cafeneaua trei cirese, doua piersici si un gratar.....

De la: tutankhamon, la data 2009-07-03 13:42:00bah....nu va place piscina mea?.....nici hamacurile?....nici barmanul dragutz si imbracat numai in slip???...nici animatoarele?????...ntz...ntz...ntz....imi pare rau.....am crezut ca merge....


rautate mica ce esti nu vroiai sa stiu si eu de cafeneaua ta da iaca am descoperit piscina acu ma balacesc iar dupa ma pun in hamac la soare
rizzibizzi
Postat pe 3 Iulie 2009 13:46
prea incotoshmanat barmanu' tau
tulipe
Postat pe 3 Iulie 2009 13:56
Tuto, ne aburesti in titlu cu graterele alea si-acum te bagi sub apa acolo sa nu ne-auzi cum tipam de foame... pai treaba-i asta???
blanca
Postat pe 3 Iulie 2009 14:28
acum baie am facut
la soare in hamac am dormit (de toata m-am inrosit)
vreau gratareeee
trei cirese
doua piersici
porma ma duc iar la somnik
rizzibizzi
Postat pe 3 Iulie 2009 17:16
rizzi, sigur soarele nu a produs si efecte secundare?
pik_nik
Postat pe 3 Iulie 2009 17:19
ete na,si tu acu
sunt si ceva efecte secundare
da acu sa ma laud cu ele
rizzibizzi
Postat pe 3 Iulie 2009 17:22
io gandeam ca ma...
la limbajul tau privind...
sa fiu obraznic n-am vrut..
pik_nik
Postat pe 3 Iulie 2009 17:23
????????
dezvolta
ia sa vz daca esti obraznic
rizzibizzi
Postat pe 3 Iulie 2009 17:26

ba sa dezvolti tu intai! povestea cu rosia din baie, ca sa am io inspiratie.
ca de vorbit dupa aia cu predicatul inaintea subiectului si verbul inaintea pronumelui ma ocup eu
pik_nik
Postat pe 3 Iulie 2009 17:32
ce-aveti, frate? toata lumea vorbeste codat
si_totusi
Postat pe 3 Iulie 2009 18:33
De la: pik_nik, la data 2009-07-03 17:32:12
ba sa dezvolti tu intai! povestea cu rosia din baie, ca sa am io inspiratie.
ca de vorbit dupa aia cu predicatul inaintea subiectului si verbul inaintea pronumelui ma ocup eu

a fost odata o rosie in baie mai departe cu gramatica te las pe tine
rizzibizzi
Postat pe 4 Iulie 2009 06:19
doar traduc
rosie-n baie odata fost-a.
pik_nik
Postat pe 4 Iulie 2009 07:24
nu asa meyyyyyy
odata fost-a baie rosie
rizzibizzi
Postat pe 4 Iulie 2009 08:16
cred c-ai uitat o prepozitie. ceva asa, cam ca un sfarc uitat afara de sub spuma
pik_nik
Postat pe 4 Iulie 2009 09:13
hai...animati...animati...ca daca nu dati pe acilea, cum naiba sa o pun de gratar in fiecare zi???...cine sa manance atat carne?
tutankhamon
Postat pe 4 Iulie 2009 13:39
Tuto, tu baga mirosuri dinalea ademenitoare sa vezi cum toarcem
blanca
Postat pe 4 Iulie 2009 13:42
lasa amenintarile astea...ca sunt patita...de vreo trei ori am pus gratarele si nu a venit nimenea.....am aruncat bunatate de preparate....
tutankhamon
Postat pe 4 Iulie 2009 13:44
nu cred . adevarul e ca nu-nteleg de ce nu se renunta la cafeneaua veche dacet ca se-ncapataneaza Ovi sa faca focul dar las ca ne potrivim noi intr-o zi la povesti.
Bai ce dor mi-e de-un foc de tabara si de stat la munte cu cortul pierduta de lume... ( la asta ma duce cu gandul gratarul tau )
blanca
Postat pe 4 Iulie 2009 13:49
hello! mai este cineva prin cafenea... vroiam sa vad daca am cu cine sa fumez si eu o tig inainte de culcare, caci de cafea e cam tarzior...va invit la un ceai rece...
oniac22
Postat pe 7 Iulie 2009 00:40
primesc eu un ceai rece si pipam amandoi o tigara...vrei???
tutankhamon
Postat pe 7 Iulie 2009 00:46
da sigur ca da.. tocmai am savurat acum o tigara ...
oniac22
Postat pe 7 Iulie 2009 00:52
dar ceaiul trebuie sa-l mai bag putin la rece ca a stat la temperatura camerei...sau mai bine pun niste gheata ..
oniac22
Postat pe 7 Iulie 2009 00:57
sa inteleg ca ma lasi sa ma lupt singura cu tigarile si cu ceaiul asta sa ma inverzesc decat eu ..
oniac22
Postat pe 7 Iulie 2009 01:07
nuuuuu...am fumat si eu o pipa...dar la bucatarie...ca lapu e in sufra si aici nu fumam.....eu sunt dia de la diana...pe aici mi se spune tut...tu???
tutankhamon
Postat pe 7 Iulie 2009 01:09
imi pare bine de cunostinta eu sunt andra ,eu m-am bagat la o pipa pe balcon ca imi este prea lene sa ma duc la bucatarie..., sunt de ceva timp pe garbo dar nu am avut placerea de a sta de vorba cu tine...
oniac22
Postat pe 7 Iulie 2009 01:13
dap....nu ne-am intersectat..imi pare bine andra....sper ca nu o sa ramai oripilata daca te lovesti de unele commenturi ale mele la adresa unor persoane certate cu bunul simt si cuviinta....nu ma deranjeaza nimic altceva la oameni decat proasta crestere si mitocania....si am avut parte in seara asta de un exemplu nu prea fericit pe un alt topic....

pe tine te-am vazut de la cafenea si ma amuzam - uite, iara posteaza coniac.....credeam ca esti baiat...scuze...acuma stiu ca esti fata si nu mai gresesc...mii de scuze inca o data

ah! si, sincer...nu am deschis aceasta cafenea ca sa ma dau mare...pur si simplu imi creste parul din nou pe picioare pana se deschide cafeneaua de primavara...are prea multe pagini...iar serverul e ocupat cu tot felul de topicuri deschise aiurea....
tutankhamon
Postat pe 7 Iulie 2009 01:18
te-am speriat?????? nu am vrut...... uite...sa nu fii suparata pe mine
tutankhamon
Postat pe 7 Iulie 2009 01:28
stai linistita,si pe mine ma enerveaza persoanele certate cu bunul simt, am citit multe comentarii printre care se numarau si ale tale si nu am ramas oripilata, de cele mai multe ori am fost pe aceasi "lunigime de unda" , ca sa spun asa... ,

pe tine te-am vazut de la cafenea si ma amuzam - uite, iara posteaza coniac.....credeam ca esti baiat...scuze...acuma stiu ca esti fata si nu mai gresesc...mii de scuze inca o data

nu ai de ce sa-ti ceri scuze, de interesectat nu prea am avut cum pt. ca eu nu prea ma bag la dat sfaturi si tot pomelnicul, mai stau si eu prin cafenele nu de alta dar sunt dependenta de cofeina,si nici macar virtual nu o pot lasa, imi prind bine cat mai multe cafenele,daca se inchide una ,hop pe cealalta si uite asa nu raman fara licoarea magica niciodata
oniac22
Postat pe 7 Iulie 2009 01:29
De la: tutankhamon, la data 2009-07-07 01:28:26te-am speriat?????? nu am vrut...... uite...sa nu fii suparata pe mine


nuuuu nu m-am suparat ,dar mi-a luat cam mult sa scriu ca stau pe intuneric si nu prea nimeresc tastele;
oniac22
Postat pe 7 Iulie 2009 01:33
asa...asa....si cand mai esti pe lungime de unda cu oricine.....nu numai cu mine...baga mama...baga cu tupeu....macar naiby mai potolim multimea asta de fomeiusti hormoniste......ma lua una ca la 21 de ani are doua facultati si e si preparator universitar.....imi statea pe limba sa o intreb la ce casa intima....offff

da...la faza cu cafeaua pot spune ca sunt si eu dependenta de licoarea asta maro....uuuffff...si uneori uit cata beau si ma ia cu tremurici....
tutankhamon
Postat pe 7 Iulie 2009 01:33

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Bataie cu zapadaaaaaaaaa! 136 De la: arco_iris 29 Decembrie 2014 15:17
sunt fericita! 95 De la: daria_pet 10 August 2009 22:43
ce pretuiti voi cel mai mult pe lumea asta ...? 74 De la: garbo_19362 30 Ianuarie 2014 23:46
Taratele de grau 20 De la: alex2007 18 Mai 2010 07:58
Cafeneaua prietenilor 1165 De la: Mihaa_kidz 4 Noiembrie 2010 12:18
Setari Cookie-uri