cu o femeie in pat ?

De la: cameluta, la data 2008-11-17 12:29:28Stai tu linistita, k se imparte singur.

tocmai de aia! şi aşa se duce singur, dar să-l mai şi împarţi cu alta ???!!!
şi pentru clara: de ce eşti atât de revoltată la răspunsurile amicilor?! până una alta, tu ai cerut părerea!
nici mie nu-mi plac femeile - şi nu voi renunţa la bărbaţi până mai pot face gimnastică!
iulia_TM
Postat pe 5 Aprilie 2009 01:55
Sunt o mie de cauze care influenteaza gusturile oamenilor.Ceea ce unora le displace, altora le ofera cele mai rafinate placeri.Unde este sau care este adevarul?Ne miscam pe nisipurile miscatoare ale aprecierilor.
Ioana007
Postat pe 5 Aprilie 2009 08:33
Ioana, bingo. asta-i adevarul: fiecare cu gusturile si placerile lui. nu exista un adevar unic - in aceasta problema. ci toate variantele sunt adevarate.
gianiblue
Postat pe 5 Aprilie 2009 08:54
Ei, nu chiar toate, dar accept raspunsul tau.Ceau Giani, mia sorela, come stai?
Ioana007
Postat pe 5 Aprilie 2009 09:06
tocmai de aia! şi aşa se duce singur, dar să-l mai şi împarţi cu alta ???!!!
şi pentru clara: de ce eşti atât de revoltată la răspunsurile amicilor?! până una alta, tu ai cerut părerea!
nici mie nu-mi plac femeile - şi nu voi renunţa la bărbaţi până mai pot face gimnastică! Iulia: N-ar fi rau sa te repeti, asa sper sa intelegem si noi ce ai vrut sa spui.
daniel_m67
Postat pe 5 Aprilie 2009 09:33
Sincer, consider ca asa ceva constituie o reactie a unei probleme psihice nerecunoscute ca "o problema', si totodata netratata ! Poate, as fi tentat sa acord circumstante atenuante unei femei ce a avut parte de un viol, dar oricum sa simti atractie sexuala fata de un om de acelasi sex...imi pare cam acelasi lucru cu ate de simti atras/atrasa de vreun animal, sau fruct, leguma, etc !
Cred ca solutia ar fi un psiholog !
what
Postat pe 5 Aprilie 2009 09:34
Ioana, amorissimo, sunt cat de bine poti fi in Romania in conditiile tehnice prezente.
gianiblue
Postat pe 5 Aprilie 2009 09:53
De la: what, la data 2009-04-05 09:34:10Sincer, consider ca asa ceva constituie o reactie a unei probleme psihice nerecunoscute ca "o problema', si totodata netratata ! Poate, as fi tentat sa acord circumstante atenuante unei femei ce a avut parte de un viol, dar oricum sa simti atractie sexuala fata de un om de acelasi sex...imi pare cam acelasi lucru cu ate de simti atras/atrasa de vreun animal, sau fruct, leguma, etc !
Cred ca solutia ar fi un psiholog !




crezi ca atractia pentru o rama, te face clint fidel al psihologilor sau psihiatrilor?
garbo000505
Postat pe 5 Aprilie 2009 10:17
sincer eu ma simt atrasa de femeile frumoase,le admir si sint curioasa,dar nu am curaj sa incerc... am auzit k nu se compara cu sexul cu un barbat,normal.. sint atingerile mai delicate si o femeie stie exact unde sa t atinga,nu ma judecati,imi plac barbatii,dar as incerca o data si o femeie
sammy
Postat pe 5 Aprilie 2009 11:18
Dar nici daca faci sex oral cu o rama.
Ioana007
Postat pe 5 Aprilie 2009 11:26
De la: Ioana007, la data 2009-04-05 11:26:07Dar nici daca faci sex oral cu o rama.


ionica fara frica, postarea mea era adresata domnisorici care considera ca atractia pentru sex opus te face automat bun de plata la orele psihologilor!
garbo000505
Postat pe 5 Aprilie 2009 11:33
Intr-o discutie cu un psihiatru, acesta mi-a spus ca doar cazurile mai usoare sunt sub tratament.Celelalte inca mai circula liber.
Ioana007
Postat pe 5 Aprilie 2009 11:37
De la: iulianafeo, la data 2009-04-04 21:39:08anakin..mai taci din gura si lasa femeile in pace...ce stii tu despre iubire?tu traiesti doar din vise...


Interesant, sa iti creezi cont pentru o singura postare, anti-anakin, cel care trebuie sa taca din gura (de parca ar putea sa taca si din altceva) si care nu lasa femeile in pace. Le alerg prin sura, madam, sau le ciupesc de partea sedentara?
Oricum, stilul ilogic si usor absurd, pe langa subiect, pare cunoscut.. vorba unui alt utilizator de pe site, ceva imi scapa mie aici, si nu e sapunul.
anakin
Postat pe 5 Aprilie 2009 12:24
chiar, anakin, ce le faci doamnelor? real. nu virtual sau oniric. esti asa de negentleman sa le ciupesti de partea celulitica?!
gianiblue
Postat pe 5 Aprilie 2009 12:28
nu stiu giani, numai cand beau suc de morcovi am un tupeu fantastic si nu imi amintesc nimic a doua zi.. si stii bancul ala, era noapte, eram beat.
anakin
Postat pe 5 Aprilie 2009 12:30
haaaaai, anakin. asuma-ti responsabilitatea! nu te mai ascunde in bautura!
gianiblue
Postat pe 5 Aprilie 2009 12:34
bine, recunosc, ...mai ma pune impielitatul, care imi repeta de 666 de ori, sa ciupesc pe cineva, dar numai cand nu ma vede jandarmul care ma pazeste. Ca altfel, imi primesc 665 de posete in cap, ca ultima e Louis Vuitton si nu mi se asorteaza cu culoarea parului..
anakin
Postat pe 5 Aprilie 2009 12:39
anakin, cum poti sa aduci asa un afront brand-ului Vuitton?!!! draga, o femeie "de lume" ti-ar putea spune ca aceasta marca se asorteaza cu orice par. cu conditia sa ai par. numai ca eu nu-ti pot spune asta. deh: nu sunt o femeie de lume. caci nu-i lumea mea.
gianiblue
Postat pe 5 Aprilie 2009 12:44
Personal n-am nici o treaba cu orientarea sexuala a fiecaruia. O sa mai curga multa cerneala in dezbaterea asta. Comportament innascut sau dobindit?

Mie personal imi plac barbatii , na!

Inclin sa cred insa ca domnisoara in cestiune e bisexuala, nu lesbiana. Pentru ca afirma ca a cunoscut iubirea mai multor barbati si era sa se casatoreasca de cateva ori,dar s-a oprit pentru ca-i iubea. Iote bre...
gabitzza
Postat pe 5 Aprilie 2009 12:45
Am crezut la un moment dat ca nu ai par.Bine ca a fost numai o imporesie trecatoare.
Este bine ce spui tu, Gabitza.Fiecare isi orienteaza sexul unde poate:spre nord, sud, vest sau sud.Numai cand sufla vantul este bine sa-l tina sub streasina, din cauza accidentelor semnalate.Si noua barbatilor, ne plac in general femeile, dar asta nu inseamna ca le alegem la gramada.
Ioana007
Postat pe 5 Aprilie 2009 12:50
Pai da. Foarte bine. Daca intra vreo aschie unde nu trebuie?

Da, la gramada nu-i bine. Pe rand parinte, pe rand..
gabitzza
Postat pe 5 Aprilie 2009 13:07
Mai ales pentru cel care sade cu fundul in sus.Dar se poate intampla si invers.Se cunosc nenumarate cazuri.
Ioana007
Postat pe 5 Aprilie 2009 13:10
Ioana, te rog sa ma luminezi si pe mine intr-o problema: cum poate fi un poet atat de obscen?!!! nu ar trebui sa gandeasca DOAR la treburile sufletului?!! hmm??!!!
gianiblue
Postat pe 5 Aprilie 2009 13:13
ba..io recunosc...am avut o experienta din asta....la ziua prietenei mele cele mai bune...ne-am pilit amandoua...si ne-am apucat sa dansam.....si ne-am sarutat patimas.....si, sincer, mi-a placut.....mai departe?????...nu stiu....dar nu cred ca as putea face sex cu o femeie......inca imi plac anumite parti anatomice barbatesti....
tutankhamon
Postat pe 5 Aprilie 2009 13:25
Personal nu m-am simtit niciodata atrasa de o femeie si nici nu stiu daca o sa fiu vreodata atrasa de genul feminin...mai mult decat o admiratie pentru femeile elegante, care se intretin si au grija de ele, nu am .Insa nici nu le judec pe cele care au optat pentru aceasta orientare, care au incercat sau care vor sa incerce din pura curiozitate. E treaba lor daca asta simt si atata timp cat nu deranjeaza pe nimeni... why not?

Si pana la urma pentru fiicele risipitoare(ratacite) se va taia vitelul cel gras nu pentru cele cuminti:D si daca mai ai si ceva de invatat din experientza asta e perfect
cristina_m_bianca
Postat pe 5 Aprilie 2009 13:28
Nu poetul este obscen, Giani.Ci viata.Daca mi-as propune sa scriu poezie deochiata, m-ar cumpara toata lumea pe sub mana, de s-0ar uita strainii la noi uimiti si ar intreba:
-Bine, dar voi chiar nu stiti cum se face dragoste?
Ioana007
Postat pe 5 Aprilie 2009 13:38
De la: ovidiu42, la data 2008-11-27 04:01:27
...oameni buni...lasati fata sa aibe si ea..."apucaturi" mai trendy!!
tare rai sunteti...nush` de ce omorati voi placerile unei generatii...asa din fasha!!!
acum...sincer...poate fata are deja orientarile ei in ce priveste viata sexuala...si...poate cauta ceva parteneri pentru vreun ...party!
nu comentez orientarea ei dar (pt ca exista si un "dar") cand e vb de astfel de pb,nush` de ce dreaq toata tinerimea asta parca s-a stricat de tot in ce priveste normalitatea unei vieti de cuplu..
atata timp cat e vb de un cuplu mixt (adica un EL si o EA) totul e permis si nimeni nu cred ca are ceva impotriva a ceea ce se petrece in acel dormitor.indiferent ce.
dar cand vine vb de...astfel de mutanti sexuali sincer nu pot sa fiu de acord .e parerea mea si consider ca merita respectata asa cum si eu respect parerile de bun simt ale oricui.
deci...fara a fi rautacios as spune ca...copilitza respectiva chiar daca are inclinatiile etalate aici sa le pastreze pt ea si grupul ei.chiar nu gasesc ca e ceva normal sa propovaduiesti asa ceva! si...am certitudinea ca...nu eu sunt cel defect!!
sa auzim de...normalitate si sper sa gasim si subiecte care merita dezbatute.
o zi buna tuturor!!


Multumesc, in cateva cuvinte ai descris cam tot ce mi-a trecut mie prin cap, asa ca subsriu si mai adaug doar ca: fatuca asta ar trebui sa deschida ochii, sa lase frustrarile si sa cunoasca barbati...bleah...auzi si tu cu o femeie...tocmai in treburile opuse consta si se naste atractia - tot ce e opus noua ne atrage, adica in cazul meu femeie fiind = barbatii. doar ca atunci cand ai multe frustrari incepi sa nu mai vezi padurea de copaci, adica barbatii din jurul tau - sa stii ca exista si barbati cu bun simt si muuulta tandrete, incearca doar sa deschizi ochii si sa te gandesti ca tu te-ai nascut dintr-un barbat si o femeie, asa cum este si normal si sa incerci sa intri in normalitate. candva vei realiza ca entuziamul asta exagerat al tineretii se va duce si poate iti va parea rau de algerile tale...adica femeile, tu femeie fiind (cel mai grav ar fi dupa ce vei fi luat deja decizia sa faci ce iti trece acum prin cap, sa te razgandesti - as vrea sa te vad cum te vei simti fata de copii tai ;) si cum ai putea oare sa explici orientarile tale din tinerete...)
sorana
Postat pe 5 Aprilie 2009 14:06
Ioana... pentru a sti sa faci dragoste, tre' sa stii ce-i aia dragoste.
gianiblue
Postat pe 5 Aprilie 2009 14:35
Pentru Clara.
Relatiile astea controversate au existat inca din vechime. Nu uita insa ca Dumnezeu a distrus Sodoma si Gomora tocmai din cauza aceasta (a stricaciunilor,etc).Am auzit de o femeie care a facut-o cu un caine (asta cum se numeste?).Intrebare e, de ce? Cred ca, de fapt toata lumea isi doreste sa se simta iubit cu adevarat. De asta ai nevoie, de DRAGOSTE. Cand nu este si nu mai stii unde s-o cauti incerci tot felul de subterfugii.(Incerci cu un barbat, apoi cu o femeie, caine, etc.) Cauti sa te simti implinit!! Dumnezeu(care e cel mai intelept) a stiut mai bine de ce a lasat sa fie impreuna o femeie si un barbat. Cand este dragoste PURA intr-un cuplu tot nu e suficient. Mai ramane un gol. Si acest gol este umplut de Dumnezeu. Si poti sa ai o relatie (cu barbatul tau) reala si sa fii super implinita. Orice ai face impreuna nu e nimic pervers sau stricat cand este facut in adevar si in dragoste adevarata! Nu vreau sa par foarte religioasa, dar pentru mine este o chestie reala si de-aia vorbesc, asa, detasat despre Dumnezeu.
Pastrati-va curati si puri, si nu va manjiti cu chestii efemere..... Si, mai ales iubiti-va mult (familia,sotul/sotia)....
bluecyborg
Postat pe 5 Aprilie 2009 14:39
De la: gianiblue, la data 2009-04-05 14:35:23Ioana... pentru a sti sa faci dragoste, tre' sa stii ce-i aia dragoste.


FOARTE CORECT !!
TEODORRD
Postat pe 5 Aprilie 2009 15:13

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
vreau prea mult??? 34 De la: Ioana007 7 Martie 2009 09:13
cam nou pe aici..help ? 42 De la: Mark_1990 26 August 2012 16:26
diferenta mare de varsta ....problema mare ? 143 De la: scrichy 1 Iulie 2009 22:02
Relatie foarte incurcata. Va rog, dati-mi un sfat! 80 De la: garbo_394900 4 Februarie 2014 08:40
E mai bine cu un frate/sora sau singur? 13 De la: garbo075336 18 Iulie 2013 00:26
Setari Cookie-uri