pe 21 August 2009 15:50
da asta ma zis si eu oare se mai poate vindeca omul de asa ceva
tare mi-ar place sa existe ceva care sa faca sa dispara asa ceva de pe acest pamant
dragostea
Postat pe 21 August 2009 15:54
mersi tu cu adevarat esti o mare persoana si intelegi omul foarte bine
si tie multa fericire ca asa am sa fac nu ma voi lasa
o iubesc enorm cum nu am iubit vreodata si ai dreptate trebuie sa lupt
dragostea
Postat pe 21 August 2009 15:56
da stie ca chiar ne-a vazut cand am facut-o oadata
si sa sti ca nu am chef de glume din astea si personal urasc telenovelele
dragostea
Postat pe 21 August 2009 15:58
Nu e nici o parere proasta daca iubesti ambele sexe si ai de unde alege.Sa fii sanatoasa sa poti face cate poti si gandesti!
florin_c76
Postat pe 21 August 2009 16:51
sh eu am nevoie d kteva sfaturi k sa uit o iubire interzisa,din kuza lui am fost in stare sa fc o prostie,as vrea sa il uit kt mai rpd,dar il iubesc enorm d mult,sh totusi as vrea sa fiu cu el,dar pna acum in ultimul timp au fost nmai certuri,ne-am despartit,dar cum sa il uit sh sa trec peste?
dennysutza
Postat pe 26 August 2009 19:40
esti sigura k pentru ea a fost doar sex?
garbo045084
Postat pe 30 August 2009 19:28
Been there, done that !

Pai cea mai buna solutie este sa te gandesti la minusurile relatiei respective, si sa lasi pasiune, fluturasii la o parte !
Daca reusesti sa faci asta, esti meseriasa !
Eu am incercat, incercat...de n ori incercat si nu prea a reusit ! Dar eu tot incerc ! :))
Ah si cel mai important este sa nu revii la pers aia, chit ca ai vrea !

Summer_
Postat pe 30 August 2009 19:33
De fapt, cred k ce vrei sa spui este: cum sa fac sa nu mai iubesc ceea ce e interzis, cum sa fac sa nu-mi mai pese. Vrei, de fapt, sa nu te mai doara. Neputinta, inutilitatea si neimplinirea dor. Nu trebuie sa cauti raspunsul la ceilalti. E o experienta personala si nereduplicabila. Fiecare o tarieste in felul sau. Dar dk esti un om echilibrat, oricat de mare ar fi agonia, va trece. Nu amintirea a ceea ce a fost, ci neputinta de a o gestiona. Dar va trece si, probabil, va veni alta.
maya_n
Postat pe 30 August 2009 23:02
e foarte greu sa te vindeci de o iubire interzisa.
iry
Postat pe 31 August 2009 18:38
da asa mi-a spus dar contiunua sa se comporte ca cea mai buna prietena si cateodata cand vrea iar sa avem ceva dar eu incerc sa stau de parte de ea
de ce tu ce crezi ca nu a fost doar sex?
dragostea
Postat pe 1 Septembrie 2009 13:16
crede-ma este foarte greu sa il uiti dra ai sa vezi ca mereu vei trece peste toate certurile si tot tu il vei cauta si ai sa-l ierti de fiecare data pt ca asa suntemnoi astea care iubesc cu adevarat.
iti urez mult succes si daca tu reusesti sa il iuti sa-mi spui si mie cum ai facut-o
dragostea
Postat pe 1 Septembrie 2009 13:20
Incercati o iubire care nu-i interzisa!Nici nu stiti ce pierdeti.
Flor60
Postat pe 1 Septembrie 2009 13:23
poate tine si ea la tine,dar stiind k u ai o familie,nu vrea sa distruga ceea ce u ai construit,sauu poate ai dreptate si a fost doar sex, ea pune problema direct?adik ceva de genu,cand ne mai tavalim si noi sau cand mai facem sex, sau cand va intalniti incearca sa te sarute,sa te mangaie? de aici iti poti da seama dak ea are ceva pt u sau nu,din gesturile ei.
garbo045084
Postat pe 1 Septembrie 2009 15:12
Stai k nu mai inteleg nimic!!!! Cine pe cine iubeste? El pe ea? Ea pe el? Ea pe o alta ea? Dk e interzis e interzis, Dumnezeu stie de ce. Va fi cu atat mai dureros cu cat te tot agati de ceea ce afost incercand sa te tot victimizezi: de ce nu? de ce da?Singurul lucru care te poete ajuta, dar nu intotdeauna cum se spera, e sa nu te simti singur. Ceea ce nu poate fi nu va fi. Trebuie sa ne obisnuim cu asta si gata. Nu putem avea parte mereu de ceea ce ne dorim. Ar fi prea simplu si garantez k tot nu am fi multumiti.
maya_n
Postat pe 1 Septembrie 2009 19:26
pe pagina asta scrisu-i otova. ce sa intelegi cand lumea scrie in kirilika veke?

iote la garbo 84 in ce hal scrie sau la garbo 57 .prescurtari aiurea, omisiuni de litere, inlocuiri .

cine va fugareste fetele, de sunteti asa grabite si aruncati cuvintele ca din goana calului?

si_totusi
Postat pe 1 Septembrie 2009 20:04
si ea are 5 copii dar nu este vorba de asta,cand are ea chef sau este putin bauta se apropie de mine si simnte nevoia sa o iubesc.asa simt eu la ea,dar ea neaga total cand ii spun ce simt eu din partea ei.
tu ce crezi este doar sex sau este prea lasa sa recunoasca ceva
dragostea
Postat pe 1 Septembrie 2009 22:49
cred ca nu-i nici sex nici altceva. ci un pic prea beata ca sa mai stie ce face
pik_nik
Postat pe 1 Septembrie 2009 22:52
iote acilea suntem de acord...
kyra
Postat pe 1 Septembrie 2009 23:44
ei da, alcoolul naste "monstre"
lady_corina
Postat pe 1 Septembrie 2009 23:47
Mai,mai....asta problema existentiala.......
Oare cand Ea 1,vrea,.......Ea 2 se fereste,........Cand Ea 2 vrea,....nu mai vrea Ea 1.......AIA DRAGOSTE INTERZISA!!!!!,si nici nu au nevoie de ...contraceptie!!!!
TEODORRD
Postat pe 3 Septembrie 2009 12:16
MARE E GRADINA DOMNULUI.......
magdalia63
Postat pe 4 Septembrie 2009 05:10
esti grozava
oprescuadela
Postat pe 4 Septembrie 2009 06:06

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Relație la Valcea 1 De la: Alexandru_Florin_Stefanescu_1 1 Aprilie 2019 13:09
existaDIVORT DE FORMA??? 16 De la: garbo055472 13 Ianuarie 2010 20:41
Un sfat bun de la voi conteaza mult pentru mine precum proverbul" un sut in fund e un pas inainte" 259 De la: george41 11 Iunie 2010 12:27
dragoste la distanta 3 De la: AGAPI_MOU 23 August 2009 14:14
Scorpionii astia ... 42 De la: full_color 1 Februarie 2014 13:42
Setari Cookie-uri