Poveste zic eu tare de tot merita citit si dat cu parerea :))

In urma cu cativa ani am fost cuplat cu o fata, ce a fost intre noi 2 nu a durat mai mult de cateva saptamani, fata avea o prietena tare *draguta*. Acum cateva saptamani vorbind cu cu prietena(*draguta*) ei pe net mi-a spus ca e este cuplata cu cineva ca tine la el bla bla bla, povestea perfecta de dragoste, din vorba in vorba eu acum i-am spus fetei ca o admir, o sipatizez, pe scurt ca imi place de ea de cand am fost cuplat cu prietena ei. Ea a cam avut un soc cei drept dar la sfarsitul conversatiei m-a intrebat daca bem o cafea a2a zi. Bineinteles ca am fost de acord si chiar ne-am vazut, dupa ce am baut noi cafeaua am invitat-o pe la mine la o sticla de vin, bineinteles ca nu m a refuzat, dupa aceea sticla a iesit o nebunie cei drept :)). De atunci ma cauta ne mai vedem etc, in cei 26 de ani ai mei mi s-a mai intamplat asa ceva sunt eu nemernic sau sunt femeile pe care le intalnesc eu cam usoare? S-o intoarce toata chestia asta impotriva mea cand o sa fiu cu o fata si o sa cred ca am o relatie ca tinem unu la altul etc toate chestiile astea...ASTEPT PARERI SINCERE...MERCI


garbo099510
Postat pe 4 Martie 2010 03:21
de ce te intrebi daca esti tu nemernic?
le torturezi?
elodia
Postat pe 5 Martie 2010 08:22
garbo099510
Postat pe 6 Martie 2010 06:46
Daca constiinta va lasa in pace si pe tine si pe madam " prietena draguta", atunci va urez somnic pufos.
Consecintele le veti suporta amandoi mai tarziu in viata, pentru ca " What goes arround, comes arround" cu alte cuvinte o sa culegeti ce ati semanat, doar ca no sa mai realizati ce anume va lovit si de ce.
Si asta poate ca nu o sa se limiteze doar la faptul ca o sa fii si tu inselat la randul tau ori ba.
persidadamian
Postat pe 6 Martie 2010 11:09
510..ai cam multi "tropaitori"
LILO
Postat pe 6 Martie 2010 11:24
De la: garbo099510, la data 2010-03-04 03:21:22In urma cu cativa ani am fost cuplat cu o fata, ce a fost intre noi 2 nu a durat mai mult de cateva saptamani, fata avea o prietena tare *draguta*. Acum cateva saptamani vorbind cu cu prietena(*draguta*) ei pe net mi-a spus ca e este cuplata cu cineva ca tine la el bla bla bla, povestea perfecta de dragoste, din vorba in vorba eu acum i-am spus fetei ca o admir, o sipatizez, pe scurt ca imi place de ea de cand am fost cuplat cu prietena ei. Ea a cam avut un soc cei drept dar la sfarsitul conversatiei m-a intrebat daca bem o cafea a2a zi. Bineinteles ca am fost de acord si chiar ne-am vazut, dupa ce am baut noi cafeaua am invitat-o pe la mine la o sticla de vin, bineinteles ca nu m a refuzat, dupa aceea sticla a iesit o nebunie cei drept :)). De atunci ma cauta ne mai vedem etc, in cei 26 de ani ai mei mi s-a mai intamplat asa ceva sunt eu nemernic sau sunt femeile pe care le intalnesc eu cam usoare? S-o intoarce toata chestia asta impotriva mea cand o sa fiu cu o fata si o sa cred ca am o relatie ca tinem unu la altul etc toate chestiile astea...ASTEPT PARERI SINCERE...MERCI


Pai da,,tu vrei femeie serioasa...Dar crezi ca o femeie serioasa se va uita la unul ca tine? Neserios? daca o femeie este serioasa inseamna ca si ea vrea un barbat serios...Pt ca din cate stiu eu si noi femeile avem hormonii nostri..Si daca o femei este serioasa,inseamna ca si ea asteapta tot un barbat serios...Pt ca tu crezi ca un barbat asa usuratic care s-a culcat cu o multime de femei...Crezi ca dupa casatorie o sa se multumeasca doar cu o femeie? Sigur ca nu....
xenaprintesarazboinica
Postat pe 6 Martie 2010 11:39
Eu cred ca asa vei fii mereu..Din moment ce te-ai obisnuit asa...Poate ca voi barbatii neseriosi,,trebui sa va multumiti cu femei neseriose..Si noi femeile seriose,sa ne luam barbati pe masura noastra,,tot seriosi si care nu se incurca cu orice de femei usuratica..Pt ca asa trebuie sa fie treaba...Dupa sac si petec..fiecare sa isi ia,,partener dupa meritele sale eu daca sunt serioasa si nu ma culc cu oricine,pt ca fiecare avem hormoni...Trebuie sa ne alegem un pertener dupa meritul nostru..Si dupa truda noastra de afii seriosi
xenaprintesarazboinica
Postat pe 6 Martie 2010 11:43
De la: LILO, la data 2010-03-06 11:24:54510..ai cam multi "tropaitori"


persidadamian
Postat pe 6 Martie 2010 11:53
Nu sunt neserios doar ca ofer ceea ce mi se cere, asa e viata asta ... sau asa ceva am intalnit si trait eu... cand o sa mi gasesc pe "cineva" numai tropaim si in alta parte
:))
garbo099510
Postat pe 8 Martie 2010 00:16
mda......des intalnit
persidadamian
Postat pe 8 Martie 2010 00:46
n/ai nimic baiete esti sanatos tine/o tot asa bravo tie ele mama sunt catele tu numa le ajuti
gmpa
Postat pe 21 Aprilie 2010 03:51
vad ca nimeni nu te intreaba,pe prietena prietenei,ai iubit-o?te-ai interesat sa vezi,motivul pt care era cu altul,poate nici nu era.interese de prietene,ce sa faci.cam repede sari din lac in put..!de ce crezi ca merita citit si sa dam si pareri!o statuie nu ar fi buna?material discutabil!
politistul
Postat pe 21 Aprilie 2010 04:08
Pai nu ai spus tu cu gurita ta ca o placi foarte mult ? Si de ce ma rog nu vrei sa fii cu ea? Sunt sigura ca biata fata nu e deloc multumita de respectiva relatie, si ar dori sa fie cu tine. Si dupa ce i-ai facut tu atata capu' calendar ....
hot_coffee
Postat pe 21 Aprilie 2010 14:18

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
De ce unele femei accepta sa fie mintite si insealate de barbati doar ca sa aiba un mascul langa ele? Si sa fie ajutata material...Asta inseamna ca nu au demnitate si se vand 9 De la: politistul 21 Aprilie 2010 03:01
pot fi insarcinata 3 De la: Gyk_Brunetyk_1 8 Iunie 2015 01:48
slabire... 1 De la: laura_tm 3 August 2009 15:15
In ce locuri faceti sex sa scapati de monotonie? 92 De la: tutankhamon 7 Septembrie 2009 12:32
Cuviosul Siluan Antonitul,,,Intre iadul deznadezdii si iadul smereniei 17 De la: quasaria 2 Iunie 2010 21:26
Setari Cookie-uri