PT toti BARBATII din comunitate....am nevoie URGENTA de un sfat !!!

De la: zambil, la data 2009-02-26 18:02:20ce-avurati nene cu persida?... si pe site de fete...mie mi se pare de treaba fatuca...

persi, zi-le mami in continuare, nu te intimida....



zambil...prea e la furat!!!in loc sa stea toata ziua cu dex-ul in brate si cu lecturi de 5-8 ea se da rotunda pe "saituri " de fomei!!!
superbus
Postat pe 26 Februarie 2009 18:07
pai e frumos ca pe un site de fete baietii sa atace-n haita?... eu zic ca nu e...

sau cum zicea scufita rosie la incercarile vacutei de a o resuscita dupa violu' dat de lup: pe rand, baieti, nu toti odata...
zambil
Postat pe 26 Februarie 2009 18:09
De la: zambil, la data 2009-02-26 18:09:05pai e frumos ca pe un site de fete baietii sa atace-n haita?... eu zic ca nu e...

sau cum zicea scufita rosie la incercarile vacutei de a o resuscita dupa violu' dat de lup: pe rand, baieti, nu toti odata...



hai ca la 3 masculi face fata..donsoara persida...cea tare-n clontz!!!
superbus
Postat pe 26 Februarie 2009 18:18
normal, la facultatile ei... vorba lu'Dumitru lui Nae din Morometii: "...in facultati pe ma-sa!"
anakin
Postat pe 26 Februarie 2009 18:29
daaaa...e venita de la Oxford...e plina de "succesuri"..si se pare ca nu mai vrea sa "vorbeste " cu noi!!!
superbus
Postat pe 26 Februarie 2009 18:38
Domn' Zambil... da' noi nu am sarit cu totii odata... am luat-o rand! L-a suparat intai pe Anakin rau de tot! I-am dat si eu replica, si m-a suparat si pe mine! Da' la mine s-a si rotunjit asa, ca lebada in chiuveta!! Si dupa aia l-a suparat pe amicul Superbus cu un cuvant din fotbal si a luat si el foc!
Eu cred ca fata asta are un talent deosebit! De a enerva toti barbatii de pe site!! Eu acum stiu ca e un site numai pentru Ladys... dar nu stiu ce cauta ea pe aici, si mai si posteaza de ne ingrozeste pe toti !! Saracii Eminescu, Creanga si Caragiale se intoarc pe toate partile in mormant!!!
Armyvero_38
Postat pe 26 Februarie 2009 20:12
army, te "omor" daca pleci de pe site. pardon "sait" ... stai aici, stati aici barbatilor, bibicilor. site-ul asta este si pentru voi. Noi nu ne descurcam sa aflam una de la alta ce aveti voi de impartit cu noi. Numai voi puteti explica... NUMA' SA FITI, DOM'LE, SINCERI! ca daca nu sunteti si noi ne ducem sa aplicam nazdravaniile sugerate de voi... ne stricam vietile... parol.
ia ziceti voi curat, cinstit, onest si etc: CU CE VA PUTEM AJUTA LA FERICIRE... HMMM?! Ziceti si din istoriile cunoscute de voi de la prieteni... Sa facem un tablou complet al pretentiilor, asteptarilor si etc ale voastre. puneti umarul la dilema noastra ori ba?
gianiblue
Postat pe 26 Februarie 2009 20:20
De la: gianiblue, la data 2009-02-26 20:20:35army, te "omor" daca pleci de pe site. pardon "sait" ... stai aici, stati aici barbatilor, bibicilor. site-ul asta este si pentru voi. Noi nu ne descurcam sa aflam una de la alta ce aveti voi de impartit cu noi. Numai voi puteti explica... NUMA' SA FITI, DOM'LE, SINCERI! ca daca nu sunteti si noi ne ducem sa aplicam nazdravaniile sugerate de voi... ne stricam vietile... parol.
ia ziceti voi curat, cinstit, onest si etc: CU CE VA PUTEM AJUTA LA FERICIRE... HMMM?! Ziceti si din istoriile cunoscute de voi de la prieteni... Sa facem un tablou complet al pretentiilor, asteptarilor si etc ale voastre. puneti umarul la dilema noastra ori ba?


Eu unul pun! Sunt pe site din cu totul alt motiv dar vad ca ghipsul ma tintuieste p'aci pe la voi! Am gasit o gasca super de oameni inteligenti cu care mai poti schimba o gluma, o ironie, o impresie... Si daca mai apuc sa fac si misto de anumite tipe... pai nu pleeec!!
Armyvero_38
Postat pe 26 Februarie 2009 20:35
SA INTELEG CA ASTA TE FACE FERICIT, army? Sa poti face misto de tipe? multumesc de pont. (ai spus ca pui umarul la dilema... si uite ce am descoperit ...)
urmatorul va rog (desi mi-e cam teama de ce urmeaza sa descopar...)!
gianiblue
Postat pe 26 Februarie 2009 20:46
De la: gianiblue, la data 2009-02-26 20:46:41 SA INTELEG CA ASTA TE FACE FERICIT, army? Sa poti face misto de tipe? multumesc de pont. (ai spus ca pui umarul la dilema... si uite ce am descoperit ...)
urmatorul va rog (desi mi-e cam teama de ce urmeaza sa descopar...)!


Ai inteles gresit! Off... eu am altele mai mari de rezolvat...
Faptul ca mai pica o tipa din asta cu PHD agricol e doar bonusul de pe site...
Pun umarul la descoperirea neintelesilor barbati din lumea intreaga, plusez cu experienta in femei acumulata in 20 de ani in Romanica si adaug 2 ani in NY; uite arunc in joc si hobby-ul de profiler!
M-ai inteles acum?
Armyvero_38
Postat pe 26 Februarie 2009 21:02
cristal.
ZII!
gianiblue
Postat pe 26 Februarie 2009 21:11
De la: gianiblue, la data 2009-02-26 20:46:41 SA INTELEG CA ASTA TE FACE FERICIT, army? Sa poti face misto de tipe? multumesc de pont. (ai spus ca pui umarul la dilema... si uite ce am descoperit ...)
urmatorul va rog (desi mi-e cam teama de ce urmeaza sa descopar...)!



ia sa vedem....Giani as umple pagini..cu ceea ce ma face fericit!!
dar incerc sa fac un rezumat: o femeie amuzanta ,despteapta si frumoasa(eventual iubita) cu care sa-mi incep si sa termin ziua! !o petrecere cu amicii sau o seara in club! o victorie a echipei mele preferate ! un film bun (comedie spumoasa sau actiune) ! o iesire in natura!! un concert al formatii adevarate!!etc etc .!
superbus
Postat pe 26 Februarie 2009 21:51
*desteapta(pt persidutza).....ca poate sare si imi da cu Dexu' in cap!!!
superbus
Postat pe 26 Februarie 2009 21:56
Superbus, dilema noastra se referea la ce putem face noi sa va aducem fericirea... Victoria echipei si iesirea cu prietenii la bere... nu sunt de competenta noastra
desi eu una as merge sa fac galerie (si siguuur suportul meu sonor ar aduce victoria ) si as merge si la bere cu amicii. numa' nu prea cred ca partenerul m-ar lua cu el.
ce inseamna formatie adevarata? exemple, please.
gianiblue
Postat pe 26 Februarie 2009 23:56
De la: gianiblue, la data 2009-02-26 23:56:03Superbus, dilema noastra se referea la ce putem face noi sa va aducem fericirea... Victoria echipei si iesirea cu prietenii la bere... nu sunt de competenta noastra
desi eu una as merge sa fac galerie (si siguuur suportul meu sonor ar aduce victoria ) si as merge si la bere cu amicii. numa' nu prea cred ca partenerul m-ar lua cu el.
ce inseamna formatie adevarata? exemple, please.



auuu..scuze Giani ..uneori mai citesc in diagonala...ce puteti face?
e foarte simplu: sa ne tratati REGESTE!! ca meritam!!

exemple:Rolling Stones,U2,Smokie,etc!!!
superbus
Postat pe 27 Februarie 2009 00:02
Stai linistit superbus nu ma leg de prostioare dinastea.
persidadamian
Postat pe 27 Februarie 2009 12:15
De la: persidadamian, la data 2009-02-27 12:15:25Stai linistit superbus nu ma leg de prostioare dinastea.



Dedicatie..

Muscat de un ciine, un individ prezinta n zilele urmatoare simptome ngrijoratoare, motiv pentru care se duce la medic.

- Aveti un nceput de turbare, i spune medicul.
Alarmat, pacientul ia o hirtie si ncepe sa scrie cu repeziciune.
- Nu va speriati! l linisteste medicul. Cazul dumneavoastra este vindecabil, asa ca nu este nevoie sa va faceti testamentul.
- Nu-i vorba de testament. ntocmesc lista celor pe care trebuie
sa-i musc nainte de a ma trata.
Armyvero_38
Postat pe 27 Februarie 2009 12:29
ginerica, daca mai sari la persida, va trebui sa te musc de jugulara...
wife_de_zmeu
Postat pe 27 Februarie 2009 12:32
Multumesc foarte mult prometeus pentru efortul facut.
Army38 se tot plange de un picior in ghips dar nu stie ca eu am partea dreapta amortita datorita unui accident vascular.
In fine lasa-i sa faca tot felul de glume pe baza mea sa vedem pana unde poate sa mearga rautatea masculina.
persidadamian
Postat pe 27 Februarie 2009 12:42
neah...au avut si baietii o zi proasta...si mie mi se intampla...eu sunt sigura ca azi va fi liniste si pace...pupam piata endependentei...
wife_de_zmeu
Postat pe 27 Februarie 2009 12:44
De la: persidadamian, la data 2009-02-27 12:42:20Multumesc foarte mult prometeus pentru efortul facut.
Army38 se tot plange de un picior in ghips dar nu stie ca eu am partea dreapta amortita datorita unui accident vascular.
In fine lasa-i sa faca tot felul de glume pe baza mea sa vedem pana unde poate sa mearga rautatea masculina.



mai departe decat crezi...
prometeus_969
Postat pe 27 Februarie 2009 12:45
iubitule...tu tii cu ursul?

treci la cafenea...pronto...
wife_de_zmeu
Postat pe 27 Februarie 2009 12:48
De la: prometeus_969, la data 2009-02-27 12:45:00
De la: persidadamian, la data 2009-02-27 12:42:20Multumesc foarte mult prometeus pentru efortul facut.
Army38 se tot plange de un picior in ghips dar nu stie ca eu am partea dreapta amortita datorita unui accident vascular.
In fine lasa-i sa faca tot felul de glume pe baza mea sa vedem pana unde poate sa mearga rautatea masculina.



mai departe decat crezi...


Gata, azi e vineri, post! O sa incerc sa nu fiu rautacios azi decat cu cei care ma provoaca
Ok?
Armyvero_38
Postat pe 27 Februarie 2009 12:49
persido,

esti matura ce naiba..la ce te asteptai?

a dat soarele afara,sunt barbati..fetele astea ii agita,au refulat si ei cumva.

dar se simte ca au suflete bune...

nu sunteti mame de baieti,nu le aveti cu golanismele......

iasomia
Postat pe 27 Februarie 2009 12:49
eroul meu...nu imi falfai genele ca e za hazband pe receptie...
wife_de_zmeu
Postat pe 27 Februarie 2009 12:50
De la: prometeus_wife, la data 2009-02-27 12:50:03eroul meu...nu imi falfai genele ca e za hazband pe receptie...



sunt sigur ca despre mine vorbesti...ca altfel no more coffee for you...
prometeus_969
Postat pe 27 Februarie 2009 12:52
De la: prometeus_wife, la data 2009-02-27 12:50:03eroul meu...nu imi falfai genele ca e za hazband pe receptie...
Armyvero_38
Postat pe 27 Februarie 2009 12:52
De la: prometeus_969, la data 2009-02-27 12:45:00
mai departe decat crezi...


G, ai chef de sange proaspat...?
Ella34
Postat pe 27 Februarie 2009 12:54
De la: army_38, la data 2009-02-27 12:52:59
De la: prometeus_wife, la data 2009-02-27 12:50:03eroul meu...nu imi falfai genele ca e za hazband pe receptie...



imi scapa mie ceva?
prometeus_969
Postat pe 27 Februarie 2009 12:54
pai si asa nu ma lasi sa beau cafea...crudelule...

vai, viata mea...ca ce oropsita mai sunt...si ce asuprita...mai rau decat sclava isaura
wife_de_zmeu
Postat pe 27 Februarie 2009 12:54

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Relatiile dintre veri de gradul 2 15 De la: gabiitsu95 8 Aprilie 2012 01:25
Cum sa resuscitez relatia? 75 De la: dafffne 17 Februarie 2009 15:57
de ce nu pot sa-l uit???? :( 43 De la: persidadamian 22 Martie 2009 19:45
NU POT AVEA ORGASM...OARE DE CE? 72 De la: persidadamian 29 August 2009 19:08
Ce parere aveti? 1 De la: garbo001263 24 Aprilie 2009 00:10
Setari Cookie-uri