credeti ?

si nici nu gandeste! ca daca s-ar pune bine cu voi doua, i-ati face urgent urechile sexy, cum sunt ale mele
pik_nik
Postat pe 18 Iulie 2009 11:04
Piku ' nu ne lauda prea tare...noi le-am latit putin...
blanca
Postat pe 18 Iulie 2009 11:05
De la: pik_nik, la data 2009-07-18 11:04:15si nici nu gandeste! ca daca s-ar pune bine cu voi doua, i-ati face urgent urechile sexy, cum sunt ale mele
...da ce ele doua sunt matroanene acestui forum????...urmasele 'doamnei' Elvira
catalliin
Postat pe 19 Iulie 2009 01:05
breee....gagicile nu le agati cu fraze tip santier naval.....invata sa vorbesti intai cu o femeie si sa i te adresezi si dupa aia spera sa ai ceva noroc.....daca nu.....da in continuare gauri in scandura aia....vezi ca 10 cm mai la stanga e inca virgina....
tutankhamon
Postat pe 19 Iulie 2009 02:31
cataliiiineeee

poti sa spui rugaciuni
sa se intample minuni
dar ce semeni, aduni
fugi, fugi, vin baieti buni......
tutankhamon
Postat pe 19 Iulie 2009 02:48



ma-ndoiesc ca o sa-si ascunda ochii, dupa lectia asta
pik_nik
Postat pe 19 Iulie 2009 02:50
nici o sansa...va fi si mai incisiv....ma va intreba ce problema am eu.....si ce caut pe aici....in loc sa se uite el in oglinda si sa se analizeze.....unde greseste...
tutankhamon
Postat pe 19 Iulie 2009 03:00
io zic sa i-o prezentam pe irinuca!!!
pik_nik
Postat pe 19 Iulie 2009 03:02
mai...avand in vedere ca e asa de horny.....io zic ca sa fie fericit omu'....si pe irinuca si pe allexannddra....
tutankhamon
Postat pe 19 Iulie 2009 03:10
De la: tutankhamon, la data 2009-07-19 02:31:05breee....gagicile nu le agati cu fraze tip santier naval.....invata sa vorbesti intai cu o femeie si sa i te adresezi si dupa aia spera sa ai ceva noroc.....daca nu.....da in continuare gauri in scandura aia....vezi ca 10 cm mai la stanga e inca virgina....
...cine ti-a spus tie ca vreau sa agat pe cineva?
catalliin
Postat pe 19 Iulie 2009 10:05
De la: pik_nik, la data 2009-07-19 03:02:23io zic sa i-o prezentam pe irinuca!!!


Nu-i frumos din parte ta...ai inceput o treaba,du-o la capat...ori deja ai dat de fund...
valentino
Postat pe 19 Iulie 2009 10:08
sa dau de fund???
bre domnu, dupa cum ma stiu, mi-era teama sa nu dau de amigdale!
pik_nik
Postat pe 19 Iulie 2009 10:10
Nebunaticule,tu o rogi din prima cu ...oralu'???
valentino
Postat pe 19 Iulie 2009 10:15
nu stiu de ce dar am impresia ca 'pik si pok' asta chiar arata si in realitatze precum creatura din avatarul lui...mai minca-ti-as coliva matalea zici ca ai 67 de ani?..pai si p-acilea ce cauti mai mumie? ..te cauta pe acasa aia cu coasa si tu?...o 'arzi' pe pe Garbo cu pitipoancele ...cit despre marafufele astea sictirite de pna-n 36 de ani care dau cu greata in stinga si-n dreapta mai vedem noi cam dupa citiva anisori incolo adica cam dupa virsta de 40 de ani cum se fac ele fete 'cuminti' si incearca cu disperare sa agate cite un morcov tinar ,iar daca vor intilnii macar un cine care sa le accepte sa zica Doamnea ajuta!
catalliin
Postat pe 19 Iulie 2009 10:50
De la: valentino, la data 2009-07-19 10:15:31Nebunaticule,tu o rogi din prima cu ...oralu'???



nu bre!!! pe usa principala, asta-i problema!
pik_nik
Postat pe 19 Iulie 2009 10:54
catalliine, io din mila crestina te-am trimis la biserica, nu stiam ca te cauta si aia de la zoo
pik_nik
Postat pe 19 Iulie 2009 11:01
bre cataline....
1. vezi ca incurci borcanele...mumia este io....
2. cred ca ai o problema......vrei sa ti-o pui cu una de varsta asta - 36-40 de ani - si nu se uita nici dracu la gaurelele din maieul tau...mai lopateaza draga...mai lopateaza.....nu se stie.....iar cu morcovii....stai calm ca, oricum, nu ma dau eu pe mana ta.....pari a fi foarte neexperimentat ....si in vorba...si in fapta.....mai fa niste scoala de sex....combinata cu ceva maniere....cei 7 ani de acasa....daca stii ce e aia...
tutankhamon
Postat pe 19 Iulie 2009 11:02
nu poate, tuth...
are un handicap important. si sexul se face cu cap
pik_nik
Postat pe 19 Iulie 2009 11:03
cu care???? ca e vai si amar de amandoua....
tutankhamon
Postat pe 19 Iulie 2009 11:06
n-as baga mana in foc ca are doua
pik_nik
Postat pe 19 Iulie 2009 11:08
mai...macar asa...de forma....si de ....ereditate.....ca tot a auzit si el de termenul asta....sa-l folosim...
tutankhamon
Postat pe 19 Iulie 2009 11:09
De la: tutankhamon, la data 2009-07-19 11:02:20bre cataline....
1. vezi ca incurci borcanele...mumia este io....
2. cred ca ai o problema......vrei sa ti-o pui cu una de varsta asta - 36-40 de ani - si nu se uita nici dracu la gaurelele din maieul tau...mai lopateaza draga...mai lopateaza.....nu se stie.....iar cu morcovii....stai calm ca, oricum, nu ma dau eu pe mana ta.....pari a fi foarte neexperimentat ....si in vorba...si in fapta.....mai fa niste scoala de sex....combinata cu ceva maniere....cei 7 ani de acasa....daca stii ce e aia...
...de fapt gresesti!"..pt ca nu mi-as puneo cu nici o babaciune de femeie de virstele mentionate de tine si apropo de mumie eu ma referisem la nea pik si pok datorita virstei pe care o are buna de imbalsamat-happy0009: si inca ceva hai las-o balta cu cei 7 ani de acasa chiar crezi ca in societatea a romanicii de kko mai conteaza asa ceva?
catalliin
Postat pe 19 Iulie 2009 21:34
asa-i ca tine, mey dandy de ciorogarla
si nu-ti mai chinui neuronul singuratic, ca daca moare, iti pica urechile
pik_nik
Postat pe 19 Iulie 2009 21:44
De la: catalliin, la data 2009-07-19 21:34:24
De la: tutankhamon, la data 2009-07-19 11:02:20bre cataline....
1. vezi ca incurci borcanele...mumia este io....
2. cred ca ai o problema......vrei sa ti-o pui cu una de varsta asta - 36-40 de ani - si nu se uita nici dracu la gaurelele din maieul tau...mai lopateaza draga...mai lopateaza.....nu se stie.....iar cu morcovii....stai calm ca, oricum, nu ma dau eu pe mana ta.....pari a fi foarte neexperimentat ....si in vorba...si in fapta.....mai fa niste scoala de sex....combinata cu ceva maniere....cei 7 ani de acasa....daca stii ce e aia...
...de fapt gresesti!"..pt ca nu mi-as puneo cu nici o babaciune de femeie de virstele mentionate de tine si apropo de mumie eu ma referisem la nea pik si pok datorita virstei pe care o are buna de imbalsamat-happy0009: si inca ceva hai las-o balta cu cei 7 ani de acasa chiar crezi ca in societatea a romanicii de kko mai conteaza asa ceva?

pai daca romania a ajuns patria violatorilor , a hotilor si a tuturor nenorocirilor este pentru ca tu si alti zeci de mii ca tine , nu dau doi bani pe cei 7 ani de acasa.multumim tie si celor zeci de mii ca tine. speranta mea este ca nu te vei reproduce.unu ca tine este mai mult decat suficient.
sandy_bell
Postat pe 20 Iulie 2009 15:49
BAIETI,ATI PUS SAMANTA DE SCANDAL?TOT N-ATI RASPUNS LA INTREBARE.ATI GRESIT TOPICUL!rusinica
garbo020185
Postat pe 20 Iulie 2009 20:49
De la: sandy_bell, la data 2009-07-20 15:49:35
De la: catalliin, la data 2009-07-19 21:34:24
De la: tutankhamon, la data 2009-07-19 11:02:20bre cataline....
1. vezi ca incurci borcanele...mumia este io....
2. cred ca ai o problema......vrei sa ti-o pui cu una de varsta asta - 36-40 de ani - si nu se uita nici dracu la gaurelele din maieul tau...mai lopateaza draga...mai lopateaza.....nu se stie.....iar cu morcovii....stai calm ca, oricum, nu ma dau eu pe mana ta.....pari a fi foarte neexperimentat ....si in vorba...si in fapta.....mai fa niste scoala de sex....combinata cu ceva maniere....cei 7 ani de acasa....daca stii ce e aia...
...de fapt gresesti!"..pt ca nu mi-as puneo cu nici o babaciune de femeie de virstele mentionate de tine si apropo de mumie eu ma referisem la nea pik si pok datorita virstei pe care o are buna de imbalsamat-happy0009: si inca ceva hai las-o balta cu cei 7 ani de acasa chiar crezi ca in societatea a romanicii de kko mai conteaza asa ceva?

pai daca romania a ajuns patria violatorilor , a hotilor si a tuturor nenorocirilor este pentru ca tu si alti zeci de mii ca tine , nu dau doi bani pe cei 7 ani de acasa.multumim tie si celor zeci de mii ca tine. speranta mea este ca nu te vei reproduce.unu ca tine este mai mult decat suficient.
....sa-ti spun ceva mi draga daca tara asta a ajuns patria violatorilor si hotilor asta se datoreaza mai mult voua femeilor de ce?..pt ca sti tu vb aceea femeile conduc lumea NU barbatii si este ff adevarat..si asta ff simplu prin alegerile pe care le faceti voi in materie de barbati(soti ,prieteni,amanti)astefel ca doar voi sunteti cele care au DREPTUL sa decide ale cui gene sa se raspindeasca si sa domine lumea si care nu...si toate aste o faceti inca din primii ani ai tineretii cind il acceptati pe 'zmeul zmeilor cel fitzos plin de ''barbatie'', tupeu si ztero maniere si refuzati in schimb ceea ce-i bun frumos,sentimental ,iubitor pe motive absurde ,asa ca alegeti in fdinal sa va incirdasiti cu dracu care mai tirziu va face viata voastra un calvar si ajungeti sa divortati acuzind dupa aceea toti barbatii spunind ca sunt niste pori ,ticalosi..e.t.c si mai apoi sa cautati alinare in bratele unui tinerel...asa ca si speranta mea este aceea ca inainte sa faci o afirmatie despre cineva este mai bine sa-l cunosti ....si nu uita ce am spus mai inainte lumea este condusa si conditionata de catre femei NU DE BARBATI ,asa ca daca ceva nu merge bine in tara asta sau lumea asta vinovat oare cine este...???,cit despre cei 7 ani de acasa ca sa fiu mai exact si mai pe intelesul tuturor CONTEAZA DAR NUMAI CIND IESI INAFARA ROMANIEI PT CA NUMAI ACOLO POTI INTILNII OAMENI ADEVARATI CU CARACTER MORAL SI O ETICA SUPERIOARA ....aici in tarisoara asta traim numai printre hiene unde doar daca vrei sa fi o victima sigura si o prada usoara apelezi la cei 7 ani de acasa
catalliin
Postat pe 21 Iulie 2009 12:42
De la: catalliin, la data 2009-07-21 12:42:47 sa-ti spun ceva mi draga daca tara asta a ajuns patria violatorilor si hotilor asta se datoreaza mai mult voua femeilor de ce?..pt ca sti tu vb aceea femeile conduc lumea NU barbatii si este ff adevarat..si asta ff simplu prin alegerile pe care le faceti voi in materie de barbati(soti ,prieteni,amanti)



Omule, tu ai o problema cu o anumita persoana sau cu femeile in general? Citindu-ti frustrarile etalate in mesajul de mai sus, inclin sa cred ca ai probleme mari si daca nu ti le rezolvi mai repede, cred ca se va implini blestemul lui Tutan...

Poate deschizi un topic cu titlul " Impresii din viata unui misogin" Il vom urmari cu interes...
Ella34
Postat pe 21 Iulie 2009 12:59
De la: catalliin, la data 2009-07-21 12:42:47
De la: sandy_bell, la data 2009-07-20 15:49:35
De la: catalliin, la data 2009-07-19 21:34:24
De la: tutankhamon, la data 2009-07-19 11:02:20bre cataline....
1. vezi ca incurci borcanele...mumia este io....
2. cred ca ai o problema......vrei sa ti-o pui cu una de varsta asta - 36-40 de ani - si nu se uita nici dracu la gaurelele din maieul tau...mai lopateaza draga...mai lopateaza.....nu se stie.....iar cu morcovii....stai calm ca, oricum, nu ma dau eu pe mana ta.....pari a fi foarte neexperimentat ....si in vorba...si in fapta.....mai fa niste scoala de sex....combinata cu ceva maniere....cei 7 ani de acasa....daca stii ce e aia...
...de fapt gresesti!"..pt ca nu mi-as puneo cu nici o babaciune de femeie de virstele mentionate de tine si apropo de mumie eu ma referisem la nea pik si pok datorita virstei pe care o are buna de imbalsamat-happy0009: si inca ceva hai las-o balta cu cei 7 ani de acasa chiar crezi ca in societatea a romanicii de kko mai conteaza asa ceva?

pai daca romania a ajuns patria violatorilor , a hotilor si a tuturor nenorocirilor este pentru ca tu si alti zeci de mii ca tine , nu dau doi bani pe cei 7 ani de acasa.multumim tie si celor zeci de mii ca tine. speranta mea este ca nu te vei reproduce.unu ca tine este mai mult decat suficient.
....sa-ti spun ceva mi draga daca tara asta a ajuns patria violatorilor si hotilor asta se datoreaza mai mult voua femeilor de ce?..pt ca sti tu vb aceea femeile conduc lumea NU barbatii si este ff adevarat..si asta ff simplu prin alegerile pe care le faceti voi in materie de barbati(soti ,prieteni,amanti)astefel ca doar voi sunteti cele care au DREPTUL sa decide ale cui gene sa se raspindeasca si sa domine lumea si care nu...si toate aste o faceti inca din primii ani ai tineretii cind il acceptati pe 'zmeul zmeilor cel fitzos plin de ''barbatie'', tupeu si ztero maniere si refuzati in schimb ceea ce-i bun frumos,sentimental ,iubitor pe motive absurde ,asa ca alegeti in fdinal sa va incirdasiti cu dracu care mai tirziu va face viata voastra un calvar si ajungeti sa divortati acuzind dupa aceea toti barbatii spunind ca sunt niste pori ,ticalosi..e.t.c si mai apoi sa cautati alinare in bratele unui tinerel...asa ca si speranta mea este aceea ca inainte sa faci o afirmatie despre cineva este mai bine sa-l cunosti ....si nu uita ce am spus mai inainte lumea este condusa si conditionata de catre femei NU DE BARBATI ,asa ca daca ceva nu merge bine in tara asta sau lumea asta vinovat oare cine este...???,cit despre cei 7 ani de acasa ca sa fiu mai exact si mai pe intelesul tuturor CONTEAZA DAR NUMAI CIND IESI INAFARA ROMANIEI PT CA NUMAI ACOLO POTI INTILNII OAMENI ADEVARATI CU CARACTER MORAL SI O ETICA SUPERIOARA ....aici in tarisoara asta traim numai printre hiene unde doar daca vrei sa fi o victima sigura si o prada usoara apelezi la cei 7 ani de acasa


Dumneata esti si misogin si prost crescut! Ce te face sa fii atat de plin de sine si ce anume crezi ca iti da dreptul sa judeci pe altii?
lady_corina
Postat pe 21 Iulie 2009 13:02
de aia romania asta e o tara de kkt...pentru ca sunt multi oameni in ea care gandesc asa ca tine....ce te impiedica sa ai maniere si cei 7 ani de acasa si in romania???...poate ca cei de langa tine vazand cum te poti tu, te copiaza....si asa mai departe....si tot la fel cu femeile...asa cum gandesti tu despre femei, mai gandesc si alti barbati....barbati carora nu le pasa ce simte femeia in suflet si ce isi doreste in inima.....crezi tu oare ca femeile suparate pe viata si destin sunt suparate pentru ca nu reusesc sa puna mana pe un stremeleag tanar????...hai sa fim seriosi....iar tu maturizeaza-te.....femeile nu vor numai sex.....vor un partener care sa fie langa ele si la bine si la greu....si in pat si la nevoile casei....dar se pare ca voi, sexul tare, cand auziti de dus niste sacose si de dat cu aspiratorul va inmuiati ca ceara de la lumanare.....asa ca mai priveste o data unde sunt problemele....dar de data asta priveste obiectiv, nu subiectiv si cu penele din coada zbarlite....si nu arunca pisica moarta in alte ograzi......las-o acolo unde e, in ograda ta...mai bine ingroap-o ca incepe sa miroasa....
tutankhamon
Postat pe 21 Iulie 2009 13:06
corina, asta e o boala aproape generalizata pe aici. ma refer la a judeca pe altii si la a generaliza, asa ca stimabilul cataliiin nu face decat sa se inscrie in trend.
asa-i ca nu iti pica bine?
Thor
Postat pe 21 Iulie 2009 13:07

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Am gresit ? Da .. dar ce si cum sa fac ? 125 De la: garbo_405939 23 Septembrie 2014 12:12
nu stiu ce sa fac..va rog ajutati`ma 7 De la: oana4me 1 Februarie 2010 12:43
Ce sa fac? 42 De la: eu_geminy 27 Decembrie 2011 03:19
despartirea ,bat-o vina 39 De la: mielutza 14 August 2009 07:38
Se pare ca totul sa terminat.... 83 De la: little_angel1151 4 Februarie 2010 09:39
Setari Cookie-uri