ce trebuie sa stie un barbat despre el insusi ,sau ce trebuie sa stie o femeie despre barbatul ei

Tot ceea ce sotii perfecti trebuie sa stie:
a)cum sa dea impresia ca sunt calmi ,atunci cand sotia conduce:
-sa-si bage adanc unghiile in bordul masinii ,atunci cand sotia roteste volanul intr-un asa hal ,incat nu va fi bine nici pentru propria lui masina ,nici pentru propria lui tensiune.
-sa nu-i atraga atentia asupra stopurilor ,pentru ca o va enerva ,iar ea ii va reprosa ca o tracaseaza.
-tehnicile de respiratie budiste il vor ajuta pe sot sa ramana calm ,sau macar sa creeze impresia ca este asa.
b) sa nu lase capacul de la toaleta ridicat.Iata aici cateva metode:
-sa lipeasca in interiorul capacului de toaleta un miniposter cu Pamela Anderson,dezbracata si dedesupt o hirtiuta pe care sa scrie:te rog frumos,iubi,pune capacul!
-sau sa lipeasca miniposterul pe exteriosul capacului ,in asa fel incat sa nu se vada Pam cand capacul e ridicat,eventual sa lipeasca in spatele toaletei cu litere mari"nu uita de capac!"
-in ultima instanta sa-i spuna sotiei sa dezlipeasca posterul si biletelul .In mod sigur va putea uita capacul ridicat,fara nici un comentariu ulterior din partea sotiei.
c)sa nu adoarma imediat dupa ce face sex.Oare cum pot lupta barbatii cu acest bestial hormon,serotonina ,care ii ''impinge'' spre somn dupa ce fac sex?
-sa nu se intinda in pat ,sa stea pe un scaun.Daca simte ca adoarme si acolo,sa se intinda in pat ,dar sa inceapa o conversatie ampla cu sotia.Genul de raspuns;"da,draga";"nu,draga'' este cel mai indicat,pentru ca altfel risca sa intre in contradicite cu ea .
-daca nu va adormi cu ochii deschisi ,se poate cel putin consola cu ideea ca a facut tot ce este omeneste posibil ca sotia lui se simta bine.
Maya45
Postat pe 13 Mai 2009 19:59
mai irina...de ce nu te potolesti tu , ha ?

acum nu mai dai copy/paste de cateva ori pe acelasi topic, te-ai desteptat...deschizi 2 topicuri cu acelasi continut postat pe ambele...
wife_de_zmeu
Postat pe 13 Mai 2009 20:01
Care 2??? A deschis vreo 5!!!!
Aemulus
Postat pe 13 Mai 2009 20:08
mi-e rau...

nu am avut nervi sa le deschid pe toate...dar cred ca toate au acelasi continut
wife_de_zmeu
Postat pe 13 Mai 2009 20:12
Exact.Oare iar are admin.-ul treaba?
Aemulus
Postat pe 13 Mai 2009 20:14
neah...asta-i o tampita care nu are ce face,si i se pare ca ne toceste noua nervii
wife_de_zmeu
Postat pe 13 Mai 2009 20:16
prometeu's wife ,poate esti complexata,pentru ca acum esti de-a dreptul violenta in limbaj.Si stii un lucru? esti cam singura care te bagi in toate si iti place razi si sa lovesti.Cu toata lumea esti asa si razi cand vezi ca ele nu se prind de ce anume vrei sa sugerezi tu...
nu te cunosc ,pa .
Maya45
Postat pe 13 Mai 2009 20:30
complexata ?

de ce-as fii complexata draga ? de infantilismul unora ? de obedienta cu care te incapatanezi sa deschizi topicuri la hoha, cu acelasi continut, in care sa vorbesti singura despre nimic ?

maturizeaza-te...
wife_de_zmeu
Postat pe 13 Mai 2009 20:33
sunt inscrisa si in comunitati ,unele de foarte mare clasa, unde comunic in limba engleza doar si inca nu m-a jignit nimeni pana acum ..oricum vorbele tale sunt cele care spun totul despre tine
hai ,pa ,adio ,si sa nu ne mai ''ciocnim'' de acum pe nicaieri ,de acord?
Maya45
Postat pe 13 Mai 2009 20:44
great...du-te pe forumurile alea de mare clasa...
wife_de_zmeu
Postat pe 13 Mai 2009 20:45
cred ca vorbesti cu fiica-ta si ai gresit ''site-ul''
Maya45
Postat pe 13 Mai 2009 20:46
sunt forumuri literare , eu scriu in engleza..
Maya45
Postat pe 13 Mai 2009 20:47
cata beletristica ai citit in engleza sau franceza?
Maya45
Postat pe 13 Mai 2009 20:48


acum esti maya? nu mai esti rebeca42 ? hmmm...buna schimbare de nick

doamne...si la sex bagi tu beletristica?

viata mea...e trist...
wife_de_zmeu
Postat pe 13 Mai 2009 22:07
care e mai credincios pe aici? voiam sa stiu cand e sarbatoarea aceea ce se cheama de se numeste schimbarea la fata. poate imi trag si eu o moaca de caine, la avatar . m-am cam saturat de matze
si_totusi
Postat pe 13 Mai 2009 22:13
citez de pe forum:""eu imi caut o prietena""

citez: de pe forum ""he...he...ce se infiripa ici sha ?

ati uitat-o pe donsoara asta care vrea pretene ?""
no comment
Maya45
Postat pe 13 Mai 2009 22:43
prometeus wife sau cum dracu' te-o fi chemand ,nu stiu ce prieteni ai ,da musti rau ,fato,..as putea sa-ti spun ca tampita esti tu ,si stii de ce ,nu te-am vazut sa scrii nimic aici si nici sa postezi ceva.Ai o exprimare ....-am cuvinte ca sa cataloghez exprimarea ta . dar un exemplu pot sa-ti dau ''de unde esti bai ,tampo,din marginea Timisoarei?'' sau ''idioata dracu ce ....pana mea ..""(ex de exprimare)..asa ar trebui sa ma exprim ca sa ma intelegi? sa fim pe acceasi lungime de unda ?cam asa suna comentariile tale.
Maya45
Postat pe 13 Mai 2009 23:10
De la: Maya45, la data 2009-05-13 20:44:43sunt inscrisa si in comunitati ,unele de foarte mare clasa, unde comunic in limba engleza doar si inca nu m-a jignit nimeni pana acum ..oricum vorbele tale sunt cele care spun totul despre tine
hai ,pa ,adio ,si sa nu ne mai ''ciocnim'' de acum pe nicaieri ,de acord?


daca faci harcea parcea si limba lui shakespeare cum ai facut si traducerea aia cu parodontitele...nu ma mir ca nu mai ai cu cine sa vorbesti in comunitatile tale elevate si ai venit sa ne toci noua nervii si rabdarea.....mai bine lasa-te ca ai sa ajungi ca nu-ti mai raspunde nimeni...esti penibila....5 sau 6 topicuri cu acelasi continut???? asa faci conversatie si in comunitatile alea de mare clasa????
tutankhamon
Postat pe 13 Mai 2009 23:11
De la: Maya45, la data 2009-05-13 20:47:51sunt forumuri literare , eu scriu in engleza..


vai draga...m-ai dat gata....am cazut in poponetz..... fetitzaaaa...tu nu esti in stare sa scrii corect si sa te exprimi in limba romana......si scrii literar in engleza???? cine vrei sa te creada????
tutankhamon
Postat pe 13 Mai 2009 23:12
si mai e o chestie haioasa....tu asa vezi o relatie dintre un barbat si o femeie....ca sa se cunoasca mai bine....sofatul si ridicatul capacului la wc????? god!!!!...de-aia, mami, nu ai gasit inca barbatul perfect...mai cauta...poate vine....
tutankhamon
Postat pe 13 Mai 2009 23:15
am scris un articol,daca nu va place ignorati-l si am sa inteleg ,dar nu ,voi vreti sa ma jigniti ,asta-i tot.oricum plec de tot de aici,din Garbo ,si apropo tutankamon am acte pentru UK>>>bye
sunteti stupizi
Maya45
Postat pe 13 Mai 2009 23:15
De la: prometeus_wife, la data 2009-05-13 22:07:47

acum esti maya? nu mai esti rebeca42 ? hmmm...buna schimbare de nick

doamne...si la sex bagi tu beletristica?

viata mea...e trist...


nu draga...ca a ratat traducerea literara a sandrei brown....i-au suflat-o alti traducatori.....
tutankhamon
Postat pe 13 Mai 2009 23:16
Calatorie sprincenata
scrichy
Postat pe 13 Mai 2009 23:18
De la: Maya45, la data 2009-05-13 23:15:07am scris un articol,daca nu va place ignorati-l si am sa inteleg ,dar nu ,voi vreti sa ma jigniti ,asta-i tot.oricum plec de tot de aici,din Garbo ,si apropo tutankamon am acte pentru UK>>>bye
sunteti stupizi


si daca ai acte pentru uk trebuie ca noi sa cadem siderati de ineptiile pe care le debitezi pe fiecare topic?????...se pare ca le ai SI cu injuraturile....le stii traduce si in engleza literara????waw! esti tare!.....ce cultura vasta ai.....ai invatat din engleza sau din franceza???......don't bother to reply....eat my dust....
tutankhamon
Postat pe 13 Mai 2009 23:19
a! si mai e o chestie stupida mami....tu te pishhhi cu CAPACUL de la wc lasat?????mistoooo...imi inchipui ce e in baia ta...ce miros......scumpaaaa...cel care il ridica barbatii e COLACUL...... hai ca ai fost tare!!!!!!...mdea.....era rezonanta ta literara....
tutankhamon
Postat pe 13 Mai 2009 23:24
da ce faceti, felelor? analiza pe text?
si_totusi
Postat pe 13 Mai 2009 23:26
totushico....m-a enervat de mor stupida asta....a inceput acum doua-trei zile cand a postat niste ineptii care au "zgandarit stomatologul din mine"...atunci nu m-am luat de ea prea tare....dar in seara asta am paralizat cand am vazut n topicuri cu acelasi continut - sofatul femeii in prezenta sotului, ridicatul colacului la wc, si adormitul lui dupa sex.....mooorrrrr!!!
tutankhamon
Postat pe 13 Mai 2009 23:29
De la: prometeus_wife, la data 2009-05-13 20:45:44great...du-te pe forumurile alea de mare clasa...




wifo!!!...ai pus-o taty cu fatuca asta!!
i-au crescut dintzii!!!
fereste-ti couru`!!!
ovidiu42
Postat pe 13 Mai 2009 23:29
neeeeah ovidele....ca s-a ofilit precum floarea fara apa.... nu avea idei de contrazicere si de argumentare.......bleah...numa injuraturi...ea asa rezolva o altercatie......s-o mance mama de britanica....
tutankhamon
Postat pe 13 Mai 2009 23:31
eu zic ca fatuca e fatuc si se distreaza , daca reuseste sa 'nerveze pe cineva.

poate nu poate ... dormi. trebe inteles omul. de ce credeti ca a deschis multe topicuri cu capacul de la scaun si parbrizul de la geam? din bligdiseala
si_totusi
Postat pe 13 Mai 2009 23:34

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Vreau sa il suflu 202 De la: anisoaraf 24 Septembrie 2010 16:10
oare napoleon avea dreptate? 50 De la: iceboxxx 7 Februarie 2012 03:57
Rezista un barbat aflat departe? 171 De la: bluelight 15 Martie 2010 20:55
dragoste pe net 8 De la: Dubluritza 6 Noiembrie 2009 03:47
sotul sau parinti??? 50 De la: deliuta 31 Decembrie 2015 18:39
Setari Cookie-uri