De ce fug barbatii???

De la: wife, la data 2009-06-25 20:03:14sss...tu esti frustrat rau, mami...ori ai fost tiranizat de relele de fomei...


socrela...sezi cuminte..de ce sari la beregata omului?:)) a zis un mare adevar... or mai fi si exceptii...care confirma regula!! femeile-s pline de tiraniee!!
superbus
Postat pe 25 Iunie 2009 20:06
Nu sint nici frustrat nici terorizat de vreo "fomeie" ,eu nu am facut decit sa le raspund celor frustrate celor care nu fac altceva decit sa se plinga si sa dea vina pe altii .
marian_sss
Postat pe 25 Iunie 2009 20:07
mariansss....vaz ca...ai deja ideea materializata!!!
poate ca...uneori...asa e cum spui tu. dar...zic yo...daca exista ceva vorbe...intre ei...se poate alege adevaru`...si...poate ca mai exista o shansa...pe undeva!!
nu-i dreaq atat de negru cum pare!!
deci...cred ca mai e loc si pt lucruri utile si placute pe langa chestia asta cu...plictisu` si...alte cele!!
pt ca...uneori...e reciproca chestia!!
si...da!!!...fiecare are dreptu` la putin lantz...mai lung...
sa se poata exprima...sa poata trage aer...
daca unu` din parteneri sta la jugulara celuilalt...si nu-l lasa sa respire...asa se intampla!!!
ovidiu42
Postat pe 25 Iunie 2009 20:10
mica, marean e nenea care zicea ca fomeilor de fapt le place sa fie fortate...he...he...

take me, bite me, rape me...
wife_de_zmeu
Postat pe 25 Iunie 2009 20:11
superbule, io nu sar la jugulara nimanui, mami...au contraire...chiar imi place sa vad ca mai sunt si berbati victima...
wife_de_zmeu
Postat pe 25 Iunie 2009 20:12
sasaitule, si ce ti-ai zis tu? "ia, tira, sa ma plang io ca ma tin bojocii". bravos, natiune! tare tre' sa te fi batut mama ta
tulipe
Postat pe 25 Iunie 2009 20:13
Nu stiu Wife cine este (si desigur nu am pierdut nimic cu asta), dar asa mi se ridica ra-ha-tul la cap cind vad cite unul de asta....
Aemulus
Postat pe 25 Iunie 2009 20:14
De la: tulipe, la data 2009-06-25 20:13:01sasaitule, si ce ti-ai zis tu? "ia, tira, sa ma plang io ca ma tin bojocii". bravos, natiune! tare tre' sa te fi batut mama ta


sa nu atacam sub centura....tulipe..sunt sigur ca acasa esti o mielutza!!! dansezi cum canta cocosu!!
superbus
Postat pe 25 Iunie 2009 20:14

Bre, eu sunt nelamurita...
Am citit cugetarile lu' marian sss si am ramas profund impresionata... mi-am zis ca i-o facura femeile rau de tot...! da' cand mi-am aruncat un ochi in profil, am vazut ca-si zice femeie...

Bre, matale ce esti, femeie ori barbat? sau in functie de fazele lunii...
Ella34
Postat pe 25 Iunie 2009 20:14
Si femaile au libertate dar nu stiu ce sa faca cu ea.Pai cum sa se duca femeile la meci la un club ? Acolo se intilnesc cu alte femei si unde este mai mult de o femeie incepe spectacolul...Doi barbati devin prieteni pe cind doua femei devin dusmance de moarte.Stii cum o faci pe o femeie sa dipere sa se urce pe pereti? dindui libertate........
marian_sss
Postat pe 25 Iunie 2009 20:15
Si asa zicea nenea Marian? Ca femeia trebuie batuta si f...ta???
Pai cine pumnii mei se culca de buna voie cu unul ca el???????
Aemulus
Postat pe 25 Iunie 2009 20:16
lume necajita, Ella...

marian, respira, mami...sa nu patesti ceva...

nu, pisi...zicea ca de fapt femeile asta isi doresc

cum am zis, lume necajita...cine stie ce traume are
wife_de_zmeu
Postat pe 25 Iunie 2009 20:16
De la: superbus, la data 2009-06-25 20:14:55
De la: tulipe, la data 2009-06-25 20:13:01sasaitule, si ce ti-ai zis tu? "ia, tira, sa ma plang io ca ma tin bojocii". bravos, natiune! tare tre' sa te fi batut mama ta


sa nu atacam sub centura....tulipe..sunt sigur ca acasa esti o mielutza!!! dansezi cum canta cocosu!!


su, bineinteles ca acasa sunt doar lapte si miere, ca nu-s proasta
tulipe
Postat pe 25 Iunie 2009 20:17
ella...acu` vazui si yo ca...inca nu e definit sexu` la...interlocutor!!
da...sincer...ce zice...nu zice rau!!
ovidiu42
Postat pe 25 Iunie 2009 20:17
Nene Marian, eu imi fac pomana cu matale: iti dau si funie si sapun moaca numai du-te neica.

Aemulus
Postat pe 25 Iunie 2009 20:18

Ete bre, nea mariane, ca ti-ai gasit un sustinator...

Ovi, roaga-te sa nu citeasca doamna ta ce-ai scris aici..
Ella34
Postat pe 25 Iunie 2009 20:21
ella...sincer...nu-s adeptu`...
da`...faceam putin studiu pe caz...si...gasesc ca statu prea mult pe capu` cuiva...oboseste!!
deci...nu fi rautacioasa cu mine!!
pot avea si yo pareri aci...macar!!
sa nu vaza doamna!!
ovidiu42
Postat pe 25 Iunie 2009 20:23
iti spun un secret:cind te superi pe cineva inseamna ca il consideri egalul tau.Daca asta imi doresti tu mie inseamna ca asta esti tu de fapt.EU nu ma supar pe tine deoare ce nu cred ca poti fi egalul meu.De obicei cind cei slabi sint depasiti de situatie incep sa vorbeasca urit si sa i jigneasca pe cei cu care discuta. ai priceput MICABIS de ce nu ma supar pe tine????????
marian_sss
Postat pe 25 Iunie 2009 20:26
asta cu "egalu, bla, bla", parca am mai vazut-o pe aici. nu cumva intr-o viata anteriora ai fost maryo? nu ca n-as putea sa dorm de grija, da' e fumata
tulipe
Postat pe 25 Iunie 2009 20:31
De la: tulipe, la data 2009-06-25 20:17:39
De la: superbus, la data 2009-06-25 20:14:55
De la: tulipe, la data 2009-06-25 20:13:01sasaitule, si ce ti-ai zis tu? "ia, tira, sa ma plang io ca ma tin bojocii". bravos, natiune! tare tre' sa te fi batut mama ta


sa nu atacam sub centura....tulipe..sunt sigur ca acasa esti o mielutza!!! dansezi cum canta cocosu!!


su, bineinteles ca acasa sunt doar lapte si miere, ca nu-s proasta


pt ca acasa nu mere... te dai cocos aici?
superbus
Postat pe 25 Iunie 2009 20:32
Nope, n-am priceput!
Eu cind ma supar pe cineva in nici un caz nu as considera persoana respectiva egala cu mine (nici n-ar face sens) ci muuult sub nivelul meu.Si ma supar ori pe mine ca nu pot sa aduc persoana la nivelul meu ori pe persoana (cazul tau) ca nu vrea sa se ridice la nivelul meu.
Sa te superi pe mine este alt non sens deoarece eu am fost prima care ti-am zis: pass.Deci tu te-ai putea supara dupa asta doar asa, ca sa nu fii mai prejos.
Ma rog , e chestie de nuanta feminina pe care tu nu o poti pricepe.
Aemulus
Postat pe 25 Iunie 2009 20:33
ntz, acasa canta cocosu cum spui tu, dar "dupe" partitura mea.
nu dragule, nu ma dau cocos aici pt ca n-am niciun interes. cel mult ma dau crocanta
tulipe
Postat pe 25 Iunie 2009 20:37
De la: tulipe, la data 2009-06-25 20:31:51asta cu "egalu, bla, bla", parca am mai vazut-o pe aici. nu cumva intr-o viata anteriora ai fost maryo? nu ca n-as putea sa dorm de grija, da' e fumata
Fumatul are doua scopuri:Unui fraier ii da un prilej de gindire iar unui destept un prilej de maditatie.Nu stiu in ce categorie te incadrezi si nici nu ma intereseaza am vrut doar sa raspund cit mai elegant posibil la o replica pe care nui fpumos sa io spui nici macar celui mai mare dusman cu aaaaaatit mai mult unui necunoscut.
marian_sss
Postat pe 25 Iunie 2009 20:41
De la: micabis, la data 2009-06-25 20:18:27Nene Marian, eu imi fac pomana cu matale: iti dau si funie si sapun moaca numai du-te neica.

NUmi doresc niciodata sa fiu egalul unei asemenea fraze
marian_sss
Postat pe 25 Iunie 2009 20:44
De la: tulipe, la data 2009-06-25 20:37:15ntz, acasa canta cocosu cum spui tu, dar "dupe" partitura mea.
nu dragule, nu ma dau cocos aici pt ca n-am niciun interes. cel mult ma dau crocanta



pai vezi...pana la urma ajungem la cine canta: cocosu' sau gaina? sau canta in duet?
superbus
Postat pe 25 Iunie 2009 20:44
corul vanatorilor, de-a dreptul. este o cotcodaceala si-o cucurigeala pe capul nostru, n-ai vazut asa ceva
tulipe
Postat pe 25 Iunie 2009 20:52
tot acilea sunteti ?

sunteti maso, mami...
wife_de_zmeu
Postat pe 25 Iunie 2009 22:13
De la: marian_sss, la data 2009-06-25 20:26:49 iti spun un secret:cind te superi pe cineva inseamna ca il consideri egalul tau.Daca asta imi doresti tu mie inseamna ca asta esti tu de fapt.EU nu ma supar pe tine deoare ce nu cred ca poti fi egalul meu.De obicei cind cei slabi sint depasiti de situatie incep sa vorbeasca urit si sa i jigneasca pe cei cu care discuta. ai priceput MICABIS de ce nu ma supar pe tine????????

Asa e, nu poti fi egalul lui Micabis. Nu-i ajungi nici pana la degetul mic. Lasa si tu pe altii sa te laude de cat de destept esti. Pana acun n-ai prea dovedit. Mica da.
Micass
Postat pe 25 Iunie 2009 22:20
mariane mama...tu ai luat papara de la mamica atunci cand erai mic si acuma te razbuni pe toate????...intai le tai dreptul la egalitate si dupe aia...pac pac...violu'?...pai se poa?????
tutankhamon
Postat pe 25 Iunie 2009 22:47
De la: Micass, la data 2009-06-25 22:20:07
De la: marian_sss, la data 2009-06-25 20:26:49 iti spun un secret:cind te superi pe cineva inseamna ca il consideri egalul tau.Daca asta imi doresti tu mie inseamna ca asta esti tu de fapt.EU nu ma supar pe tine deoare ce nu cred ca poti fi egalul meu.De obicei cind cei slabi sint depasiti de situatie incep sa vorbeasca urit si sa i jigneasca pe cei cu care discuta. ai priceput MICABIS de ce nu ma supar pe tine????????

Asa e, nu poti fi egalul lui Micabis. Nu-i ajungi nici pana la degetul mic. Lasa si tu pe altii sa te laude de cat de destept esti. Pana acun n-ai prea dovedit. Mica da.
daca ai tras concluzia ca vreau sa fiu egalul tau te ai inselat amarnic.Vad ca tu tii cu dintii sa fiu egalul tau altfel nu ai avea asemenea comentarii.Egalitatea poate fi in bine sau in rau.Eu cu tine egal in comentarii neadecvate nu pot sa fiu.Eu nu mi am dorit niciodata sa fiu egalul cuiva chiar daca a trebuit sa cobor.Si iti mai spun un secret " CA SA TI DAI CU PAREREA DESPRE CINEVA TREBUIE SA AI CEL PUTIN NIVELUL LUI DE PREGATIRE" TEAM DAT GATA ...NU....
marian_sss
Postat pe 26 Iunie 2009 19:17

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
vreau sa-l despart 151 De la: Thor_again 14 August 2010 19:07
despre relatia mea ..daca o pot numi asa 10 De la: anna_gratiela 1 Martie 2010 12:00
Viatza ca o ceasca de cafea... 10 De la: vuvuzela 30 Ianuarie 2011 01:30
E iubire sau interes ? 37 De la: quasaria 6 Martie 2010 18:59
despartire sau compromis 253 De la: garbo_405939 23 Septembrie 2014 12:15
Setari Cookie-uri