Sotul meu a incercat sa abuzeze de fiica mea. Sa il iert?

e bine sa se pastreze suspansul, si totusi, nu vezi ca mai sunt gospodine cu creier amorf care pun botu'?.... si cat imi place sa citesc mesajele alea disperate cu "femeieeeee!!!!......"
anakin
Postat pe 16 Decembrie 2008 16:45
in primul rand,nu pot sa cred ca iar am primit msg despre topicul asta,si lumea inca scrie,se agita,da sfaturi.ai dreptate,care ai zis-sorry nu am retinut,cu tipologia telenovelistei aka gospodina aka vedeta de radio s(h)ant(Z) in fata blocului sau la buticul din colt.as fi zis ca pana acum topicul s-a inchis,iar geta,lenuta,marioara au inteles ca subiectul nu e real.




P.S.:nu vreau sa jignesc pe nimeni,numele mentionate nu au legatura cu nici una din persoanele aflate pe acest forum.
andra_sara
Postat pe 16 Decembrie 2008 17:28
uite ce este nu vreau sa crezi despre mine n stiu poate adulti zic ca eu sunt fetita mica dar nu ma intereseaza o sa ati spun ce trebuie sa faci mai bine dal pe mana politiei te rog nu lasa sa ti se antample si tie cea ce i sa antamplat mami mele acum 6 ani a sa sti ca si de mine a ancercat tati sa abuzeze dar cineva pe mine de pe scara blocului ma auzit tipand si a vazut si a venit politia si atunci politia la luat a si pe mami a batuto cu cureaua i sa negritasi carnea toata pana si pentru cazul asta la bagat la anchisoare a si an plus si an ziua de azi tati meu este la anchisoare
aidamariaesparza
Postat pe 28 Decembrie 2008 08:04
Of, Doamne !!! De ce pentru unii este atat de grea gramatica ?????????????????????????????? D Doamne cu lingurita, sa ajunga la toata lumea,nu cu polonicul la unii cu picatura la altii si deloc la restullllllllll lumii, ca tare multi sunt.
constantinescuadina73
Postat pe 28 Decembrie 2008 23:18
De la: mariaaida, la data 2008-12-28 08:04:35uite ce este nu vreau sa crezi despre mine n stiu poate adulti zic ca eu sunt fetita mica dar nu ma intereseaza o sa ati spun ce trebuie sa faci mai bine dal pe mana politiei te rog nu lasa sa ti se antample si tie cea ce i sa antamplat mami mele acum 6 ani a sa sti ca si de mine a ancercat tati sa abuzeze dar cineva pe mine de pe scara blocului ma auzit tipand si a vazut si a venit politia si atunci politia la luat a si pe mami a batuto cu cureaua i sa negritasi carnea toata pana si pentru cazul asta la bagat la anchisoare a si an plus si an ziua de azi tati meu este la anchisoare

Imi este greu sa cred ca la varsta ta nu stii sa te exprimi si mai mult decat atat nu stii cand se foloseste litera - . Sincer, as prefera sa cred ca se incearca deschiderea unui nou subiect, cel al exprimarii gresite, cu atat mai mult cu cat inregistrarea ta pe forum a fost facuta la ora 7.45, iar la ora 8.04 tu deja faci un comentariu la un subiect care iti ia ceva timp sa-l citesti !
constantinescuadina73
Postat pe 28 Decembrie 2008 23:35
nu a citit nimic, ca daca citea isi dadea seama ca e un subiect facut aiurea. si nu mai posta.
chibritzel
Postat pe 29 Decembrie 2008 00:18
Tocmai pentru ca este un subiect facut aiurea,cred ca s-a incercat introducerea acestui nou personaj (persoana) care sa redirectioneze comentariile pe alt subiect.Sa aveti o seara frumoasa
constantinescuadina73
Postat pe 29 Decembrie 2008 18:49
nu nu deci chiar este gramatic eu nu gramatizez chiar este adevarat cea ce vam scris deci politia chiar a vazuto pe mamii batuta
aidamariaesparza
Postat pe 30 Decembrie 2008 02:34
Nu-l crede! Mai bine fara bani decat cu o fetita abuzata si marcata pe viata de acest gest total "neparintesc". Lupul isi schimba parul, dar naravul ba!
musicapopa_angela
Postat pe 30 Decembrie 2008 09:11
fereasca dumnezeu...cum poti gandi sa-l ierti femeie...pai ala e diavol nu om,mananca paine cu ceapa si nu sta cu un animal[ ca om nu se poate numi]chiar sa nu fie fetita ta ..e totusi un copil
anisoara
Postat pe 30 Decembrie 2008 18:04
Nu il ierta
Nu merita

Postat pe 30 Decembrie 2008 18:37
spui ca ai avut o viata grea asta vrei sa ii oferi sii fetitei tale....nu pot sa cred ca asa pui prob. cred ca siguranta si fericirea ei e cel mai de pret CA MAMA de fetita e pctdv iti spun
ema_florin
Postat pe 30 Decembrie 2008 20:29
nebuna asta cred ca nici nu mai citeste mesajele...hai sa o ignoram, e dusa cu pluta!
strumf12
Postat pe 10 Ianuarie 2009 15:21
in nici un caz
dusilumi
Postat pe 10 Ianuarie 2009 15:43
in nici-un caz!numai o minte bolnava poate concepe asa ceva .poti sa ierti multe,aproepe orice,dar asta NU!vei gasi o solutie sa te descurci fara el,cu siguranta.nevoia te-nvata orice,du-te si nu te uita inapoi daca-ti iubesti copilul si siguranta lui e importanta pt. tine

Postat pe 11 Ianuarie 2009 01:10
...s-a dus demult

ce ma distreaza topicul acesta !!!
si_totusi
Postat pe 11 Ianuarie 2009 09:39
ea se duse, dulce minune... dar noi am ramas aici, asta e misto rau
catwalk
Postat pe 11 Ianuarie 2009 16:12
cred ca nu gandesti normal cum sa il ierti?daca chiar abuzeaza de fata?te-ai gandit la asta?si cu dependenta financiara esti bolnava atat de rau incat sa nu poti sa muncesti sati intretii fata si pe tine?si eu am 2 fete si pentru ele m-as tara pe burta si pe coate sa le intretin si cu un asa barbat nu as sta mai bine singura.
laura_novacesc
Postat pe 11 Ianuarie 2009 19:57
Dumnezeule,nu esti intreaga la cap?Cum de mai esti inca cu el?Ce fel de mama esti?Mai bn mori de foame decat sa mori de rusine si remuscare ca ti-ai distrus copilul.Ala e un monstru,la politie cu el si tu ia-ti fata fugi cat mai departe .....
somera
Postat pe 12 Ianuarie 2009 09:49
Gaby211081
Postat pe 12 Ianuarie 2009 10:34
Jesus...nu-mi vine sa cred ca mai primesc mesaje despre subiectul asta...Chiar nu intelege nimeni ca don'soara asta e dusa de mult?

Deja devine distractiv...
prometeus_969
Postat pe 13 Ianuarie 2009 11:26

nu,sa-l internezi la psihiatrie.
cercelmarilena
Postat pe 15 Ianuarie 2009 13:31
din ce in ce mai distractiv.. cine mai tine pariul ala cu gospodinele tunse scurt, telenoveliste si cu creier amorf???
anakin
Postat pe 15 Ianuarie 2009 23:44
De la: anakin, la data 2009-01-15 23:44:50din ce in ce mai distractiv.. cine mai tine pariul ala cu gospodinele tunse scurt, telenoveliste si cu creier amorf???





...oh da...ai uitat de "femeieeeeee"...

doamnelor...de ce nu cititi ce posteaza alti useri inaintea voastra?

poate intelegeti ca topicul asta e "creatia" site-ului...
prometeus_969
Postat pe 16 Ianuarie 2009 15:09
mie mi se pare mai scarbos faptul ca persoanele care posteaza aici fara sa se uite ce scrie inainte trimit mesaje private prin care incearca sa te culpabilizeze, de parca tu a fi inventat povestea asta, ori mai rau, faci parte dintr-o organizatie care se ocupa cu abuzarea fetitzelor mamelor ce isi exfoliaza unghiile.. Asa cum mi-a trimis mie una din useritzele care nu au ce face intre doua episoade de telenovela; daca vreti, pot posta mesajul, dar numai ca sa vedeti cat de promiscua devine o minte odihnita.
anakin
Postat pe 16 Ianuarie 2009 21:21
ia posteaza mesajul ala...ca m-ai facut curios...


nu ca nu te cred...Doamne fereste....pariez ca ti-a zis ca esti insensibil....si nu intelegi situatia....ca de fapt situatia e serioasa....dar nu intelegem noi....
prometeus_969
Postat pe 16 Ianuarie 2009 22:27
esti tare rau m-ai facut praf iete d-aia nu mai pot eu....si sa stii ca nu urmaresc telenovele...si am ce face... cred ca tu stai mai mult pe acest site decat mine... .nu te mai da mare cu filozofia ta ca ma impresionezi si ma faci sa plang.....Tine-o tot asa
somera
Postat pe 17 Ianuarie 2009 09:54
Pt cine ai postat asta? Pt mine sau pt anakin? Sau ne-ai luat pe amandoi en-gros ?
prometeus_969
Postat pe 17 Ianuarie 2009 09:59
Profil rodica 2


(1 August, 13:49) Inscriere pe garbo

1 Aug 2008, 14:07 Sotul meu a incercat sa abuzeze de fiica mea. Sa il iert?
1 Aug 2008, 14:13 Cat de sigure sunt joburile in strainatate?

4 Aug 2008, 17:41 Pretul unui tratament pentru unghi

Ultima vizita a fost acum 34 de zile. Niciodata nu a raspuns la vreun subiect.


Concluzia : maturizati-va !!!


Anakin, posteaza prietene mesajul ala privat, ca se pare ca ai provocat reactii pe aici. Si asta ma face sa cred ca ai nimerit-o la marele fix.
prometeus_969
Postat pe 17 Ianuarie 2009 10:14
pro, stiu pe derost de acum ce a scris rodica. crezi ca se vor opri doamnele sa strige : femeieeeeeeeeeeeee !?

sigur, nu!

la 3 postari ,pe aici, s-a spus ca rodica se da cu oja. si? la a 4 a postare, vin doamnele si sterg totul cu acetona

deci, la topic : femeieeeeeeeeeeee! esti cu capul? baga-l la parnaie ! da, ai grija ca , atunci cand e zi de program cu publicul, sa nu-i duci portocale la vorbitor ci, mandarine
si_totusi
Postat pe 17 Ianuarie 2009 11:12

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Votati o miss 11 De la: Ella34 25 Februarie 2009 14:33
o lume nebuna si eu la fel.. 249 De la: Sal_a_toi 2 Noiembrie 2011 12:44
De ce? 5 De la: tutankhamon 24 Aprilie 2009 12:47
ajutooorrr 60 De la: Ioana007 5 Iunie 2009 07:03
cine isi doreste o schimbare? 1 De la: daniela_ciulei 9 Februarie 2009 16:06
Setari Cookie-uri