eu fecioara,el capricorn


Postat pe 20 Octombrie 2008 15:49
hmm....ji mie imi place d "un fecior"..eu sunt capricorn...cred k aceste 2 zodii se potrivesc... aman2 au aceleasi dorintze erotice ....sunt organizatzi.....capricornu este km gelos ji dak se simte mintit e d rau....c sa zik....mie mi se pare k se potrivesc super bnee
kinky
Postat pe 11 Noiembrie 2008 20:10
am avut o relatie cu cu capricorn.au iesit scantei.pe plan mental ne intelegeam bine, dar in rest....gelozie si spirit de posesivitate mare........
MANDARINA
Postat pe 16 Noiembrie 2008 09:50
si eu sunt capricorn si sunt indragostita de un "fecior"...partea proasta e ca el nu e indragostit de mine :(( dar suntem impreuna:)) nu e de ras dar mie imi vine sa rad.el inca sufera dupa fosta si pare ca nu isi mai revine....nush ce naiba nu vrea sa treaca peste si sa isi vada de viata....nush ce sa ma fac mi-e greu sa let go....dar si asa e aiurea....ce puteti sa imi spuenti despre fecioare-barbati?
AmyLee
Postat pe 23 Decembrie 2008 10:20
Amy, e simplu: nu trebuie sa faci nimic! Daca el nu vede... tu nu'l poti ajuta! Va face comparatii si va alege... Ce? Incredere si sinceritate, nimic mai mult! Esti tu aceea?
maria_raduca
Postat pe 2 Februarie 2009 02:17
yap, capricornii sunt gelosi din nastere...cred ca o au in adn....
LUDY
Postat pe 21 Februarie 2009 21:01
Eu sunt fecioara si ma inteleg foarte bine cu capricornii. Amandoua sunt zodii foarte echilibrate si n-au de ce sa nu se inteleaga. Fireste, depinde de caracterul fiecaruia
puma_girl
Postat pe 21 Mai 2009 20:22
eu sunt fecioara si "prietenul" meu capricorn
"prietenul" pt ca de un an cam asa nu stiu ce mai este intre noi
am fost impreuna 2 ani jumatate si dupa ce ne-am despartit ne-am tot intelnit,ne intelegem foarte bine din toate punctele de vedere
parerea mea este ca se potrivesc foarte bine fecioara cu capricornu
garbo007427
Postat pe 10 Iunie 2009 17:59
Nu stiu voi, dar eu ma cert cu el zilnic. Asta din cauza copilului, care plange non-stop, pntru ca ii cresc dintii, si prietenul meu nu il suporta in momentele alea. Da, nu e al lui, dar atunci cand copilul (capricorn) e injurat de toti sfintii de el (care e tot capricorn), normal ca eu ma bag, nu? Sunt in zodia fecioara. Cred ca trebuie sa ma despart de el...
codita4072
Postat pe 6 Iulie 2009 08:00
si eu am patit la fel doar k nu-s sigura k iubeste pe alta si toate bune
mina7785
Postat pe 6 Iulie 2009 10:51
De la: i_plamadeala, la data 2009-07-06 08:00:07Nu stiu voi, dar eu ma cert cu el zilnic. Asta din cauza copilului, care plange non-stop, pntru ca ii cresc dintii, si prietenul meu nu il suporta in momentele alea. Da, nu e al lui, dar atunci cand copilul (capricorn) e injurat de toti sfintii de el (care e tot capricorn), normal ca eu ma bag, nu? Sunt in zodia fecioara. Cred ca trebuie sa ma despart de el...


Scumpo, aici nu mai este o chestiune de zodie, ci de bun simt, educatie si respect...
Ai grija de copilul tau!
Ella34
Postat pe 6 Iulie 2009 10:59
De la: i_plamadeala, la data 2009-07-06 08:00:07Nu stiu voi, dar eu ma cert cu el zilnic. Asta din cauza copilului, care plange non-stop, pntru ca ii cresc dintii, si prietenul meu nu il suporta in momentele alea. Da, nu e al lui, dar atunci cand copilul (capricorn) e injurat de toti sfintii de el (care e tot capricorn), normal ca eu ma bag, nu? Sunt in zodia fecioara. Cred ca trebuie sa ma despart de el...

Normal ca trebuie sa te desparti de el. Copilul TREBUIE sa ocupe INTOTDEAUNA primul loc. Si eu am avut o relatie de peste 3 ani cu un barbat fecioara. Desi fiicei mele nu-i cresteau dintii, tot nu a putut s-o suporte. Nu am inteles niciodata chestia asta pentru ca eu i-am spus de la bun inceput ca am o fiica, o mama, un pisoi birmanez si o testoasa. Daca a decis sa fie cu mine, era y compris ca accepta toate vietuitoarele dragi mie si aflate in preajma mea. Dar nu, n-a fost deloc asa. In plus, desi era mai tanar cu vreo 7 ani decat mine, era de-o gelozie vecina cu nebunia. Ma rog, eu cred ca astea sunt chestii care tin nu atat de zodie, cat de educatie, de caracter, de frustrari acumulate etc. M-a adus la stadiul in care am ajuns sa consider singuratatea un veritabil balsam. Asa ca, draga mea, si cand i-or creste copilasului toti dintii se va ivi alta nemultumire, va vorbi prea mult, va sari, cine stie? Fugi si nu te uita in urma, ca nu ai de ce.
garbo011350
Postat pe 6 Iulie 2009 13:15
De la: i_plamadeala, la data 2009-07-06 08:00:07Nu stiu voi, dar eu ma cert cu el zilnic. Asta din cauza copilului, care plange non-stop, pntru ca ii cresc dintii, si prietenul meu nu il suporta in momentele alea. Da, nu e al lui, dar atunci cand copilul (capricorn) e injurat de toti sfintii de el (care e tot capricorn), normal ca eu ma bag, nu? Sunt in zodia fecioara. Cred ca trebuie sa ma despart de el...
garbo057057
Postat pe 1 Noiembrie 2009 07:26

garbo057057
Postat pe 1 Noiembrie 2009 07:27
si eu sunt o fecioara si el un capricorn,nici nu stiu dk mai avem o relatie ,dar de aproape 10 ani noi ne despartim si ne impacam,ne intelegem f bine p toate planurile,insa intr adevar el este gelos si din gelozie o da in indiferenta ,iar cand eu plec,face tot posibilul sa nu ma lase in pace si sa ma intorc la el,e egoist,nu stiu dak il mai iubesc,dar mi e bine langa el,am incercat alte relatii insa nu au mers si nici nu m am simtit bine langa altul...am ajuns s o las in voia sortii,sau mai bine spus dupa cum bate vantul..acum suntem ok,dar nu se stie pt cat timp,e un fel de vb catecului celor de la U2 "i cant live with or without you"..
sammy
Postat pe 23 Martie 2010 15:20
eu sunt ultima zi din fecioara si el ultima zi rac........?
garbo063054
Postat pe 23 Martie 2010 15:31
da,si eu am avut o relatie cu un capricorn,ciudat,bun,cumsecade,dar prea posesiv,vroia tot timpul sa stie ce fac...m-a enervat si i-am dat papucii,eu sunt prea independenta pt asemenea specimene...
pusy_aol
Postat pe 6 Aprilie 2010 16:25

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
sugestii,sfaturi , 6 De la: G1N3A5 31 Ianuarie 2011 16:48
Texte de agatat ...femei 21 De la: geo32 17 Martie 2009 14:04
femeia taur - barbatul gemeni 18 De la: blue_dream 12 Martie 2010 15:55
ce ziceti de combinatia dintre femeia scorpion[cea mai puternica si pasionala zodie] si barbatul balanta[zis si casanova] 24 De la: casperphantom 24 Noiembrie 2010 09:55
BARBATUL SCORPION !!!!!!!!!!!!!??????? 234 De la: surroxana 19 August 2019 11:09
Setari Cookie-uri