legile lui murphy despre sex...

Legea nr 1: Nimic nu se imbunatateste cu varsta.

Legea nr 2: Sexul nu ingrasa.

Legea nr 3: Sex-appeal este 50% ce ai si 50% ce cred altii ca ai.

Legea nr 4: Nu face sex cu cineva din biroul tau

Legea nr 5: Virginitatea poate fi vindecata.

Legea nr 6: Calitatile care o atrag pe femeie la un barbat sunt cele pe care nu le va mai suporta mai tarziu. (si invers:) )

Legea nr 7: Nu exista alt remediu pentru sex decit mai mult sex.

Legea nr 8: Sexul ocupa cel mai putin timp si genereaza cea mai mare bataie de cap.

Legea nr 9: Sexul e ca zapada: nu stii nicioadata cati centimetri o sa ai si nici cat o sa tina.

Legea nr 10: Nu te culca nicodata cu cineva mai nebun decat tine.

Postat pe 15 Noiembrie 2008 01:31
legea nr 11.

cand (dupa poze)nu pari deloc idioata ,ce te indeamna sa deschizi topic dupa topic... si sa ne plictisesti?...
iasomia
Postat pe 15 Noiembrie 2008 19:22
daca nimeni nu ar mai deschide topicuri care ar mai fii rostu nostru pe aici? mie imi place sa citesc lucruri noi interesante sau neinteresante noi sa fie ptr tine iasomia
yavrum
Postat pe 15 Noiembrie 2008 20:05
yavrum,

stai linistita,tocmai de aceea suntem misto ,pt ca avem opinii diferite...:)dar ..

"De la: vanghelis007, la data 2008-11-05 20:51:51

Iasomia, cum poti sa spui draga un lucru asa de scandalos?Daca el baga capul la tine, ea tot fara orgasm ramane.Asa ca propune alta solutie.
ahahhahahahhahahahahaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaahahahaha hahahaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa.eti de belea mai vanghele,ahahahaaaaaaaaaaaahhhanu ımi revin din criza de ras

Raporteaza abuz de limbaj

arhanghel

43 mesaje
Membru din: 10/11/2008
Oras: Ploiesti
Postat pe: 10 Noiembrie 2008, ora 18:40 Citeaza Raspunde


de ce sunteti rai mai copii i nu ıi spuneti fetii pe leau ce trebuie sa i se faca pentru a avea un orgasm? mai puiule,hai ca te ajut eu..spune-i iubitului sa dea i din limba nu numai din olduri pe bune nu e ceva ruinos,e cel mai frumos i mai placut preludiu.dar daca nu tie sa faca asta mai bine nu o face,sau daca nu ıi face placere...decat cu un mitocan care i se face rau,mai bine te lipseti sau suie-te pe el ın pozitia ''deasupra'',i freacati clitorisul de el...daca nici atunci nu merge..."


cand o fata are reactii de acest gen,am motive serioase sa-mi spun opinia..
si apoi,eu nu inteleg oamenii care deschid o gramada de topicuri,sincer...oricata plictiseala am avea cateodata ,este naspa sa umplem un forum cu te miri ce..

eu nu i-am raspuns fratelui Vanghele la postarea respectiva ,pt ca suntem oameni..si oricare dintre noi are zile buna,zile proaste..uneori ni se pare ca suntem atacati,etc
dar uite ca s-a grabit sa comenteze fatuca asta..intrun limbaj prea colorat in opinia mea,si cum isi spune?


"arhanghel"





sa fim seriosi....
iasomia
Postat pe 16 Noiembrie 2008 08:42
si.... multumesc pt floricele...
iasomia
Postat pe 16 Noiembrie 2008 08:43
Pot sa-ti ofer si eu un buchet?

Postat pe 16 Noiembrie 2008 20:33
frate vanghele,


iasomia
Postat pe 17 Noiembrie 2008 17:54
De la: iasomia, la data 2008-11-15 19:22:34legea nr 11.

cand (dupa poze)nu pari deloc idioata ,ce te indeamna sa deschizi topic dupa topic... si sa ne plictisesti?...
da....ai dreptate mare ..voua va trebuie subiecte fierbinti..gen ''m-a parasit barbatu''cum sa ınsel fara sa afle''vrea sa ma vada facınd sex cu altul''etc..etc..sau respectiv..tu domnule vanghele...normal... nu ai cum la topicurile plictisitoare care le-am deschis sa trimiti bancuri cu suzuki.aa ca voi dati raspunsuri ın continuare la subicte tari care te asigur ca 90%sunt inventate i fiti ın continuare punctul atentiei..voi sunteti cei mai tari...siteul garbo e mındru de voi!

Postat pe 18 Noiembrie 2008 15:38
porti ochelari?...:)
pune-i!

pe mine nu ma gasesti in topicurile mentionate de tine...:)


in schimb, mai citeste o data ce ai scris sus,ce am dat eu in ghilimele...cata inspiratie,cata "arta a cuvantului",esti o gura de "aer proaspat" pe forum..cherie...


iasomia
Postat pe 18 Noiembrie 2008 16:01
vad ca ti-ai sters contu',pai de ce ?

ne mai uitam si noi la pozele tale,admiram o fata frumoasa..

lasa ca apari tu din altul...
iasomia
Postat pe 18 Noiembrie 2008 16:19
cred ca s-a simtit jignita ,nu trebuie sa uitam ca unele persoane sunt mai sensibile ,sincer si eu cand am venit aici prima data am fost scceptica si nu am privit pe toti cu ochi buni dar cu toate inca aici sunt si..................NU VA LAS totsi nu cred ca ar trebui sa incepm cu rosile asa devreme pupici .iasomia ma pupacesti ca imi iesti datoare de la topicul cu analu
yavrum
Postat pe 19 Noiembrie 2008 00:18
da ce eu nu sunt frumoasa de nu imi face nimeni complimente
yavrum
Postat pe 19 Noiembrie 2008 00:20
Iti fac eu.Dar cu o conditie.Sa renunti la topicul ala blestemat cu analu.Ca sa nu creada lumea ca avem gusturi ciudate.

Postat pe 20 Noiembrie 2008 14:14
yavrum
Postat pe 21 Noiembrie 2008 06:17
Primit pupicii tai.Stop.Ti-i trimit si eu pe ai mei, stop.Vezi ca merg si la cafea.Contraindicati numai daca suferi cu inima.

Postat pe 21 Noiembrie 2008 16:42
mie sincer mi s-a parut destul de interesant topicul!
Pacat ca nu a vrut nimeni sa comenteze ce a scris ea.
Nu inteleg de ce s-a folosit o expresie destul de dura la adresa ei! Nu e frumos!!!!!!!!!!!!
dafffne
Postat pe 28 Noiembrie 2008 15:40


eu as scimba cateva de expl .:
Legea nr 3: Sex-appeal este 10% ce ai si 90% ce cred altii ca ai
Legea nr 6:
Legea nr 10:
La acestea inca nu stiu voi ce parere aveti?
Sau aveti si alte propuneri?
dafffne
Postat pe 28 Noiembrie 2008 15:43
chiar sunteti rai.spuneti ca ea deschide fel de fel de topicuri dar vad ca voi chiar aveti timp sa le cititi pe toate!!!!!!si pana la urma fiecare are dreptul sa spuna si sa faca ce vrea,chiar daca altora nu le convine,cel putin vanghe;is are umor dar unii dintre voi taiati in carne vie fara sa v-o ceara nimeni.
danapop
Postat pe 4 Decembrie 2008 09:21
Legea nr 1: Nimic nu se imbunatateste cu varsta.

Legea nr 2: Sexul nu ingrasa.

Legea nr 3: Sex-appeal este 50% ce ai si 50% ce cred altii ca ai.

Legea nr 4: Nu face sex cu cineva din biroul tau

Legea nr 5: Virginitatea poate fi vindecata.

Legea nr 6: Calitatile care o atrag pe femeie la un barbat sunt cele pe care nu le va mai suporta mai tarziu. (si invers:) )

Legea nr 7: Nu exista alt remediu pentru sex decit mai mult sex.

Legea nr 8: Sexul ocupa cel mai putin timp si genereaza cea mai mare bataie de cap.

Legea nr 9: Sexul e ca zapada: nu stii nicioadata cati centimetri o sa ai si nici cat o sa tina.

Legea nr 10: Nu te culca nicodata cu cineva mai nebun decat tine.

sophia
Postat pe 11 Decembrie 2008 13:32
dar poate fata nu prea primeste..si posteaza pe unde apuca

Postat pe 21 Februarie 2009 15:07
Astea sunt simptome de umor pe care nu le intelegeti.
Ioana007
Postat pe 5 Aprilie 2009 11:49

3.foarte adevarat....
4.de ce nu?! daca exista compatibilitate....
5....
6.calitati pe carer mai tarziu nu le va mai suporta nu pt.ca nu i-am mai placea ci pt.ca nu le va mai avea...
7....
8...
9....
10...daca nu stii niciodata cati cm si cat va dura, de unde sa stii daca e mai nebun ca tine sau nu....?
garbo001254
Postat pe 24 Aprilie 2009 13:49

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
simt ca inebunesc si singura nu o sa i-au o decizie corecta 8 De la: art77 21 Noiembrie 2008 15:00
oare de ce ar trebui sa mai traiesc? 46 De la: iasomia 12 Ianuarie 2009 16:32
E mai bine cu un frate/sora sau singur? 8 De la: garbo075336 12 Noiembrie 2012 19:41
m-am bagat intr-o mare belea 112 De la: trandafir1 20 Decembrie 2011 15:39
epilarea inghinala 33 De la: prometeus_wife 4 Mai 2009 18:52
Setari Cookie-uri