Buna!

Salut. Ma numesc Andreea. Vreau si eu sa povestesc istoria mea. Mai bine zis sfirsitul ei. Am avut o relatie cu un baiat, defapt care nu a durat atit de mult, cam vre-o 5 luni. A incepu totul asa, neserios, stiam ca are prietena si el mi-a zis ca pur si simplu vrea sa ne vedem, sa vorbim, nu ma refer la sex!!! Sa fie clar nici nu m-am culcat cu el, nici nu a insistat, desi atractia fizica era una evidenta. Acum m-a parasit. Defapt credeam ca nu ma va durea atit, ca nu m-am atasat atit de mult de el, dar am gresit, sufar foarte mult! Ma inec de atita plins, si nici nu mai stiu ce sa fac. Nu-mi pot imagina ca il voi mai vedea niciodata! Defapt el a zis ca are nevoie de timp, dar e clar ca nu ma mai vrea... Imi tot bateam capul de ce m-a parasit, poate i-am oferit prea multa libertate? Poate nu am fost in deajuns de insistenta? Dar nu vroiam sa ma bag pe gitul lui! Unica problema a mea acm, e ca nu stiu cum sa sterg amintiri dureroase ce ma tot chinuie. Nu mai stiu cum sa ma alin.In acest rastimp a reusit sa patrunda aproape in toate sferele vietii mele, si nu pot sterge asa usor amintirile, ma doare... Cum voi depasi faza? Sau o voi depasi in general? Nu arat celor din jur ca mi-e rau, doar sufletul meu stie defapt ce e in mine...
andrek
Postat pe 16 Noiembrie 2008 19:21
Vin cu o propunere.Nu mai povesti istorii, ci mai bine geografii sau matematicile lui Euclid.Sunt foarte distractive.Cand ai relatii cu un baiat, trebuie ca fiecare sa invete ce este mai bun unul de la altul.L-ai invatat sa croseteze?Nu.Bila neagra pentru tine.Niciodata nu este igienic sa te vezi cu cineva.Daca este racit si stranuta, atunci cand faci cunostinta cu el?
-Hapciu,-pe mine ma cheama Dorel.
-Hapciu, -pe mine ma cheama Mihaela, si te rog sa ma scuzi, dar imi curge nasul.
-Pot sa-ti imprumut batista mea, ca mai este un loc liber la peluza.
Ce poti sa vorbesti cu un tip care nu vrea sa faca sex?De pilda, poti sa-l intrebi, daca stie sa faca coltunasi cu piciorul, sau sa joace leapsa pe rasturnate.Deoarece nu ai respectat ceea ce te invat acum, de aia te dor toate.Spui ca te ineci de plans.Ia lectii de inot, sau cumpara-ti un colacel de cauciuc.Sunt foarte bune, daca durerile nu provin din motive de reumatism.Iti recomand sa nu te culci de fiecare data cand faci cunostinta cu un baiat.O sa creada ca esti somnoroasa.
Daca vrei sa fii insistenta, arunca-te in bratele primului baiat pe care il intalnesti.Ii spui:
-Sunt Jesse James, si am venit sa-ti sparg pusculita.Sper ca sa nu gasesc numai amarata aceea de punguta cu doi bani.Masina mica ai?

Postat pe 16 Noiembrie 2008 20:06

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
divort la minut 47 De la: si_totusi 3 Mai 2009 21:59
povestea mea de...iubire? 7 De la: Ioana007 17 Martie 2009 14:36
cat de multi inseamna prea multi? 27 De la: Ioana007 14 Aprilie 2009 15:39
Credeti ca e buna? 1 De la: garbo001263 24 Aprilie 2009 00:13
m-am indragostit de un barbat ,apoi afland ca este insurat si are si 2 copii!:( 10 De la: Dor_marunt 12 Decembrie 2009 09:33
Setari Cookie-uri