Soacra care violeaza intimitatea

Buna, fetele. M-am casatorit cu putin timp in urma si pentru ca nu avem inca o locuinta a noastra am ales sa locuim pentru o perioda de timp cu parintii sotului meu. Tatal lui este un om foarte ok. Isi vede de treaba lui. Mama lui insa... ne-a adus la disperare pe amandoi. Isi baga nasul printre lucrurile noastre, ne face curat cand noi vrem sa lasam totul aruncat, ne impune ea cum sa ne asezam lucrurile in camera noastra. Am zis ca de dragul sotului meu sa accept situatia si sa tac din gura, insa pur si simplu m-a adus la disperare. Nu stiu ce sa mai fac. Dimineata cand inca dormim vine peste noi in camera si ne deschide geamul spunand ca avem nevoie de aer. Va imaginati ce jenant... Cum sa-i explic ca este pur si simplu penibil????.....

Postat pe 23 Decembrie 2008 16:23
De la: chinaking, la data 2008-12-23 16:23:17Buna, fetele. M-am casatorit cu putin timp in urma si pentru ca nu avem inca o locuinta a noastra am ales sa locuim pentru o perioda de timp cu parintii sotului meu. Tatal lui este un om foarte ok. Isi vede de treaba lui. Mama lui insa... ne-a adus la disperare pe amandoi. Isi baga nasul printre lucrurile noastre, ne face curat cand noi vrem sa lasam totul aruncat, ne impune ea cum sa ne asezam lucrurile in camera noastra. Am zis ca de dragul sotului meu sa accept situatia si sa tac din gura, insa pur si simplu m-a adus la disperare. Nu stiu ce sa mai fac. Dimineata cand inca dormim vine peste noi in camera si ne deschide geamul spunand ca avem nevoie de aer. Va imaginati ce jenant... Cum sa-i explic ca este pur si simplu penibil????.....



mmm ce chestie stiu o poveste asemanatoare .....si exact faza cu geamul ,dar tipa n a rezistat m mult de o luna,,,a plecat manancand pamantul si el a urmat o.... dar asta i un caz fericit...daca tu crezi ca rezisti acolo e bine daca nu pleaca ... nimik nu se v schimba in comportamentul ei....
domo
Postat pe 24 Decembrie 2008 13:02
Dezbracati-va la pielea goala si cand intra sa o faceti. Fara sa va feriti. A doua oara nu cred ca va mai intra fara sa bata in usa. Parerea mea e ca sotul tau ar trebui sa discute cu ea. Tu, orice i-ai spune va parea in fata ei ca un atac.
Micass
Postat pe 26 Decembrie 2008 09:27

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
ati fost vreodata infiorator de singuri de ziua voastra? 176 De la: moment31 6 Noiembrie 2009 20:54
Cat de usor renunta o femeie la barbatul care o iubeste? 35 De la: giulyiuli 13 Decembrie 2011 09:25
l-am inselat, am luat gonoree 33 De la: tutankhamon 12 Februarie 2010 21:33
este posibil sa iubesti doi barbati? 3 De la: sorinara 25 Noiembrie 2008 13:30
sa fiu mama vitrega? 4 De la: ramo_ptk_2008 23 Februarie 2009 12:14
Setari Cookie-uri