clubul faraoanelor cocosate

De la: sisicleo, la data 2009-01-27 11:26:19si vrem sa stim toate detaliile ,vezi sa nu uiti nimic, daca ne place ne cumparam si noi patul


Nu vrea sa dea din casa!
Hai, ca suntem intre prietene, ..si apoi, nu ne aude nimeni!
Ella34
Postat pe 27 Ianuarie 2009 12:14
frateeeeee....pe mine ma cam uitarati.....offf....aveam eu o chestie misto de ras.....dar nu mai stiu ...nu de ras la barbati.....de ris...de hlizeala...de durut burtile...... aoleuuuu...unde am pus-o ca rad de ma prapadeasc numai cand imi aduc aminte.....offfff
tutankhamon
Postat pe 27 Ianuarie 2009 18:59
Nu scumpo, cum sa te uitam? Suntem pe aproape, ocupate cu treburi importante! Eu m-am apucat de Tae-bo la domiciliu...
Iese sufletul din mine, dar ce fain e !!!
Cand voi avea timp, poate ajung si pe la o sala..

Hai ca mai am vre-o 20 de minute si revin.

Ella34
Postat pe 27 Ianuarie 2009 19:33
maria se duce la preot
-parinte am pacatiuit fara sa vreau, m-au prins unii ,m-au luat cu forta cu ei, si m-au violat , da stii cum parinte, ma violau , ma lasau, iar ma violau iar ma lasau, asa cam vreo saptamana,ce sa fac parinte sa-mi ierte d-zeu pacatele?
-pai sa te duci sa cumperi 2 kg de lamaie , sa le maninci si maine sa vi iar la mine.
zis si facut vine maria a doua zi, parinte am facut asa cum mi-ai zis, crezi ca acum am pacatele iertate?
- nu vai , dar macar ti-a mai disparut ranjetul ala de satisfacite de fata
sisicleo
Postat pe 27 Ianuarie 2009 20:05
Unde v-ati ascuns fetelor? Nu semneaza nimeni in condica in seara asta?
Tutankamoane, hai ca am tras cu ochiul prin profil si am vazut ca esti on line!

Hai sa va zic un banc dragut, ca poezii nu stiu. Sa nu aruncati cu rosii...!

O pereche de octogenari pleaca in vilegiatura , Ajung in statiune la
hotel, intra in camera, ea zice:
- Uite draga pe geam se vede o caprioara !!
El raspunde :
- Nu e capriopara , e o vaca , si tu nu esti la geam ci la oglinda !!!
Ella34
Postat pe 27 Ianuarie 2009 21:41
mistoooooooo...... da..eram online dar m-am luat cu cautatul bancului aluia......nu l-a gasit... offffffff...mai caut.....neph draga mai usor cu tae-boul ala...vezi sa nu devina bivol si sa-l alergam sa-i luam laptele pentru senzatii tari....
tutankhamon
Postat pe 27 Ianuarie 2009 23:20
Culmea Yoga:
- Sa-ti tragi un cap n gura!!!
tutankhamon
Postat pe 27 Ianuarie 2009 23:24
- Care-i asemanarea dintre o paine arsa in cuptor, o fata inecata
in fantana si o femeie gravida?
- In fiecare caz NU A FOST SCOASA LA TIMP!!
tutankhamon
Postat pe 27 Ianuarie 2009 23:30


Am citit candva o chestie care mi-a placut si care se potrivea mai bine la topicul ' Sexul pana la casatorie', al baietasului ala de e inca virgin:


Nimeni nu moare virgin. Viata i-o trage fiecaruia, cel putin o data!


Ella34
Postat pe 27 Ianuarie 2009 23:36
O tanara fata in preajma casatoriei, avea lipsa printre altele, pentru completarea trusoului, si de o plapuma! Neputandu-se duce la plapumar, ii trimite tot materialul necesar confectionarii unei plapume, si urmatoarea scrisoare :
"DOMNULE PLAPUMAR Dupa ce ne-am inteles verbal, va trimit si va pun la dispozitie fata si dosul si pe deasupra lana mea, pe care va rog sa mi-o scarmanati cat se poate de bine si totodata sa o bagati toata, fiindca mie imi place sa fie groasa si tare si cat se poate de lunga, ca atunci cand intind picioarele sa nu-mi iasa afara."
tutankhamon
Postat pe 27 Ianuarie 2009 23:48
UFFFF..ASTA E UNUL....Un tanar vroia sa-i cumpere iubitei sale un dar, si nu prea stia ce pentru ca erau de putina vreme impreuna.
Dupa ce s-a gandit cu grija, a ales sa ia o pereche de manusi ca fiind cadoul cel mai potrivit: romantic, dar nu prea personal.
Insotit de sora mai mica a iubitei, s-a dus la magazin si a cumparat o pereche de manusi albe. Sora si-a cumparat o pereche de chiloti. In timp ce-i impacheta, vanzatoarea a incurcat pachetele, asa ca sora a luat manusile, iar tanarul a luat chilotii.
Fara sa verifice continutul, el a expediat pachetul iubitei sale impreuna cu urmatorul mesaj: "Am ales acest dar pentru ca in timp ce ne plimbam seara prin parc am observat ca nu obisnuiesti sa porti asa ceva. Daca n-ar fi fost sora ta, as fi ales modelul mai lung, cu nasturi, dar ea poarta modelul scurt, care se da jos mai usor. Chiar daca culoarea e mai pastel, nu se murdaresc usor. Vanzatoarea mi-a aratat ca si ea poarta aceeasi culoare si chiar dupa o purtare de trei saptamani aratau inca bine. Am pus-o sa incerce perechea pe care am cumparat-o pentru tine si ii venea minunat. As vrea sa fiu langa tine sa te ajut prima oara cu imbracarea lor; sunt gelos ca alti barbati vor atinge matasea lor delicata inainte de a te vedea din nou. Dupa ce te dezbraci, aminteste-ti sa sufli inauntru putin pentru ca altfel va ramane umezeala ce se formeaza in timpul purtarii. Ah, de cate ori ii voi saruta in anul care vine! Sper ca vineri seara cand ne vom intalni vei purta perechea numai pentru mine.
Cu toata dragostea !

P.S. Am auzit ca ultima moda e sa nu se traga chiar pana sus, ca sa se vada putin blanita.
tutankhamon
Postat pe 27 Ianuarie 2009 23:54




Nasterile sunt de trei tipuri:
1) spontane - cand nevasta naste la o luna dupa casatorie.
2) tardive - cand naste nevasta la doi ani de la moartea sotului.
3) extrauterine - cand naste servitoarea



Doctorul il intreaba pe Bula:
- Spune-mi, te rog, cum te protejezi cand faci sex?
- Domnule doctor, sunt foarte precaut, folosesc prezervativ si manusi
chirurgicale!
- Si partenera?
- Care partenera?!

Ella34
Postat pe 27 Ianuarie 2009 23:56
frig...recesiune...si..
Ion...sa nu ramana fara...aduce porcu-n casa!!
Maria...
-Ioane...mu-l baga-m casa ca....pute!!!
-las` ca se obisnuieste si...sper sa reziste!!
ovidiu42
Postat pe 28 Ianuarie 2009 00:02
Hei Ovi !!! Buna seara! Te dai la glume cu noi?


Ce a spus Dumnezeu dupa ce a creeat barbatul?
- Sigur pot sa fac ceva mai bun!

Ella34
Postat pe 28 Ianuarie 2009 00:10
nu cumva....se zareste ceva...in "ceva-ul" ala?
ia sa il despic yo...nitel?
ovidiu42
Postat pe 28 Ianuarie 2009 00:16
Dragilor, eu ma culc!
noapte buna si vise frumoase!
Ovi, tu baga bancuri, sa avem si noi de ce rade maine la cafea, cand tu sforai!

Ella34
Postat pe 28 Ianuarie 2009 00:23
incerc...dar nu promit!!
sper sa am si timp...sa tot postez...
o noapte frumoasa!!!...tuturor...
ovidiu42
Postat pe 28 Ianuarie 2009 00:30

Daca va este frica sa nu va ingrasati, incercati sa beti inainte de fiecare masa 50 g de tarie. Taria, precum se stie din batrani, atenueaza frica!


Uniunea Europeana vrea sa amendeze Romania pentru cruzimea cu care taie porcii de Craciun. Pentru a rezolva problema, geneticienii romani au inventat porcul EMO, care se taie singur.


Din cauza reducerilor bugetare recente si a cresterii pretului electricitatii, gazului si uleiului, luminita de la capatul tunelului a fost stinsa.

Ne cerum scuze pentru neplacerile cauzate.

La oficiul pentru plasarea fortei de munca vine intr-o zi un batranel.

- Dom'ne, am un nepot in provincie si as vrea sa-l aduc in Capitala. Ce locuri de munca aveti?

- Pai, avem un post de vanzator de ziare, castiga 16 milioane pe luna.

- Prea mult, zice mosul . El e din provincie, vine aici in Bucuresti, da de bani si se strica. Poate aveti ceva mai modest.

- Vanzator in piata, 14 milioane pe luna, plus ce mai pica.

- Tot e mult, zice mosul . O sa-i strice cu femeile, taica. Ceva la zece milioane, zece milioane jumate n-aveti?

- Ba da, sa lucreze intr-o companie Multinationala, dar ii trebuie studii superioare.


Nevasta-mea ma saruta de fiecare data cand vin acasa.
- Asta da afectiune!
- Neah... E investigatie!


Anunt la matrimoniale: "Caut sotie". Mii de raspunsuri: "Alege-o pe-a mea!"


Medicul catre pacient: - Aveti o boala contagioasa extrem de rara. O sa fiti mutat intr-o camera separata si acolo veti minca numai pizza si clatite. - Si astea ma vor ajuta sa ma fac bine? - Nu, dar asta-i singura mincare care incape pe sub usa.


Doi disperati dupa internet, pe messenger:
- Uite ba ce misto ninge afara !
- Pe bune? Da si mie linku'!



Un orator motivational foarte cunoscut isi intretinea publicul. La un moment dat a spus:
- Cei mai buni ani din viata mea au fost petrecuti in bratele unei femei care nu era sotia mea!
La auzul acestei afirmatii, publicul a ramas uimit. Oratorul a adaugat:
- Iar acea femeie a fost mama mea!
Rasete si aplauze.
O saptamana mai tarziu, un manager instruit de catre acest orator a incercat sa plaseze aceasta gluma de efect acasa. Fiind usor afumat, a spus:
- Cei mai buni ani din viata mea au fost petrecuti in bratele unei femei care nu era sotia mea!
Sotia sa a inceput sa spumege de furie. Incercand sa-si aminteasca pret de 20 de secunde a doua parte a glumei, managerul a trantit in cele din urma:
- Si nu-mi amintesc cine era.

Morala povestii: Nu lua cu copy daca nu stii sa dai paste!
ovidiu42
Postat pe 28 Ianuarie 2009 00:49


Un om de afaceri ii trimite un fax sotiei sale:
"Draga mea sotie, o sa intelegi ca acum cand tu ai 54 de ani, eu am anumite nevoi pe care tu nu mi le mai poti satisface. Sunt f. fericit alaturi de tine, te consider o sotie minunata si, sincer, sper ca nu te vei simti ranita sau jignita cand vei afla ca in momentul in care tu primesti acest fax, eu fac sex in hotelul Camino Real cu Nicole, secretara mea, care are 18 ani. Totusi, voi ajunge acasa inainte de miezul noptii."
Cand se intoarce tipul acasa, gaseste pe masa din sufragerie un biletel in care scria:
"Dragul meu sot, am primit faxul tau si nu pot decit sa-ti multumesc ca m-ai anuntat. Profit de aceasta ocazie sa iti reamintesc ca si tu ai tot 54 de ani. In acelasi timp, te anunt ca atunci cand vei citi acest mesaj, eu voi fi in mijlocul unei partide de sex la Grand Hotel cu John, profesorul meu de tenis care, la fel ca si secretara ta, are tot 18 ani. Si cum, pe langa faptul ca esti un om de afaceri de succes esti si licentiat in matematica, vei intelege cu usurinta ca ne aflam in aceleasi imprejurari, dar... cu o mica diferenta: 18 intra de mai multe ori in 54 decit 54 in 18.
Deci nu ma astepta in aceasta seara, ma voi intoarce maine. Te saruta sotia ta care te intelege cu adevarat."



ELEMENT: femeia; SIMBOL: FE; DESCOPERITOR: Adam; MASA ATOMICA: acceptata cu 55kg, dar variaza intre 45kg si 225kg PROPRIETATI FIZICE: 1) suprafata acoperita in mod normal cu o pelicula de vopsea si pudra 2) fierbe din senin, ingheata aparent fara motiv 3) se topeste daca primeste tratament special 4) devine amara daca este folosita incorect. PROPIETATI CHIMICE: 1) afinitate pt aur, argint, platina si toate pietrele pretioase 2) absoarbe cantitati mari de substante pretioase 3) explodeaza in mod spontan fara motiv sau avertizare 4) cel mai puternic agent de reducere a banilor cunoscut.



Sotul tocmai termina de citit "Barbatul casei", o carte care ii invata pe barbati cum sa se impuna in relatia cu sotia. Vine direct la nevasta-sa si, proptindu-se in fata ei, ii spune :
- De acum inainte sa-ti intre in cap ca eu sunt barbatul in casa asta si cuvintul meu e lege!!! Ai inteles? Acum vreau sa-mi prepari cina, sa ma servesti, dupa care vreau ceva la desert. Dupa ce mananc, te duci sa-mi pregatesti baia, ca sa ma relaxez. Dupa baie, ghici cine ma imbraca si imi face freza!!??
Nevasta ii raspunde:
- Aia de la pompe funebre?!
ovidiu42
Postat pe 28 Ianuarie 2009 00:58
imi cer scuze pt...flood...dar...am primit o rugaminte si...m-am gandit ca...n-am cum sa refuz!
ovidiu42
Postat pe 28 Ianuarie 2009 01:00
De la: ovidiu42, la data 2009-01-28 01:00:03imi cer scuze pt...flood...dar...am primit o rugaminte si...m-am gandit ca...n-am cum sa refuz!





Sotul pleaca la mare in concendiu, urmand ca sotia sa ajunga si ea peste cateva zile. Ajuns la hotel, seara ii scrie sotiei sale un e-mail, dar scrie gresit adresa si mesajul ajunge la vaduva unui preot care decedase cu o zi inainte. Aceasta, dupa ce parcurge speriata e-mailul, scoate un urlet si lesina. Vrand sa afle ce a putut provoca lesinul, rudele se uita si ele pe monitorul calculatorului: "Draga mea sotie, am ajuns cu bine si tocmai m-am cazat. Totul e pregatit pentru sosirea ta de maine. P.S. Vai, daca ai sti ce cald e aici!!"
ovidiu42
Postat pe 28 Ianuarie 2009 01:20
De la: tutankhamon, la data 2009-01-27 23:48:47O tanara fata in preajma casatoriei, avea lipsa printre altele, pentru completarea trusoului, si de o plapuma! Neputandu-se duce la plapumar, ii trimite tot materialul necesar confectionarii unei plapume, si urmatoarea scrisoare :
"DOMNULE PLAPUMAR Dupa ce ne-am inteles verbal, va trimit si va pun la dispozitie fata si dosul si pe deasupra lana mea, pe care va rog sa mi-o scarmanati cat se poate de bine si totodata sa o bagati toata, fiindca mie imi place sa fie groasa si tare si cat se poate de lunga, ca atunci cand intind picioarele sa nu-mi iasa afara."


superrrrr si celalalt e mistooo


NEATAAAAAAAAAAAAA
COCOSATELOR
ce faceti stai cu urechile pe cocosite????????
opa sus ,un pic de gimnastica si haideti la cafea ,ceai ,capucino,ness
am si fornetti in dimineata asta ........(am auzit ca e leac pt. cocoasa )
rizzibizzi
Postat pe 28 Ianuarie 2009 09:05
-Tu esti cocosata?
-Nu.Eu sunt studenta la drept.
Ioana007
Postat pe 28 Ianuarie 2009 09:39
De la: rizzibizzi, la data 2009-01-28 09:05:38
NEATAAAAAAAAAAAAA
COCOSATELOR
ce faceti stai cu urechile pe cocosite????????
opa sus ,un pic de gimnastica si haideti la cafea ,ceai ,capucino,ness
am si fornetti in dimineata asta ........(am auzit ca e leac pt. cocoasa )


cu mac si cu nuca ai? ca alea imi plac cel mai mult....dar nu apuc sa iau niciodata mai multe ca se termina repede...
tutankhamon
Postat pe 28 Ianuarie 2009 11:21
De la: Ioana007, la data 2009-01-28 09:39:53-Tu esti cocosata?
-Nu.Eu sunt studenta la drept.


ce faci, draga? intri, iesi, iar intri, iar iesi, arunci bomba si pleci? pai se poate asa ceva? mai stai si tu cu noi, mai schimba o vorba....sau ai gasit alt topic cu subiect fierbinte si interlocutori frematatori?
tutankhamon
Postat pe 28 Ianuarie 2009 11:23
De la: tutankhamon, la data 2009-01-28 11:21:15
De la: rizzibizzi, la data 2009-01-28 09:05:38
NEATAAAAAAAAAAAAA
COCOSATELOR
ce faceti stai cu urechile pe cocosite????????
opa sus ,un pic de gimnastica si haideti la cafea ,ceai ,capucino,ness
am si fornetti in dimineata asta ........(am auzit ca e leac pt. cocoasa )


cu mac si cu nuca ai? ca alea imi plac cel mai mult....dar nu apuc sa iau niciodata mai multe ca se termina repede...


salut ,am de toate asa ca punete pe haleala
rizzibizzi
Postat pe 28 Ianuarie 2009 12:01
De la: ovidiu42, la data 2009-01-28 01:00:03imi cer scuze pt...flood...dar...am primit o rugaminte si...m-am gandit ca...n-am cum sa refuz!


Multumim pentru bancuri Ovi!
Cu o cafeluta si cateva glume, parca incepe ziua mai frumos!

hai sa mai adaug si eu una:

Un ardelean vine acasa mai devreme de la camp si aude zgomote in dormitor.
Se duce in fuga si-si gaseste nevasta dezbracata complet, intinsa pe pat, transpirata si gafaind...
- Ce-i ma, nevasta, ce ai?
- Am infarct... zice ea.
Ardeleanul da sa fuga afara sa cheme doctorul, cand copilul lui de patru ani zice:
- Tata, tata, unchiu' Gheorghe este sub pat in pielea goala...
Ardeleanul fuge inapoi, ridica patura si-l vede pe Gheorghe sub pat dezbracat si zice:
- Pai bine ma, nenorocitule, nevasta-mea moare de inima si tu umbli ca un bezmetic prin casa in pielea goala de-mi sperii copilul!
Ella34
Postat pe 28 Ianuarie 2009 12:01
De la: tutankhamon, la data 2009-01-28 11:23:15
De la: Ioana007, la data 2009-01-28 09:39:53-Tu esti cocosata?
-Nu.Eu sunt studenta la drept.


ce faci, draga? intri, iesi, iar intri, iar iesi, arunci bomba si pleci? pai se poate asa ceva? mai stai si tu cu noi, mai schimba o vorba....sau ai gasit alt topic cu subiect fierbinte si interlocutori frematatori?


uff ca bine zici tutankhamon
rizzibizzi
Postat pe 28 Ianuarie 2009 12:04
De la: rizzibizzi, la data 2009-01-28 12:01:06
De la: tutankhamon, la data 2009-01-28 11:21:15
cu mac si cu nuca ai? ca alea imi plac cel mai mult....dar nu apuc sa iau niciodata mai multe ca se termina repede...


salut ,am de toate asa ca punete pe haleala


waaaaa...ce bun a fost....ma mai duc eu la munca?????.... ma duc dar ma rostogolesc ca mi-e burta prea plina......hi hi hi hi...pooop fata....
tutankhamon
Postat pe 28 Ianuarie 2009 13:44
Doua mumii, se uita la scula lui Carter care se misca in mod ciudat dupa asistenta sa arheoloaga, in pantalonii proprietate particulara.
-Crezi ca, chestia aia care se misca la amicul este si ea imbalsamata?
Ioana007
Postat pe 28 Ianuarie 2009 16:28

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Regretele voastre((: 204 De la: zambila 10 Noiembrie 2009 12:41
POVESTEA MEA...URMELE TRECUTULUI 33 De la: garbo_412085 30 Noiembrie 2015 02:15
Mai in gluma, mai in serios ;) Glume haz funny ras umor::)Ce fac femeile si barbatii cu simtul umorului? 54 De la: tusi_Oli 28 Iulie 2010 14:03
PROPUNERE : O INTALNIRE REALA A CELOR DIN BUCURESTI 504 De la: cinezee 14 Februarie 2010 15:10
nico 17 De la: garbo048253 22 Ianuarie 2010 21:10
Setari Cookie-uri