esti prea grasa!!!!

Merci pt aprecieri Dafffne!
superbus
Postat pe 19 Ianuarie 2009 08:09
De la: superbus, la data 2008-11-29 00:58:29"numauita"(cred ca esti grasa)---- te uit rapid..e prima si ultima data...cand bag in seama o duda!nu mai ataca aiurea...ca esti varza..de caracal!!:)) doar mi-am exprimat parerea,atata tot! daca nu stiai exista o greutate ideala, un indice de masa corporala! tot ce e peste greutatea ideala e obezitate!asa ca.... faceti miscare fetelor! lasati shoppingul si telenovelele!!
vlad_iuliana2
Postat pe 21 Ianuarie 2009 14:37
Nu face nimic daca esti prea grasa este remedii naturiste noi de o mare eficenta pentru a slabii un exemplu este tableta HRI Exultrim care este speciala de slabire si un telefon 0721332849 ma cautati la 0751309949.
epopescu58
Postat pe 15 Martie 2009 23:28
De la: Mitrofan_Mariana, la data 2009-01-15 15:27:24





cretinule care esti tu cretin si frustrat..du-te si vb asa cu aia de-ti permit...hahalera, inapoiat mintal, scusura societatii, waxuit si ras cam peste tot pe unde ai avut odata par...caci deh... cei ca voi tre'batuti cu chestii dure si foarte contondente, pina la singe...stropiti cu apa rece...apoi pusa oglinda la gura...daca mai respiraluati din nou la acelasi tratament...poate doar asa sa se mai stirpeasca dintre voi...cind o sa am chef o sa te las sa-mi numeri...clasele...ce credea? ca e vb de oua...nice vorba...alea ti le-ai numarat tuy ...si ce crezi? ti-au iesit cu virgula....hahahahihihihhohohohuhuhuhuhhehehehe
[/quote]

moooama ce limbaj elevat pentru o femeie....mami....vreau si eu niste lectii....ca nu le am cu debitu' cum le ai matale....
tutankhamon
Postat pe 16 Martie 2009 00:35
da, aici ma inscriu si eu
persidadamian
Postat pe 17 Martie 2009 15:25
Unde dai...si unde crapa!
In loc sa gasim remedii, sa schimbam impresii, ajungem la ...
rheea
Postat pe 24 Martie 2009 13:12
Si supraponderale?
Ioana007
Postat pe 5 Aprilie 2009 13:40
mamaaaa ce am ratat...ce naiba se intampla aici,imi face si mie cineva un rezumat ca m-am pierdut in limbajul asta academic....?
unde dai si unde crapa!
pana la urma cine slabeste ,cum, pt ce si mai ales pentru cine?

chiar trebuie sa slabim pentru altcineva si nu pt noi insine?
in urma cu multi ani,aveam 57 kg la 1.70 m ....eu zic ca eram bine,prietenul meu zicea ca-s grasa....am tinut cura de slabire ca,na eram dusa cu capul...m-am ales cu necazuri,mari,nu gluma...in fine,ne-am despartit ,m-am maritat,cu altul,evident,am luat ceva kg in plus si culmea sotul mi-a spus ca vremea cand ne-am cunoscut eram ingrozitor de slabanoaga si ca acum arat intradevar bine ,sunt pe gustul lui...asa ca ,ce naiba,gusturile barbatilor difera...

acum eu o pasarica si zic ca nu ma plac...si am slabit ceva kg si ma fac si mai frumoasa,dar nu pentru vrea altcineva,ci pt ca-mi doresc eu...o sa innebuneasca barbate-miu cand o sa vada ca-mi trebuie alte haine,pentru cele pe care le am,deja incep sa pice de pe mine...

fetelor,doamnelor,iubiti-va intai pe voi si apoi partenerii,la un moment dat e posibil ca ei sa va paraseasca chiar daca ati slabit de dragul lor....
Roxxynela
Postat pe 9 Aprilie 2009 16:25
simonik cum sa spui frate ca te iubeste daca te jigneste?? Pai asta inseamna pt tine iubire? Cum ai spus si tu, aceste vorbe iti pot provoca o depresie ingrozitoare din care poti sa nu mai iesi! Pai un om care te iubeste te distruge psihic? Imi pare rau dar eu nu concep asa ceva si ajung sa cred ca femeile isi merita soarta din moment ce gandesc asa! "daca esti grasa nu te f..t daca slabesti atunci te f..t! Pai cred ca in sec urmat mi as face bagaju' si doar usa as vedea o! Si dupa asta sa ma mai culc cu el? Da' ce eu primesc frimituri de la un nematurizat? Scuze daca am facut greseli dar sunt foarte obosita mai mult cu ochii inchisi am scris de abia vad tastele mai voiam sa spun cva dar acum mi e prea lene
pisi08
Postat pe 10 Aprilie 2009 00:27

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Credeti ca e buna? 1 De la: garbo001263 24 Aprilie 2009 00:13
Ce sa fac? 23 De la: ladyDY 24 Februarie 2010 21:16
despartire sau nu? 28 De la: garbo_433118 6 Martie 2016 22:37
partenera nu mai vrea?? 49 De la: geo32 17 Martie 2009 10:15
Lacramioare 1 De la: garbo001263 24 Aprilie 2009 00:08
Setari Cookie-uri