sex oral

De la: anakin, la data 2009-06-10 15:11:04chestia asta imi aminteste de un articol din libertatea, extrem de interesant cu privire la relatia dintre felatie si cancerul la san.

am gasit : http://www.libertatea.ro/stire/felatia-protejeaza-femeile-de-cancerul-la-san-228785.html


care va sa zica, noi, barbatii, sustinem ca e bine sa va protejati impotriva cancerului la san.




hai ca asa ceva nu am mai auzit pana acum....da-mi place optimismul vostru...!masculin
fleur_de_lis
Postat pe 12 Iunie 2009 15:59
lovico, uite aici un "Sfatul medicului" pe mokaciune: http://www.imaginelife.ro/educatie-sexuala/articole-educatie-sexuala/sex_oral_ghid_pas_cu_pas/...

Bine, dar asta-i teorie, practica e cea care conteaza.
anakin
Postat pe 12 Iunie 2009 17:10
De la: anakin, la data 2009-06-12 17:10:30lovico, uite aici un "Sfatul medicului" pe mokaciune: http://www.imaginelife.ro/educatie-sexuala/articole-educatie-sexuala/sex_oral_ghid_pas_cu_pas/...

Bine, dar asta-i teorie, practica e cea care conteaza.


multam fain, da la ce-mi trebe mie articoluu??
pe mine....atitudinea ta grijulie ma amuza usor... atata tot!
a fost un mod simpatic de a incuraja fata
da...crede-ma eu nu am nevoie
fleur_de_lis
Postat pe 13 Iunie 2009 19:08
anakine, ce faci mami?
gabitzza
Postat pe 13 Iunie 2009 19:14
ce sa fac, gabitzu, incerc sa amuz fata, sa rada cu gura pana la urechi. Dar se pare ca nu are nevoie, a prins totul din zbor... mai mare placerea sa discuti cu intelectuali in ziua de azi, parol.
anakin
Postat pe 13 Iunie 2009 23:55
De la: anakin, la data 2009-06-13 23:55:10ce sa fac, gabitzu, incerc sa amuz fata, sa rada cu gura pana la urechi. Dar se pare ca nu are nevoie, a prins totul din zbor... mai mare placerea sa discuti cu intelectuali in ziua de azi, parol.



imdaaa...banuiam eu k o sa va amuz!asa imi trebuie daca ma trezesc vorbind. pe site-ul asta am remarcat, e mereu o greseala sa deschizi gura! se trezeste mereu cate o ironie fina care iti taie avantul comunicarii...
& din pacate timpul e oricum prea pretios ca sa ti-l pierzi aiurea...dand raspusurile pe care le-ar merita fiecare, dar o s aincerc totusi ,,,,
ANAKIN, am citit tampeniile alea pe care le recomanzi tu si toata lumea e de acord k doctorii aia care recomanda asa ceva sunt niste tampiti, de aceea iti recomandam(mult prea finutz ca sa poti pricepe tu dealtfel!!) pe mine sa ma privezi de sfaturile tale pretioase! & aberante!
fleur_de_lis
Postat pe 14 Iunie 2009 15:29
he heeee!!!!.....e grele iar...dupa cate vaz yo!!!
si...culmea...tot aia care sant cu gura plina...fac valuri!!!
da`...vaz ca se poarta acu`...ceva de genu`!!!
dreaq mai stie care are drepate?
ca daca stai sa-l ascilti pe fiecare...fiecare spune ca ar avea!!!
deci...pana la urma...zau...chiar trebe expus cearceafu`...din dormitor aici?
si...culmea...sa te astepti sa te si aprecieze cineva ca...scoti rufele din rau si...le aduci in fata primariei?
hai ca...deja deveniti penibili!!!
d ece trebe mereu...ca ceva intim sa fie improshcat cu...acuze aici ?
de ce trebuiesc aduse asemenea subiecte aici?
cine are frustrari in a le discuta cu parteneru`?
ca...a le discuta in public...oricat am fi noi de deschisi...chiar nu-si are rostu`!!!
ovidiu42
Postat pe 14 Iunie 2009 15:50
topic de toata jena, ovi...initiatoarea a aruncat chifteaua si si-a sters contul, presupun...

ce sa zic, avea si ea o drama existentiala...si trebuia sa ne-o impartaseasca si noua...sa nu murim prosti
wife_de_zmeu
Postat pe 14 Iunie 2009 16:01
mai...asa ma scarbesc uneori astfel de topicuri...ca zau...odata...am sa refulez rau de tot!!!
vai de biata care va posta!!!
ma feresc sa fac asta dar...tot voi da cu couru` de pamant pe una!!!
pt ca...prea abunda astfel de subiecte!!!
si...zau...sant de toata jena...vb ta!!!
ovidiu42
Postat pe 14 Iunie 2009 16:08
lovico, nu te duce mintea nici pana la baie, iar cand o sa faca vreun pui sa il impaiezi si sa il duci la Antipa... linkurile alea le-am postat la misto, iar discutiile erau de caterinca, in plus tie nu iti dadeam nici un sfat (mi se rupe mie de viata ta); dar daca iti place sa dai cu mucii in fasole ca sa arati pe site ca ai muschi si ca dai raspunsuri inteligente, nu ai decat. Vezi sa nu sara stropi.
Si daca te-o fi lezat scrierea cuvantului "intelectual", inseamna ca ai ceva rude prin Petrosani care aniverseaza gloriosul 13-15.
anakin
Postat pe 15 Iunie 2009 00:26
Poate-ti sar petrosenienii in cap.
Crezi ca cuvantul "intelectual" nu se foloseste prin Valea Jiului?
Ori toti intelectualii s-or adunat prin Dobrogea si Oltenia?
persidadamian
Postat pe 15 Iunie 2009 01:04
persia....sa avem rezon mami..... mai "este" ceva intelectuali si prin bucale....
tutankhamon
Postat pe 15 Iunie 2009 01:25
persidadamian
Postat pe 15 Iunie 2009 01:29
persi, stiu ca e traditie prin Valea Jiului ca orice tip cu barba si ochelari, care pe deasupra mai este si student, sa fie alergat cu tarnacopul.
Eu ma refeream la evenimentele din iunie '90, nu te-ai prins? alea s-au desfarurat in Bucuresti, nu in Oltenia (desi au vandalizat gara din Craiova in 14 iunie) sau Dobrogea.
anakin
Postat pe 15 Iunie 2009 01:42
persi, stiu ca e traditie prin Valea Jiului ca orice tip cu barba si ochelari, care pe deasupra mai este si student, sa fie alergat cu tarnacopul

Mi-am dat seama Anakin, mai radeam si eu.
Simtul umorului Anakin, simtul umorului.
persidadamian
Postat pe 15 Iunie 2009 01:53
De la: anakin, la data 2009-06-15 00:26:51lovico, nu te duce mintea nici pana la baie, iar cand o sa faca vreun pui sa il impaiezi si sa il duci la Antipa... linkurile alea le-am postat la misto, iar discutiile erau de caterinca, in plus tie nu iti dadeam nici un sfat (mi se rupe mie de viata ta); dar daca iti place sa dai cu mucii in fasole ca sa arati pe site ca ai muschi si ca dai raspunsuri inteligente, nu ai decat. Vezi sa nu sara stropi.
Si daca te-o fi lezat scrierea cuvantului "intelectual", inseamna ca ai ceva rude prin Petrosani care aniverseaza gloriosul 13-15.


cum ziceti voi..eu nu ma mai amestec...asa e!
fleur_de_lis
Postat pe 15 Iunie 2009 12:07
mai copii...nu e frumos...de ce va impungeti ?

cui dreaq ii pasa de sexu' asta oral ?

love, nu pune la inima, fetitza...
wife_de_zmeu
Postat pe 15 Iunie 2009 12:10
woman,

hai ca ai fost scumpa...cum sa nu le pese?

nu vezi ca pun suflet?...
iasomia
Postat pe 15 Iunie 2009 12:19
yeap, ca la marijuana aia...mai putin si ii dadea 2pacu' cu ceva in cap lu' mica...

da' asta e topic de 2 lei, iaso...de ce dreaq sa stam calare pe el ? ha ?
wife_de_zmeu
Postat pe 15 Iunie 2009 12:24
pai..eu am zis demult asta,ia uita-te mai in urma.

dar pana la urma conteaza ca relationeaza copiii,unde nu mai conteaza...
iasomia
Postat pe 15 Iunie 2009 12:30
si ce misto e cand ne trezim trasi de urechi de postaci suparati, care au contul facut de cateva lunin bune si se trezesc la 2 saptamani sa mai posteze.....
tutankhamon
Postat pe 15 Iunie 2009 12:36
ce fata noi nu stim sa le dam na-na?

pac! pac! cu vasla-n cap,ha?

hai bagati voie buna,viata trece repede cu sex oral,sau fara...
iasomia
Postat pe 15 Iunie 2009 12:38
hai bagati voie buna,viata trece repede cu sex oral,sau fara...
persidadamian
Postat pe 15 Iunie 2009 12:59
Mai copii frumosi ,se pare ca ati uitat vorba cu prostul care arunca o piatra in balta...,luati din acest topic doar partea amuzanta(pe mine m-a distrat foarte multi,sunte-ti spirituali si destepti)nu pune-ti la suflet.Sa aveti o viata frumoasa si fericita oricum(cu sau fara sex oral, fiecare cum si-o doreste)
lavinia
Postat pe 15 Iunie 2009 13:38
De la: cezara_40, la data 2009-02-09 06:16:03Nu am sa caut acum o statistica in care sa iti arat cate cupluri fac sex oral,am sa iti spun doar ca sunt foarte multe si ca nu stii de la ce te privezi,mai ales daca esti o persoana careia ii place sa faca sex.Eu sunt bucatar intr-un restaurant,nu am nici o legatura cu prostitutia,am doi copii mari si imi place al dracu de tare sa o fac cu barbatul pe care il iubesc.
Draga mea nu iti cere nieni sa iti indesi toata jucaria pe gat,dar o poti saruta,o poti linge,si suge de fiecare data putin mai mult,cu timpul te vei obisnui si vei simti placere vazand placerea pe care tu poti sa o oferi partenerului tau.
Incearca .........iar Dumnezeu nu prea are ce cauta acolo,oare nu ai facut pacate mai grave decat acesta?
Ia gandeste-te cum ar fi ca sotul tau sa mearga la o prostituata,sa i se faca sex oral si el la randului sa ii faca aceiasi treaba,vine acasa si te saruta???????


Ia uite , oameni ce ar trebui sa fie cu scaun la cap , dau sfaturi de tot rahatul...rusine sa va fie!
Fata draga , cauta pe unul care nu te vrea doar jos...pune situatia invers , sa vezi ce face bulangiu tau
DaMarkus09
Postat pe 16 Iunie 2009 16:57
De la: DaMarkus09, la data 2009-06-16 16:57:54
De la: cezara_40, la data 2009-02-09 06:16:03Nu am sa caut acum o statistica in care sa iti arat cate cupluri fac sex oral,am sa iti spun doar ca sunt foarte multe si ca nu stii de la ce te privezi,mai ales daca esti o persoana careia ii place sa faca sex.Eu sunt bucatar intr-un restaurant,nu am nici o legatura cu prostitutia,am doi copii mari si imi place al dracu de tare sa o fac cu barbatul pe care il iubesc.
Draga mea nu iti cere nieni sa iti indesi toata jucaria pe gat,dar o poti saruta,o poti linge,si suge de fiecare data putin mai mult,cu timpul te vei obisnui si vei simti placere vazand placerea pe care tu poti sa o oferi partenerului tau.
Incearca .........iar Dumnezeu nu prea are ce cauta acolo,oare nu ai facut pacate mai grave decat acesta?
Ia gandeste-te cum ar fi ca sotul tau sa mearga la o prostituata,sa i se faca sex oral si el la randului sa ii faca aceiasi treaba,vine acasa si te saruta???????


Ia uite , oameni ce ar trebui sa fie cu scaun la cap , dau sfaturi de tot rahatul...rusine sa va fie!
Fata draga , cauta pe unul care nu te vrea doar jos...pune situatia invers , sa vezi ce face bulangiu tau



CARE O FII IDIOTU SA-i FACA SEX ORAL unei PROSTITUATE haide ti bai fomeilor ca nu o fii barbatii atat de cretini
yavrum
Postat pe 16 Iunie 2009 17:01
yavrum,

esti mica fetita,mai trebuie sa cresti nitel...unii barbati numai cand sunt la prostituate se desfasoara,ehe,he,he...

acasa nu fac d-astea..da' cum zisei..trebuie sa mai cresti...
iasomia
Postat pe 16 Iunie 2009 17:20
mai oameni buni!!!...de la sexu` oral...s-a ajuns la dreaq!!!
si...vaz ca...bibanii...tot mushca!!!!
si...nu numai ca posteaza off topic dar...vad incrancenari!!!
si...paradoxal...din partea unora care...chiar nu stiu de unde sa mushte dintr-un mar!!!
de tot ...rahatu`!!!
iar in ce priveste chestia on topic...pt cine prefera ....e loc de joaca...!
asa ca...pana mai aflam ce se poarta acum...in acest domeniu...asteptam vesti!!!
ovidiu42
Postat pe 16 Iunie 2009 17:31
taci ovidache..

nu vezi ca tanti cezara da si instructiunile...

e femeie cum sunt eu eunuc ehe,he,he...
iasomia
Postat pe 16 Iunie 2009 17:34
he...he...avea dreptate irinuca...berbatii sunt prea bagabonti si fomeile prea se impiedica
wife_de_zmeu
Postat pe 16 Iunie 2009 17:39

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Casnicia prelungeste viata unui barbat... 48 De la: sora_ilsi 3 Noiembrie 2009 13:12
baieti sunt sexy ptr ca ...............................sunt destepti? 14 De la: tutankhamon 1 Noiembrie 2009 03:10
locatii for sex;)! 262 De la: namyi 19 Aprilie 2011 18:00
mai exista pritenie adevarata? 226 De la: aztunylla 19 August 2018 16:52
ce vrea de la mine? sex? 75 De la: madita 12 August 2011 15:47
Setari Cookie-uri