despartiri

Poate ca nu o iubesti de asta ai lovit-o....Pt ca daca iubesti nu faci rau nimanui.....Poate era doar obisnuinta.....Un fel de obsesie...Dar eu cu oamenii pe care ii iubesc nu ma comport urat,,,ma comport urat doar cu persoanele care imi sunt antipatice,,si atunci cand sunt nervoasa imi descarc nervii pe ei....
garbo027119
Postat pe 26 Noiembrie 2009 21:05
De la: garbo027119, la data 2009-11-26 21:05:49Poate ca nu o iubesti de asta ai lovit-o....Pt ca daca iubesti nu faci rau nimanui.....Poate era doar obisnuinta.....Un fel de obsesie...Pt ca eu cu oamenii pe care ii iubesc nu ma comport urat,,,ma comport urat doar cu persoanele care imi sunt antipatice,,si atunci cand sunt nervoasa imi descarc nervii pe ei....
Eu vorbesc din punctul meu de vedere,,dar nu stiu cum esti tu....Dar stiu ca noi oamenii ne asemanam in gandire....
garbo027119
Postat pe 26 Noiembrie 2009 21:09
ohoho,fratilor,n-am mai intrat de multicica vreme,dar am vazut acu o pagina-n urma ca era rost de betie....buuunnnn.ma scuzati,dar puteti sa precizati si anume,profesia dvs?eu spre ex am nevoie de cardiolog,urolog,si ...astia cu glanda tiroida...endocrinologi...
robby
Postat pe 27 Noiembrie 2009 16:40
robby
Postat pe 27 Noiembrie 2009 16:41
la dezalcoolizare n-am nevoie...(cred)
robby
Postat pe 27 Noiembrie 2009 16:51
cu inima plina de durere,va anuntz ca ma despart indoliata foarte de acest toapic,care mi-a fost ca un frate...

m-au induiosat pana-n adancul sufletului 0 (zero) postari,pe carele cu pietate le voi pastra in suflet pana la moarte...
preciouss
Postat pe 27 Noiembrie 2009 20:47
si pi mini!!!!!!help!!help!!!!
nazirra
Postat pe 30 Noiembrie 2009 11:34
Oamenii intra in viata ta pentru un MOTIV, SEZON
sau o VIATA. Cand o sa stii care este, o sa stii ce sa faci pentru acea persoana...

Cand cineva intra in viata ta pentru un MOTIV, este pentru a indeplini o nevoie pe care ai exprimat-o. A intrat pentru a te asista in momentele dificile, sa te indrume si sa-ti acorde suport. Sa te ajute fizic, emotional sau spiritual... Pot parea ca fiind trimisi de Dumnezeu si sunt. Sunt acolo pentru motivul pentru care tu ai nevoie sa fie.
Apoi, fara vreo greseala din partea ta sau intr-un moment
inoportun, aceasta persoana va spune sau face ceva pentru a aduce
aceasta relatie la sfarsit.
Cateodata ei mor. Cateodata doar se indeparteaza.
Cateodata isi fac de cap si te forteaza pe tine sa adopti o
pozitie.
Ceea ce trebuie sa realizam este ca nevoia noastra a fost satisfacuta, dorinta noastra indeplinita, munca lor terminata.
Rugaciunea ta a fost ascultata si acum este timpul sa mergi
mai departe.


Unii oameni intra in viata ta pentru un SEZON, fiindca a venit
randul tau sa impartasesti, sa cresti sau sa inveti.
Ei iti aduc o experienta de pace sau te fac sa razi.
Ei te pot invata ceva ce nu ai mai facut.
Ei iti pot da de obicei o cantitate incredibila de bucurie.
Crede, este real.. Insa doar pentru un sezon.


Relatiile de o VIATA te invata lectii pentru o viata,
lucruri pe care trebuie sa construiesti pentru a avea o
fundatie solida emotionala. Treaba ta este sa accepti lectia, sa
iubesti acea persoana si sa pui ceea ce ai invatat in practica
in toate celelalte relatii si aspecte ale vietii tale. Se spune
ca dragostea este oarba dar prietenia este clarvazatoare.


mantra_zen
Postat pe 1 Decembrie 2009 22:33
asta-mi suna a... Thetahealing. .
melanie
Postat pe 1 Decembrie 2009 22:37
si tie?
credeam ca numai eu am vedenii la ora asta...

in orice caz, e copy/ paste din textul cuiva care are legatura cu organizatia...
ready_vivus
Postat pe 1 Decembrie 2009 22:39
nope, vezi bine. aia mi-e clar ca " buna ziua"
melanie
Postat pe 1 Decembrie 2009 22:40
iete a dreaq... de emotii m-am si balbait...
ready_vivus
Postat pe 1 Decembrie 2009 22:40
ma gandeam eu...
ready_vivus
Postat pe 1 Decembrie 2009 22:41
textul ala apare in mai multe situri prin net. unul e aici:
http://george-theory.blogspot.com/2009/10/adrian-copilul-minune-tu-esti-femeia.html
pik_nik
Postat pe 1 Decembrie 2009 22:48
iara copy/paste???? fac cu capul....
tutankhamon
Postat pe 2 Decembrie 2009 03:23
De la: blanca, la data 2009-06-30 23:26:37Pai agresivitatea e problema.Injuraturile nu sunt argumente.
Nu stiu ce sa zic si ce sfat sa iti dau dar prin ce a trecut prietena ta prin asta trec si eu in momentul de fata si credema pe cuvant ca mi sa luat si nu mai vreau sa fiu cu el pt ca sincer nici o data nu se va schimba Incearca dar nu cred ca se va intoarce
cristina1981
Postat pe 8 Decembrie 2009 14:00
Ai dat de Dracu.Sa stii ca si eu il parasesc pe tatal copiluli meu din acelas motiv ca si prietena ta pe tine.Nu-l mai iubesc,simplu...de cand a inceput sa fie violent fata de mine,mai nou si fata de copil.Eu la randul meu,m-am indragostit de altul.Cred ca ti-am raspuns pe intelesul tau si a tuturor "barbatilor" care se afla in situatia ta.Sfat:Cand mai ai crize...respira adanc si pleaca de langa acea persoana...pana te linistesti.Zicala:Ciorba reancalzita,nu mai are acelas gust ca la inceput...Succes!!!!!!!!!
garbo027924
Postat pe 13 Decembrie 2009 02:34

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
O iubesc, incerc activ de ani de zile sa avem "un nou inceput" iar mai nou este suparata ca am inselat-o. Si 2 De la: garbo_499995 10 Aprilie 2020 19:24
nu stiu ce sa fac.... 13 De la: garbo004600 30 Decembrie 2010 01:27
Fostul...in prezent! 20 De la: garbo_7796 11 Ianuarie 2013 12:54
M a inselat 197 De la: GianySeo 20 Februarie 2015 14:59
primul meu mesaje ever so please be gentle!!! 24 De la: zina03 31 August 2010 15:25
Setari Cookie-uri