esti prea grasa!!!!

Nu, Nico.Dar atarna pacatele in spinarea lui, ca nu stii ce sa mai crezi.
Ioana007
Postat pe 11 Ianuarie 2009 10:03
Ma bucur fetelor ca ati observat ca Suprbus este un barbat normal ce nu are criterii iesite din comun in alegerea prietenei ci unele pe care le avem cu totii?
Fiti simpatice si voi cu el ca nu-i baiat rau.... E de apreciat sa stiti ca putine persoane sunt capabile sa spuna ce au in cap si apoi sa-si sustina parerea. Si tre sa recunoastem ca aici pe net multe persoane au tendinta sa posteze ca fiind niste perfectiuni umane!
dafffne
Postat pe 11 Ianuarie 2009 10:52

ba, cel ce te crezi adonis: cind te trezesti tu dimineata si te uiti in oglinda, iti spui k k tine nu mai exista pe lume , nu-i asa? insa :surpriza: asa este, idiotii, ingimfatii, snobii,cretinoizii plini de muschi si goi de creier si suflet sint pe cale de disparitie; stii de ce? pentru ca au inceput tipele sa fie independente , sa nu mai depinda de penisul vostru , si sa isi doreasca relatii bazate pe sinceritate si fidelitate...dar asa ceva inca in vocabularul vostru nu cred ca exista, dar puteti sa incercati sa invatati aceste cuvinte si intelesul lor... , sa ai parte numai de tipe "pufoase"....
Mitrofan_Mariana
Postat pe 11 Ianuarie 2009 17:04
De la: superbus, la data 2008-11-29 00:58:29"numauita"(cred ca esti grasa)---- te uit rapid..e prima si ultima data...cand bag in seama o duda!nu mai ataca aiurea...ca esti varza..de caracal!!:)) doar mi-am exprimat parerea,atata tot! daca nu stiai exista o greutate ideala, un indice de masa corporala! tot ce e peste greutatea ideala e obezitate!asa ca.... faceti miscare fetelor! lasati shoppingul si telenovelele!!




in atentia lu'...asa numitul superbus (oare la care parte se refera?):
ba, cel ce te crezi adonis: cind te trezesti tu dimineata si te uiti in oglinda, iti spui k k tine nu mai exista pe lume , nu-i asa? insa :surpriza: asa este, idiotii, ingimfatii, snobii,cretinoizii plini de muschi si goi de creier si suflet sint pe cale de disparitie; stii de ce? pentru ca au inceput tipele sa fie independente , sa nu mai depinda de penisul vostru , si sa isi doreasca relatii bazate pe sinceritate si fidelitate...dar asa ceva inca in vocabularul vostru nu cred ca exista, dar puteti sa incercati sa invatati aceste cuvinte si intelesul lor... , sa ai parte numai de tipe "pufoase"....
Mitrofan_Mariana
Postat pe 11 Ianuarie 2009 17:09
De la: Mitrofan_Mariana, la data 2009-01-11 17:09:20
De la: superbus, la data 2008-11-29 00:58:29"numauita"(cred ca esti grasa)---- te uit rapid..e prima si ultima data...cand bag in seama o duda!nu mai ataca aiurea...ca esti varza..de caracal!!:)) doar mi-am exprimat parerea,atata tot! daca nu stiai exista o greutate ideala, un indice de masa corporala! tot ce e peste greutatea ideala e obezitate!asa ca.... faceti miscare fetelor! lasati shoppingul si telenovelele!!




in atentia lu'...asa numitul superbus (oare la care parte se refera?):
ba, cel ce te crezi adonis: cind te trezesti tu dimineata si te uiti in oglinda, iti spui k k tine nu mai exista pe lume , nu-i asa? insa :surpriza: asa este, idiotii, ingimfatii, snobii,cretinoizii plini de muschi si goi de creier si suflet sint pe cale de disparitie; stii de ce? pentru ca au inceput tipele sa fie independente , sa nu mai depinda de penisul vostru , si sa isi doreasca relatii bazate pe sinceritate si fidelitate...dar asa ceva inca in vocabularul vostru nu cred ca exista, dar puteti sa incercati sa invatati aceste cuvinte si intelesul lor... , sa ai parte numai de tipe "pufoase"....


cu tot respectul ...femei independente m putin ...sau sunt independente dupa ce au trecut prin diferite relatii cu oameni importanti si s au ales cu diverse chestii...nu zic ac nu exista femei independente da alea sunt foarte putine si nu si permit orice ... ca pana la urma toata lumea e independenta ..cu totii avem un job ...dar asta nu inseamna ca ne permitem orice ...nu stiu cate femei de aici au masina personala , excursii de n ori pe an , tzoale ,,,etc si toate prin munca proprie...de obicei sunt ajutate de un barbat cu bani ...si cum majoritatea merg pe ideea ...de ce sa muncesc atata cand pot sa am totul mult m usor.....
domo
Postat pe 11 Ianuarie 2009 21:49
Femeie independenta financiar nu cred ca inseamna neaparat sa-ti permiti orice ci dupa parerea mea sa poti sa te intretii sa ai atatia bani incat sa nu trebuiasca sa ti cu dintii de un barbat care se comporta urat cu tine, doar pentru simplul fapt ca nu ai mai avea o casa deasupra capului.
Oricum am observat si eu destule fete care spera sa fie intretinute si ele sa nu munceasca...
dafffne
Postat pe 12 Ianuarie 2009 16:28
De la: Mitrofan_Mariana, la data 2009-01-11 17:04:39
ba, cel ce te crezi adonis: cind te trezesti tu dimineata si te uiti in oglinda, iti spui k k tine nu mai exista pe lume , nu-i asa? insa :surpriza: asa este, idiotii, ingimfatii, snobii,cretinoizii plini de muschi si goi de creier si suflet sint pe cale de disparitie; stii de ce? pentru ca au inceput tipele sa fie independente , sa nu mai depinda de penisul vostru , si sa isi doreasca relatii bazate pe sinceritate si fidelitate...dar asa ceva inca in vocabularul vostru nu cred ca exista, dar puteti sa incercati sa invatati aceste cuvinte si intelesul lor... , sa ai parte numai de tipe "pufoase"....



wey Mariana...doar tu ma crezi adonis ...nick-ul meu e la misto...sunt doar un tip normal (fara aere...ca tine)
Aia de care zici vor continua sa existe inca zeci de ani, ca si pitzipoancele, materialistele, coardele,etc. Si stii de ce? pt ca la noi nu exista o educatie de calitate! uita-te la tine...esti exemplul cel mai viu:))) ataci aiurea persoana...in loc sa discuti decent despre subiectul grasime!
superbus
Postat pe 12 Ianuarie 2009 16:34
Doua broscute discutau pe malul lacului.
-Draga mea, dupa parerea mea, esti putin cam grasa.
-Asta inseamna ca nu ai vazut-o pe Gianiblue.
-Dar mie, dupa poza, mi se pare ca arata bine.
-La care fotografie te-ai uitat?
Ioana007
Postat pe 12 Ianuarie 2009 16:59
ioana......broasca mica face gura mare!....tu mereu esti cea mai guraliva!!oare de ce?
superbus
Postat pe 12 Ianuarie 2009 18:52
De la: dafffne, la data 2009-01-12 16:28:33Femeie independenta financiar nu cred ca inseamna neaparat sa-ti permiti orice ci dupa parerea mea sa poti sa te intretii sa ai atatia bani incat sa nu trebuiasca sa ti cu dintii de un barbat care se comporta urat cu tine, doar pentru simplul fapt ca nu ai mai avea o casa deasupra capului.
Oricum am observat si eu destule fete care spera sa fie intretinute si ele sa nu munceasca...


ai dreptate ...asa e bine, sa ai bani atat cat sa nu fi nevoita sa tragi cu dintii de vreun barbat ....dar cate se multumesc cu situatia asta oare????
domo
Postat pe 13 Ianuarie 2009 07:55
De la: domo, la data 2009-01-13 07:55:17
De la: dafffne, la data 2009-01-12 16:28:33Femeie independenta financiar nu cred ca inseamna neaparat sa-ti permiti orice ci dupa parerea mea sa poti sa te intretii sa ai atatia bani incat sa nu trebuiasca sa ti cu dintii de un barbat care se comporta urat cu tine, doar pentru simplul fapt ca nu ai mai avea o casa deasupra capului.
Oricum am observat si eu destule fete care spera sa fie intretinute si ele sa nu munceasca...


ai dreptate ...asa e bine, sa ai bani atat cat sa nu fi nevoita sa tragi cu dintii de vreun barbat ....dar cate se multumesc cu situatia asta oare????



majoritatea..se multumesc cu un barbat cu bani!E mai usor asa..stau fara griji...totul vine..munca ioc...
superbus
Postat pe 13 Ianuarie 2009 17:38
Ioano: e vorba de poza sufletului meu. na! ala-i obez. Al tau cum este, Ioano?!
gianiblue
Postat pe 13 Ianuarie 2009 22:57
De la: superbus, la data 2009-01-12 16:34:19
De la: Mitrofan_Mariana, la data 2009-01-11 17:04:39
ba, cel ce te crezi adonis: cind te trezesti tu dimineata si te uiti in oglinda, iti spui k k tine nu mai exista pe lume , nu-i asa? insa :surpriza: asa este, idiotii, ingimfatii, snobii,cretinoizii plini de muschi si goi de creier si suflet sint pe cale de disparitie; stii de ce? pentru ca au inceput tipele sa fie independente , sa nu mai depinda de penisul vostru , si sa isi doreasca relatii bazate pe sinceritate si fidelitate...dar asa ceva inca in vocabularul vostru nu cred ca exista, dar puteti sa incercati sa invatati aceste cuvinte si intelesul lor... , sa ai parte numai de tipe "pufoase"....



wey Mariana...doar tu ma crezi adonis ...nick-ul meu e la misto...sunt doar un tip normal (fara aere...ca tine)
Aia de care zici vor continua sa existe inca zeci de ani, ca si pitzipoancele, materialistele, coardele,etc. Si stii de ce? pt ca la noi nu exista o educatie de calitate! uita-te la tine...esti exemplul cel mai viu:))) ataci aiurea persoana...in loc sa discuti decent despre subiectul grasime!
Mitrofan_Mariana
Postat pe 14 Ianuarie 2009 15:18
De la: superbus, la data 2009-01-12 16:34:19
De la: Mitrofan_Mariana, la data 2009-01-11 17:04:39
ba, cel ce te crezi adonis: cind te trezesti tu dimineata si te uiti in oglinda, iti spui k k tine nu mai exista pe lume , nu-i asa? insa :surpriza: asa este, idiotii, ingimfatii, snobii,cretinoizii plini de muschi si goi de creier si suflet sint pe cale de disparitie; stii de ce? pentru ca au inceput tipele sa fie independente , sa nu mai depinda de penisul vostru , si sa isi doreasca relatii bazate pe sinceritate si fidelitate...dar asa ceva inca in vocabularul vostru nu cred ca exista, dar puteti sa incercati sa invatati aceste cuvinte si intelesul lor... , sa ai parte numai de tipe "pufoase"....



wey Mariana...doar tu ma crezi adonis ...nick-ul meu e la misto...sunt doar un tip normal (fara aere...ca tine)
Aia de care zici vor continua sa existe inca zeci de ani, ca si pitzipoancele, materialistele, coardele,etc. Si stii de ce? pt ca la noi nu exista o educatie de calitate! uita-te la tine...esti exemplul cel mai viu:))) ataci aiurea persoana...in loc sa discuti decent despre subiectul grasime!


"wey" doar tu stii ce-o mai insemna si asta.... ; dar oricum la ce raspuns ai fost capabil sa scrii, nici nu ma mira ca te simti atacat... Iar despre exemplu: incearca sa te folosesti de propria ta eprsoana indiversele tale exemplificari ale starilor de frustrare care te cuprind, cred la fiecare 10 minute, daca tot esti asa un "adonis" incearca sa te adresezi si sa postezi cu numele tau adevarat si nicidecum sub protectia unor "nick-uri" ; si ca sa inchei discutia cu tine , iti voi spune iar: sa ai parte doar de tipe "pufoase"- ihihihihohohohohhahahahahehehehehuhuhuhu
Mitrofan_Mariana
Postat pe 14 Ianuarie 2009 15:29
"wey" doar tu stii ce-o mai insemna si asta.... ; dar oricum la ce raspuns ai fost capabil sa scrii, nici nu ma mira ca te simti atacat... Iar despre exemplu: incearca sa te folosesti de propria ta eprsoana indiversele tale exemplificari ale starilor de frustrare care te cuprind, cred la fiecare 10 minute, daca tot esti asa un "adonis" incearca sa te adresezi si sa postezi cu numele tau adevarat si nicidecum sub protectia unor "nick-uri" ; si ca sa inchei discutia cu tine , iti voi spune iar: sa ai parte doar de tipe "pufoase"-


"wey" era apelativul perfect pt tine...oricum esti prea jos...e ultima data cand te mai bag in seama... mai treci pe scoala... pt ca la cate clase ai....te intrece trenul:)))
superbus
Postat pe 14 Ianuarie 2009 17:10

Stii care este culmea erotismului feminin?
FEMEIA PLINUTA
cercelmarilena
Postat pe 14 Ianuarie 2009 17:20
De la: cercelmarilena, la data 2009-01-14 17:20:10
Stii care este culmea erotismului feminin?
FEMEIA PLINUTA


dak te referi la femeia cu forme generoase da asa e...dak te referi la sunci si colacei..cu siguranta nu!
sweet_angel_ius
Postat pe 14 Ianuarie 2009 17:24
inca ceva....marinica...nu inteleg ce te-ai ofuscat asa... esti grasa ori...blondutza?:)))
superbus
Postat pe 14 Ianuarie 2009 21:19
De la: superbus, la data 2009-01-14 17:10:10"wey" doar tu stii ce-o mai insemna si asta.... ; dar oricum la ce raspuns ai fost capabil sa scrii, nici nu ma mira ca te simti atacat... Iar despre exemplu: incearca sa te folosesti de propria ta eprsoana indiversele tale exemplificari ale starilor de frustrare care te cuprind, cred la fiecare 10 minute, daca tot esti asa un "adonis" incearca sa te adresezi si sa postezi cu numele tau adevarat si nicidecum sub protectia unor "nick-uri" ; si ca sa inchei discutia cu tine , iti voi spune iar: sa ai parte doar de tipe "pufoase"-


"wey" era apelativul perfect pt tine...oricum esti prea jos...e ultima data cand te mai bag in seama... mai treci pe scoala... pt ca la cate clase ai....te intrece trenul:)))



cretinule care esti tu cretin si frustrat..du-te si vb asa cu aia de-ti permit...hahalera, inapoiat mintal, scusura societatii, waxuit si ras cam peste tot pe unde ai avut odata par...caci deh... cei ca voi tre'batuti cu chestii dure si foarte contondente, pina la singe...stropiti cu apa rece...apoi pusa oglinda la gura...daca mai respiraluati din nou la acelasi tratament...poate doar asa sa se mai stirpeasca dintre voi...cind o sa am chef o sa te las sa-mi numeri...clasele...ce credea? ca e vb de oua...nice vorba...alea ti le-ai numarat tuy ...si ce crezi? ti-au iesit cu virgula....hahahahihihihhohohohuhuhuhuhhehehehe
Mitrofan_Mariana
Postat pe 15 Ianuarie 2009 15:27
mariana esti becali deghizat in femeie?:)) sau esti ruda cu el?vad ca ai vocabularul lui! vii de la stana? ma amuzi teribil !! sigur esti tare frustrata! cred ca te-a inselat,parasit iubitul ca te-ai ingrasat
superbus
Postat pe 15 Ianuarie 2009 20:05
De la: superbus, la data 2009-01-13 17:38:57
De la: domo, la data 2009-01-13 07:55:17
De la: dafffne, la data 2009-01-12 16:28:33Femeie independenta financiar nu cred ca inseamna neaparat sa-ti permiti orice ci dupa parerea mea sa poti sa te intretii sa ai atatia bani incat sa nu trebuiasca sa ti cu dintii de un barbat care se comporta urat cu tine, doar pentru simplul fapt ca nu ai mai avea o casa deasupra capului.
Oricum am observat si eu destule fete care spera sa fie intretinute si ele sa nu munceasca...


ai dreptate ...asa e bine, sa ai bani atat cat sa nu fi nevoita sa tragi cu dintii de vreun barbat ....dar cate se multumesc cu situatia asta oare????



majoritatea..se multumesc cu un barbat cu bani!E mai usor asa..stau fara griji...totul vine..munca ioc...


Unele nu au o viata usoara pentru banii aia sunt destul de injosite. Unele nu au dreptul la un cuvant.
Altele par ca l-au apucat pe D-zeu de picior si li se fac toate poftele.
SI IUBIREA DE BANI E O FORMA DE DRAGOSTE
dafffne
Postat pe 16 Ianuarie 2009 12:23
De la: sweet_angel_ius, la data 2009-01-14 17:24:38
De la: cercelmarilena, la data 2009-01-14 17:20:10
Stii care este culmea erotismului feminin?
FEMEIA PLINUTA


dak te referi la femeia cu forme generoase da asa e...dak te referi la sunci si colacei..cu siguranta nu!


PERFECT ADEVARAT! S-A VAZUT FILMULETUL nIKITEI?
dafffne
Postat pe 16 Ianuarie 2009 12:25
MA REFER LA NIKITA MIORITICA
dafffne
Postat pe 16 Ianuarie 2009 12:27
De la: dafffne, la data 2009-01-16 12:25:18
De la: sweet_angel_ius, la data 2009-01-14 17:24:38
De la: cercelmarilena, la data 2009-01-14 17:20:10
Stii care este culmea erotismului feminin?
FEMEIA PLINUTA


dak te referi la femeia cu forme generoase da asa e...dak te referi la sunci si colacei..cu siguranta nu!


PERFECT ADEVARAT! S-A VAZUT FILMULETUL nIKITEI?


este de a dreptul dezgustator...e penibila femeia aia eu nu stiu de ce ii fac atata publicitate!!mahala si prost gust...
sweet_angel_ius
Postat pe 16 Ianuarie 2009 15:04
De la: superbus, la data 2009-01-15 20:05:40mariana esti becali deghizat in femeie?:)) sau esti ruda cu el?vad ca ai vocabularul lui! vii de la stana? ma amuzi teribil !! sigur esti tare frustrata! cred ca te-a inselat,parasit iubitul ca te-ai ingrasat


asta e tot...cred ca deja mi-am pierdut prea mult timp cutine....jeg de ultima speta....cihcih....Sa-ti fie in mare si in mic...
Mitrofan_Mariana
Postat pe 16 Ianuarie 2009 17:20
esti praf mariana..pacat ca esti omonima mea te-am ghicit pufoaso?:))))

superbus
Postat pe 16 Ianuarie 2009 19:00
De la: sweet_angel_ius, la data 2009-01-16 15:04:05
De la: dafffne, la data 2009-01-16 12:25:18
De la: sweet_angel_ius, la data 2009-01-14 17:24:38
De la: cercelmarilena, la data 2009-01-14 17:20:10
Stii care este culmea erotismului feminin?
FEMEIA PLINUTA


dak te referi la femeia cu forme generoase da asa e...dak te referi la sunci si colacei..cu siguranta nu!


PERFECT ADEVARAT! S-A VAZUT FILMULETUL nIKITEI?


este de a dreptul dezgustator...e penibila femeia aia eu nu stiu de ce ii fac atata publicitate!!mahala si prost gust...


pai asta face audienta la romani! majoritatea fiind needucati se uita doar la caricatuirile astea (nikita,zavoranca,magda,tolea,etc)!
superbus
Postat pe 16 Ianuarie 2009 19:06
pt dafffne------"""Unele nu au o viata usoara pentru banii aia sunt destul de injosite. Unele nu au dreptul la un cuvant.
Altele par ca l-au apucat pe D-zeu de picior si li se fac toate poftele.
SI IUBIREA DE BANI E O FORMA DE DRAGOSTE """


o fi...dar e cea mai urata cu siguranta
daca tot iubesti banii,invata sa ii faci!!


superbus
Postat pe 16 Ianuarie 2009 19:46
De la: superbus, la data 2009-01-16 19:46:59pt dafffne------"""Unele nu au o viata usoara pentru banii aia sunt destul de injosite. Unele nu au dreptul la un cuvant.
Altele par ca l-au apucat pe D-zeu de picior si li se fac toate poftele.
SI IUBIREA DE BANI E O FORMA DE DRAGOSTE """


o fi...dar e cea mai urata cu siguranta
daca tot iubesti banii,invata sa ii faci!!




nu ma refeream la tine,ci la materialistele "fara numar" din romanica!!! stiu ca tu nu esti asa!
superbus
Postat pe 16 Ianuarie 2009 19:49
De la: superbus, la data 2009-01-16 19:49:36
De la: superbus, la data 2009-01-16 19:46:59pt dafffne------"""Unele nu au o viata usoara pentru banii aia sunt destul de injosite. Unele nu au dreptul la un cuvant.
Altele par ca l-au apucat pe D-zeu de picior si li se fac toate poftele.
SI IUBIREA DE BANI E O FORMA DE DRAGOSTE """


o fi...dar e cea mai urata cu siguranta
daca tot iubesti banii,invata sa ii faci!!




nu ma refeream la tine,ci la materialistele "fara numar" din romanica!!! stiu ca tu nu esti asa!


Stai linistit nici nu mi-ar fi trecut prin cap ca sa imi adresezi mie asa ceva! Am observat si eu din ce scri ca esti un barbat ce are ceva de spus si are si argumente sa-si sustina opiniile!

Si parerea mea este ca ar trebui sa sti sa-i faci si sa reusesti sa te incadrezi in suma pe care o castigi! E ok sa vrei mai multi dar tre sa sti sa-i faci u prin munca nu punandu-ti funduletul la bataie!
dafffne
Postat pe 18 Ianuarie 2009 16:57

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
sa fiu mama vitrega? 4 De la: ramo_ptk_2008 23 Februarie 2009 12:14
Relatie cu un barbat divortat 56 De la: laura72 30 Iunie 2010 21:05
barbati inselati 31 De la: reyya 14 Decembrie 2009 19:35
prieteni sau cunoscuti? 19 De la: Ioana007 6 Februarie 2009 18:09
E mai bine cu un frate/sora sau singur? 8 De la: garbo075336 12 Noiembrie 2012 19:41
Setari Cookie-uri