DC s'au evaporat barbatii frumosi????

Dc sunt asa d putini barbatii frumosi?....
kinky
Postat pe 13 Noiembrie 2008 20:42
Ti se pare tie...am cel mai frumos barbat in viata mea.E barbatul care ma face sa simt iubita,fericita.Oare nu e de ajuns???Ce vrei mai mult de la un barbat???
emagl
Postat pe 13 Noiembrie 2008 20:55
emagl ma bucur pt tine ji sper sa te faca fericita incontinuare.....eu insa nu am gasit barbatul kre sa ma faca fericita ........mai am d asteptat cred
kinky
Postat pe 13 Noiembrie 2008 20:58
Daca ai sa cauti barbatul perfect,cu siguranta mai ai de asteptat.Nimeni nu e perfect,iar pe frumiusetea fizica,hmm nu dau 2 bani.Daca iubesti cu adevarat pe cineva,atunci el...e cel mai frumos barbat.
emagl
Postat pe 13 Noiembrie 2008 21:03
nu s-au evaporat duar am migrat ,totusi sincer nu dau doi bani cand l-am cunocut mi-am zis pacat de el ca e o persoana extraordinara dar e urat (sincer era nu avea par )acum sunt mandra cand merg cu el pe str si e cel mai frumos din lume ptr mine
yavrum
Postat pe 15 Noiembrie 2008 15:11
Kinky nu mai stiu cine spunea, ceva de genul: frumusetea e in ochii celui care priveste. Probabil ca nu ai tu ochi sa vezi frumusetea cuiva.
Micass
Postat pe 16 Noiembrie 2008 10:36
micass, ce asteptari ai de la ea?.. are numai 17 ani, mai are mult pana departe; insa daca la 17 ani iti problema asta, no comment... banuiesc ca are si experienta necesara pentru a-si pune intrebari existentiale..
anakin
Postat pe 16 Noiembrie 2008 13:28
Chiar, micass, ce culoare au ochii tai?

Postat pe 16 Noiembrie 2008 20:22
sunt frumosi dar s-au deghizat. si-au lasat barba,musteata, s-au chinuit sa le creasca par pe picioare, nu se epileaza inghinal, poarta in general , pantaloni si camesi la gat stranse cu craveti

unii mai au si ochelari . asa, de camuflaj

altii isi mai pun si caciula ,iarna.

pai, cum sa-i mai vezi cat sunt de dragalasi cu asa costumatie?
si_totusi
Postat pe 20 Decembrie 2008 10:03
da, frumosi...de aia zic sa ne ducem in alte parti ale terrei sa-i gasim pe cei mai frumosi...ca si noi meritam.adica..noi chiar meritam...suntem marfa de calitate..prima intii
karmenrosa
Postat pe 22 Decembrie 2008 16:15
ah, toata lumea a zis de barbatii lor frumosi. dar eu nu vreau sa ma marit, sa gasesc barbatul meu frumos. si fata aia chiar are dreptate, nu prea mai sunt baieti frumosi. si mai ales ca sunt foarte multi scunzi. si nu barbati frumosi de maritat cu ei, asa pur si simplu, de nemaritat!
chibritzel
Postat pe 27 Decembrie 2008 23:00
chilotzel,oooooooo era chibriel, pardon, s creti mare i deteapt
casperphantom
Postat pe 28 Decembrie 2008 09:34
poate ar trebui s reinstaurai legea haremurilor, suntei totui 5 femei la un brbat
casperphantom
Postat pe 28 Decembrie 2008 09:36
depinde ce inseamna frumos, cred ca depinde de ochiul privitoarei si mai ales de gusturile ei si de ce nu eventual de dioptrii.. . eu sunt frumos sau nu? Uite aici:
http://farm4.static.flickr.com/3076/3142903339_f2a84a3086_m.jpg
SagiMarius
Postat pe 28 Decembrie 2008 10:09
un alt raspuns la intrebarea "DC s'au evaporat barbatii frumosi????" ar putea fi: sunt la munca in Italia, Spania, etc...desi de acelasi lucru ne-am putea plange si noi barbatii de femeile romance frumoase.
SagiMarius
Postat pe 28 Decembrie 2008 10:11
De la: SagiMarius, la data 2008-12-28 10:11:24un alt raspuns la intrebarea "DC s'au evaporat barbatii frumosi????" ar putea fi: sunt la munca in Italia, Spania, etc...desi de acelasi lucru ne-am putea plange si noi barbatii de femeile romance frumoase.


SI CREZI CA FRUMUSETEA NOASTRA MASCULINA A PLECAT LA CULES....in italia si spania?
karmenrosa
Postat pe 28 Decembrie 2008 16:45
si hai ca ziceam ca mi l'am gasit si eu. acu vreo doi ani! si evident s'a ales prafu, ca suntem prea tineri si necopti.
si un harem... lasa tu ca suntem 5 pe un barbat... nu sunt toate la fel! de'asta sunt femei cu amant si barbati singuri...
deci vrem barbati frumosi!
chibritzel
Postat pe 29 Decembrie 2008 00:11
barbat frumos. acesta-i ditamai pleonasmul
si_totusi
Postat pe 29 Decembrie 2008 14:14
barbatii frumosi sunt fie casatoriti fie guy.
mirelami2003
Postat pe 29 Decembrie 2008 15:26
asa-i, cu o corectura: ori insurati ori insurati. mai lasa-i incolo de gay, pe bune ca aia pe care i-am cunoscut (2 fosti colegi de birou) erau niste...aratari; de inteles ca erau pe invers.
Marisa
Postat pe 29 Decembrie 2008 16:57
eu am un barbat frumos , prietenele imi spun ca parca ar fi din revistele fashion , este inteligent , nu are vicii , nu este increzut sau figurant si kulmea ...e innebunit dupa mine
domo
Postat pe 29 Decembrie 2008 21:16
Ma bucur pentru tine. La mai multi!
Marisa
Postat pe 30 Decembrie 2008 10:32
Cine mai are nevoie de un barbat frumos? Mi-e mia trecut!
Daca e inteligent, ingrijit si cu putin sex apil... e OK ! ( dar si astia sunt rari!!!)

La multi ani tuturor!!!
Ella34
Postat pe 30 Decembrie 2008 11:36
ei haide, haide, spune drept ca alte calitati ii trebuie...
Marisa
Postat pe 30 Decembrie 2008 12:59
De la: Ella74, la data 2008-12-30 11:36:29Cine mai are nevoie de un barbat frumos? Mi-e mia trecut!
Daca e inteligent, ingrijit si cu putin sex apil... e OK ! ( dar si astia sunt rari!!!)

La multi ani tuturor!!!




chibritzel
Postat pe 30 Decembrie 2008 13:10
De la: domo, la data 2008-12-29 21:16:36eu am un barbat frumos , prietenele imi spun ca parca ar fi din revistele fashion , este inteligent , nu are vicii , nu este increzut sau figurant si kulmea ...e innebunit dupa mine

Acuma, sper ca nu te vedem pe aici deschizand un topic nou cu :"Oare ma inseala?" Eu una n-am incredere in barbatii frumosi. Sa dea Domnul ca de data asta sa fie exceptia care confirma regula. Prefer un barbat care sa imi "spuna" ceva, nu muasai frumos. Chiar ma feresc de cei frumosi cu adevarat. E bine sa te feresti si de majoritatea celor urati, cu atat mai mult de cei frumosi. Scriind astea ajung la concluzia ca oricum ar fi nu esti fericita. Nici macar abstinenta ca te apuci sa te plangi pe aici ca esti singura de sarbatori. Cum o dai nu-i bine.
ps. Doamne cat sunt de filozoafa. Eu si Becali.
Micass
Postat pe 30 Decembrie 2008 13:45
De la: Marisa, la data 2008-12-30 12:59:30ei haide, haide, spune drept ca alte calitati ii trebuie...


E drept, ca i-ar mai trebui cate ceva ( de care speram ca s-a ocupat natura...si ca a fost darnica...) iar de restul... ne ocupam noi !!!
Ella34
Postat pe 30 Decembrie 2008 14:25
De la: Micass, la data 2008-12-30 13:45:27
De la: domo, la data 2008-12-29 21:16:36eu am un barbat frumos , prietenele imi spun ca parca ar fi din revistele fashion , este inteligent , nu are vicii , nu este increzut sau figurant si kulmea ...e innebunit dupa mine

Acuma, sper ca nu te vedem pe aici deschizand un topic nou cu :"Oare ma inseala?" Eu una n-am incredere in barbatii frumosi. Sa dea Domnul ca de data asta sa fie exceptia care confirma regula. Prefer un barbat care sa imi "spuna" ceva, nu muasai frumos. Chiar ma feresc de cei frumosi cu adevarat. E bine sa te feresti si de majoritatea celor urati, cu atat mai mult de cei frumosi. Scriind astea ajung la concluzia ca oricum ar fi nu esti fericita. Nici macar abstinenta ca te apuci sa te plangi pe aici ca esti singura de sarbatori. Cum o dai nu-i bine.
ps. Doamne cat sunt de filozoafa. Eu si Becali.



daca e frumos asta nu inseamna ca tre sa m insele...nu m feresc de barbatii frumosi, pana la cel din prezent, am avut numai barbati frumosi , unul si unul,...bine acum si eu arat ca din reviste si asta nu inseamna ca sunt figuranta si ca mi insel partenerul...prietenii prietenului meu ii spun....stai linistit ca la cum arata prietena ta sigur m are cativa...dar uite ca nu i asa ....si tocmai asta apreciaza ...
domo
Postat pe 30 Decembrie 2008 17:15
Oglinda, oglinjoara...Cine-i cea mai frumoasa fata din tara...?
Ce-i drept, ne-au cam murit laudatorii.....
Ella34
Postat pe 30 Decembrie 2008 21:27
Mai fantomache...Tu vorbesti? Tu nu faci fatza la una, dar la cinci.Cred ca ar da haremul faliment cu tine, si ar trebui sa faci apel direct la Mugur Isarescu, pentru finantare.
Ioana007
Postat pe 31 Decembrie 2008 08:23

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
o lume nebuna si eu la fel.. 249 De la: Sal_a_toi 2 Noiembrie 2011 12:44
...voi ce ne-ati crescut... 10 De la: tzontzonica 1 Noiembrie 2015 08:21
Ajutati-ma cu un sfat! 13 De la: gabitzza11 3 Aprilie 2009 11:03
ROMANTISMUL_(mai sunt romantici printre noi ? 27 De la: Ioana007 21 Aprilie 2009 22:08
nelamurire legata de divort 6 De la: crazyiam27 13 Decembrie 2008 13:35
Setari Cookie-uri