cu o femeie in pat ?

oof...viata mea...asa ti-ai creeat tu reputatia asta de masacrator de donsoare certate cu gramatica...

ai ajuns un fel de sperietoare, parol...

wife_de_zmeu
Postat pe 7 Aprilie 2009 20:04
wifo, eu le explicam duduilor ca barbatii te vor stiind a scrie corect romaneste. dar anakin delimiteaza clar categoria consiliata de el - la gramatica, si de mine - la cum sa fie dezirabile. ele trebuie sa stie sa se unduie cat mai lasciv (a se citi libidinos) pe "of, viata mea...".
ce naiva sunt si eu! chiar asa functioneaza lumea: ele nurlii, cu aurul de doua "deshte" pe gat, urechi, brate, peste tot, cu tocul cuiul lui Pepelea, cu gramatica in vacanta, cu "fai, fato" aleg pe ei, manelisti convinsi, cu breton geluit, cu masina in leasing, musai cu trening lucios. si invers. si eu, anakin tot vrem sa vedem tzinuta, stilul, clasa. si nu reusim decat sa vedem tzinuta ... de capra (cu mai multe conotatii), stilul smuls si clasa a II-a B. asta, ultima, de vreo 20 de ani. repetentzie perseverenta.
gianiblue
Postat pe 7 Aprilie 2009 22:52
ehee...giani..."e" grele scumpo...
wife_de_zmeu
Postat pe 7 Aprilie 2009 22:58
ce treaba are homosexualitatea inceputului de topic, cu ce sicrie madam profesoara!?
genico, au tu nutresti oaresce invidie proletara la adresa pitipoansilor?
garbo000505
Postat pe 7 Aprilie 2009 23:29
draga...avem noi un stil inconfundabil sa deviem de la subiect, nah...

ca sa condimentam atmosfera
wife_de_zmeu
Postat pe 7 Aprilie 2009 23:31
condimentati condimentati, da' macar sa pun si niste peper! ca altfel suna a abuz!
garbo000505
Postat pe 7 Aprilie 2009 23:35
adica vrei sa zici ca suntem nesarate?

ca discutam prea 'ntelectual?
wife_de_zmeu
Postat pe 7 Aprilie 2009 23:46
nu bre, da' daca tot se apuca sa spurce neamu' cocalar, so faca mai cu peper, nu cu ura!
garbo000505
Postat pe 7 Aprilie 2009 23:48
aha...gen parodie

"vai, pisi...am fost la soping la mol...si mi-am luat o posetuta de piele de puta de papagal, care sta erecta pe manuta...vai, fata...nu ma-nnebuni...daaaa....se asorteaza cu boticul meu lucrat la sala...si cu bluzita lu' iubi..."

si da si falfaie din gene...
wife_de_zmeu
Postat pe 7 Aprilie 2009 23:52

si-si scoate celularu' mov, sunand a gutza, si cu o voce de parca a descoperit groapa de gunoi a bucurestiului, exclama extaziata, hauleeees!
garbo000505
Postat pe 7 Aprilie 2009 23:54
bauless !
gabitzza
Postat pe 7 Aprilie 2009 23:55



hai ca poti...
wife_de_zmeu
Postat pe 7 Aprilie 2009 23:56
neah! asta inseamna sa fii poliglot!!!
anakin
Postat pe 8 Aprilie 2009 00:17
anakin...ii explicam noului nostru coleg de ce deviem noi de la subiect...

auzi...eu sunt sigura ca 505 scrie sa cum scrie, la shto...
wife_de_zmeu
Postat pe 8 Aprilie 2009 00:21
Nu cred. Nu vedeti ca s-a mutat in Orastie? Stiam ca-s oameni seriosi pe acolo.
Micass
Postat pe 8 Aprilie 2009 07:48
micasso, sunt seriosi pana la morbizi: "sicrie, d-na profesoara". eu am vrut sa scriu, nu sa sicriu sau, mai mult, sicrie. brrr. ma ia fiorul ori de cate ori moare gramatica. in timp ce eu vreau sa-i fac terapie intensiva si sa o resuscitez, 505 o omoara cu mare drag si mi-o baga tot mie in sicrie.
gianiblue
Postat pe 8 Aprilie 2009 07:55
stati asa... he,he,he...


despre seriozitatea ardelenilor...

doi ardeleni, in zoa garii de nord la bucale... asteptand sa vina trenu' se gandesc ei s mearga la curve, ca le-a zis lor cineva ca-i un bordel p-acolo... din aproape-n aproape ajung si suna la usa, si dupa un timp apare pestele si deschide:

ce vreti ba?...
apai, noi doi om f...te ceva...
da' bani aveti?..
avem...
cati?...
vreo suta de mii...
bai, de banii astia sa va duceti sa va f...teti intre voi...

dupa care pestele le tranteste usa-n nas.. astia doi nu zic nimic si pleaca...

dupa vreo juma' de ora iar suna soneria la usa, iar iese pestele... in fata usii, ardelenii...

iar voi ba?... acu ce mai vreti?...
d-apai, no... am venit sa platim...
zambil
Postat pe 8 Aprilie 2009 07:58
Tare mi-e ca face intentionat.
Micass
Postat pe 8 Aprilie 2009 07:58
pardon: "sicrie madam".
si, daca tot am fost admonestata ca deviez de la tema, fac imediat legatura: de la "cu o femeie in pat" se poate trece la o fantezie cool: "cu o femeie in sicriu". ei, ce ziceti?
gianiblue
Postat pe 8 Aprilie 2009 07:59
mai copii, v-a disparut simtu' umorului?!
zambila
Postat pe 8 Aprilie 2009 08:37
De la: gianiblue, la data 2009-04-08 07:59:21pardon: "sicrie madam".
si, daca tot am fost admonestata ca deviez de la tema, fac imediat legatura: de la "cu o femeie in pat" se poate trece la o fantezie cool: "cu o femeie in sicriu". ei, ce ziceti?



geani dear, uat za fac iz urong uit iu?
aveam un profesor de matematic care de fiecare data cand ne socotea la tabla , spunea: sicrie dragul mieu, urmatoru' exercitiu, unu plus unu egal cu cat?
sa-ti dau adresa lui sa-i socoti ochii?
garbo000505
Postat pe 8 Aprilie 2009 09:00
voi nu sunteti seriosi...

hai mah, giani...ca e clar ca 505 scrie asa la shto...plus ca acu' ii si place, ca vede ca te irita...si tu pui botu'

ioi, ishtenem !!! ce expresii am inceput sa folosesc...nu ma mai recunosc...de la lipsa de cafea mi se trage
wife_de_zmeu
Postat pe 8 Aprilie 2009 09:43
505 nu e un tip incult, din contra.
Doar ca ii plac manelele , insa il iert fiindca nu ii place dinamo. Daca o tine si cu Craiova, ii dau din bucata mea de paine.
anakin
Postat pe 8 Aprilie 2009 13:37
neah...nu cred ca ii plac...face pe nebunu' ici sha...sa invioreze atmosfera...

anakin, dear...mi s-a facut un doooor de rodicuta....
wife_de_zmeu
Postat pe 8 Aprilie 2009 13:38
wife, am eu impresia ca rodicutza a trecut la postarile cu virgina la 30 de ani.
anakin
Postat pe 8 Aprilie 2009 13:43
hai pe bune !

mai exista topicul ala ?

iote nene, ce chestie...

neah...mie imi place mult topicul ala cu fetita de 15 ani si nea iliutza...

are toate ingredientele sa devina un topic de succes...
wife_de_zmeu
Postat pe 8 Aprilie 2009 13:47
aha-aha este de-a dreptul exceptional. Abia astept reactiile gen ralukutza, care tinde sa devina Sancho Panza a moralitatii... sa ii soptim de topic si sorellei ilse?
anakin
Postat pe 8 Aprilie 2009 13:49
ticalos mic...

ai fi in stare...

da' recunoaste ca topicul asta e dumnezeul topicurilor...bucatica suculenta...

ce ti-e si cu dragostea asta, nene...te tampeste rau la scufita...

da' eu ma intreb, ca o fosta blonda, nah...oare virinel cu monicutza s-or fii inspirat din povestea lu' nea iliutza ?

ca si monica era minora cand isi falfaia fericirea de nubila cu piticul ala erotic...
wife_de_zmeu
Postat pe 8 Aprilie 2009 13:58
mda, recunosc.. este la creme de la creme.

Stiu ca as fi in stare; poate ca o sa incerc....
anakin
Postat pe 8 Aprilie 2009 14:05



doamneeeee....ce mi-ar place sa vad asta...mi s-a gretalit de atata morala si bla, bla...
wife_de_zmeu
Postat pe 8 Aprilie 2009 14:07

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
FEMEIA -cea mai artistica fiinta... 48 De la: Ioana007 10 Mai 2009 08:48
am devenit cam usoara dupa ce mi-a dat papucii 96 De la: valentino 7 Mai 2009 22:13
Cat de usor renunta o femeie la barbatul care o iubeste? 35 De la: giulyiuli 13 Decembrie 2011 09:25
cat de des faci sex? 181 De la: just_helle 7 Mai 2009 17:55
dragoste sau frica de despartire? 198 De la: roby_cado 23 Aprilie 2010 22:55
Setari Cookie-uri