la a cata intalnire se face sex???????

cum ie cu sexul la prima intalnire? personal nu cred ca atunci cand chimia intre 2 persoane functioneaza , ar mai trebui pierdut timpul.de ce sa amanam fericirea?

Postat pe 4 Septembrie 2008 03:00
nu sti cum e la prima dar la mine a fost de la a 3-a intalnire...si eram si "domnisoara"ca sa zic asa...si nu-mi pare rau...si inca sunt cu el si a venit si inelul de logodna deja doar dupa cateva luni..depinde de multe acum..da tre sa simti momentul si sa fie o chimie, un fel de dragoste la prima vedere...

Postat pe 4 Septembrie 2008 05:23
hm sex la prima intalnire?nu este prea indicat trebuie sa il cunosti un pic si dupa,sex la prima intalnire suna ca o descarcare trebuie sa tragi un pic de timp sa-l faci sa te doreasca sa fie "o explozie totala,"gresesc?
babynelly
Postat pe 4 Septembrie 2008 09:12
Depinde de varsta voastra (una e sa ai 18 ani si alta 35) si de perioada de abstinenta dupa o despartire (daca femeia a stat singura - sa zicem - doi ani, va dori ea sa o faceti de la prima intalnire). Ideea e sa nu o fortezi sa faca ceva pentru care nu e pregatita deocamdata si sa lasi chimia sa mearga, nu sa programezi tu prima noapte de dragoste cu ea azi la ora 22 sau maine la 23 - asta daca vrei sa fie ceva de care sa va amintiti pana la adanci batraneti. Daca ai in jur de 20 ani si vrei sa cuceresti fata respectiva, e mai bine o mai plimbi cateva zile pana ajungi in pat cu ea, iar daca e virgina situatia se schimba, adica invata sa ai rabdare, pana cand se simte ea cel mai in elementul ei - la urma urmei vrei sa o faci sa se simta extraordinar, nu?

Postat pe 4 Septembrie 2008 11:45
e frumos..s-a intamplat dupa discutii interminabile fara a ne vedea absolut deloc..la prima intalnire parca ne cunosteam de o vesnicie..si finalitatea a fost o teribila partida de amor..e poate cel mai frumos lucru care se poate intampla atunci cand doi oameni simt vibratiile celuilalt..parca nespus..parca purtati de ceva peste puterea noastra de a ne impotrivi..exista..se poate ..fara vulgaritate..e frumos.

Postat pe 4 Septembrie 2008 11:56
Sexul la prima intalnire parerea mea este ca e echivalentul la dragoste la prima vedere... si trebuie sa fie ceva puternic ca sa o faci de la prima intalnire ceva profund

Postat pe 5 Septembrie 2008 11:19
De la: babynelly, la data 2008-09-04 09:12:23 hm sex la prima intalnire?nu este prea indicat trebuie sa il cunosti un pic si dupa,sex la prima intalnire suna ca o descarcare trebuie sa tragi un pic de timp sa-l faci sa te doreasca sa fie "o explozie t

Postat pe 5 Septembrie 2008 12:13
De la: Michael32, la data 2008-09-04 11:45:07Depinde de varsta voastra (una e sa ai 18 ani si alta 35) si de perioada de abstinenta dupa o despartire (daca femeia a stat singura - sa zicem - doi ani, va dori ea sa o faceti de la prima intalnire). Ideea e sa nu o fortezi sa faca ceva pentru care nu e pregatita deocamdata si sa lasi chimia sa mearga, nu sa programezi tu prima noapte de dragoste cu ea azi la ora 22 sau maine la 23 - asta daca vrei sa fie ceva de care sa va amintiti pana la adanci batraneti. Daca ai in jur de 20 ani si vrei sa cuceresti fata respectiva, e mai bine o mai plimbi cateva zile pana ajungi in pat cu ea, iar daca e virgina situatia se schimba, adica invata sa ai rabdare, pana cand se simte ea cel mai in elementul ei - la urma urmei vrei sa o faci sa se simta extraordinar, nu?
daca a stat singura 2 ani nu o sa vrea niciodata la prima intalnire. a stat atata si vrea sa aibe certitudinea ca face bine ce face

Postat pe 5 Septembrie 2008 12:14
Pentru stilistu: amandoi avem dreptate. Depinde de caz.

Postat pe 5 Septembrie 2008 14:29
La a cata se poate sexul nu este ceva ce poti programa
yavrum
Postat pe 10 Septembrie 2008 15:22
Model de invitatie: Salut, imi place de tine. Ai vrea maine dupa program sa iesi cu mine la o cafea? Eventual poimaine te invit sa luam masa in oras - adica miercuri. Daca nu te superi joi mergem la mine sa facem sex. Uite, am aici o brosura cu cele mai misto pozitii. Tu bifeaza langa "am luat la cunostinta" Nu de alta, dar sa nu zici ca n-ai stiut ce te-asteapta.

Postat pe 11 Septembrie 2008 12:16
yavrum
Postat pe 11 Septembrie 2008 12:21
In nici un caz la prima intalnire nu se face sex faci atunci cand crezi tu ca a venit momentul

Postat pe 11 Septembrie 2008 18:16
Raspuns la invitatie: Imi face placere sa ies cu tine la o cafea. Ca idee ar fi ok sa facem sex joi. Dar ar fi o problema. Mai bine o mai amanam vreo doua zile ca sa nu zici ca-s o usuratica, desi eu as face sex si acum. Am stat mult timp fara sa fac sex, iar fostul meu prieten ma cam ignora (mergea des la femei, iar eu eram manta de vreme rea). Daca ma conving ca tu vrei o relatie cu mine, lasam cafeaua neterminata si trecem la brosura cu pozitii. Te las pe tine sa alegi ce vrei. Mergem la mine si-o facem cu lumina aprinsa pentru ca vizavi sta un prieten bisexual voyeurist cazut in depresie. Poate il chemam odata si pe el la o partida de sex virtual in trei. Ma rog, intentionam acum sa-ti spun ca am avut doar un iubit inainte si sunt neexperimentata, dar mai bine e sa fiu sincera - am avut 25.

Postat pe 11 Septembrie 2008 18:56
Si din nou cel care invita: draga mea, 25 e putin. Fosta mea prietena tinea o agenda plina cu foste relatii. Avea cate 30 anume pe pagina, dar nu eram gelos pe trecutul ei glorios. La urma urmei era o femeie de succes. Doar stii si tu ..."la trecutu-i mare, mare viitor"

Postat pe 11 Septembrie 2008 18:59
Cred ca ar trebui sa schimbi poza nu te mai caracterizeza
yavrum
Postat pe 12 Septembrie 2008 00:16
Explica

Postat pe 12 Septembrie 2008 00:36
Un tigru caracterizeza o persoana agresiava, puternica dar nu arae nici o leg cu viclenia sau intelapciunea in vb tale se ascund amandoua
yavrum
Postat pe 12 Septembrie 2008 00:43
Ti-as recomanda si tie o fuga prin acceleratorul de particule de la geneva. Ce zici, ne bagam la cateva ture?

Postat pe 12 Septembrie 2008 00:49
incepe tu ca mie imi e frica sa nu imi pierd din particule pe drum daca a fost misto da-mi de veste si mai vedem
yavrum
Postat pe 12 Septembrie 2008 00:52
'Viclenie' are o conotatie peiorativa.

Postat pe 12 Septembrie 2008 00:52
Vezi ca aia dau bilet numai DUS, nu si-ntors.

Postat pe 12 Septembrie 2008 00:54
atunci te duci daca e frumos nu te mai intorci.
yavrum
Postat pe 12 Septembrie 2008 00:56
Constipatia devine stare de spirit? Nu pot sa cred.

Postat pe 12 Septembrie 2008 00:57

nice :sml-confused006
yavrum
Postat pe 12 Septembrie 2008 00:59
Hai ca esti simpatica. 21 ani? Multi inainte

Postat pe 12 Septembrie 2008 01:02
si iara ne intoarcem la tigru
yavrum
Postat pe 12 Septembrie 2008 01:03
Iar tu devii malefica. Ar trebui sa ai un dragon la avatar. Esti sigura ca nu asculti numai Marylin Manson si Craddle of Filth?

Postat pe 12 Septembrie 2008 01:06
esti pe aproape mai ghicit SINCER adauga un pic de linkin park si asta sunt .nu vreau sa te supar daca te jignesc cu ceva spune si lasam gherutele la o parte -OK cam greu ptr tine ca poti sa le ascunzi in pernute
yavrum
Postat pe 12 Septembrie 2008 01:10
Hai ca esti prea tare. Deja incep sa te plac. Cred ca trag o fuga prin acceleratorul de particule sa vad care mai e viata pe-acolo. Intre timp, daca mai postezi cateva mesaje, iti raspund la toate in bulk la intoarcere (sper sa nu mi-o ia electronii rara)

Postat pe 12 Septembrie 2008 01:15

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
ca nu stiu unde sa apuc 2 De la: tutankhamon 24 Aprilie 2009 13:02
Triunghiul iubirii perfecte 51 De la: maria_zada 1 Martie 2009 22:32
De ce? 5 De la: tutankhamon 24 Aprilie 2009 12:47
afla daca esti misogina.. 32 De la: valericao 23 Martie 2009 15:09
inca mai are cont pe site-uri de matrimoniale 134 De la: pik_nik 13 Decembrie 2009 20:23
Setari Cookie-uri