ce trebuie sa stie un barbat despre el insusi ,sau ce trebuie sa stie o femeie despre barbatul ei

oooffffffffffff....cum ucideti voi...asa...geniile...din fasha!!!
frumos?
si nici macar n-am aflat cum tre se pishe lumea...
cu capac....?????...........fara capac.......?????????
ovidiu42
Postat pe 13 Mai 2009 23:34
ovidele....faza misto e ca daca lasi capacul....te pisi in baie, nu in buda.....deci..... tema de gandire pentru tine...cu capac sau fara capac.....io zic ca ala de trebe ridicat e colacul.....
tutankhamon
Postat pe 13 Mai 2009 23:40
mai...nush` ca...la mine...nu tre sa ridic nik!!!
cineva are grija sa fie ridicat...mereu!!
si...dupa miros...asa...cred ca n-am nimerit niciodata sa fac pipi IN BAIE...ci...in toaleta acolo...unde se scurge...
ovidiu42
Postat pe 13 Mai 2009 23:45
ooooffff..parerea domnisoarei era ca trebuie capacul lasat, nu colacul.....deci capacul lasat...pipi nu mai curge acolo.....esti pe lungimea mea de unda????
tutankhamon
Postat pe 14 Mai 2009 00:08
De la: tutankhamon, la data 2009-05-14 00:08:29ooooffff..parerea domnisoarei era ca trebuie capacul lasat, nu colacul.....deci capacul lasat...pipi nu mai curge acolo.....esti pe lungimea mea de unda????




imcerc!!!...d`aia am si recitit...sa vad daca ne refeream la aceeasi chestie...eu...si fatuca!!!
ovidiu42
Postat pe 14 Mai 2009 00:11
esti criminal.....
tutankhamon
Postat pe 14 Mai 2009 00:19
voi nu aveti ce face ?

ii faceti rating la fata asta ?

nu va mai obositi, ca si-a sters contul...o sa apara cu alt nick si o sa ne innebuneasca iar de cap cu alta carte, de alt autor, convinsa ca avem nevoie sa fim culturalizati

io zic ca citit si intelectual nu e ala care vrea sa epateze neaparat cu "succesurile". si nici nu e destul sa dai copy/paste de pe google...ca asta nu te face aprioric mai destept...

ce-mi plac mie persoanele astea semidoct agresive...

wife_de_zmeu
Postat pe 14 Mai 2009 11:44
ce dileme existentiale aveti nene..
gabitzza
Postat pe 14 Mai 2009 20:13
gabicule...tipic pentru mine...am sters mesajul tau...ala care ma interesa

intreaba G daca duminica esti disponibila...
wife_de_zmeu
Postat pe 14 Mai 2009 20:18
ce sunt ?? disponibila?

sigur ca sunt!
gabitzza
Postat pe 14 Mai 2009 20:23
sa vorbiti, bre...
wife_de_zmeu
Postat pe 14 Mai 2009 20:28
stiu, he, he...
gabitzza
Postat pe 14 Mai 2009 20:29
nah...acu' vrea sa-l consiliezi...
wife_de_zmeu
Postat pe 14 Mai 2009 20:32
mie imi place de totusica...ca posta poezeaua aia cu catelusul si rata...

totusico...io zic sa deschizi fo' cateva topicuri cu poezeaua asta
wife_de_zmeu
Postat pe 14 Mai 2009 20:34
wife, ce zici? vro 5 sunt indeajuns?
si_totusi
Postat pe 14 Mai 2009 20:37
nope...mai baga...ce ? nu stii sa numeri pana la 50 ?
wife_de_zmeu
Postat pe 14 Mai 2009 20:40
Fa May-o bine ca plecasi. Sa nu mai vi decat atunci cand auzi ca s-au inventat chilotii de tabla zincata, ca altfel... priculoase foc fetele astea.
maerangela
Postat pe 5 Iulie 2009 23:56
sa inteleg ca tu ai deja asa ceva de nu ti-e frica de noi???/
tutankhamon
Postat pe 5 Iulie 2009 23:59

Uite asa, cu voi ma mai distrez si eu, ca de la o vreme incoace mi-a cam amortit nervul zambirii.Cat despre loti, inca mai astept sa apara pe piata, nu va bagati prima pereche este a mea! Despre frica, mi-e frica doar de Dumnezeu, si de rautatea oamenilor. Pe voi, va urmaresc de ceva vreme si mi-am dat seama ca vorba proverbului ''cainele care latra nu musca''. In ardeal, este o vorba care vi se potriveste ''sunteti bune/buni de pus pe paine'', oricand gata sa intindeti o mana de ajutor. Exceptiile sunt sarea si piperul discutiilor nu?
maerangela
Postat pe 6 Iulie 2009 23:45
Angelico, ce spui tu acolo fetitza?
Aemulus
Postat pe 6 Iulie 2009 23:48
Sotul meu, avea un prieten ofiter MAPN, mai peltic, dar caruia ii placea bautura. La un moment dat m-am luat de el, si i-a zis ''ma... priculoasa rau nevasta asta a ta'', si radea pt. ca stia ca, cu ceva vreme in urma tocmai il ajutasem cu o treaba, asa ca fata rea ce sunt.Ce sa spun, in 5 iulie ma amuzam cand s-a suparat Maya si s-a dus...de tot.Ii recomandam sa-si ia chiloti de tabla zincata ca sunteti priculoase rau. Nu este gresala de scriere, incearca sa zici priculoase rau, sa vezi ce haios suna.
maerangela
Postat pe 7 Iulie 2009 08:04
Buna ziua tuturor!
Citesc de mult timp ceea ce spuneti, uneori am mai si raspuns...
Vreau sa va spun experienta mea cu ridurile: sunt o femeie de 37 de ani care a inceput sa vada riduri pe fata ei si pe piept. Neavand timp sa merg la un medic m-am dus la plafar (sunt adepta produselor naturiste) si am vorbit cu vanzatoarea despre problema mea. Ea mi-a recomandat crema de galbenele- crema aceea grasa care i-ti creeaza impresia ca nu intra in piele si te face sa "lucesti" cand te dai cu ea, ieftina, cred ca am dat 6 sau 7 lei pe o cutie.
Nu prea am avut incredere in ce spunea vanzatoarea, dar am zis haisa o iau, ma voi da cu ea pe maini. Si minune! M-am dat seara pe fata si pe piept iar a doua zi dimineata ridurile mele (care erau destul de adanc conturate) erau aproape inexistente!
V-am scris aceste randuri in idea de a ajuta si alte femei care se lovesc de aceasta problema.
I-MI CER SCUZE DACA NU AM POSTAT UNDE TREBUIA, N-AM STIUT SA DESCHID UN ALT TOPIC, am vrut sa spun si altora despre descoperirea mea.
dana_state
Postat pe 9 Iulie 2009 13:26
acum te simti mai bine ? te-ai racorit ?
te obliga cineva sa citesti toate topicurile ?
m7r2l
Postat pe 30 Iulie 2009 11:39
e real ce spui tu dar nu in totalitate o femeie trebuie sa mai aibe cate ceva si pentru ea ,dar in general intr-o familie sau pruetenie e normal sa stiti unul de altul .
piper
Postat pe 30 Iulie 2009 13:04
bai ce-mi plac ultimele trei postari
kyra
Postat pe 1 Septembrie 2009 07:47
mie ultimele patru...acum
pik_nik
Postat pe 1 Septembrie 2009 07:49
iote-l bre ca aparu.. matinal esti , suflete..
kyra
Postat pe 1 Septembrie 2009 07:52
Chirule, despre ce e vorba aici fetitza, ca in pagina asta de la cap la coada nu e nici o legatura intre mesaje.E topicul asta un fel de "a tunat si a adunat"?
Ciresica
Postat pe 1 Septembrie 2009 07:52
Ce faceti copilashi, nu aveti somn?
Ciresica
Postat pe 1 Septembrie 2009 07:53
Ciresiso, nici nu aveai cum sa pricepi ceva, e o "bligdiseala" pe tema data, vorba totusicai
kyra
Postat pe 1 Septembrie 2009 07:57

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
FEMEILE MAI DOTATE CA BARBATII 2 De la: SUAREZ 19 Februarie 2012 09:39
ma lamuriti si pe mine? :) 43 De la: garbo112066 14 Aprilie 2010 02:31
dar sotia rezista sa faca sex doar cu sotul ei toata viata? 1381 De la: florin_c76 21 Aprilie 2010 15:22
Rolul sexului anal 311 De la: daniil_pravoslavnic 17 Martie 2013 14:02
Sexul cu un prost... 94 De la: PerfectStranger 8 Decembrie 2013 02:10
Setari Cookie-uri