TİATİ CA.....

aproape 40% dintre barbatii disponibili au mai fost casatoriti?asta ınseamna ca aproape orice femeie va avea macar o data ın viata o relatie cu un barbat despartit sau divortat.dei fiecare barbat despartit sau divortat este unic,toti genereaza mai multe provocari decıt cei care nu au fost casatoriti.unele femei se feresc de un barbat divortat altele ıi prefera.unele ıi cred nepotriviti ın aface fata unei vieti de familie,altele ıi prefera crezınd ca au o experienta deja.voi ce credeti?va feriti sau ıi preferati?

Postat pe 14 Noiembrie 2008 22:39
la mine nu conteaza ....fie ca a renuntat la alte relatii fie ca e divortat e cam la fel. Atat timp cat omul e ok, ma inteleg bine cu el, avem puncte comune, comunicam si nu in ultimul rand ma sustine nu conteaza. Cred ca mi-ar fi destul de dificil sa accept langa mine un barbat cu copil, dar pana la urma ar fi ok. Si hai sa ne gadim: acei barbati divorteaza de femei, deci vb si de 40% femei divortate....fiecare are locul lui...
diana_noc
Postat pe 14 Noiembrie 2008 23:27
sincer barbatii divortati raman cu sechele cel putin la inceputul unei relatii sau a uni cosatorii .Prietenul meu este divortat si siner chiar daca este un barbat de nota 10 si cu experienta mai are si sechele avntajul e ca eu nu seman nici cat negru sub unghie cu fosta .
yavrum
Postat pe 15 Noiembrie 2008 11:16
De la: yavrum, la data 2008-11-15 11:16:29sincer barbatii divortati raman cu sechele cel putin la inceputul unei relatii sau a uni cosatorii .Prietenul meu este divortat si siner chiar daca este un barbat de nota 10 si cu experienta mai are si sechele avntajul e ca eu nu seman nici cat negru sub unghie cu fosta .
.sa tii ca ai dreptate.aa cum ıtı spuneam de doi ani sunt sı eu cu cıneva care a fost casatorit.nici eu nu seman pe departe cu fosta,dar asta afost la ınceput.era o neıncredere dın partea lui dar totul sa rezolvat ın tımp..acum suntem bine mersi.ne ıntelegem de minune i cred ca are maı multa experienta ın vıata decıt un barbat necasatorit.

Postat pe 15 Noiembrie 2008 12:58

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Cu ce am gresit eu si ce pot sa fac ? 17 De la: prometeus_wife 8 Mai 2009 09:54
buna,as avea nevoie de un sfat. 7 De la: garbo023662 23 Iulie 2009 16:42
Lacramioare 1 De la: garbo001263 24 Aprilie 2009 00:08
SOTUL SE GINDESTE LA AMANTA CIND FACE SEX CU SOTIA,SOTIA SE GINDESTE LA 2-3 ACTUALI SI FOSTI 28 De la: GIOVANI 27 Februarie 2012 12:16
La umbra 1 De la: garbo001263 24 Aprilie 2009 00:06
Setari Cookie-uri