cafeneaua trei cirese, doua piersici si un gratar.....

mmmmmmmmm, o salata de fructe!!!
si o sangria de la mama ei
pik_nik
Postat pe 29 Iunie 2009 01:00
nikule....mancati-as sufletul tau....daca dai la fata un bol de salata iti sterg multe pacate....
tutankhamon
Postat pe 29 Iunie 2009 01:05
sa vedem...sucul sa fie un amestec de lapte de cocos cu ananas. apoi, kiwi, mango, struguri, portocale, pere, piersici, cirese, si ce-o mai fi. totul foaaaaaaaaarte rece.
ar merge o tenta usoara de coniac fin?
pik_nik
Postat pe 29 Iunie 2009 01:08
doar o umbra nickule.....doar o umbra......adiere de vant....aroma si savoare.....salbatica si.....uite ce imi faci.....inghit in sec.....
tutankhamon
Postat pe 29 Iunie 2009 01:12
briza tropicala...valuri caldute...fosnetul palmierilor...umbra odihnitoare, ...chaisse-longue... bolul rece transpirat, bucatele multicolore de fructe exotice pe sub umbreluta cu drapelul dominican...
pik_nik
Postat pe 29 Iunie 2009 01:16
pikule...suna bine......mmmmmm....imi faci pofte.....de mare, nisip, valuri......dar io nu am voie la soare!!!!!!....am prea multe alunitze......ar fi o solutie doar daca am pe mine un strat gros de crema, masat bine sa intre in piele.....te oferi????
tutankhamon
Postat pe 29 Iunie 2009 01:38
Ia sa bag eu o geana pe Garbo sa vad daca mai este cineva.
Hellooooooo, Echooooo, Anybody homeeeeeeee?
Aemulus
Postat pe 29 Iunie 2009 01:52
here i am...would u send me an angel.....
tutankhamon
Postat pe 29 Iunie 2009 01:54
garbo011805
Postat pe 29 Iunie 2009 01:54
na pikule ca fugisi......si briza aia...si plaja.....ooooffffff...
tutankhamon
Postat pe 29 Iunie 2009 01:54
Tuta hai la mine ca te ung eu cu creme si te scot la plaja la valuri mari.
Ce faci? Ce film mai vezi?
Aemulus
Postat pe 29 Iunie 2009 01:58
And did you say something about an angel????? What for?
I mean is not like I can not do it, but I want to know the reason.
Aemulus
Postat pe 29 Iunie 2009 02:00
it's only a song mica...a scorpions one....don't u know it????

muicaaaaa...ce-as veni la tine sa stau ca porcu in cucuruz...pi malu' apii...but it's a long way to Tiperary.....ma uit, puiutz, la epu' 12 din sezonul 2 din anatomia lui grey....m-a lovit si pe mine damblaua....si am revazut the fifth element cu millutza si cu willis.....
tutankhamon
Postat pe 29 Iunie 2009 02:04
noa hai ca s-o gatat......te pupi micabisule si ai grija de tine...si multzam fain pentru invitatie....as fi venit unde esti tu, mai ales ca si matusa mea e inmormantata pe acolo......offff...uitata de toti si de toate.....
tutankhamon
Postat pe 29 Iunie 2009 02:10
Aha, un cintec.

E misto filmul ala cu elementul minca-l-ar mama pe Bruscica ala.
Eu am incercat sa vad aseara terminator 2 si n-am rezistat. Mi s-a parut taaare prost facut.Am stat vreo 30 de minute de dragul androidei pe care nu stiu cum o cheama dar imi place tare mult din filmul Firefly.Pe urma am vazut un film japonez " Twilight samurai" .Asta da film pe gistul meu.Si romantz, si lupta si actori draguti.Imi plac filmele cu samurai trebuie sa recunosc.
Aemulus
Postat pe 29 Iunie 2009 02:11
S-o gatat ce?
Hai fata la Pacific ca e cald de fierbe apa in piscina.Pe unde e inmormintata matusa ta?
Aemulus
Postat pe 29 Iunie 2009 02:13
Ca bine zicea cineva mai devreme:
La multi ani Petrisori si Petrisoare, Paulici si Pauline, Pavelici si Paveline.....
Probabil ca v-ati sarbatorit deja in weekend, dar pentru cine nu a facut-o: o zi cu multe realizari si multe altele asemenea!
Aemulus
Postat pe 29 Iunie 2009 02:32
Buna Dimineata!
Tutanco, vaz ca-nfloreste concurenta, hai??
Cred ca trebuie sa-mi transfom cafeneaua in ceainarie sau niste chestii Spa sa asezam gratarele la locul lor ...
..si la gratare vin si eu !
blanca
Postat pe 29 Iunie 2009 07:39
La Multi Ani celor "in culpa"!
Io vin cu tarta zemoasa de visine... yami-yami....
gianiblue
Postat pe 29 Iunie 2009 07:49

'Neata la cafenea noua!!!

Maaaama, ce dezmat fu aseara pe aici! Pai daca stiam ca aveti piscina, veneam si eu...

Mai, ia spuneti, ce va lipseste, ca sa vin si eu cu un cadou asa, ca de casa noua...
Ella34
Postat pe 29 Iunie 2009 08:25
micabisule.....acuma m-as sui in avion si as decola sa vin in LA.....acuma....offf.....viata mea...care nu am avut noroc.....matusa mea nu stiu unde e ingropata...trebuie sa vorbesc cu varul meu sa il intreb exact.....stiu ca e un cimitir pe un deal.....dar imi imaginez ca sunt multe dealuri pe acolo....
tutankhamon
Postat pe 29 Iunie 2009 11:26
mielule...nu e concurenta fata...am facut-o dintr-un impuls.....na ca intru si la tine in cafenea....si tu vii si la mine, bine????
tutankhamon
Postat pe 29 Iunie 2009 11:30
hai da-te mai hacana...sa-mi iau hamacu' in primire...

un bloody mary daca se poate....
iasomia
Postat pe 29 Iunie 2009 11:31
si mie o marioara. sa ma dezmorteasca, singur nu reusesc sa ma trezesc
pik_nik
Postat pe 29 Iunie 2009 11:36
'neata, cafegiilor.
tutanico, lamaie n-ai? ca mie mi s-a cam luat de la atatea intronizari. guvernantii astia chiar tre' sa fie la toate?
tulipe
Postat pe 29 Iunie 2009 11:37
Stiu Tuta stai linistita !
Un banculetz merge?
..ia uitati-va aici ( apropos de concurenta) :

Doi proaspat arestati discuta in celula:
- De ce ai fost arestat?
- Pentru concurenta.
- ...?
- Fabricam aceleasi bancnote ca si statul.


si inca unul :

Int-un magazin de legume vine un client si intreaba pe
vanzator daca poate sa-i vanda jumatate de ceapa. Nici
mai mult, nici mai putin, vrea jumatate de ceapa.
Vanzatorul se duce la manager, dar nu vede ca in
spatele lui vine si clientul. Si zice cu vocea tare:
"Este aici un dobitoc care vrea jumatate de ceapa!"
Dupa care il observa si imediat adauga "Norocul nostru
ca acest stimat domn este de acord sa ia cealalta
jumatate!".
Dupa ce pleaca omul cu ceapa, intreaba managerul:
- Auzi, esti foarte descurcaret. De unde esti?
- Din Canada.
- Pai si ce faci aici? De ce ai plecat?
- Ce sa fac acolo? E o tara de curve si hockeisti.
- Sotia mea este din Canada...
- Da? Si pentru ce echipa joaca?
blanca
Postat pe 29 Iunie 2009 11:54
frartilor...simtiti-va ca acasa...aveti bauturi la bar si hamacurile sunt 6...asa ca lafaiti-va....
tutankhamon
Postat pe 29 Iunie 2009 12:17
bah...nu va place in cafeneaua mea????...bine.....ok...am inteles....va duceti la sexul oral ca e mai caldutz acolo....
tutankhamon
Postat pe 30 Iunie 2009 01:59
Tuta, lasa-i fata sa mearga la sexul oral ca sa aiva ce povesti cind vin inapoi la cafenea.
Aemulus
Postat pe 30 Iunie 2009 04:13
bah....nu va place piscina mea?.....nici hamacurile?....nici barmanul dragutz si imbracat numai in slip???...nici animatoarele?????...ntz...ntz...ntz....imi pare rau.....am crezut ca merge....
tutankhamon
Postat pe 3 Iulie 2009 13:42

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
MOZAIC 597 De la: Axl_22 17 Ianuarie 2016 05:35
'Super party Club "Sub Scena" - in incinta Cafe-Teatrului Godot ' 1 De la: Ioanaaaaaaaa 15 Martie 2011 00:33
Fibrom Uterin 8 De la: Melanie 1 Octombrie 2009 20:01
CAFENEAU DE VARA '' NE MUTAM AFARA '' PE TEREASA 6 De la: michela1 3 August 2009 14:47
alina 29 De la: Dor_marunt 28 Noiembrie 2009 09:19
Setari Cookie-uri