Cum sa imblanzesti o scorpie, violenta ?

ajutati-ma ...nu stiu ce sa mai fac...am o reltie de 10 ani( cu pauza de 1 an ) cu o femeie pe care nu o pot imblanzii deloc de tot felul de violente si nu o pot dezvatza de iempresii si senzatii( referitoare la mine si la felul meu de a fi ) numai ce e ok nu vede ...si tot timpul da pare ca gandeste numai cuuuu ( ma intelegeti)...sunt disperat!!
Nuku
Postat pe 14 Decembrie 2009 23:33
adica ce fel de violente ? te bate ?

si ce impresii si senzatii are despre tine ?
Anouk
Postat pe 14 Decembrie 2009 23:35
misulica,esti mana cereasca,da sa te pup
daca ai sti cat am cautat un barbat victima a violentei si nici nu glumesc!
zi,ca te invatam de bine
elodia
Postat pe 14 Decembrie 2009 23:37
misuleeee tare mi-ii teama k-o sa ramai asa disperat...daca ma-ntelegi
fleurdelis
Postat pe 14 Decembrie 2009 23:38
mai, nu sariti asa pe bietu' om...

elodio, sa stii ca eu cunosc un caz in care consoarta il altoia la mir pe bibic...cu tigaia de teflon. pana la urma a lasat-o in plata domnului, ca nu se putea intelege cu nebuna cand o apucau istericalele...
Anouk
Postat pe 14 Decembrie 2009 23:41
violente verbale, fizice...am ajuns la disperare...nu ma bate am ajuns sa ne batem parte in parte...incerc de ani de zile o comunicare verbasla omeneasca...iar singura care functiioneaza este in pat...dupa care vine vanata si spune iarta, am constientizat ca am gresit...dupa cafre in cateva zile o ia de al inceput...
Nuku
Postat pe 14 Decembrie 2009 23:41
anouk,n/am zis ca nu/s,ci ca nu recunosc
elodia
Postat pe 14 Decembrie 2009 23:43
misuleee...vin intai sa te pup...daca ai rezistat 10 ani langa ea, inseamna ca o iubesti...dar ia lamureste-ma si pe mine.....iubita asta a ta cand tipa si face ca trenu'n gara la lehliu ...tu ii dai apa la moara sau incerci sa o calmezi???
tutankhamon
Postat pe 14 Decembrie 2009 23:45


el o iarta mai, tu nu te-ai prins?? ea e crazy si dispera iar sta si priveste si se gandeste cum o va ierta
fleurdelis
Postat pe 14 Decembrie 2009 23:46
cum adica vine vanata?
elodia
Postat pe 14 Decembrie 2009 23:47
misule, daca rezisti eroic de 10 ani, io zic ca deja cartile sunt facute...nu mai ai ce astepta de la ea, de schimbat nu o sa se schimbe, parerea mea...

sa-ti ajute dumnezeu sa suporti in continuare
pacat ca ati ajuns amandoi sa va bateti in parte. asta nu e casnicie si nici viata, oricat de fierbinte ar fii sexu' ala in pat
Anouk
Postat pe 14 Decembrie 2009 23:48
primele senzatii ( din primi 5 ani, pe langa ca o scpase pe ulei si dai baute in fta cratitei la bucatarie ...ca sunt un curvar nenorocit si un arzoi inputit ( si tin-te discutii p;e tema asta)
in urmatori 4 ani (dupa un an de pauzain care fiecare a puso cu cine ia venit) ca o mint ca vreu sa o fac presulet si so calc in picioare..pe orice tema pe orice sfat legat de la situatie finsnciara pana la eductia ficei ei...etc...in permanenta este intro grada si pusa pe scandal urlete si tipete...
Nuku
Postat pe 14 Decembrie 2009 23:48
pai si atunci care e problemu ? de ce nu pleci ? de ce suporti ?

ioi, ishtenem...sa ma bata soarele daca eu m-am gandit vreodata ca am sa pun intrebarea asta unui barbat

in general, femeile sunt alea victime
Anouk
Postat pe 14 Decembrie 2009 23:52
mai misuletz mai.....io cam miros ceva cum ca tu nu prea ai fost usa de biserica...asa-i?...si te-o cam prins.....
tutankhamon
Postat pe 14 Decembrie 2009 23:52
vanata dupa batai parte in parte in care nici eu nus mai putin invinetit ...vine de la ea de acasa la mimne...ca sta la 3 minute distanta de mine...iar disperarea mea in care am inceput sa dau si eu este numai din ulimul an ( adica asta )
Nuku
Postat pe 14 Decembrie 2009 23:53
fleurdelis
Postat pe 14 Decembrie 2009 23:53
anouk,o femeie poate sa se transforme din victima in agresor...
elodia
Postat pe 14 Decembrie 2009 23:53
nu..nu ma prins cu nimic...doar am amenitato pe vremea cand se apucase de bautura ca o las si-mi fac o alta relatie....si ma comportam cu indiferentza pt ai arata asta
Nuku
Postat pe 14 Decembrie 2009 23:56
elodio, io nu crez in de-astea...mai ales ca doamna in cauza sta separat, deci putea oricand sa evite bataia si scandalul...

isi lua papusile si pleca la ea acasa, il injura bine pe bibic, zicea ca toti berbatii este porci, si isi cauta fericirea pe alta ulita

eu nu inteleg genul asta de relatii liber-consimtite in care se lasa cu caft ca-n filmele cu rambo...
Anouk
Postat pe 14 Decembrie 2009 23:58
ioi mishulica...dai si tuuuu?????da arunca-i mama tigaia pe geam.....stai asa ca se anunta viscol......prinde-o cand e cu o rochita fru-fru pe ea si deschide geamul si arunca-i tigaia in strada....sa o racoreasca nitel vaju.....sa vezi ce se potoleste....dupa ce face turturi la pasarica......sa vezi ce se va matzai pe langa tine sa o incalzesti....matza autentica ...de rasa....
tutankhamon
Postat pe 14 Decembrie 2009 23:58
misu,cand a inceput sa bea,locuiati impreuna?
elodia
Postat pe 14 Decembrie 2009 23:59
De la: Anouk, la data 2009-12-14 23:58:03elodio, io nu crez in de-astea...mai ales ca doamna in cauza sta separat, deci putea oricand sa evite bataia si scandalul...

isi lua papusile si pleca la ea acasa, il injura bine pe bibic, zicea ca toti berbatii este porci, si isi cauta fericirea pe alta ulita

eu nu inteleg genul asta de relatii liber-consimtite in care se lasa cu caft ca-n filmele cu rambo...



corect ai perfecta dreptate...uite joi ne-am batut ca chiorii...asera ne-am amenitzat ca gata...inclusiv cu reclamatii la politie...iar in sera asta cand a venit de la birou veni sa-mi spuna ce putem face sa ne intelegem, ca nu poate renuntza la mine
Nuku
Postat pe 15 Decembrie 2009 00:01
De la: elodia, la data 2009-12-14 23:59:44misu,cand a inceput sa bea,locuiati impreuna?



nu n-am locuit niciodata inpreuna...locuia in alta parte dar tot la 3 minute de mine...iar acum locuieste in fosta mea casa in care locuiam eu pe atunci sper ca am fost explicit...deci nu am locuit inpreuna...doar ca pe atunci inca o cauta la usa fostul sot ( un betiv notoriu ) asta o spun ca eu nu suport betivi si bautura
Nuku
Postat pe 15 Decembrie 2009 00:05
e grele, maica...

si bag seama ca v-ati impacat, ati tras o partida de secs fierbinte si 3 zile e liniste si pace...
Anouk
Postat pe 15 Decembrie 2009 00:06
"sexul este o conversatie dusa la bun sfarsit prin alte mijloace" Peter Ustinov
elodia
Postat pe 15 Decembrie 2009 00:08
aham...pacat insa ca in marea majoritate a timpului trebuie sa vorbesti si articulat, nu numai cu trupul...
Anouk
Postat pe 15 Decembrie 2009 00:10
misu,ce stii,betivul ala notoriu o batea?
dupa despartire ea a ramas cu un copil si fara locuinta?
elodia
Postat pe 15 Decembrie 2009 00:10
De la: Anouk, la data 2009-12-15 00:06:19e grele, maica...

si bag seama ca v-ati impacat, ati tras o partida de secs fierbinte si 3 zile e liniste si pace...


e culme...cu-i ii arde...aseara ne bamenintam cu politia si acum o mai si punem de o partida...buna zicerea lui Ustinov..mijloacele ale nu le gasesc ca dicutia prin sex da
Nuku
Postat pe 15 Decembrie 2009 00:12
deci v-ati impacat sau nu ?

baga romantzu, lasa leusteanu...
Anouk
Postat pe 15 Decembrie 2009 00:14
De la: elodia, la data 2009-12-15 00:10:34misu,ce stii,betivul ala notoriu o batea?
dupa despartire ea a ramas cu un copil si fara locuinta?



da rau...a ramas cu copil dar a avut propria ei casa...PE EL LA LASAT IN CASA LUI SI EA SA MUTAT IN A EI
Nuku
Postat pe 15 Decembrie 2009 00:14

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
. 1 De la: natalia0 9 Decembrie 2008 18:28
Buna,caut iubita? 63 De la: garbo_409202 11 Mai 2016 22:07
Cum sa resuscitez relatia? 75 De la: dafffne 17 Februarie 2009 15:57
nu vrea.....de ce?? 130 De la: wife 25 Iunie 2009 14:43
manipulare sentimentala? joaca? 26 De la: pik_nik 18 Octombrie 2009 16:11
Setari Cookie-uri