cati parteneri sexuali ati avut?

NU-MI VINE SA CRED CA LA VARSTA TA, AI AVUT DEJA 12 .DE LUNGA DURATA, ZICI?
AM O CURIOZITATE : CE INSEAMNA LA TINE LUNGA DURATA?
IN ANI, SAU LUNI, ZILE SAU SAPTAMANI.
CUM VREI TU SA MASORI TIMPUL
PF LUNGA DURATA ,
HAI?
cameluta
Postat pe 19 Noiembrie 2008 15:58
De la: Lidiaolteanu, la data 2008-10-31 15:04:42Fetelor, ma uimiti!
Sincer, sariti cu ei in pat la prima intalnire? Cum sa ajungi la o varsta asa frageda sa ai peste 10 parteneri? Aia 12 au fost toti stabili, myselfdiana? Cat de stabili daca nu ai decat 28 de ani??
Se pare ca notiunea de stabilitate si-a pierdut intelesul...


AI MARE DREPTATE.
cameluta
Postat pe 19 Noiembrie 2008 15:59
De la: lizyandyogij, la data 2008-11-19 11:44:13Nu mi se pare o crima ca ai avut 10 parteneri de ex. cum spunea cineva.Poate in fiecare ai cautat alesul.Si poate nu l-ai gasit.Ar
trebui sa te opresti sau sa cauti in continuare?[/quote



atunci keep searching......
nicoll
Postat pe 19 Noiembrie 2008 21:57
Suzuka, isi cauta si ea un paretener.,Acum, cum sa-l gaseasca?A dat la ziar, si a scris acolo:
"Caut partener pentru o relatie in doi.Inscrierile se fac in ordine alfabetica, pe baza de c.v.Examenul cuprinde probe scrise si practice, potrivit cerintelor angajatorului.Proba practica este eliminastorie."

Postat pe 20 Noiembrie 2008 07:24
DE PARCA AR CONTA NUMARUL...CONTEAZA CA FEMEILE SCHIMBA PARTENERUL PT CA NU ESTE SATISFACUTA IN ACEA RELATIE IAR BARBATUL PT A-SI DEMONSTRA CA E TOTUSI BUN...DIN PUNCT DE VEDERE SEXUAL...
gia100
Postat pe 20 Noiembrie 2008 12:17
Ai spus una din cauzele pentru care cuplurile se destrama.

Postat pe 20 Noiembrie 2008 13:58
am 39 si am avut 5 partenere am ramas la una pe care o iubesc
edy_sword
Postat pe 21 Noiembrie 2008 08:13
De la: edy_sword, la data 2008-11-21 08:13:17am 39 si am avut 5 partenere am ramas la una pe care o iubesc


destul de corect!

sa va iubiti in continuare de 2 ori mai mult decat pana acum!

Neghinitza
Postat pe 21 Noiembrie 2008 15:23
Mai da lasa-ti fata in pace ! Ce usor ii sa te uiti in ograda altuia inainte sa te uiti in a ta !!



Poate sa fi avut si 100 , ce e treaba voastra! NU va da nimic dreptul sa catalogati o persoana dupa criterii de genul asta , tampite !

Si 12 la 28 de ani nici nu mi se pare mult !!


Daca venea un barbat si zicea ca la 28 de ani a avut 50 , sareati toate pe el ditamai armasaru cat o fi de bun el !!


Discriminari peste discriminari !
art77
Postat pe 21 Noiembrie 2008 16:14
nu felul in care va scriu va face Doamne.Ci felul in care va vad.
....vanghe........toate femeile sunt DOAMNe...dar voi nu aveti ochii sa ne vedeti..
cobilita
Postat pe 22 Noiembrie 2008 14:07
si daca putem topicul asta in cap cu cel VIRGINA LA 30 DE ANI oare ce poate iesi sau unde si la cat se fixeaza media astept pareri daca mai aveti ...
yavrum
Postat pe 23 Noiembrie 2008 00:28
Daca pui topicul acesta in cap la celalalt(Eu cred ca ar trebui sa fie pus mai bine la picioare,) virgina are sa scape de virginitate si va veni la tine sa te faca nasa atat pentru cununie cat si cand o sa aiba primul copil, respectiv urmatorii.

Postat pe 23 Noiembrie 2008 09:56

Unii barbati de mandresc cu cate femei au avut.....sunt si unele femei care se mandresc cu barbatii care le-au trecut prin pat
In fond important este ce a ramas DUPA.
Daca si-a dat seama ca a fost o prostie ca a facut dragoste/sex cu cineva stie fiecare.
Cu siguranta cand isi va aminti cati parteneri a avut se va gandi cu placere DOAR la cei cu care s-a potrivit si pentru care a simtit cu adevarat CEVA
DE CE SUNT "MULTI/MULTE"?
Poate pentru unele persoane pentru ca asa au vrut
Poate pentru altele pentru ca a fost parasit/a si a cautat o alta relatie sperand ca aceea sa fie ultima.
Nu trebuie sa ajungi rapid in pat pentru a vedea daca merge o relatie dar este nevoie sa faci cu partenerul la un moment dat si dragoste.
Eu nu am un numar mare de parteneri dar cu siguranta cu cei care am ajuns in pat a fost pentru ca am simtit ceva pentru ei si nu este vorba doar de atractie fizica.
Nu mi-am dorit niciodata sa ma mandresc cu partenerii mei
Nu mi-am dorit niciodata ca numarul lor sa creasca
Ca orice femeie cred mi-am dorit sa gasesc un partener cu care sa pot comunica, cu care sa simt ca pot forma un cuplu dar cu care evident sa ma simt bine si in pat.


Dianna
Postat pe 23 Noiembrie 2008 10:55
Asa este.Nu este o atractie fizica.Este o atractie gravitationala care se manifesta in plan orizontal, ca la gaurile negre.(vezi cartea de astronomie si zapacitologie lingvistica a lui Herostrat)

Postat pe 23 Noiembrie 2008 15:16
De la: fortelion, la data 2008-10-29 19:35:43
sa nu te implici mai mult decat se implica partenerul!

si ... cum se poate masura asta? chiar sunt curioasa, interesata de-a dreptu' !!!
amfeta_mina
Postat pe 23 Noiembrie 2008 18:46
3
Neghinitza
Postat pe 24 Noiembrie 2008 10:59
Dragele mele,eu consider ca e treaba fiecruia ce face cu viat lui.,, Cum ii aterni, aa dormi.'' Nu e dreptul nostru sa judecam pe nimeni. Si acum sa rspund la ntrebare ,am 34 de ani si un singur partener sexual am avut si am de 16 ani .
sylvy_s
Postat pe 25 Noiembrie 2008 21:23
mda...un topic penibil, nici nu i de mirare...asta i asa ...mai mult de vrajeala iata cum ar suna o conversatie intre 2 vechi prietene: vaai draga mea sa ti pove, cu cine m am ars ultima oara , era asa....si mai avea si ...iar la sfarsit ne am sarutat si nb ;;;;;;;;serios , pfoai stai sa ti spun eu prin ce aventura am mai trecut ...fata de al tau , al meu o avea ...moaama...si tot m a tinut asa pana dimineata...am mai vazut lesinate ...daa ca voi mai rar...stii vb aia ...razi ca proasta la p..a...
Daca ati ajuns sa va laudati cu astfel de chestii , nu mai e nimic de zis...
I smell pussy, but I `m to busy for you bitch...
DaMarkus09
Postat pe 30 Noiembrie 2008 15:30
acesta este site-ul meu de pregatiri pentru nunta.va invit sa va alaturati grupului si sa va inregistrati daca va face placere.multumesc! http://kentutza.at.ua/

Postat pe 2 Decembrie 2008 01:47
Vanghelis, intotdeauna esti asa "acru" si vrei sa pari inteligent? Poate ca cine pune o intrebare asteapta un raspuns sincer!
Asa ca...faceti sex cu cine va place fetelor!!!
MarianaSAnghel
Postat pe 2 Decembrie 2008 07:50
chiar nu reusesc sa va inteleg.
de ce se comporta toata lumea asa?
atatea prejudecati.............
desigur,asta e societatea.si eu tin ascunse aventurile mele pentru ca sunt dna prof si pt ca traiesc intr-un oras f mic, dar, macar pe un forum unde nu stie nimeni cine sunt, si chiar daca ar sti cineva, nu poate sa ma ,, arate cu degetul pe strada" , pot recunoaste nr si calitatea barbatilor care mi-au trecut printre picioare (pt ca nu intotdeauna evenimentul s-a petrcut in pat...........)
asa ca.......sa fim seriosi!
eu am devenit fericita cand am reusit sa gandesc precum un barbat
nimic pe constiinta , deci.
si au fost 5.
double_chock
Postat pe 2 Decembrie 2008 22:34
Prejudecati, preconceptii, clisee...
Si mai lasati vrajeala cu cancerul de nush-ce pt k ai avut mai mult de "x" parteneri sexuali! Un copil de clasa a XII-a a fost diagnosticat cu cancer de colon si, crede-ti-ma, nu "s-a ars in c..", provine dintr-o familie faina, sanatoasa etc etc. Maica-mea are de cand o stiu eu si am putut vorbi despre asta, rani pe colul uterin si a avut si are un singur partener ( tatal meu) !
Nu mi-e rusine sa o spun: am 31 de ani, is cu acelasi partener de 11 ani si inainte de el au fost cativa, de care nici nu se merita sa-mi amintesc (pentru ca am ramas cu cel mai iubitor, destept, fidel ...intr-un cuvant: potrivit )!
FETEI CARE A INCEPUT TOPICUL: SIMTE-TE LIBERA SA FACI CE VREI, ATAT TIMP CAT NU ATENTEZI LA LIBERTATEA CELUI DE LANGA TINE. SIMTE-TE CUM VREI TU, NUMAI "USOARA" NU!POTI SA FACI 100 DE PARTENERI PANA CAND IMPLINESTI 40 DE ANI. SI CE DACA?!?
PUNE-TI-MA LA ZID!ARUNCATI CU PIETRE! DAR NUMAI DACA SUNTETI PURI....

Postat pe 3 Decembrie 2008 15:13
si daca faci 40 si nu ai avut si vrei sa ai nu mai este posibil?
yzabela_03
Postat pe 6 Decembrie 2008 20:14
iasmine, nimeni nu e pur , i de dragul scrisului toi te-au pus deja, mai puin eu, aa cum poi socoti pe degetele de la o mn care au fost relaiile n care te-ai implicat total druind omului de lng tine i ce e dincolo de tine, i restul au fost restul, o umplere plcut a zilelor, dar din care fiecare vrnd sau nu, nva ceva.
casperphantom
Postat pe 7 Decembrie 2008 08:46
Nu este vb de o medie..poate nu ai gasit partenerul potrivit pt tine . ......sau iti place te incita s-o faci cu un necunoscut?
kapodikapy
Postat pe 14 Decembrie 2008 20:31
'Abuzul de parteneri sexuali duce la cancer de col uterin'
hei-asta de unde ai scos-o?...din ce carte de specialitate?...ca din experienta proprie in niciun caz...POATE de la un vibrator da...POATE de la un tamponas,de la un balonas...de la un barbat certat cu igiena ...sau chiar igiena personala...dar de la sex(dragoste)cu cati mai multi barbati mi se pare aberant...la prostituate este altceva...aici se pare ca nu se prostitueaza nimeni
-ma bucur ptr fetele,femeile,d'nshoarele si d'le ,care au avut curajul sa-si dezvaluie comorile(relatiile de calitate) sau gunoaiele acumulate((relatiile care nu le-au satisfacut pretentiile )
-deci ,te rog sa ne lamuresti si pe noi cum este cu cancerul de col uterin ,care se datoreaza abuzului de parteneri sexuali...!
...POATE de la abuz sexual...e adevarat ca daca faci sex f mult timp,nu-ti mai face placere la un moment dat,daca cineva abuzeaza o sa aibe reactia inversa
cautator_de_iubire
Postat pe 16 Decembrie 2008 13:54
apr.1500 sau .............................................................................................
yavrum
Postat pe 16 Decembrie 2008 18:58
De la: yavrum, la data 2008-12-16 18:58:39apr.1500 sau .............................................................................................


1500 de ce anume?

Postat pe 17 Decembrie 2008 15:13
am 40 ani si doar unul , regret
alias
Postat pe 19 Decembrie 2008 19:46
Pai daca regreti, mai ai timp sa indrepti situatia.
Micass
Postat pe 20 Decembrie 2008 08:51

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
nu stiu ce se intampla 3 De la: mielutza 24 Aprilie 2009 13:59
manifest pentru dragoste 52 De la: zuzu63 13 Octombrie 2012 23:54
Copil fara tata 150 De la: garbo_394609 7 Februarie 2014 15:46
Mi-e rudine sa le spun prietenelor ca mi-am cunoscut partenerul pe internet 88 De la: Ioana007 3 Mai 2009 07:26
Relatiile dintre veri de gradul 2 15 De la: gabiitsu95 8 Aprilie 2012 01:25
Setari Cookie-uri