cu o femeie in pat ?



1. V-ati simtit vreodata atrase de o femeie?
2. A-ti dat curs atractiei ? care a fost impresia?
3 . Stiati ca Garbo a fost lesbiana ?
4. A-ti face sex in trei la solicitarea iubitului ? chiar daca corpul unei femei nu va spune nimic?

Nu dati cu pietre...

Postat pe 13 Octombrie 2008 12:08
Daaaaaa
Ma simt atras de femei.
Daca dau curs atractiei, impresia e WOW

fara sex in trei
ca nu e ok
hei, hei

Acum vorbind serios:

cu atatia masculi feroce in jurul tau, te gandesti ca ai putea sa incerci cu femei? ce te faci daca iti place si-ti faci singura probleme. sfat:ramai la barbati, ca asa e normal. numai eu am voie sa ma uit dupa femei norocu' meu

Postat pe 13 Octombrie 2008 12:50
ce nasol ca gramatica se face la fara frecventa...
anakin
Postat pe 14 Octombrie 2008 08:42
De la: anakin, la data 2008-10-14 08:42:44ce nasol ca gramatica se face la fara frecventa...


altceva de fond ai de comentat...mersi pentru forma...Go F Yourself

Postat pe 14 Octombrie 2008 09:41
De la: Falcone, la data 2008-10-13 12:50:20Daaaaaa
Ma simt atras de femei.
Daca dau curs atractiei, impresia e WOW

fara sex in trei
ca nu e ok
hei, hei

Acum vorbind serios:

cu atatia masculi feroce in jurul tau, te gandesti ca ai putea sa incerci cu femei? ce te faci daca iti place si-ti faci singura probleme. sfat:ramai la barbati, ca asa e normal. numai eu am voie sa ma uit dupa femei norocu' meu


Forumul ar trebui sa fie pentru femei...ca voi sunteti ...mai activi si veniti la agatat e treaba voastra...

zii zau...poate doamnele pe aici sunt prea ocupate cu familia....dar normal e ce imi place mie nu ce decizi tu...si sexul in 3 e ok pentru cine poate....

iar daca te-ai abtinut sa ma intrebi din prima..nu nu sunt eu in poza ci PORTIA DE ROSI care tocmai s-a casatorit cu iubita ei

Postat pe 14 Octombrie 2008 09:45
De la: clara1972, la data 2008-10-14 09:41:56
De la: anakin, la data 2008-10-14 08:42:44ce nasol ca gramatica se face la fara frecventa...


altceva de fond ai de comentat...mersi pentru forma...Go F Yourself


Da, fermecator raspuns ... dupa ce ca esti agramata, dovedesti ca mare e gradina, dar multi ii sar gardul.
anakin
Postat pe 14 Octombrie 2008 18:15
De la: clara1972, la data 2008-10-13 12:08:28

1. V-ati simtit vreodata atrase de o femeie?
2. A-ti dat curs atractiei ? care a fost impresia?
3 . Stiati ca Garbo a fost lesbiana ?
4. A-ti face sex in trei la solicitarea iubitului ? chiar daca corpul unei femei nu va spune nimic?

Nu dati cu pietre...


clara, fara suparare dar, cu ce sa dam ? ca, rosiile le-am folosit la bulion.
si_totusi
Postat pe 14 Octombrie 2008 19:58
vladi...mai am eu niste rosii din aceleaaa...de sera...si asa nu sunt bune de nimic:))))
walkiria
Postat pe 14 Octombrie 2008 20:25
walki, darnico !
si_totusi
Postat pe 14 Octombrie 2008 20:29
Darrr...hai sa fim la subiect:
1.Nu ma simt atrasa de femei...nu imi doresc sa fac sex cu o femeie.Motivatia???Nu mi-am indeplinit inca norma cu barbatii:))))
2.....e clar raspunsul ....
3.Bravo ei...fiecare cu gusturile proprii.
4.Poate ca as face sex in trei...doar cand o fi sa ma satur de barbati.Doar nu-s nebuna sa impart barbatul cu vreuna in pat???

Macara am raspuns la intrebari.:P:)))
walkiria
Postat pe 14 Octombrie 2008 20:33
De la: si_totusi, la data 2008-10-14 20:29:57walki, darnico !


Mai am si niste oua....de dat...dar le mai lasam un pic sa se cloceasca:))))
walkiria
Postat pe 14 Octombrie 2008 20:35
walki, sa-ti urmez exemplu
1.cu ce sa ma atraga o femeie? vorba walkiriei ,referitor la norma de....
2.impresia nu a fost, lipsind magnetul
3.gura lumii, sloboda.
4.din grupul de 3 fac parte 2 barbati? cam mult totusi, pentru un dans. apar calcaturi pe picioare
si_totusi
Postat pe 14 Octombrie 2008 20:57
sa-i intrebam si pe ei!
Bogdan38
Postat pe 16 Octombrie 2008 16:14
ma uit la emoticonii istea. oare de ce or fi colorati serpii in albastru?
si_totusi
Postat pe 16 Octombrie 2008 22:08
De la: si_totusi, la data 2008-10-16 22:08:40ma uit la emoticonii istea. oare de ce or fi colorati serpii in albastru?

Ca sunt reci...si fara sange...si fara suflet...distructivi...amagitori...wah...ce cu foc am zis-o
walkiria
Postat pe 16 Octombrie 2008 22:25
De la: si_totusi, la data 2008-10-16 22:08:40ma uit la emoticonii istea. oare de ce or fi colorati serpii in albastru?


io cred ca sunt precum situatia ce ii urmeaza.. adica albastra.
anakin
Postat pe 17 Octombrie 2008 00:09
ce'mi place de voi!!!

la inceput mi'am imaginat ca va fi mare valva cu subiectul.....apoi si_totusi si anakin, inclusiv micutza si dulcica walki....au masacrat subiectul fara mila

sunteti asa simpatici si va completati de minune


1. nu stiu....poate da....daca ar fi o persoana cu adevarat deosebita, de care sa ma simt intr-un fel atasata...
2. nu...din pacate sau din fericire
3.fiecare cum poate si cum simte....nu judec pe nimeni
4.la postul cu sex intrei cred ca ai sa gasesti raspunsuri mult mai complicate, elevate, detaliate


va iubesc micuti mei prieteni virtuali

anakin, si_totusi, walki....suzuki care este genial.....si cei pe care nu i'am mentionat dar sunt in gandurile mele


numai bine

Postat pe 25 Octombrie 2008 09:48
Buna,

multumesc pentru post,

dupa cum vezi nici nu m-am mai obosit sa raspund ...pentru ca asa se intampla cand cativa, detin adevaruri supreme... sau poate chiar forumul...ei decid cine si unde are voie ...

tocmai asta e paradoxul,
oameni s-au ferit de anakin & co , s-au ferit sa fie judecati si rautatile lor nu au mai avut tinta asa ca mi-au scris direct in privat....
Nu pot decat sa le multumesc rautaciosilor pentru noile mele prietene .






De la: bubutza, la data 2008-10-25 09:48:17ce'mi place de voi!!!

la inceput mi'am imaginat ca va fi mare valva cu subiectul.....apoi si_totusi si anakin, inclusiv micutza si dulcica walki....au masacrat subiectul fara mila

sunteti asa simpatici si va completati de minune


1. nu stiu....poate da....daca ar fi o persoana cu adevarat deosebita, de care sa ma simt intr-un fel atasata...
2. nu...din pacate sau din fericire
3.fiecare cum poate si cum simte....nu judec pe nimeni
4.la postul cu sex intrei cred ca ai sa gasesti raspunsuri mult mai complicate, elevate, detaliate


va iubesc micuti mei prieteni virtuali

anakin, si_totusi, walki....suzuki care este genial.....si cei pe care nu i'am mentionat dar sunt in gandurile mele


numai bine

Postat pe 27 Octombrie 2008 10:50
nimeni nu are intenti rautacioase duar ca uni sunt mai scceptici in privinta subiectului ,dupa mine fiecare cu ale lui si inclinatile lui nu ma deranjeaja ,oricum am jurat daca mai sunt o data dejamagita de barbati ma reprofilez
yavrum
Postat pe 27 Octombrie 2008 11:26
De la: yavrum, la data 2008-10-27 11:26:27 nimeni nu are intenti rautacioase duar ca uni sunt mai scceptici in privinta subiectului ,dupa mine fiecare cu ale lui si inclinatile lui nu ma deranjeaja ,oricum am jurat daca mai sunt o data dejamagita de barbati ma reprofilez



Sa stii ca nu functioneaza chiar asa... vorba cuiva daca homosexualitatea ar fii o opriune ar trebui sa fii in primul rand masochist sa o alegi...

Ori exista , intim in tine ori nu...si oricat simtul umorului ai avea, risti doar sa ii induci in eroare pe " razboinicii stelari" si forta o sa ne reconverteasca pe toti...
Oricum mai reciteste comentariile lor, daca e rost de scandal, sunt primii (fete sau baieti) nici nu m-am obosit sa verific...exact, ca sunt prea ocupata cu gramatica...

dar e mai bine sa fie ignorati, pacat ca asa descurajeaza ...

Postat pe 27 Octombrie 2008 16:04
De la: clara1972, la data 2008-10-27 16:04:08
De la: yavrum, la data 2008-10-27 11:26:27 nimeni nu are intenti rautacioase duar ca uni sunt mai scceptici in privinta subiectului ,dupa mine fiecare cu ale lui si inclinatile lui nu ma deranjeaja ,oricum am jurat daca mai sunt o data dejamagita de barbati ma reprofilez



Sa stii ca nu functioneaza chiar asa... vorba cuiva daca homosexualitatea ar fii o opriune ar trebui sa fii in primul rand masochist sa o alegi...

Ori exista , intim in tine ori nu...si oricat simtul umorului ai avea, risti doar sa ii induci in eroare pe " razboinicii stelari" si forta o sa ne reconverteasca pe toti...
Oricum mai reciteste comentariile lor, daca e rost de scandal, sunt primii (fete sau baieti) nici nu m-am obosit sa verific...exact, ca sunt prea ocupata cu gramatica...

dar e mai bine sa fie ignorati, pacat ca asa descurajeaza ...


Nu are nimeni nimic cu inclinatiile fiecaruia, si cred ca sunt ultimul care as recomanda cuiva ce sa faca cu corpul sau.
Nu am nimic cu persoanele care au o alta opinie decat a mea. Le-o respect.
Am numai cu cei/cele care au plecat de acasa inainte de implinirea varstei de 7 ani, care ma injura pe forum pentru ca le-am atras atentia ca fac greseli gramaticale. In fond, acest lucru spune totul despre pregatirea sa, iar detinerea de catre ei a adevarului absolut este relativ promiscua spre urmuziana, semanand cu aparitia lui Mussolini in Piata Venetto inainte de capitularea Italiei in al doilea razboi mondial.
Apoi, nu incerca sa tragi concluzii pripite... scandalul tu il l-ai provocat incercand sa demonstrezi ca esti poliglota.
Si pe de alta parte, desi imi este irelevant, nu pot decat sa iti respect noul hobby, ala cu gramatica... spor la studiu.
anakin
Postat pe 27 Octombrie 2008 22:20
De la: clara1972, la data 2008-10-13 12:08:28

1. V-ati simtit vreodata atrase de o femeie?
2. A-ti dat curs atractiei ? care a fost impresia?
3 . Stiati ca Garbo a fost lesbiana ?
4. A-ti face sex in trei la solicitarea iubitului ? chiar daca corpul unei femei nu va spune nimic?

Nu dati cu pietre...


buna..tuturor sunt noua pe aici!!

cat despre subiect da..ma simt atrasa de femei insa nu oricare...ma atrag femeile mai `ushoare`!! singurul barbat de care ma simt atrasa e iubitul meu..restu nu ma intereseaza...n-am nici un interes pt nici un alt barbat!!!

Postat pe 27 Octombrie 2008 22:26
De la: k3ntutza, la data 2008-10-27 22:26:45
De la: clara1972, la data 2008-10-13 12:08:28

1. V-ati simtit vreodata atrase de o femeie?
2. A-ti dat curs atractiei ? care a fost impresia?
3 . Stiati ca Garbo a fost lesbiana ?
4. A-ti face sex in trei la solicitarea iubitului ? chiar daca corpul unei femei nu va spune nimic?

Nu dati cu pietre...


buna..tuturor sunt noua pe aici!!

cat despre subiect da..ma simt atrasa de femei insa nu oricare...ma atrag femeile mai `ushoare`!! singurul barbat de care ma simt atrasa e iubitul meu..restu nu ma intereseaza...n-am nici un interes pt nici un alt barbat!!!


Woww...Cum o fi sa fii atrasa de femei "ushoare" si sa ai un iubit...

Vorba lui Anakin, mare e gradina........
needforspeed
Postat pe 1 Noiembrie 2008 11:14
sa inteleg ca a expirat subiectul inainte de a fi deschis??


mei copii....nu mai fiti asa de rai...
uite NFS ce ai facut....s'a rusinat fata si a sarit inapoi in gradina

numai bine

Postat pe 6 Noiembrie 2008 15:27
se pare ca lumea nu e interesata ...sau nu am pus eu intrebarile corect...

pe kudika e animatia ceva mai mare...cu toate ca topicul a fost deschis deja... inainte sa apar eu...

pacat doar ca media de varsta e mai mica
altfel traiasca privatul pentru cine ii evita pe razboinici


Postat pe 7 Noiembrie 2008 15:07
2 clara
Ma simt atrasa de foarte multe femei shi chiar mi-am fixat acole, in planurile mele "de realizat" sa incerc.
Culmea e k am shi un tipaj bine stabilit: bruneta, ochi capui/verzi, piele alba, de statura medie, etc.
Iubitul meu nu are ceva impotriva, doar k sa nu depashesc limita (sa ma indragostesc):)


Postat pe 7 Noiembrie 2008 18:32
e o chestie pe care daca poti sa o accepti e ok .psihologic trebuie sa fii pregatit daca nu, nu merge. si depinde cum vrei cu doua sau cu doi ?
edy_sword
Postat pe 7 Noiembrie 2008 20:13
nu ma simt atrasa de femei si nu as face sex in trei. eu nu il impart pe iubitul meu cu NIMENI!!!
fluturasalb85
Postat pe 12 Noiembrie 2008 09:28
Stai tu linistita, k se imparte singur.
cameluta
Postat pe 17 Noiembrie 2008 12:29
daca femeile se dau pe...femei...cum ramane cu reproducerea,a?a,am uitat de vitro,sa-mi fie rusine! si daca linsu' e mai bun ca penetratu'...sa va fie de bine!SI sa va dau un subiect de gandire,orgasmul clitoridian nu e la fel de intens ca cel vaginal,dar in fine,cred ca ai avut barbati tare nashpa daca te atrag femeile,si ma indoiesc ca ai cunoscut cu adevarat masculinitatea si sensibilitatea unui barbat,un adevarat barbat. caci de protozoare flagelate...dai coltu' si dai de unu.
nicoll
Postat pe 17 Noiembrie 2008 14:37

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
prieteni sau cunoscuti? 19 De la: Ioana007 6 Februarie 2009 18:09
dilema 27 De la: tutankhamon 12 Mai 2009 23:53
INIMA SAU RATIUNEA... AJUTOR... 58 De la: regi_15 23 Februarie 2009 21:32
sinceritate sau nu ... 6 De la: scrichy 26 Mai 2009 01:19
ce parere are acum despre mine 24 De la: l_erika 18 August 2009 10:37
Setari Cookie-uri