De ce fug barbatii???

da,vreauca am exemple cu duiumu,ca nu-s fecior
margelatu_68
Postat pe 10 Septembrie 2009 17:25
erik poate ai dreptate,dar qm sa nu uarsti barbati?qm poti sa spui ca nu sunt la fel
?poate tu ai avut noroc,dar mai sunt si amaratele kre nu au avut noroc,dekt de prefaqti si alte qvinte nu pot spune ca te superi
pisiMic
Postat pe 10 Septembrie 2009 17:26
eu zic ca...daca tot fug...ce sa ne mai intrebam!? eu zic sa ne intrebam de ce vine toamna, de ce vine frigul....ca'i tot aia
fleur_de_lis
Postat pe 10 Septembrie 2009 17:27
doamnee...ce zi trista poate sa fie astazi!
fleur_de_lis
Postat pe 10 Septembrie 2009 17:29
barbatii?
un subiect greu de inteles.eu ii urasc,mie mi-e scarba de ei ,iar k rasp pt valentino nu am nevoie sa ma f.... k sa ma simt bine. de aceea sunt pe site-ul asta sa vb q fetele kre au avut parte si de fericire si de tristete din kuza .....nu le mai spun pe nume ca se supi erik pe mine si nu vreau pt ca ,eu, cred ca ar putea sa imi dea sfaturi legate de.....,k sa nu ii mai urasc si jignesc
pisiMic
Postat pe 10 Septembrie 2009 17:29
pisiMic, bati campii, da' las' ca te faci tu mare
pik_nik
Postat pe 10 Septembrie 2009 17:36
SI DACA NU BA SI TEI APROAPE SI FACE TREABA IN CASA TOT IL DESCONIDERI,NU?DAR FEMEIELE CE STAU PE ACASA SI CAND VII VEZI TOT PAIAJENIPE PERETI SAU VBURT CU TINE LE DARUIESTI ATE UN BUCHETDE FLORI APOI A DOUAZITE DESCONSIDERA FAR VREUN MOTIV ERIOS SAU ESTI ALATURIPERMANT LANGA NECAZURIL EI SI O ALINTI SI INCERCI SA LUPTI PTR UN SCOP LA CUVANTUL MAGIC noiSI EA TEDESCONSIDERA CUM O IEIE PE ASTA !CUM TREBUIE SA FIM DRAGELOR SI DRAGILOR,DRAGUTI OAMENI PE ACEST PAMNT CARE NE TINE SITREBUI SA SI PSIM CU GREUL SI BINELE INAINTE? CUM? AVETI SOLUTIA CACI CELE REL LE-M CAM CITIT!DAR HAI SA NE IUBIMIUBESTE CA S FII IUBIT(A).
margelatu_68
Postat pe 10 Septembrie 2009 17:36
pisi nu e vb de suparare.

hai sa ti dau un exemplu pt care is ferm convinsa ca nu toti barbatii sunt la fel.

tatal meu are pe altcineva si ai mei nici macar nu sunt divortati. mama a avut un soc cand a aflat.cred ca iti dai seama ca familia noastra se duce naibii.il respect pe tata pt ca m a crescut, pt ca e tatal meu. dar ce exemplu imi ofera el in viata? ce parere ma face sa ma despre barbati?


avand un astfel de exemplu ce ar trebui sa fac? sa ma gandesc ca toti is la fel,sa nu ma apropii de niciun barbat sau sa mi bat joc de ei cum am vazut ca pot face ei cu o femeie.

nu.sunt tanara ce i drept si nu am avut timp fizic in care sa traiesc multe experinte,insa am avut un prieten care a dat dovada ca exista barbati si barbati,un contra exemplu al tatalui meu. acum vreei s ama intrebi d c nu mai sunt cu el.

nu e iubirea vietii mele si nu suntem deloc compatibili.

acum sunt cu o pers cu acre ma inteleg f bine si este un om bun,apoi un barbat


ce sa mai zic?
l_erika
Postat pe 10 Septembrie 2009 17:37
curcane, tradu bre, sau fa un rezumat, ca numa' semnul de exclamatie l-am priceput
pik_nik
Postat pe 10 Septembrie 2009 17:38
pisi sper sa citesti
l_erika
Postat pe 10 Septembrie 2009 17:39

pik,lasa ca eu ma chinui de azi dimineata si nu am reusit.
ma gandeam ca oi fi eu prea blonda....
eladaela
Postat pe 10 Septembrie 2009 17:40
pisoi mik..de aia au barbatii P si fetitzele ca tine guritza! pardon gura mare!! cineva , acolo sus ne iubeste!!! fetitele ca tine... ne fac sa devenim misogini..pe viata!!! treci pe cartoon..acolo e de tine!!
superbus
Postat pe 10 Septembrie 2009 17:40
AM CITIT,Erik si vezi ca toti.....sunt la fel aqm esti singura,pt ca ........a plekt
pisiMic
Postat pe 10 Septembrie 2009 17:41
superbus,de aia toti barbati sunt asa qm sunt,iar femei sunt vai de viata lor,
misogini ajungeti din prostie,pt ca...
pisiMic
Postat pe 10 Septembrie 2009 17:43
De la: superbus, la data 2009-09-10 17:40:36pisoi mik..de aia au barbatii P si fetitzele ca tine guritza! pardon gura mare!! cineva , acolo sus ne iubeste!!! fetitele ca tine... ne fac sa devenim misogini..pe viata!!! treci pe cartoon..acolo e de tine!!

tu cred ca te-ai nasqt singur ti-ai bagat mana pe nas si ai iesit pe..
de te crezi asa de tare
dak ...nu mai zic ca se supara pe mine ceilalti
pisiMic
Postat pe 10 Septembrie 2009 17:44
superbule,degeaba vb asa pt ca nu ai de unde sa stii prin ce a trecut fata.

cati ani ai pisoi? d c nu ne spui ce te a facut sa ai asa o parere despre barbati? si ti am spus nu e cazul sa generalizam.

poate o sa ti se para o prostie,dar crede ma ca cele mai buna sfaturi in viata le am primit de la baieti si de multe ori ei sufera la fel ca noi sau mai mult. dar astea deja depind de fiecare om in parte
l_erika
Postat pe 10 Septembrie 2009 17:46
iar ne luam unii de altii
panty_C
Postat pe 10 Septembrie 2009 17:47
margica, puneai o intrebare-ghicitoare pe undeva...nu-i asa ca esti din Pesti sau Fecioara?
panty_C
Postat pe 10 Septembrie 2009 17:50
eu plek ca am doare stomaql de nervi
te urasc superbus
pisiMic
Postat pe 10 Septembrie 2009 17:52
pisoias...femeile adevarate nu au nicio treaba cu tine, cu voi fetitele astea de 15-20, care va meritati soarta!! in loc sa stati prin biblioteci , va faceti de cap cu baieti si cand va inseala sau paraseste unul ...gata a cazut cerul pe voi!! si toti barbatii " e " porci!!! pt ca te-a inselat unul pe tine...diva divelor!!! cum si-a permis?

wake up...luni incepe scoala!!! ia si invata...o sa mai cresti! la varsta ta tre sa ai alte prioritati...nu dansul la orizontala!!
superbus
Postat pe 10 Septembrie 2009 17:52
pantero sa stii ca eu nu m am luat absolut de nimeni,tocmai ca respect parerea fiecaruia numai ca e foarte usor de judecat.


pe de o parte inteleg femeile ca spun ca urasc barbatii,pe de lata nu,pt ca asa cum am mai spus (si cum ai dat si tu un ex) nu toti sunt la fel
l_erika
Postat pe 10 Septembrie 2009 17:53
ii urasc pt ca am avut parte de barbati draguti,pana au avut fiekre pb lor si au incerkt sa ma schime
pisiMic
Postat pe 10 Septembrie 2009 17:54
te indragesc pisoi... chiar am ras cu pofta... de supararea ta pe barbatii porci!!! ce probleme esentiale...ce limbaj elevat ai!!! asta-i viitorul romanicei!! vai noua!!
superbus
Postat pe 10 Septembrie 2009 17:55
superbule tie ti a povestit tot de stii asa de bine cum a dansat la orizontala?
l_erika
Postat pe 10 Septembrie 2009 17:55
ura nu-i buna - te otraveste si te omoara
panty_C
Postat pe 10 Septembrie 2009 17:56
pisic, poate imi spui si mie varsta ta...

spune mi tu ii urasti pe cei care te au schimbat...eu ce parere ar trebui sa ma despre barbati avand in vedere exemplul tatalui meu?
l_erika
Postat pe 10 Septembrie 2009 17:58
Pantero care din doua zodii e aia bun1hm? iar fetelor lasatio mai usornu mai ganditi voi egativ asa ca nu tine! maregrija la prapasti....e
margelatu_68
Postat pe 10 Septembrie 2009 17:59
de ce nu incercam sa ne calmam si sa ne punem in pielea celuilalt inainte de a emite judecati
chiar asa satisfactie aduce datul cu piatra?
panty_C
Postat pe 10 Septembrie 2009 17:59
De la: margelatu_68, la data 2009-09-10 17:59:00 Pantero care din doua zodii e aia bun1hm? iar fetelor lasatio mai usornu mai ganditi voi egativ asa ca nu tine! maregrija la prapasti....e


Inclin spre Pesti ca Fecioarele sunt mai...altfel, un pic (?)
panty_C
Postat pe 10 Septembrie 2009 18:00
sunt calma
l_erika
Postat pe 10 Septembrie 2009 18:01

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Ca sa nu mai faca nimeni ca mine 40 De la: superbus 27 August 2010 16:25
VREAU UN SFAT PENTRU A FI IMPREUNA 2 De la: cricat 4 Noiembrie 2010 22:16
ajutatima sa mil scot din minte 21 De la: eu_geminy 3 Decembrie 2011 22:25
Sufletul meu... 23 De la: quasaria 19 Decembrie 2011 11:10
promisiuni 16 De la: lady_corina 1 August 2009 22:57
Setari Cookie-uri