sex oral

sotul meu imi tot spune sda facem srx oral dar eu nu vreau una:imi este frica de dumnezeu doi imi este scarba si trei nu sunt o prostituata

Postat pe 8 Februarie 2009 16:45
baby...ce treaba are Dumnezeu cu blowjob-ul?

si de ce crezi ca numai prostituatele fac asta?

daca ti-e scarba...asta e...
wife_de_zmeu
Postat pe 8 Februarie 2009 20:54
taur_atipic
Postat pe 9 Februarie 2009 01:15
hai ca e nostim...

presimt ca vor curge postarile pe topicul asta

wife_de_zmeu
Postat pe 9 Februarie 2009 04:26
Nu am sa caut acum o statistica in care sa iti arat cate cupluri fac sex oral,am sa iti spun doar ca sunt foarte multe si ca nu stii de la ce te privezi,mai ales daca esti o persoana careia ii place sa faca sex.Eu sunt bucatar intr-un restaurant,nu am nici o legatura cu prostitutia,am doi copii mari si imi place al dracu de tare sa o fac cu barbatul pe care il iubesc.
Draga mea nu iti cere nieni sa iti indesi toata jucaria pe gat,dar o poti saruta,o poti linge,si suge de fiecare data putin mai mult,cu timpul te vei obisnui si vei simti placere vazand placerea pe care tu poti sa o oferi partenerului tau.
Incearca .........iar Dumnezeu nu prea are ce cauta acolo,oare nu ai facut pacate mai grave decat acesta?
Ia gandeste-te cum ar fi ca sotul tau sa mearga la o prostituata,sa i se faca sex oral si el la randului sa ii faca aceiasi treaba,vine acasa si te saruta???????
cezara_40
Postat pe 9 Februarie 2009 06:16
multumesc pentru raspuns am sa ma mai gandesc

Postat pe 9 Februarie 2009 08:55
oh my god....
wife_de_zmeu
Postat pe 9 Februarie 2009 12:29
da nu te gandi mult. s-ar putea sa nu-ti mai propuna si parca te vad amintindu-i " ia mai zi ce ai mai spus "
si_totusi
Postat pe 9 Februarie 2009 15:43
wife_de_zmeu
Postat pe 9 Februarie 2009 15:46
Nu o faci tu, stai linistita ca o face alta. Apoi o sa ingrosi randurile celor care vin si cer compasiune, compatimire etc. cum ca barbatii "e porci".
Macar poti sa-i arati ca ai fi dispusa sa incerci, daca e respecta, va intelege ca nu-ti place si-ti va respecta hotararea. Daca-l refuzi categoric, fii sigura ca va gasi pe alta dispusa sa-i ofere placerea la care viseaza. Faptul de a fi deschis la experiente noi in dormitor cu persoana iubita si cu care ai ales sa-ti traiesti viata nu te face prostituata, din contra, emancipata.
redrose
Postat pe 9 Februarie 2009 16:23
Good point
taur_atipic
Postat pe 9 Februarie 2009 17:50
vis-a-vid de sex oral, femeile se mpart spre nemulumirea mea, doar n dou categorii, cele care fac, i cele care nu recunosc
casperphantom
Postat pe 9 Februarie 2009 18:19
casper...da' ce cinic esti...
wife_de_zmeu
Postat pe 9 Februarie 2009 18:20
Dar el ti-a oferit ceea ce-ti cere tie?In mod normal,asa cred eu,el ar fi trebuit sa faca primul pasul (ti-ar fi tare binnee )si apoi reciprocitatea ar fi inevitabila.Doar e barbatul tau,il iubesti,nu?
marianarascanu
Postat pe 10 Februarie 2009 08:13
ce-mi place negocierea asta... ti-o fac daca mi-o faci... esenta sexului, ce sa mai batem apa-n piua...
zambil
Postat pe 10 Februarie 2009 08:55
asta este o chestie atat de intima,de speciala...il faci..sau nu,dar de ce trebuie sa stie lumea ce faci tu in pat?...

si apoi cum sex oral? asa se pune problema cand ai un partener stabil?

faci dragoste neneaca..si indicat este sa nu te simti umilit,daca da..atunci nu o face!

si trebusoara asta cu gustatu' partenerului ..trebuie sa vina de la sine,daca vine...

multe aberatii am citit pe forumu' asta..nu ca nu ar exista si asemenea indivizi care nu au niciun pic de educatie sexuala,mare ti-e gradina..
iasomia
Postat pe 10 Februarie 2009 09:16
iaso...

sunt destui aia de fac sexu' cu ochii pe indreptaru' de pozitii si atitudini... si trebuie sa spun ca sunt mai multe alea decat aia...

dap, e trist... trebuie sa rasfoiesti mult la purtatoarele de fuste pana sa dai de-o femeie...
zambil
Postat pe 10 Februarie 2009 09:21
floricelu'

te ia capu'....
iasomia
Postat pe 10 Februarie 2009 09:27
mariana...pai ce sugerezi tu e troc, fetito...si oricum...voi chiar sunteti cu capul? ma refer aici la initiatoarea topicului

draga, da' tu nu mai ai chiar nici un strop de decenta, de dezvolti asemenea subiecte? maine, poimaine ne atasezi si poze, ca sa ne dumirim ce si cum. si va mai mirati pe urma ca va lasa barbatii, ca nu va respecta si veniti pe garbo sa va lamentati...si sa-i injurati. pai ce sa respecte la una ca tine care isi pune poalele in cap fara rusine ? mergi draga la un psilolog si discuta problema sexului cu barbatul tau, si nu mai arunca dejectii pe aici...
wife_de_zmeu
Postat pe 10 Februarie 2009 10:47
wife...

asa mami, nu le ierta pe fatarnice... sau dosarnice...chiar asa, exista termenu' asta - dosarnice?...
zambil
Postat pe 10 Februarie 2009 12:35
mie mi se pare interesant ca ii e scarba s-o faca, dar nu se sfieste sa vorbeasca despre asta in public!!
zambila
Postat pe 10 Februarie 2009 12:38
hai mai fetelor... si voi, acuma... cum adica sa nu vorbeasca public despre asta?...pai majoritatea femeilor afla ce-i mai important din discutiile cu prietenele sau colegele...

sa va zic o chestie... eu chiar am intalnit femei care se fereau de sexu' oral ca sa nu ramana gravide...
zambil
Postat pe 10 Februarie 2009 12:47
zambile...exista o limita in toate...poti discuta despre sex la modul general si civilizat, dar cand apari cu intrebari de-astea...capcana...e de toata jena. una e sa fii open-mind in dormitor, in intimitatea casei tale si alta e sa fii scabros...si promiscuu...

astea sunt discutii potrivite la cabinetul psihologic...da' cred ca fata asta are ea nevoie de unul...

si nu pricep ce asteapta de la noi? ce sa-i spunem? fa draga, blowjob cu barbatul? sau nu fa ca e pacat? sa ii dam indicatii, sau ce? oricum ai privi, topicul asta nu are logica.

deja se sare calu' rau de tot cu subiecte de-astea...de trei la leu, ca sa vada lumea ca ce destupati la cap suntem...

ma omoara, nene, prostia...posteaza aberatii si pe urma injura barbatii ca sunt porci, cand ele nu au nici cea mai vaga urma de decenta. uite de-aia le lasa barbatii aia...de destepte si educate ce sunt...

pai, femeile...pana nu dau ele pe gura cele mai intime probleme adica alea sexuale, nu se simt bine...mai degraba stie prietena ca nu e bun barbatul in pat, decat nefericitul ala
wife_de_zmeu
Postat pe 10 Februarie 2009 12:48

zambil draga, eu am auzit de femei care fac sex oral tocmai ca sa nu ramana gravide....sau alta varianta, sa ramana virgine!!
deci, care pe care??
zambila
Postat pe 10 Februarie 2009 12:59
parca o iau numa' la cioc ca sa ramana virgine..servesc si anal la greu..
iasomia
Postat pe 10 Februarie 2009 14:24
pro-wife, m-ai scutit de un lung i greu comentariu, pentru asta i fac o ngheat de nuci verzi, mcar venind de la tine, n-au s sar toate n capul meu
casperphantom
Postat pe 11 Februarie 2009 16:07
ehee...casper...da' tu crezi ca pe mine ma iubesc multi pe-aici?

oho...gura bogata de o am numai probleme imi face. si inca ma cenzurez, sa stii...

pe mine ma deranjeaza subiectul pus in discutie, nu ptr ca sunt eu incuiata si puritana si nu stiu pe ce lume traiesc. ma deranjeaza nesimtirea asta cu care se vorbeste despre ce fac oamenii in dormitorul lor. ce dreaku, chiar sa dam detalii despre asa ceva? faci nu faci e treaba fiecaruia. da' aia e viata privata, nene, nu e de dezbatut public. si hai sa zicem ca se discuta. si anume, ce? ce se poate spune despre asta? sa-i dam sfaturi? sa se ajunga la schimb de experienta?

sunt unele femei, in proportie foarte mare, care nu au nici cea mai vaga urma de bun simt. femeile sunt campioane in a povesti pretenelor ce fac cu barbatul in pat, de la pozitie pana la durata. stiu ce vorbesc, ca si eu am colege de birou. ce-mi aud mie urechile...nu-ti vine sa crezi...

si cand ii vad pe urma pe barbatii aia, masurati cu priviri speculative de catre celelalte doamne, imi vine mie sa intru in pamant de rusine.
wife_de_zmeu
Postat pe 11 Februarie 2009 16:22
Buna! Sa stii ca tine foarte mult de educatia pe care ai primito, deasemenea de igiena personala, poate e ceva primordial. Nu vreau sa te jignesc cumva spunandu-ti asta, dar fii mai deschisa si spre altceva. Conventionalismul si puritanismul nu-si mai au rostul si locul in societatea in care traim noi. Mai gandeste-te ca poate sotul tau cere sa i se faca sex oral de la alta. Poate ca si el la randui, o face alteia. Si atunci de ce nu ar fi ceva placut doar intre voi? Mai gandeste-te...!

Postat pe 16 Februarie 2009 19:10
ai dreptate si tu...conventionalismul si puritanismul nu-si mai au locul...da' bunul-simt ar trebui sa il aiba fiecare...

bre, da' stiu ca le cugeti adanc...pe masura celor 43 de ani de ii ai...ca tocmai m-am uitat la profilul tau...

frumos avatar ai...o sa faci furori pe-aici
wife_de_zmeu
Postat pe 16 Februarie 2009 19:14
Ca sa nu mai spun ca de atata sex oral gramatica a cam uitat-o pe undeva.
Micass
Postat pe 16 Februarie 2009 19:28

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Ajutorrrrrrrrrr,hemoragie dupa cezariana 3 De la: bau 26 Iulie 2010 14:15
Acupunctura si sexul 1 De la: me_just_me 17 Martie 2011 17:01
Dece raspund femeile asa usor la avansurile barbatilor? 139 De la: garbo_405939 23 Septembrie 2014 08:50
De ce femeia este mai inteligenta ca barbatul?Pt ca ea gandeste cu inima? 25 De la: esme 1 Decembrie 2010 16:01
o partida de sex.. 25 De la: Anouk 17 Decembrie 2009 07:32
Setari Cookie-uri