Sotul meu a incercat sa abuzeze de fiica mea. Sa il iert?

ce-mi place...ce-mi place...

s-a redeschis sezonul...

bagati, doamnelor...
wife_de_zmeu
Postat pe 22 Februarie 2009 19:50
si da-i, si lupta! ... cum prinde una de veste, cum pac! la rasboiul cu toate!
Sa nu uit : sustin campania FEMEIEEEEEEEEE!!!!! IARTAAAAAAA-L!!!!!!!
anakin
Postat pe 24 Februarie 2009 13:42
De la: rodica2, la data 2008-08-01 14:07:14Dupa o copilarie si o adolescenta nefericita, a urmat o casnicie si mai nefericita. Bine a spus cine a spus ca alegerile prost facute se platesc in viata. Pentru a scapa de un tata alcoolic si de o mamma dezinteresata (o pot numi mama doar din punct de vedere fiziologic), m-am casatorit. Am dat din pacate peste un barbat, copia identica a tatalui meu. Desi aveam un copil cu el si bani mai putini ca niciodata, am decis sa ma rup de abuzurile si de iesirile sale violenta. Pentru binele meu si al fetitei mele, am incercat sa o iau de la capat. Ne-am mutat in alta parte, stateam cu chirie si banii abia ne ajungeam... Am cunoscut apoi un barbat minunat care pentru prima oara a adus linistea si pacea in viata mea. Se purta frumos cu mine si cu fetita mea, ne-a oferit ajutorul sau si din punct de vedere financiar. Pentru prima oara, am crezut ca soarele a rasarit si pe strada mea. Intr-o z insa fetita mea a indraznit sa-mi spuna ca taticul ei 2 (asa ii spune)o mangaie in anumite zone. Nu am stiut ce sa cred pana cand intr-o zi m-am intors de la serviciu si l-am gasit deasupra patului, incercand sa-mi dezbrace fetita. Am inlemnit. Nu as accepta ca nimeni sa faca rau fetitei mele, insa sunt dependenta de el financiar si nu stiu cum ne-am descurca fara el.. Sa il cred cand spune ca nu o sa se mai repete?


Daca vrei sa fi si tu o mama dezinteresata si doar asa biologica ..pai lasa-l ! Doamne si mai te si intrebi CE SA FAC ? SA IL IERT ? Tu nu esti sanatoasa la cap ! Stai cu un pedofil !!!!!!! Sunt mai importanti banii decat propria ta fiica ???? Cred ca mi-as lua 2 joburi si as lucra cu norma decat sa stau cu un asemenea nici nu stiu cum sa ii zic...BESTIE !
Shy
Postat pe 25 Februarie 2009 15:17
wife, si daca batman era blond?!?!?
anakin
Postat pe 26 Februarie 2009 15:59
da de ce sa lucrezi" cu norma " si sa ostenesti pan' la epuizare?
raman la parerea ca trebuie iertat
si_totusi
Postat pe 26 Februarie 2009 18:19
anakin...you killing me...
wife_de_zmeu
Postat pe 26 Februarie 2009 18:58
Eu nu inteleg daca d-na Rodic a avut un tata alcolic si abuziv si stie ce inseamna asta ptr.un copil ,ca doar zice ca de aia a plecat sa se marite,cum nu-si da seama in ce situatie isi pune fiica care mai e si abuzata sexual!!!!!!!!!!Si si-a lasat si primul sot ca era violent dar de fapt cred ca l-a lasat ptr.ca nu avea bani deoaree cu acesta vrea sa stea ptr.bani si nu o intereseaza ca e un pervers si un obsedat sexual.Nu cred ca are ce rezolva la un psiholog care se gandeste doar la urmatoarea vacanta in Maldive...,trebuie doar sa isi intrebeinim de mama daca e logic ca ea sa-si faca unghiile in timp ce copilul ei trece printr-un cosmar groaznic care ii v-a afecta si viaa de dault.Su asteapta sa creasca si fetita,sa-l imparta amandoua!!!!!!!!!!!!!In occident nu i-ar lasa copilul si i-ar lua coilul.
aromena33
Postat pe 26 Februarie 2009 22:20
pt toti cei care mai raspund la povestea aceasta citind doar mesajul initial,va anunt ca d-an rodica este bine merci casatorita cu fostul prieten al fiicei sale,fiica e bine si ea ,are o foarte promitatoare relatie cu viitorul ginere al fostei soacre,care soacra a decedat de ciuda ca sotul dansei nu era la fel de potent ca al doamnei rodica.pt alte nelamuriri ..........consultati yellow page,multumesc
simonaene29
Postat pe 27 Februarie 2009 15:21


bravo, draga...hai ca se poate...astept urmarea...

e ca in telenovele...
wife_de_zmeu
Postat pe 27 Februarie 2009 15:23
De la: simonaene29, la data 2009-02-27 15:21:51pt toti cei care mai raspund la povestea aceasta citind doar mesajul initial,va anunt ca d-an rodica este bine merci casatorita cu fostul prieten al fiicei sale,fiica e bine si ea ,are o foarte promitatoare relatie cu viitorul ginere al fostei soacre,care soacra a decedat de ciuda ca sotul dansei nu era la fel de potent ca al doamnei rodica.pt alte nelamuriri ..........consultati yellow page,multumesc



Eu sper sa fie adevarat...!!!

Ella34
Postat pe 27 Februarie 2009 15:24
Si eu sunt in aceeasi situatie cu actualul meu sot, adica am o fetita de 12 ani si sunt de 4 ani impreuna cu actualul care e mai - tanar decat mine cu 8 ani. Inca nu l-am prins sa-i faca ceva fetitei mele, dar de cand suntem impreuna i-a batut apropouri in legatura cu fundul si cu fizicul ei, ceea ce m-a cam deranjat, plus ca o prindea de fund, o strangea pana ce ei ii dadeau lacrimile...Acum nu mai face asa de un timp incoace pentru ca i-am reprosat si l-am amenintat ca-l dau afara din casa(stam in casa mamei mele)iar acum s-a cumintit intr-o oarecare masura. Dar eu tot nu sunt linistita pentru ca e foarte obsedat de sex, ceea ce si pe mine ma deranjeaza, umbla in chiloti din carei ies aproape (...)in fata fetitei mele, se masturbeaza des, ceea ce me determina sa cred ca poate intr-o buna zi, cand fetita mea se va mai maturiza, va profita de ea iar eu voi regreta toata viata ca nu am facut nimic sa-l indepartez. El imi spune tot timpul ca ma iubeste, dar mi-e teama ca doar se preface ca sa-si termine masteratul ca sa aiba unde sta ca nu e din localitate. Ma dezgusta faptul ca ar puea ajunge si fata mea in aceeasi situatie si va fi traumatizata pe viata. Ce sa fac? Am vrut de multe ori sa-l dau afara dar de fiecare data m-a convins ca ma iubeste cu adevarat, cu metodele lui de manipulator ca a terminat psihologia doar. Nu stiu ce sa ma fac.
cleopatra20069
Postat pe 9 Aprilie 2009 12:07
mai cleopatro...si tu avand asemenea banuieli, mai stai ici sha pe forum sa te intrebi si sa ne intrebi pe noi ce ar trebui sa faci intr-o asemenea situatie ???!!!

ioi, ishtenem...asta e faza zilei...
wife_de_zmeu
Postat pe 9 Aprilie 2009 13:00
Nu il ierta la puscarie cu el daca a facut asta e un animal
florinradu80
Postat pe 9 Aprilie 2009 14:10
florinel...cleopatra e alta poveste...rodicuta e cea care a initiat topicul si intre timp a plecat sa isi faca unghiile...inca nu ne-am dat seama care problema era mai arzatoare...copila violentata sau unghiile exfoliate

cat priveste problema cleopatrei, eu zic ca si cu ea e ceva in neregula, daca ne intreaba pe NOI ce ar trebui s faca EA

ce naiba, nene...intr-o asemenea situatie intai actionezi si pe urma pui intrebari...parerea mea...
prometeus_969
Postat pe 9 Aprilie 2009 14:14
mda,alta poveste,alta cretina...
Roxxynela
Postat pe 9 Aprilie 2009 16:29
ouch...roxy...te-a muscat un bondar de popou ?

ca nu te-am mai auzit niciodata punand asa punctul pe "i"
wife_de_zmeu
Postat pe 9 Aprilie 2009 18:15
De la: cleopatra20069, la data 2009-04-09 12:07:52Si eu sunt in aceeasi situatie cu actualul meu sot, adica am o fetita de 12 ani si sunt de 4 ani impreuna cu actualul care e mai - tanar decat mine cu 8 ani. Inca nu l-am prins sa-i faca ceva fetitei mele, dar de cand suntem impreuna i-a batut apropouri in legatura cu fundul si cu fizicul ei, ceea ce m-a cam deranjat, plus ca o prindea de fund, o strangea pana ce ei ii dadeau lacrimile...Acum nu mai face asa de un timp incoace pentru ca i-am reprosat si l-am amenintat ca-l dau afara din casa(stam in casa mamei mele)iar acum s-a cumintit intr-o oarecare masura. Dar eu tot nu sunt linistita pentru ca e foarte obsedat de sex, ceea ce si pe mine ma deranjeaza, umbla in chiloti din carei ies aproape (...)in fata fetitei mele, se masturbeaza des, ceea ce me determina sa cred ca poate intr-o buna zi, cand fetita mea se va mai maturiza, va profita de ea iar eu voi regreta toata viata ca nu am facut nimic sa-l indepartez. El imi spune tot timpul ca ma iubeste, dar mi-e teama ca doar se preface ca sa-si termine masteratul ca sa aiba unde sta ca nu e din localitate. Ma dezgusta faptul ca ar puea ajunge si fata mea in aceeasi situatie si va fi traumatizata pe viata. Ce sa fac? Am vrut de multe ori sa-l dau afara dar de fiecare data m-a convins ca ma iubeste cu adevarat, cu metodele lui de manipulator ca a terminat psihologia doar. Nu stiu ce sa ma fac.

nu stiu daca-i va face avansuri fetitei tale, insa un lucru e cert: sta la tine pana-si termina masteratul si apoi cu siguranta va pleca! parerea mea este ca e lipsit de educatie si nu stiu cum de-i permiti sa apara in fata fetitei tale in chiloti si plus de asta sa o mai si piste de fund????? eu una-l dadeam afara imediat fara sa mai cer sfatul altora!!!!
raluka_bucur
Postat pe 10 Aprilie 2009 11:13
tare mi-e teama ca si povestea asta e "fabricata"

cred ca ma duc sa ii vizionez profilul, sa vad ce si cum
wife_de_zmeu
Postat pe 10 Aprilie 2009 11:19
"Si eu sunt in aceeasi situatie si as vrea sa aflu un raspuns. Locuiesc impreuna cu partenerul meu de 4 ani si de 2 ani incoace viata sexuala este un chin. Il refuz foarte des si inventez motive cum ca ma simt rau sau sunt obosita pentru ca nu mai simt atractie, dorinta fata de el. Am fost si la un doctor, credeam ca este o problema medicala iar , dupa multe analize, doctorul mi-a spus ca problema este psihologica, ne-a recomandat sa incercam tot felul de lucruri noi, chestii afrodisiace, dar degeaba. Si eu sunt disperata pentru ca il iubesc si nu ma simt atrasa de altcineva."


asa zicea cleopatra in luna iulie, pe un topic de succes

hai ca m-am lamurit...

de toata jena...
wife_de_zmeu
Postat pe 10 Aprilie 2009 11:25
bravooo wife! da-o-n gat!

draga mea ,azi am baut ceva caustic nu stiu ce am...am avut ceva greturi si nu am avut nimic acritura prin casa, asa ca....m-am "varsat' aci...

si daca voi fi in grafic cu curatenia,atunci imi va trece,daca nu,atunci iertati-mi limbajul....
Roxxynela
Postat pe 10 Aprilie 2009 15:57
Stiti cantecu` ala? Cleopatro..spune drept...

Aha...acu` m-am prins.
Ai dreaku masteranzi astia in psychologies, cum manipuleaza ei lumea.
Femeeeeeie ,cumpara si tu chiloti mai largi, nu-i mai lua tanga, daca vrei sa nu mai iasa..neste treburi..

Vezi fetitza, e rau sa te doara capu` des..,desi unii ar spune ca-i semn bun, e semn ca-l ai. Raluko, nu-i dai tu fata un antinevralgic, ceva..hai fii miloasa bre...

Mamicule, ma doare stomacu` de-atata ras..
gabitzza
Postat pe 11 Aprilie 2009 17:13
hee...hee...gabitzo...eterna migrena...prietena barbatilor, migrena asta

gabitza...da; parca si tu ti-ai luat masterul in psihologie ... manipulatoare mica...
prometeus_969
Postat pe 12 Aprilie 2009 21:49
Recunosc..manipulez..da` ma caiesc!!!

Se pune?
gabitzza
Postat pe 12 Aprilie 2009 21:52
neah...pana-n trei ori nu se pune...

doamne...ma doare burta de ras
prometeus_969
Postat pe 12 Aprilie 2009 21:54
De trei ori??

Pro-testez!! Nu-i drept!!
gabitzza
Postat pe 12 Aprilie 2009 21:56
nu e drept da' e mishto...
prometeus_969
Postat pe 12 Aprilie 2009 21:59
Abuzatorule !!
gabitzza
Postat pe 12 Aprilie 2009 22:01
manipulatoareo
prometeus_969
Postat pe 12 Aprilie 2009 22:31
gabitzza
Postat pe 12 Aprilie 2009 22:36
uff...m-am linistit...nu a disparut topicul

eu ader la campania lui anakin

feeeemeeeieee !!! iarta-l !!!
wife_de_zmeu
Postat pe 13 Aprilie 2009 09:14

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
IN CAUTAREA UNEI PRIETENE 27 De la: Ioana007 17 Mai 2009 17:19
MARIAN COZMA, ADIO 5 De la: prometeus_wife 10 Februarie 2009 18:01
relatii de prietenie 19 De la: Ioana007 31 Ianuarie 2009 15:41
Ziua magica in care am fost mireasa 8 De la: micki23 20 Februarie 2009 01:40
e greu cu copii 7 De la: iasomia 29 Octombrie 2009 18:07
Setari Cookie-uri