ce trebuie sa stie un barbat despre el insusi ,sau ce trebuie sa stie o femeie despre barbatul ei

De la: kyra, la data 2009-09-01 07:52:08iote-l bre ca aparu.. matinal esti , suflete..



kyra, sunt in asteptare 24 de ore din 24, ca sa-mi fac temele ca cineva n-a avut de lucru si si-a facut cu mine
pana ma plictisesc
pik_nik
Postat pe 1 Septembrie 2009 08:00
nimic crede ti ca nu stiu destule?
iar o femeie va trebui sa stie citi banii are in portofel.
aradeanca
Postat pe 22 Octombrie 2009 17:34
completare....portmoneu...lui!!!!viceversa....nu se poate!!!!
nazirra
Postat pe 22 Octombrie 2009 17:36
:))))Astea sunt aberatii oameni buni ......O femeie trebuie sa fie constructiva atunci cand vorbeste cu barbatul ei ,daca il vede suparat sau trist atunci inseamna ca are probleme si trebuie sa si le rezolve singur si atunci chiar trebuie lasat in pace fiinca asa e barbatul se retrage in vizuina si se concentreaza fara a da atentie nimanui....nu ca nu ar vrea dar nu poate face 2 lucruri deodata adica sa si vb cu sotia si sa se si gandeasca la problemele lui asa ca lasati-l in pace nu il mai terorizati ca faceti doar rau relatiei...... iar mai barbatilor ca sa fiti cei mai tari si iubiti de femeile voastre incercati chiar daca e greu sa le ascultati:)sau macar dati impresia asta dar sa fiti pregatiti ca daca va intreaba ia zi ce am zis acum 1 min?.....trebuie sa stiti ca va prinde altfel....deci fara gluma acum ,asta isi doreste o femeie ,sa fie ascultata ,daca are probleme nu veniti cu solutii ca nu faceti nimic.....o femeie nu vrea solutii de rezolvare cum vor barbatii ,o femeie vrea sa fie doar ascultata iar in momentul cand este ascultataea isi poate rezolva singura problema .Femeile isi rezolva problemele prin comunicare nu ca barbatii prin fapte...deci asculatile si in felul asta le oferiti si siguranta:)
florinradu80
Postat pe 6 Decembrie 2009 10:58
sa mori tu ?

proata parere mai ai despre femei daca iti imaginezi ca trebuiesc tratate ca niste iepe naravase
Anouk
Postat pe 6 Decembrie 2009 11:00
barbatul nu trebuie sa stie becat ce vrea femeia sa-i spuna
cu cat stie mai putin cu atat mai bine
kris_tina121
Postat pe 21 Martie 2010 15:17

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
femeia buna la pat! 182 De la: pantera_neagra 18 August 2010 15:53
Ce saloane de masaj erotic mai sunt la ora actuala prin Bucuresti? 3 De la: lylaa 21 August 2012 01:06
DE CE BARBATII DIVORTEAZA? VOI CE PARERE AVETI? 703 De la: garbo_405939 23 Septembrie 2014 08:54
Mi-am impins barbatu in bratele alteia...ce fac acum 572 De la: anisoaraf 25 Martie 2010 14:06
Care este genul preferat de muzica pe care il asculti de obicei ? 2 De la: Thor_again 6 Mai 2011 15:30
Setari Cookie-uri