ghid pentru o viaţă împlinită
Info
x
info

Info
x
info

Horoscop zilnic: BerbecTaurGemeniRacLeuFecioaraBalantaScorpionSagetatorCapricornVarsatorPesti

Femeia taur

Voteaza
*****Scor: 5 din 0 voturi

doamnelor haideti sa discutam si despre femeile din zodia asta.orice.pupici
  citeaza   raspunde

pai vezi draga ca s-a mai discutat in nenumarate randuri...plus ca mai este deschis un topic exact cu acelasi nume...
  citeaza   raspunde

De la: mia79x, la data 2009-05-12 19:06:41pai vezi draga ca s-a mai discutat in nenumarate randuri...plus ca mai este deschis un topic exact cu acelasi nume...
E lasa draga.mai discutam ca sunt multe de spus despre aceasta zodie puternica,(apropo..imi plac pantofii tai)
  citeaza   raspunde

femeia din zodia TAUR = d-soara PERFECTIUNE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! si am spus totul despre ea
  citeaza   raspunde

din pacate prea multe lucruri bune nu se pot spune despre aceasta nativa dominata de egoism, vanitate ,tradare, minciuna, dispret, ignoranta, incapatanare,perfidie....
ea este cea care calca pe cadavre doar sa si atinga scopul,fara sa se gandeasca la urmari...
  citeaza   raspunde

e na.....eu sunt taur si nu calc pe cadavre.....o iau pe langa...
  citeaza   raspunde

De la: estela, la data 2011-01-13 18:13:00e na.....eu sunt taur si nu calc pe cadavre.....o iau pe langa...

da dar vezi sa nu cazi in groapa....
  citeaza   raspunde

De la: DaMarkus09, la data 2011-01-12 22:08:30din pacate prea multe lucruri bune nu se pot spune despre aceasta nativa dominata de egoism, vanitate ,tradare, minciuna, dispret, ignoranta, incapatanare,perfidie....
ea este cea care calca pe cadavre doar sa si atinga scopul,fara sa se gandeasca la urmari...

pot sa spun multe despre femeia taur,incapatanata da,loiala,fidela,tenace,etc....
  citeaza   raspunde

Femeia taur este foarte, foarte incapatanata la modul cel mai cumplit. Sunt situatii cand nici macar ea nu stie ce simte. Iubeste la nebunie , dar nu recunoaste niciodata si...este geloasa cat nu se poate.
Asta e descrierea pt femeia taur. O spune un scorpion...din experienta proprie.
  citeaza   raspunde

femeia taur , barbat balanta..compatibilitate?????
  citeaza   raspunde

Femeia taur se potriveste perfect cu barbatul scorpion.
  citeaza   raspunde

De la: helgiugeorgeta, la data 2010-11-23 15:38:44femeia din zodia TAUR = d-soara PERFECTIUNE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! si am spus totul despre ea

... din zodia BERBEC, cred c-ai vrut sa spui!
(dar n-am inteles-o pe-asta cu femeie=d-soara)
  citeaza   raspunde

Raspunde Varianta pentru tiparire   
Mergi la: