Rezista un barbat sa faca sex(dragoste)doar cu sotia sa toata viata dupa casatorie?

a capatat rezistenta ...la barbati
cri, tu ai nevoie de o chelfaneala, vad
dor72_
Postat pe 5 Februarie 2012 13:54
dap, si tu pleci cand am chef de joaca ..
cri_cat
Postat pe 5 Februarie 2012 13:57
De la: myriam, la data 2012-01-29 17:53:54
De la: garbo261688_Jeny, la data 2012-01-29 10:14:43
De la: florin_c76, la data 2009-04-06 00:29:52Eu unul sunt adeptul raspunsului afirmativ doar ca trebuie intervenit mereu cu ceva nou in viata amoroasa ptr.a ni interveni monotonia.

Dar numai daca nevasta este satisfacuta



Pai barbatul daca are nevasta iubareata ,se straduieste.
VOIAJOR
Postat pe 5 Februarie 2012 16:16
nu stiu si nici nu vreau sa aflu daca un barbat poate fi sau nu fidel dupa casatorie. cert e ca nu as putea eu sa imi petrec toata viata cu un singur barbat, pentru ca asa sunt eu, mai ciudata. poate ca mai sunt si barbati sau femei care nu inseala, dar sunt cazuri rare. fiecare are motivul lui si daca unul din soti vrea sa insele, o face. chestia asta e imprevizibila.
iceboxxx
Postat pe 7 Februarie 2012 03:16
xxxx, ba dupa felul in care ai spus-o, e perfect previzibila...fara urma de tagada sau indoiala

Ioanide s-o fi straduind saracu', dar daca nu intotdeauna reuseste...
dor72_
Postat pe 7 Februarie 2012 16:07
ma refeream la faptul ca, la inceputul unei relatii nu ai cum sa stii ca respectivul/ respectiva te va insela. dupa cateva zile/luni de relatie, normal ca iti dai seama. scuze ca n-am scris asa, dar era cam tarziu si deja ideile mele erau amestecate.
niulia
Postat pe 7 Februarie 2012 19:23
wtf... mi s-a schimbat dintr-o data numele de utilizator. niulia de fapt sunt eu. inca n-am inteles de ce si cum s-a schimbat si si-a revenit. in fine.
iceboxxx
Postat pe 7 Februarie 2012 19:33
? mi-i confuz neuronul
Eugenia69
Postat pe 7 Februarie 2012 19:40
De la: iceboxxx, la data 2012-02-07 19:33:29wtf... mi s-a schimbat dintr-o data numele de utilizator. niulia de fapt sunt eu. inca n-am inteles de ce si cum s-a schimbat si si-a revenit. in fine.

fiindca ai dat din alt cont (tot al tau)...
se mai intampla sa le si confunzi, daca ai prea multe.:DD

dar nu mai veni cu astfel de intrebari (explicatii:P) stupide, din moment ce se vede clar ca sunt doua conturi diferite, iar tu chiar stii asta.:P

citeste la fiecare numarul de postari...;)
eu_geminy
Postat pe 7 Februarie 2012 19:54
mai geminy eu nu am de ce sa iti dau tie explicatii, dar, din moment ce te bagi ca vaca in porumb, trebuie sa ti le dau. e contul meu, profilul meu de pe care am comentat si mi-a aparut sub un alt nume de utilizator. ce-i asa de greu de inteles? daca as fi comentat de pe un alt profil, crezi ca as fi scris la fel cum scriu pe profilul asta? si inca ceva: daca aleg sa imi fac sau nu 100 de conturi e treaba mea, dar eu sunt sigura ca nu le confund. nu sunt decat de vreo luna pe garbo si chiar n-am nevoie de conturi in plus, ca sa ma fac inteleasa. tot ce am de spus, spun de pe contul asta. oricum, pana la urma am aflat care a fost chestia cu conturile. eu mi-am facut un cont ca sa ii arat mamei mele cum se face, cand am fost in germania. ea, si-a scris cateva date si a completat profilul, iar de acolo nu stiu ce s-a intamplat. m-am uitat si eu ca e alt profil, dar eu eram logata cu userul meu si dintr-o data apare niulia. am dat un relog si eram din nou pe userul meu. in fine. sper ca am lamurit lumea sau macar pe cei care aveau nelamuriri.
iceboxxx
Postat pe 7 Februarie 2012 20:22
geminy iti tot palavrageste gura, dar fara pic de creier. daca nici asa nu intelegi, lasa-ma. chiar mi-e mila de tine. cand dau log in imi arata ce am comentat de parca ar fi 2 conturi diferite. cand dau click acolo unde scrie profilul tau (adica sa imi frunzaresc profilul), imi scrie ba iceboxxx, ba niulia. e chiar asa de greu? data viitoare iti desenez puiule, ca asa nu mai merge. gen: imi scrie bine ai revenit bla bla bla si eu comentez de pe un cu totul alt user. comprende la tine?
Bine ai revenit, iceboxxx!
niulia
niulia
Ultima vizita: azi
Adaug-o ca prietena
Trimite-i un mesaj
Raporteaza utilizator

Blog
Poze (0)
Video (0)
Prieteni (0)
Trimite prin Y!M


niulia
Date personale:

Sex: feminin

Varsta: 51 de ani

Localitate: Brasov
iceboxxx
Postat pe 7 Februarie 2012 20:51
ge, faci rost de adrese mai nou?
daca cu telefoanele nu merge...
dor72_
Postat pe 7 Februarie 2012 20:56
icebox

te inseli...
gura mea nu palavrageste deloc, ci rade.
de tine.:)))

oricine poate da click ca sa verifice ceea ce spun.

esti deja penibila...:)))
hai pa.:D
eu_geminy
Postat pe 7 Februarie 2012 21:21
De la: dor72_, la data 2012-02-07 20:56:38ge, faci rost de adrese mai nou?
daca cu telefoanele nu merge...

nu fac, mey.. nu fac.:P
:))
eu_geminy
Postat pe 7 Februarie 2012 21:23
aha. in virtutea obisnuintei, ai trecut la ..."diciuplina"
dor72_
Postat pe 7 Februarie 2012 21:28
Nu poti sa-t faci doua conturi doar daca ai si doua ID.
Nebuneala mare! Id diferite, parole ... beeey, cu ce-si bat unii capul!
SAL
Postat pe 7 Februarie 2012 21:34
si tu nu?
dor72_
Postat pe 7 Februarie 2012 21:37
ai putea vedea ca sunt doua conturi diferite, cu id-uri diferite...
dar tu mereu intelegi mai greu,
adica lasa...:P
:)))
eu_geminy
Postat pe 7 Februarie 2012 21:37
geminy, specialule, te las in pace, ca nu se poate discuta cu tine. daca nu ai inteles, vei intelege tu cand mai cresti. iti urez sa ai o zi la fel de speciala ca si tine.
iceboxxx
Postat pe 8 Februarie 2012 05:59
Poate asta e parerea voastra ca inteleg mai greu, pentru ca v-am spus ca-s ardelean. Inteleg perfect doar ca mi se pare inutil sa te complici cu conturi multiple pe un site din moment ce esti liber sa postezi cat doresti dintr-un singur cont. Nu ai limitat numarul postarilor , nici dimensiunea lor. Pe alte forumuri esti avertizat la inscriere ca sunt interzise clonele, jignirile si atacurile la persoana si copy paste-uri.
SAL
Postat pe 8 Februarie 2012 12:11
De la: iceboxxx, la data 2012-02-08 05:59:32geminy, specialule, te las in pace, ca nu se poate discuta cu tine. daca nu ai inteles, vei intelege tu cand mai cresti. iti urez sa ai o zi la fel de speciala ca si tine.

da' nu ma lasa!... :P
ete de aia nu mai pot eu...:))))
eu_geminy
Postat pe 8 Februarie 2012 20:40
sal de cand inteleg ardelenii "mai greu"?
ti-ai si bagat piuneza la loc
dor72_
Postat pe 8 Februarie 2012 21:50
buna dimineata sexologilor... !!!

wawwww.... dorulet, ca tare bine-ti shade cand esti furioasa... !!! pana si culoarea ochilor tai s-a inchis la culoare... ! dar stii ce cred eu ? ca SAL a inteles perfect de bine si a si explicat bine... al doilea ardelean a tinut doar sa-l intzepe (la figurat numa'...) si stai linistita, ca amantrei sunteti ardeleani... !!! la origine. (o data... eu_gemeni, cand a avut disvutie la un cuvant scris de Betty, SAL i-a spus ca ashe se spune in ardeal, iar gemini a confirmat si el, ca e din ardeal..... ) ! acum, zi si tu... eu am inteles ca SAL a inteles perfect si despre ce e vorba si la explicatia data.

SAL : "Nu poti sa-ti faci doua conturi doar(decat) daca ai si doua ID.
Nebuneala mare ! Id diferite, parole ... beeey, cu ce-si bat unii capul !"

eu_gemini: "ai putea vedea ca sunt doua conturi diferite, cu id-uri diferite...
dar tu mereu intelegi mai greu,
adica lasa...:P"

SAL: "Poate asta e parerea voastra ca inteleg mai greu, pentru ca v-am spus ca-s ardelean. Inteleg perfect doar ca mi se pare inutil sa te complici cu conturi multiple pe un site din moment ce esti liber sa postezi cat doresti dintr-un singur cont"

deci... nu parerea lui e ca ardelenii inteleg mai greu ! eu unul, inca nu am intalnit nici un ardelean care sa intelea mai greu si am o multime de cunostinte si prieteni. inclusiv pe nevasta-mea... !!!

si la topic: eu zic ca da, un barbat rezista sa faca sex (dragoste) doar cu sotia sa, toata viata dupa casatorie ! eu am cunoscut un tip care, la numai 2 ani jumate dupa casatorie, in care a fost fidel sotiei... a incasat un glont ucigas in Irak ! ce n-am inteles eu e, de ce se intereseaza altcineva daca alti soti rezista... ? ce, asta il/o va influentza ?

barboneli
Postat pe 9 Februarie 2012 07:50
ce va trebuie nene atitea clone? N-aveti cojones sa scrieti tot ce aveti de scris de pe un singur cont?!?! Trebuie sa va dedublati ca sa va spuneti pctele de vedere?
quasaria
Postat pe 9 Februarie 2012 08:30
Ardelenii neleg greu, Betty zice c-s obositori. Io chiar am obosit, s mai rezist, s vd ct mai rezist Florin!
Axl_22
Postat pe 9 Februarie 2012 08:53
Barbo!..buna dimineata!.cunosc si eu o pereche fidela.....ne stim de vreo 5 ani....ea,frumoasa,tandra si cam sfioasa....el,tot frumos,intotdeauna grijuliu cu ea...o pereche admirabila!....

de obicei,ne vedem sambata si duminica,la plimbare,pe malul Rhein-ului.....acu' , daca -i frig,ne vedem mai des...

am uitat sa spun:amandoi au albit!...

Cristina_Adler
Postat pe 9 Februarie 2012 09:46
de la fidelitate au albit ;)
cri_cat
Postat pe 9 Februarie 2012 09:52
nu Cri!...sunt 2 lebede!!!!!!
Cristina_Adler
Postat pe 9 Februarie 2012 10:08

cri_cat
Postat pe 9 Februarie 2012 10:10
De la: Cristina_Adler, la data 2012-02-09 09:46:44Barbo!..buna dimineata!.cunosc si eu o pereche fidela.....ne stim de vreo 5 ani....ea,frumoasa,tandra si cam sfioasa....el,tot frumos,intotdeauna grijuliu cu ea...o pereche admirabila!....

de obicei,ne vedem sambata si duminica,la plimbare,pe malul Rhein-ului.....acu' , daca -i frig,ne vedem mai des...

am uitat sa spun:amandoi au albit!...



mi-a placut exemplu... ! dar lebedele, nu alea negre... sunt albe inca de la varsta copilariei... !!! si de ce va vedeti mai des, acum ca-i mai frig ? ai adus perechea acasa in cada, ca sa nu inghete afara... ?
barboneli
Postat pe 9 Februarie 2012 10:38

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
FERICITI SUNT BARBATII LA BATRINETE ,AU MAI MULT TIMP PENTRU DRAGOSTE SI SEX ! 110 De la: garbo_405939 23 Septembrie 2014 09:00
Ce isi doresc barbatii? 301 De la: garbo_405939 23 Septembrie 2014 09:01
Fetelor, va vreau pe toate ... si chiar pot 96 De la: elisabeta_boia 9 Octombrie 2011 16:33
daca o relatie incepe cu stari conflictuale, se pot diminua acestea pe parcurs ? 86 De la: Tiffany 11 Octombrie 2009 08:29
Vreau sa il suflu 202 De la: anisoaraf 24 Septembrie 2010 16:10
Setari Cookie-uri