Zodia RAC

Buna ziua ! INCREDIBIL!!!DIN CITE HOROSCOPURI AM CITIT NU M-AM REGASIT IN TOTALITATE CA AICI LA GARBO.RO ; E SUPER TARE HOROSCOPUL DVS. CU DEFECTE SI CALITATI SUNT EU 100%.MI-AR PLACE SA AFLU HOROSCOPUL SAPTAMINAL SAU ZILNIC DEOARECE SUNT O FEMEIE NECASATORITA SI NU AM COPII.DACA AS FI AVUT COPII, CU SIGURANTA ERAM DEVOTATA SI GRIJULIE CUM ESTE SCRIS IN HOROSCOP; DOAR RUDELE SI CUNOSTIINTELE POT CONFIRMA CA SUNT O FIRE OCROTITOARE SI IUBITOARE (FARA MODESTIE)PENTRU CEI CE SUNT IN PREAJMA MEA.POATE SUNT PREA CICALITOARE DIN ACEST PUNCT DE VEDERE.MI-AR PLACE SA GASESC UN PARTENER CARE SA-MI SEMENE LA CARACTER, DEOARECE AM O VARSTA CIND NU MAI AM TIMP SA STAU SA PIERD VREMEA CU "SA NE CUNOASTEM MAI BINE" SI SA "RASFOIESC" VIETILE ALTORA CAUTIND CALITATI SAU DEFECTE. VIATA MERGE INAINTE SI TRECUTUL NU TREBUIE LUAT IN CALCUL INTOTDEAUNA CIND VREI SA MERGI SPRE VIITOR, TE POATE AFECTA IN DECIZIILE VIITOARE SI S-AR PUTEA SA-TI PARA RAU CA NU AI FACUT ALTFEL.IN ORICE CAZ FELICITARI PENTRU HOROSCOPUL DVS.ESTE FOARTE ADEVARAT !!! VA DORESC O ZI BUNA IN CONTINUARE SI MULT SUCCES IN ACTIVITATI.
POMPILIA
Postat pe 11 Februarie 2009 11:44
Buna eu sunt racoaica si el rac suntem de 14 ani impreeuna si imi doresc sa o tin tot asa va pup
lucirai
Postat pe 3 Aprilie 2009 21:11
draga mea...eu sunt rac,sotul berbec..este o combinatie foarte buna,am 25 de ani de casnicie...apa stinge focul iar focul face ca apa sa clcoteasca.mult succes!
mary_alex
Postat pe 4 Mai 2009 03:44
Sa sti ca nu este adevarat.Eu si sotul meu suntem raci, daca citesti chiar va intelegi foarte bine ,zodiile sunt compatibile , sunt foarte romantici.Mai rau este ca noi nu mergem unul inainte si altul inapoi .Ori mergem amindoi inainte ,ori amindoi inapoi.
Si de multe ori este necesar sa fie unul din noi inainte .Dar asta este zodia , dar in general si femeile si barbatii din aceasta zodie sunt oameni buni.
venera
Postat pe 4 Mai 2009 08:37
Buna!
Si eu sunt rac,dar nu ma regasesc in tot ce se spune...nu sunt materialista si am avut ocazia sa fiu.Prietenul meu e berbec si ne intelegem de minume.Nu compatibilitatea zodiacala conteaza,ci caracterul,educatia...comunicarea,respectul reciproc.Nu diminuez rolul iubirii!Il iubesc pe prietenul meu asa cum nu am mai iubit vreodata,dar nu l-am urcal pe piedestral...Racii sunt de 2 tipuri:unii devotati trup si suflet,iar altii perversi ca nici o alta zodie...Am cunoscut si eu un barbat Rac care aproape ma convinsese sa ma casatoresc.Norocul meu ca mi-am dat seama ca vroia pe cineva care sa se inteleaga cu ai lui si pe care sa o poata insela oricand.Deci,aveti grija!Pana la urma,felul omului conteaza cel mai mult!
alina_cprr
Postat pe 14 Mai 2009 21:42
am citi pe forum, si m-a socat coincidenta !din pacate si eu sunt rac si am fost casatorita cu un leu !! am fost, pt. ca acum sunt divortata si sufar cumplit ! nu stiu unde as putea sa citesc si eu despre zodia noastra, despre care tot vb , dar din pacate stiu ca e nashpa cu noi racusorii inca vreo 2-3 luni de-acum incolo !!!
racusori de pretutindeni, uniti-va !
lorimikmika
Postat pe 21 Mai 2009 18:46
Daca esti barbat si te regasesti in comentariile facute, te felicit pentru sinceritate.
sly
Postat pe 29 Iulie 2009 17:03
Despre femei ma abtin sa fac comentarii fiinca si eu sunt femeie si ar fi neplacut sa fac un comentariu neplacut, asta pentru ca am avut experienta de a cunoaste femei-rac nu tocmai compatibile cu mine(sunt o fecioara foarte pretentioasa).
In schimb, despre barbatii=raci... .Sunt foarte frumosi si... infideli.Daca ai nevoie de ajutorul unui barbat-rac,alt ajutor in afara de sex, inarmeaza-te cu rabdare. Nu au decat doua viteze:incet si foarte incet.
Mi-ar place sa cunosc un super - rac .
sly
Postat pe 29 Iulie 2009 17:18
Buna tuturor !
Dar unde ati citit despre zodia zac in Garbo?! Eu nu am vazut unde. Dupa ce voi citi....voi reveni printre raci. Am ceva aparte pentru ei fiindca sunt trecuti in viata prin toate furcile caudine. Si desi ei isi spun deseori ca "nu mai pot" totusi sunt adevarati soldati, saracii!!! Rezista. Va pup. Astept sa-mi spuneti unde citesc caracteristicile zodiei sau voi va referiti la horoscopul asta din Garbo dar care este numai pentru vara lui 2009 ?!
SelenaM
Postat pe 9 Septembrie 2009 12:41
De la: mary_alex, la data 2009-05-04 03:44:14draga mea...eu sunt rac,sotul berbec..este o combinatie foarte buna,am 25 de ani de casnicie...apa stinge focul iar focul face ca apa sa clcoteasca.mult succes!

Hello..Si eu sunt rac si am un logodnic berbec...recunosc ca eu sunt uneori mai cicalitoare..el mai tacut....sper sa fie bine....daca altii au reusit adik tu si lucirai.....sper sa fie si pt mine bine..stiu..trebuie sa las mai mult garda jos.... casa de piatra in continuare...sa fiti iubite( tu si lucirai..antecedenta)
paula_daniela
Postat pe 22 Septembrie 2009 10:41
buna fetelor,unde ati citit zodia rac de se potrveste asa bine?vreau sa stiu si eu.
garbo024180
Postat pe 22 Septembrie 2009 18:56
Sigur Racii sunt posesorii unei stari psihice si emotionale fluctuante, de la agonie la extaz.
ceea ce va propun eu este sa invatam cum sa reducem sau mai bine sa eliminam starile de agonie !
se poate acest lucru! Nu-i usor insa merita sa incercam ! Daca doriti va impartasesc din experienta si cunostintele mele in domeniu !
garbo024316
Postat pe 11 Octombrie 2009 20:43
sau eliminam racii
pik_nik
Postat pe 11 Octombrie 2009 20:45
pik-ule de ce vrei sa elimini racii? ai acasa un rac sau,ai avut?
perluta
Postat pe 11 Octombrie 2009 21:02
Buna! Sunt o racoaica zic eu " prin definitie" insa cred ca ascendentul , educatia primita , mediul in care traiesti si ai trait isi spun cuvantul !( a propos cine ma "instruieste" si pe mine cum se afla ascendentul?)Numai bine la toti racii si nu numai1
Gabryelle07
Postat pe 26 Octombrie 2009 06:18
uite instruirea


http://www.eastrolog.ro/ascendent/calculeaza-ascendentul.php
pik_nik
Postat pe 26 Octombrie 2009 06:27
De la: garbo024180, la data 2009-09-22 18:56:58buna fetelor,unde ati citit zodia rac de se potrveste asa bine?vreau sa stiu si eu.


nici la mine nu apare nimic scris despre zodie !
Namidee
Postat pe 19 Noiembrie 2009 08:39
si eu sunt rac si sunt casatorita cu un berbec de 26 de ani....asa ca draga mimy este ok...doar ca berbecii sunt cam reci si distanti...dar daca stii cum sa te porti cu el iti face toate capriciile...succes!
mary_alex
Postat pe 19 Noiembrie 2009 18:55
Multumesc pentru "instruire" pik_nik! Numai bine ! (a propos, esti tare haios -iti tot urmaresc "activitatea" pe aici).
Gabryelle07
Postat pe 29 Noiembrie 2009 07:19
nico ,pot spune k ai perfecta dreprate an ceea ce spui!Este f adevarat!
garbo041504
Postat pe 30 Noiembrie 2009 00:10
Sotul meu si baietelul sunt raci amandoi...

Brbatul rac este orgolios si extrem de sensibil.

Au o lume a lor, n care se retrag ori de cte ori sunt rǎniți sau se simt nențeleși de cei din ... Ei sunt de fapt foarte sensibili și acesta este modul lor de a se proteja. ...aa cred ...

Racii sunt sensibili la frumos si atrasi de valorile artistice

Exista doua tipuri de Rac : unul infidel si vesnic ngrijorat, nestiind sa se puna n valoare, acumuleaza stngacii infantile; celalalt, sensibil si afectuos viseaza la o casatorie din dragoste.

Au gustul aventurii si guralivii incontieni.

Racii sunt ori buni ori.. rutcioi...
biatrice30
Postat pe 9 Ianuarie 2010 23:03
Buna racilor,majoritatea persoanelor cred ca zodia noastra nu este prea buna,ca facem un pas inainte si doi inapoi.NU este adevarat, racii gandesc de doua ori si pe ura iau o decizie.Deci cei doi pasi care-i fac inapoi sunt sa gandeasca mai bine si unul inainte cand iau decizia.Paa , ve pup
1945
Postat pe 10 Ianuarie 2010 09:28
Buna racilor !!!:p Vreau o parere plss!! multumesc
El rac, mai tanar cu 2ani...totul a inceput cu o discutie pe mess, eu credeam ca vb cu sora lui care mi-e colega de birou..intr-un final ajung in lista lui si incep discutiile ca intre amici.la vreo 2-3luni vine acasa si incepe sa ma sune si reuseste sa ma scoata la un suc.nu mi-a placut si i-am zis ca nu vreau sa mai iesim, ca sunt ocupata.la 2sapt ne intalnim la o petrecere.spre dimineata dupa cateva dansuri cu el,vine la mine cu un transafir si-mi spune ca "cu acest trandafir incepe relatia noatra".l-am luat.am zambit si dupa petrecere m-a condus acasa,unde a ramas cateva ore.la 3zile a venit iar la mine sa-si ia ramas bun.se incheiase concediu si trebuia sa se intoarca la serviciu.
eu peste,de 2ani nu mai eram intr-o relatie cu viitor, nu ma mai puteam atasa asa usor, nu mai aveam incredere in iubire.
dupa discutii la tel si pe mess,la o luna dupa ce a plecat imi spune ca ma iubeste.am tresarit.nu stiam ce sa-i spun.imi era drag dar pana la iubire stiam ca-i drum lung.era asa suparat ca eu nu-i raspund cu aceleasi cuvinte dar voiam sa inteleaga ca mie frica...suferisem enorm si inca ma mai dor ranile.intr-un final am cedat si m-am lasat purtata de val.brusc a devenit asa ca o iubire adolescentina.mi-am luat bilet si am plecat la el cateva zile.a fost memorabil,eram fericiti.a fost grea despatirea dar peste 2luni venea acasa.la o saptamana dupa ce am plecat nu mai vb cu mine ca inaite,era tot timpul ocupat,obosit...l-am speriat cu dragostea mea si s-a oprit.eu nu mai aveam rabdare sa-l inteleg,i-am spus ca eu renunt si il las pe el sa decida.si nu l-am mai cautat am astept sa ma caute el,am crezut ca asta vrea...dupa o sapt nimic...ma durea enorm indiferenta lui dar mi-am zis ca tb sa am rabdare.a venit si timpul sa vina acasa,eu nu mai puteam de dorul lui.l-am cautat tot eu.el rece si distant.ne-am vazut la o saptamana ca m-am dus eu la el.a decurs normal,am crezut ca e ok si ca poate tb sa o luam mai usor,dar eu voiam sa vb,sa lamurim niste lucruri.dar nu a fost asa.nu intelegeam de ce nu vine la mine.gasea motive ca are treaba.eu voiam sa vb cu el ca nu intelegeam comportamentul lui.si vine si raspunsul care m-a socat:de ce insist, nu mai vb de o luna,s-a terminat de atunci.
iar mi-am luat teapa, ce naiva am fost...mi-e rusine.
dar nu-l inteleg, vb de copii, de..toate si acum a plecat...mi-e dor de el....il mai pot avea?cum?
ceva imi zice ca e mai bine asa...ca a fost doar o iubire de-o vara
furmica
Postat pe 11 Ianuarie 2010 15:28
Iti este dor,dar ai de cine?Nu vezi ca este o simpla forma fara fond?Uita-l! se poate!Poate meriti mai mult!
garbo092848
Postat pe 20 Ianuarie 2010 19:48
dar unde scrie de rac ????'caci si eu sunt un rac amarat si chinuit :(( vreau sa vad ce cine ce a scris pls multumecs mult
nimikkk
Postat pe 14 Februarie 2010 17:27
hmm draga mea racii daca iubesc cu adevarat se intorc vin eu una il iubesc pe baiatul cu care stau tin sa mentionez ca el este leu dar nu prea merge reletia :(( eu sunt rac dau totul si el mai nimik acum nu stiu ec sa zik despre baiatu acela dar eu una daca nu iubesc nu ma inplik :)succes si bafta
nimikkk
Postat pe 14 Februarie 2010 17:35
salutate la toti racii
vreau sa spun ca eu iubesc un leu nu suntem impreuna nu camunicam dar atunci cand se intampla sa vporbin ne certam avem tot timpul dicutii in contadictoriu. desi e chimia aia dintre noi nu se poate o relatie faza naspa e ca avem si un copil impreuna si nici macar de dragul lui nu comunicam..de ce? pt ca suntem amandoi prea orgoliosi..
giuls
Postat pe 14 Februarie 2010 17:38
In primul rind fetelor la zodia RAC nu sint la fel femeia suafera si mereu cauta sa se impace cu orice situatie undacul isis poarta in spte barbatul e total opozit de femeia Rac , nu disperati sintem una din zodiile cele mai puternice la rezolvat cele mai gere probleme in viata si pe pierdem ca niste copiles la cele mai mici probleme sau situati ne tulburam si nu realizam asta ,mi-sa spus i gemeral si nu am realizat pina prieteni mi-au demonstrat ,femeia rac stie sa -si faca casa din orice si nu se sperie cind o pierde pt ca e normal
noi si broasca testoasa avem tendinat de a gasi adaopst in propria forata a personalita-ti , e adevarat cauta mereu dragostea care i este mereu furta sau pacalit dar niciodata sa nu pierdem speranta .Sint bucuroasa ca nu as schimba aceasta zodie cu niciuna sa fiu prefacuta nu sintem animale de apa stim sa stingem focul din inimile celor rai ,si de obicei in viata razbatem orice numai sa ne atingem telul, va urez putere de convingere personala sintem valorosi si fara noi alte zodii ar fi vai samar de ei ca fara noi nu ar avea mindria prosteasca ,si pe cine ar mai insela decit pe cei care sint puternici la suferinta si buni la inima si in acelas timp sintem rasplatiti prin pedepsirea celor care neau tradat inaite ca noi sa incercam sa ne aparam .FITI TARI SI INAINTE
garbo082991
Postat pe 15 Februarie 2010 06:16
si eu sunt rac vreau sa va spun ca tot ce am citit este fff...adevarat este o zodie in care nu as fi vrut sa ma nasc am observat dealungul vieti ca am avut perioade in care mergeam inainte si fara nici o explicatie dupa aceia dede4am inapoi cel mai mult ma afectat acum cind dupa 20 de ani mi sau naruit toate divort, singuratate ,o consider o zodie grea fosta mea sotie era scorpion
cicinel
Postat pe 15 Februarie 2010 06:59
concluzia : (D)racoaiclor fiti barbate
LILO
Postat pe 15 Februarie 2010 06:59

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Zodii pentru fiecare zi de nastere--zodia GEMENI 37 De la: raul27 23 Ianuarie 2015 21:32
Pitipoance.ro 4 De la: Shy 1 Martie 2009 14:49
COMPATIBILITATE ,TAUR CU BERBEC 4 De la: garbo200960 1 Noiembrie 2011 10:17
femeia rac si barbatul varsator 7 De la: garbo184784 6 Februarie 2011 08:59
COMPATIBILITATE BARBAT BALANTA - FEMEIA SCORPION? 3 De la: leonard61 13 Mai 2010 13:28
Setari Cookie-uri