Regretele voastre((:

Si ce le-ai zis macaronarilor ? Ca ti-a venit sa emigrezi din prea multa dragoste ??
blanca
Postat pe 14 Aprilie 2009 20:08
ha...a tipat pro la mine, daca iti poti imagina

si mi-a zis sa imi misc fundu' acasa, sa nu vina el sa ma ia de acolo...

banatenii astia sunt ciudati, nene...buni ca painea calda, pana ii apuca bazdacu'

ioi, mielushel...ca tare bine mai e acasa
wife_de_zmeu
Postat pe 14 Aprilie 2009 20:11
Pai cum sa nu fie ? Doar ca-ti mai trebuie cate-un bobarnac sa vezi..
blanca
Postat pe 14 Aprilie 2009 20:18
ticaloaso...tu tii cu pro...
wife_de_zmeu
Postat pe 14 Aprilie 2009 20:19
Stiu si eu ?... cred ca-s romantica de fapt . Da' daca zici tu ca se cheama altfel?
blanca
Postat pe 14 Aprilie 2009 20:25


mielushel, io crez ca tie ti se pare fascinanta povestea noastra de dragoste...
wife_de_zmeu
Postat pe 14 Aprilie 2009 20:29
Sa stii ca da ! ca tot ce-i frumos ..si din pacate rar.
blanca
Postat pe 14 Aprilie 2009 20:31
ioi, ishtenem...mielushel...eu sunt o mare norocoasa...fac eu pe nebuna asa de fitze...dar ma topesc cand il vad ca daca pleaca de acasa ma suna la fiecare juma de ora, si cand se intoarce nu-si mai dezlipeste mainile de pe mine
wife_de_zmeu
Postat pe 14 Aprilie 2009 20:34
Wife, iti dai seama ce-ai scrii pe un topic de regrete ! ?


Ia sa vad eu acu' cine ce mai regreta ?
blanca
Postat pe 14 Aprilie 2009 20:43
he...he...mielushel...da' de ce crezi tu ca nu prea ma inghite lumea pe aici, nici cu un kil de lamai ?

tocmai pentru ca ies din tipar...45 de ani, un sot tanar care culmea ororii ma mai si iubeste...si mai am si nerusinarea sa imi afisez fericirea...
wife_de_zmeu
Postat pe 14 Aprilie 2009 20:46
Se vede ca tin post , catea litere am tot mancat azi !

...zici tu ca nu te-nghite lumea ? cred ca intru prea rar pe-aici


Si daca-i asa .. , voi sa fiti sanatosi !
blanca
Postat pe 14 Aprilie 2009 20:58
lasa draga literele...io crez ca nu l-ai vizionat pe junele de 21 de ani...sa vezi acolo litere mancate

nene, m-am uitat la titlul topicului...zici ca e jerba de flori la inmormantare...regrete eterne...
wife_de_zmeu
Postat pe 14 Aprilie 2009 21:01
De la: prometeus_wife, la data 2009-04-14 21:01:25lasa draga literele...io crez ca nu l-ai vizionat pe junele de 21 de ani...sa vezi acolo litere mancate

nene, m-am uitat la titlul topicului...zici ca e jerba de flori la inmormantare...regrete eterne...



m-ai omorat! unde e?
blanca
Postat pe 14 Aprilie 2009 21:18
ziceam de titlul topicului asta...stai sa vaz unde e baietul ala...si iti dau linku'

acu' daca ma gandesc mai bine, crez ca si eu am un regret...cand vad cum masacreaza unii limba romana

nene...a trebuit sa ma duc la profilul lui anakin ca sa dau de topicul asta...

http://www.garbo.ro/comunitate/forum/view_topic/5275/buna-am-si-eu-o-problema-dk-ma-poate-ajuta-cineva.html
wife_de_zmeu
Postat pe 14 Aprilie 2009 21:46
Eu nu regret nimic.
Daca ar fi sa o iau de la capat nu as schimba nimic.
anca_53
Postat pe 7 Iulie 2009 17:06
bine ca ne-ai spus,eram sincer preocupati...
iasomia
Postat pe 7 Iulie 2009 17:07
regret k nu s fata de bani gata=)))
politzista
Postat pe 8 Iulie 2009 03:08
cu ce ti-ar fi schimbat viata?
ce iti doresti mult si nu poti exact pentru motivul asta?
pik_nik
Postat pe 8 Iulie 2009 03:17
Police girl, eu cred ca ar trebui sa regreti ca nu prea ti-a placut scoala, ca esti totalmente necizelata si ca din prea multa impulsivitate dai pe afara.Dar e OK scorpionas, ai timp sa te educi si sa vezi si mai departe de lungul nasucului tau.
Nu lasa leul din ascendentul tau sa te domine si fii atit cit poti maiestoasa si inteleapta ca un adevarat scorpion.
Semnat,
un scorpion mai matur
Aemulus
Postat pe 8 Iulie 2009 03:44
da' tot scorpion
pik_nik
Postat pe 8 Iulie 2009 03:49
Femeia Scorpion, indiferent daca este mai mult sau mai putin frumoasa, are un sex-appeal nebun, pe care uneori si-l cultiva pna la vulgaritate sau de care, uneori, este chiar inconstienta. Se emancipeaza foarte repede, chiar daca uneori mai pastreaza n comportament urmele unui primitivism involuntar.

A fi in cautarea rafinamentului este pentru femeia Scorpion un farmec personal, ntruct ea este purtatoarea uneia dintre cele mai importante energii ale fiintei umane: energia sexuala. Acestei energii va trebui sa-i faca fata n aceasta viata. Va trebui sa accepte aceasta energie, s-o cunoasca, s-o controleze si s-o mpartaseasca celorlalti. Misiune deloc usoara n aceasta lume aflata la rascruce si, tocmai de aceea, uneori, a fi putin sau deloc fermecatoare constituie semnul unei misiuni de viata destul de mature.

Nu ocoliti femeia Scorpion, nu o evitati si nu o desconsiderati! Este puternica, directa, fara prejudecati depasite, fara mentalitati nvechite, dar adeseori si fara curaj. Daca, nsa, si urmeaza sufletul, femeia Scorpion va fi nca din adolescenta o prezenta de o feminitate molipsitoare, extrem de senzuala si nativ provocatoare, bine dezvoltata, apetisanta, cu sau fara stridente vestimentare dar cu siguranta cu stridente verbale.

Femeia Scorpion stie sa ia decizii, stie sa actioneze, stie - cu alte cuvinte - sa se descurce si singura. Atingerea ei nfioara si miscarea trupului stimuleaza. Are degete "electrice" si sni obraznici, de sub care se formeaza un abdomen mbietor, urmat de coapse delicat aromate erotic. O prind de minune toate atitudinile dezordonate, de abandon sau de asteptare a fuziunii amoroase, pentru ca - merita subliniat - acestea fac parte dintre dotarile ei native.

Femeia Scorpion este facuta sa fie iubita, cautata, respectata pentru placerile pe care este capabila sa le ofere. Daca este si instruita sau cultivata, ce alte pretentii mai poate avea un barbat?!
pik_nik
Postat pe 8 Iulie 2009 03:54
De la: micabis, la data 2009-07-08 03:44:52Police girl, eu cred ca ar trebui sa regreti ca nu prea ti-a placut scoala, ca esti totalmente necizelata si ca din prea multa impulsivitate dai pe afara.Dar e OK scorpionas, ai timp sa te educi si sa vezi si mai departe de lungul nasucului tau.
Nu lasa leul din ascendentul tau sa te domine si fii atit cit poti maiestoasa si inteleapta ca un adevarat scorpion.
Semnat,
un scorpion mai matur


asta era si ideea ei. Daca tot nu i-a placut scoala macar bani sa aiba.
Micass
Postat pe 8 Iulie 2009 06:29
pik_nik, ai adus in coshuletz - pentru picnic - pe femeia scorpion... sa se infrupte tot omul.... tztz... mai mult mister ar trebui. asa ii shade bine ei...
gianiblue
Postat pe 8 Iulie 2009 07:10
Regretul meu cel mai mare este ca nu traiesc decit o singura viata!
Aemulus
Postat pe 12 August 2009 18:36
esti sigura sigura???
blanca
Postat pe 12 August 2009 18:39
...al meu e ca nu-mi amintesc.... restul
blanca
Postat pe 12 August 2009 18:40
Pai Mielutza...la virsta mea crezi ca-mimai amintesc de ceva?
Asa ca regret viitorul ca trecutul....s-a dus pe apa Simbetei oricum!
Aemulus
Postat pe 12 August 2009 18:41
azi esti blue ... o fii ceva in aer ca si pe mine ma pleznise de aseara...

eu am ras o inghetata buuuuuuuna si iata-ma-s

... vorbeam de alte vieti
blanca
Postat pe 12 August 2009 18:47
Da nu ma fac eu bine????
ATUNCI AI SA VEZI RENASTERE DIN CENUSA!
Aemulus
Postat pe 12 August 2009 18:51
fionix e numele tau
blanca
Postat pe 12 August 2009 18:56

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
La Piciorul Porcului - la fel de savuros pe cat de haios 10 De la: maria_79 31 Octombrie 2011 17:36
cafeneaua trei cirese, doua piersici si un gratar..... 11457 De la: SAL 27 Ianuarie 2012 14:39
Cafenea de primavara 13637 De la: ovidiu42 27 Februarie 2015 20:38
Iodul e aici ! 75 De la: garbo_13807 17 Mai 2016 21:01
Zebra Caffe cheama traditia martisorului in haine moderne 1 De la: Veenman 28 Februarie 2011 10:07
Setari Cookie-uri