cu o femeie in pat ?

1. in vitro e ok
2. sa stii ca nu-i asa e doar un mit de care va mai agatati voi barbatii...

3. nu e asa ...am fost cat pe aci sa ma marit de vreo 2 ori dar m-am gandit sa nu-i nenorocesc pe ei ca ii si iubeam

nu e ceva ce controlezi... un prieten de-al meu compara "sa fii gay" cu ejacularea precoce


funny?


Postat pe 17 Noiembrie 2008 15:06
pf tu vrei sa zici ca faci sex doar pt reproducere?
sau nu am inteles eu bine?
bai fetelor, bai. voi nu vedeti padurea din cauza copacilor
hellooooooooooooooo, treziti-va ce naiba
cameluta
Postat pe 17 Noiembrie 2008 15:30
nu dragutzo,nu uita ca sexul di placere nu-l practica decat oamenii si delfinii,mai fac asta si maimutele pentru evitarea divergentelor in grupul lor,singura diferenta e ca noi rationam sau...? dar si animalele se reproduc daca au cu cine,nu? apoi scopul prim al actului sexul e...reproducerea ca nu barza te-a adus si daca tot tot e treaba cu experimentarea unor senzatii,ar fi bine sa te gandesti si la consecinte ca d'aia gandim.imi place sexul da' sa-l facem cu cap nu cu ala dintre picioare opss,da' aici,in cazul de fata,nu se pune problema.ca nu e cap,vai de picioare!
nicoll
Postat pe 18 Noiembrie 2008 12:04
de ce l-a inceput a fost duar Adam =m si Eva =f ?
yavrum
Postat pe 18 Noiembrie 2008 13:09
yavrum, daca e sa o luam strict biblic, a fost numai Adam... apoi, din coasta lui a aparut Eva, ceea ce complica un pic datele problemei. Cum s-ar deduce de aici, inseamna ca Adam era hermafrodit?!?
anakin
Postat pe 20 Noiembrie 2008 22:56
Doamne ma uimeste sa vad cat de socant pare pt unii sa iti placa femeile sau si femeile.
Voi n-ati auzit de curiozitate??
Sa nu mai zicem ca unele persoane chiar nu se vad langa cineva de sex opus.
Nu dati fratilor cu pietre . Urasc oamenii inflexibili !


Si ca sa raspund la subiect :
1. V-ati simtit vreodata atrase de o femeie?


Da si ma simt in continuare.

2. A-ti dat curs atractiei ? care a fost impresia?

Nu am gasit fata care sa-mi placa si sa putem vorbi deschis despre asta pt a incerca mai mult.


3 . Stiati ca Garbo a fost lesbiana ?


Nu stiam ..


4. A-ti face sex in trei la solicitarea iubitului ? chiar daca corpul unei femei nu va spune nimic?

Nu pot sa-mi impart barbatul .
Eventual as face sex in 3 cu un barbat care nu imi este iubit si in nici un caz pt dorinta cuiva ci pt mine .
art77
Postat pe 21 Noiembrie 2008 16:30
deh....s-a dus pe chiu' la vale vorba aia,stiti voi..."ce nu-i poti scoate femeii din cap,a??"
nicoll
Postat pe 21 Noiembrie 2008 19:05

...oameni buni...lasati fata sa aibe si ea..."apucaturi" mai trendy!!
tare rai sunteti...nush` de ce omorati voi placerile unei generatii...asa din fasha!!!
acum...sincer...poate fata are deja orientarile ei in ce priveste viata sexuala...si...poate cauta ceva parteneri pentru vreun ...party!
nu comentez orientarea ei dar (pt ca exista si un "dar") cand e vb de astfel de pb,nush` de ce dreaq toata tinerimea asta parca s-a stricat de tot in ce priveste normalitatea unei vieti de cuplu..
atata timp cat e vb de un cuplu mixt (adica un EL si o EA) totul e permis si nimeni nu cred ca are ceva impotriva a ceea ce se petrece in acel dormitor.indiferent ce.
dar cand vine vb de...astfel de mutanti sexuali sincer nu pot sa fiu de acord .e parerea mea si consider ca merita respectata asa cum si eu respect parerile de bun simt ale oricui.
deci...fara a fi rautacios as spune ca...copilitza respectiva chiar daca are inclinatiile etalate aici sa le pastreze pt ea si grupul ei.chiar nu gasesc ca e ceva normal sa propovaduiesti asa ceva! si...am certitudinea ca...nu eu sunt cel defect!!
sa auzim de...normalitate si sper sa gasim si subiecte care merita dezbatute.
o zi buna tuturor!!
ovidiu42
Postat pe 27 Noiembrie 2008 04:01
1 - nu... pur si simplu nu m-am simtit atrasa de vreo tipa. Stiam ca G a fost lesbiana, treaba ei, in fond. Si as accepta sex in trei...adik eventual cu doi barbatzi :P
Si sa nu fie nici unul dintre ei cel pe care il iubesc, oricum.
quasaria
Postat pe 28 Noiembrie 2008 22:22
acesta este site-ul meu de pregatiri pentru nunta.va invit sa va alaturati grupului si sa va inregistrati daca va face placere.multumesc! http://kentutza.at.ua/

Postat pe 2 Decembrie 2008 01:48
DE ce sa faci sex in trei?????
Normal ar fii ca un barbat si o femeie sa faca DRAGOSTE !!!,sexul este altceva,si nu are nici o legatura cu dragostea.........
Poate daca faci ...sex cu o femeie.....nu conteaza calitatea..asa ca ca sunt 2,3,.....oricum nu le poti satisface.......
Curiozitatea este una,si normalitatea este alta!
Haideti sa ne iubim,sa fim tandrii,pasionali,DRAGOSTEA sa fie in inimile noastre!
Apoi,nu stiti proverbul?...Curiozitatea a omorat pisica!
TEODORRD
Postat pe 19 Ianuarie 2009 16:12
De la: clara1972, la data 2008-10-13 12:08:28

1. V-ati simtit vreodata atrase de o femeie?
2. A-ti dat curs atractiei ? care a fost impresia?
3 . Stiati ca Garbo a fost lesbiana ?
4. A-ti face sex in trei la solicitarea iubitului ? chiar daca corpul unei femei nu va spune nimic?

Nu dati cu pietre...
IanusM
Postat pe 21 Ianuarie 2009 11:01
Incerc sa postez si raspunsurile:
1.Da, uneori de anumite femei.
2.Nu.
3.Nu.
4.Am facut sex in trei(cu inca o femeie)si mi-a placut.
Nu e obligatoriu sa incercati si voi acasa.

Am lasat la o parte orice prejudecata si am facut-o. Pentru ca pana la urma nu conteaza prejudecatile si ce va zice lumea.
Conteaza doar daca TU VREI sa faci asta.

Pietrele le las pentru cei fara de pata si imaculati, fara de pacat.
IanusM
Postat pe 21 Ianuarie 2009 11:17
de ce nu!? Eu cred ca in viata trebuie sa faci detoate,fara regrete si nu inseamna ca,chiar daca ti-ar place vei schimba orientarea sexuala.Si-n trei e ok dar nu daca mi-o cere partenerul.
tarzanela
Postat pe 26 Ianuarie 2009 15:13
Si ia tot usoara este,pacat de asa zisul iubitul meu :)))
jokermen2001
Postat pe 10 Februarie 2009 17:46
Nu e nimic in neregula cu atractia dintre femei. Avem nevoie de afectiune si daca nu o gasim la un barbat ( vorbesc in mod clar de afectiune, gesturi tandre, mangaieri, intelegere, NU DE SEX) atunci e normal sa ne atatsam de o femeie de la care stim ca vom primi exact ceea ce ne lipseste in relatia cu un barbat.
Pentru cei mai multi barbati TANDRETE = SEX; absolut eronat, iar mai greu de inteles e ca desi partenera lor le explica foarte clar, cu multe cuvinte ceea ce reprezinta tandretea, ei tot cu gandul la sex sunt . Atunci, nu ne mai miram ca devenim atrase de femei.
donacris
Postat pe 22 Februarie 2009 17:25
De la: clara1972, la data 2008-10-13 12:08:28

1. V-ati simtit vreodata atrase de o femeie?
2. A-ti dat curs atractiei ? care a fost impresia?
3 . Stiati ca Garbo a fost lesbiana ?
4. A-ti face sex in trei la solicitarea iubitului ? chiar daca corpul unei femei nu va spune nimic?

Nu dati cu pietre...



1 mereu
2. mi-ajunge una
3 nu
4. nu

cum pietre n-am , pot sa dau cu rosii fleoscaite!?
geo32
Postat pe 13 Martie 2009 11:24
claraivascu
Postat pe 4 Aprilie 2009 01:12
este o vorba pe net :"NU EXISTA LESBIENE DOAR FEMEI CARE CARE ÎNCĂ NU ÎL CUNOSC PE CHUCK NORRIS"
niku005
Postat pe 4 Aprilie 2009 06:36
IN PRIMUL RAND ATENTIE LA LIMBA ROMANA....A-TI=GRESIT, ATI=CORECT.
IN AL DOILEA RAND, NU AM NIMIC CU HOMOSEXUALII SI LESBIENELE, DAR N-O SA-I INTELEG NICIODATA.
MIHAELAG1974
Postat pe 4 Aprilie 2009 09:02
AI GRIJA LA GRAMATICA LIMBII ROMANE. A-TI=GRESIT; ATI=CORECT.
NU AM NIMIC CU HOMOSEXUALII SAU LESBIENELE, DAR N-O SA-I INTELEG NICIODATA.
MIHAELAG1974
Postat pe 4 Aprilie 2009 09:04
De la: MIHAELAG1974, la data 2009-04-04 09:04:52AI GRIJA LA GRAMATICA LIMBII ROMANE. A-TI=GRESIT; ATI=CORECT.
NU AM NIMIC CU HOMOSEXUALII SAU LESBIENELE, DAR N-O SA-I INTELEG NICIODATA.


preferi barbati macho, cu peptu' dezvelit si pletele blonde-n vant ?
garbo000505
Postat pe 4 Aprilie 2009 09:45
Sunt cativa aici pe "Garbo" care nu prefera sexul in trei,probabil nici in doi...E posibil sa-l prefere de unii singuri...Primordial este sa iasa la rampa cu interventii intempestive prin care se straduiesc sa-si arate cunostintele de gramatica.Anakin,ti-am citit postarile si as vrea sa-ti spun ca a avea cunostinte de gramatica,nu inseamna doar sa stii unde sa pui cratima.Te rog sa-ti analizezi atent postarile pe acest forum si poate vei constata greseli grave de exprimare(o alta opinie decat a mea;scandalul tu il l-ai provocat...)si asta e tot gramatica,nu-i asa?Nu vreau sa fac un comentariu malitios,insa cred ca s-ar cuveni sa va limitati la dezbaterea subiectelor si sa va abtineti de la critici fara sens.O zi buna tuturor!
liviu_k
Postat pe 4 Aprilie 2009 10:24
Ma scuzi k intervin...intr-adevar subiectul de discutat este altul...dar, pentru cine cunoaste e inevitabil sa nu ii atraga privirea o greseala de genul...knd am citit a fost primul meu gand (Nu a scris corect!) si abia dupa (Aa, da!subiectul)...si ca sa discut si despre subiectul propus de tine...mmm, fiecare face ce vrea si ce ii place.Have a nice day!
azzalea
Postat pe 4 Aprilie 2009 12:15
Azzaleea,vad ca ai intervenit...Sa te scuz?Pentru ce?Ai citit cu atentie ceea ce am scris?Daca nu,de ce te straduiesti sa-mi raspunzi?Si mie mi-a atras privirea "o alta opinie decat a mea" sau "scandalul tu il l-ai provocat".Oricum,meriti un premiu de solidaritate.Hev a nais dei!
liviu_k
Postat pe 4 Aprilie 2009 20:42
anakin..mai taci din gura si lasa femeile in pace...ce stii tu despre iubire?tu traiesti doar din vise...
visdevara
Postat pe 4 Aprilie 2009 21:39
De la: clara1972, la data 2008-10-13 12:08:28

1. V-ati simtit vreodata atrase de o femeie?
2. A-ti dat curs atractiei ? care a fost impresia?
3 . Stiati ca Garbo a fost lesbiana ?
4. A-ti face sex in trei la solicitarea iubitului ? chiar daca corpul unei femei nu va spune nimic?

Nu dati cu pietre...



Cu patul te descurci, se pare (cu femei sau bărbati în el). Mai prost e cu gramatica...Of...si încă te mai ofensezi, vezi Doamne! postările tale sunt pline de..."fond", deci forma nu contează...Oare nu apare o lege care să le interzică celor cu patru clase să scrie pe un forum?
cor
Postat pe 4 Aprilie 2009 22:11
wowwwwwwwwwwwww...........liviu tata...da tu...cine esti de faci pe gica duru`?
ce anume nu-ti place p`aci?
vaz ca...prea te ofuscashi!!
cam care ar fi pb ta?
sa inteleg ca...ai o sustinere profunda pentru...homosesxualitate?
si...daca da...de ce atata vehementza aici...si...nu in viatza?
hai ca...dja ...deveniti penibili!
bleaaaaaaaaaaahhhhhhhhhhhhh!!!!!!!!
ovidiu42
Postat pe 4 Aprilie 2009 22:57
homofobule!!
garbo000505
Postat pe 4 Aprilie 2009 23:39
Ovidiu,fiule!Vad ca stai la fel de bine,atat la scris cat si la citit.De fapt,ce te apasa?Nu sustin si n-am sustinut vreodata homosexualitatea,insa daca ai vreo fantezie,poate ma convingi sa-ti iau inima-n p___.Nu te tura ca drujba ca poa'sa-ti sara lantzu'.UUUUUUhhhhh,da m-ai speriat taree!Asta-i atitudine de kokosh adevarat.Ti-ai chemat si femeia sa-i arati ce stii tu cu tastatura?Cred ca esti doar un lache frustrat.Bye!
liviu_k
Postat pe 5 Aprilie 2009 01:47

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Cum reactionez? 7 De la: garbo_475027 14 Octombrie 2017 23:01
Am nevoie de ea 3 De la: tutankhamon 24 Aprilie 2009 12:51
il insel daca ma gandesc la alt barbat cand facem sex? 111 De la: valentino 12 Mai 2009 04:57
iubirea mea 2 De la: floare_cu_colti 5 Martie 2011 10:04
epilarea inghinala 33 De la: prometeus_wife 4 Mai 2009 18:52
Setari Cookie-uri