Regretele voastre((:

Mai mult "fion" dar imi palce si "fionix"
Aemulus
Postat pe 12 August 2009 18:58
ohohoooo..si'nca cateeeeeeeeeee!!!
fleur_de_lis
Postat pe 14 August 2009 15:03
lovilici tu de cine vorbesti de formatie sau....?
blanca
Postat pe 14 August 2009 16:41
de regreteeeeeeeeee.....vorbeeam , mieluleee
fleur_de_lis
Postat pe 14 August 2009 20:00
ioi ! ca ma dusaii cu ganduuuuul!!!

care n-avem,love??
vorba e: sunt su nu justificate?
blanca
Postat pe 14 August 2009 20:03
da tuu la ce te dusashi cu gandul mai??? k ma sperii acym ``!!!
fleur_de_lis
Postat pe 14 August 2009 20:09
mei, da' garbolina aia mai regreta acum ca nu are cel putin 2 copii?
ori s-a intalnit cu piku si a rezolvat problema?
Thor
Postat pe 14 August 2009 20:23
liniste bre, lucram la al treilea
pik_nik
Postat pe 14 August 2009 20:27
Fara regrete!Traieste si bucurate de viata!
Alice_Bv
Postat pe 14 August 2009 20:30
he he heee... pikule, stiam io ca n-o sa ne faci de rusine
Thor
Postat pe 14 August 2009 20:38
http://www.youtube.com/watch?v=wQ1Ky1tqmXc
lady_corina
Postat pe 14 August 2009 20:57
lady, ce sa iau ca sa te gonesc?
pik_nik
Postat pe 14 August 2009 20:58
nimic, am si fugit
v-am lasat doar un clip - nu ca reclama ci ca mesaj!

nene thoooooooooooooor - ma bate si arunca dupa mineeeeeeeeee
lady_corina
Postat pe 14 August 2009 21:01
regret ca zilele trec prea repede si nu reusesc sa prind tot ce e mai frumos intr-un buchet, pe care sa-l pastrez proaspat zi de zi sa-mi faca viata mai implinita.
Dalimi
Postat pe 2 Septembrie 2009 21:26
Dalimi - te rog citeste-ti mesajele!
lady_corina
Postat pe 2 Septembrie 2009 21:30
dalimi,ai o"viata interioara"minunata...acolo exista,asigurat buchetul tau magic
LILO
Postat pe 2 Septembrie 2009 21:35
Ma intristez pentru oricine are necazuri si ma bucur din toata inima pentru reusitele tuturor...nu suport invidia si rautatea...Cateodata mai fac cate o gafa si sunt rautacioasa cand sunt calcata rau pe batatura,desi ma feresc,dar imi pare rau si revin .Asta sunt...o varsatoare..
Dalimi
Postat pe 2 Septembrie 2009 21:45
Si tu esti varsatoare?
lady_corina
Postat pe 2 Septembrie 2009 21:57
sincer am mai multe regrete,dar n pot sa dau timpul inapoi k sa schimb unele lucruri,dar am incerkt sa le repar intr-un fel sh n am reusit la toate,dar poate mai tz va fi mai bn...
dennysutza
Postat pe 2 Septembrie 2009 22:30
..regret ca nu pot da timpul inapoi cu 10 ani si sa-mi pastrez mintea de acum...
daria_
Postat pe 2 Septembrie 2009 22:33
eu as da timpul inapoi cu 25 de ani, dar nu sunt foarte sigura ca nu as face aceleasi greseli din nou...
lady_corina
Postat pe 2 Septembrie 2009 22:36
..sa fii sigura ca le-ai face, dar ai stii cand sa te opresti sa le indrepti
daria_
Postat pe 3 Septembrie 2009 22:45
Bine v/am regasit! Eu regret ca nu v/am descoperit la timpul potrivit.
elodia
Postat pe 3 Septembrie 2009 22:55
De la: pik_nik, la data 2009-07-08 03:54:37Femeia Scorpion, indiferent daca este mai mult sau mai putin frumoasa, are un sex-appeal nebun, pe care uneori si-l cultiva pna la vulgaritate sau de care, uneori, este chiar inconstienta. Se emancipeaza foarte repede, chiar daca uneori mai pastreaza n comportament urmele unui primitivism involuntar.

A fi in cautarea rafinamentului este pentru femeia Scorpion un farmec personal, ntruct ea este purtatoarea uneia dintre cele mai importante energii ale fiintei umane: energia sexuala. Acestei energii va trebui sa-i faca fata n aceasta viata. Va trebui sa accepte aceasta energie, s-o cunoasca, s-o controleze si s-o mpartaseasca celorlalti. Misiune deloc usoara n aceasta lume aflata la rascruce si, tocmai de aceea, uneori, a fi putin sau deloc fermecatoare constituie semnul unei misiuni de viata destul de mature.

Nu ocoliti femeia Scorpion, nu o evitati si nu o desconsiderati! Este puternica, directa, fara prejudecati depasite, fara mentalitati nvechite, dar adeseori si fara curaj. Daca, nsa, si urmeaza sufletul, femeia Scorpion va fi nca din adolescenta o prezenta de o feminitate molipsitoare, extrem de senzuala si nativ provocatoare, bine dezvoltata, apetisanta, cu sau fara stridente vestimentare dar cu siguranta cu stridente verbale.

Femeia Scorpion stie sa ia decizii, stie sa actioneze, stie - cu alte cuvinte - sa se descurce si singura. Atingerea ei nfioara si miscarea trupului stimuleaza. Are degete "electrice" si sni obraznici, de sub care se formeaza un abdomen mbietor, urmat de coapse delicat aromate erotic. O prind de minune toate atitudinile dezordonate, de abandon sau de asteptare a fuziunii amoroase, pentru ca - merita subliniat - acestea fac parte dintre dotarile ei native.

Femeia Scorpion este facuta sa fie iubita, cautata, respectata pentru placerile pe care este capabila sa le ofere. Daca este si instruita sau cultivata, ce alte pretentii mai poate avea un barbat?!

Se gaseste si-un astfel de barbat(fac referire la ultima fraza):" Daca este si instruita sau cultivata, ce alte pretentii mai poate avea un barbat?! [/quote]"
rosioara61
Postat pe 5 Septembrie 2009 23:26
trebuie sa iubeasca , nu sa aiba pretentii.. si-atunci o sa aiba tot ce-si doreste..
kyra
Postat pe 5 Septembrie 2009 23:33
Dragele mele, capul nu iti permite decat sa savurezi placerea (si sa o rafinezi )care este provocata si vine din alte parti si prin alte cai decat instruirea si educatia.
Si intelectualul si taranul au moduri asemanatoare de a face dragoste.Singura deosebire este ca intelectualul este mai mofturos, cata vreme celalalt este mai simplu si mai direct.
Ioana007
Postat pe 6 Septembrie 2009 06:50
Nu-i o regula, iti spune o femeie!
kyra
Postat pe 6 Septembrie 2009 12:13
io crez ca intelectualul poate fii "taran" si vitzaversa
blanca
Postat pe 6 Septembrie 2009 12:16
eheeee.. da` ce lucru...
kyra
Postat pe 6 Septembrie 2009 12:19
Fetele, eu nu m/am trezit inca! La ce cap se refera Ioana 007?
elodia
Postat pe 6 Septembrie 2009 12:19

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Cafeneaua prietenilor 1165 De la: Mihaa_kidz 4 Noiembrie 2010 12:18
CAFENEAU DE VARA '' NE MUTAM AFARA '' PE TEREASA 6 De la: michela1 3 August 2009 14:47
de ce nu mai este BULA ROZA DE LA FORUM? vreau explicatii 9 De la: daria_pet 30 Iulie 2009 00:54
imi prinde bine un sfat 253 De la: ancanca 24 August 2009 19:13
POVESTEA MEA...URMELE TRECUTULUI 33 De la: garbo_412085 30 Noiembrie 2015 02:15
Setari Cookie-uri