Nu vreau sa facem sex in trei

cui ii pasa de vorbe? ma bucur ca mai exista persoane ca tine,ioana.
Mamanatura
Postat pe 10 Decembrie 2008 23:59
Si eu ma bucur ca existi.Nu-i asa ca sub pielea aceea de tigru, se ascunde nu numai o fiinta pasionala, ci si o inima mare de femeie?
Ioana007
Postat pe 11 Decembrie 2008 17:58
si iote ase se-ncheaga idila ca_chisleagul
dar, sa nu vorbesc ca_comunistele de la tara , hai sa zic laptele prins.
si_totusi
Postat pe 11 Decembrie 2008 19:17
buna ziua
daca tot sunteti asa de convinsi ca ati vazut totul si stiti totul, spuneti-mi si mie cei ce aveti experienta mai mare, daca o sotie ar afla ca sotul o inseala cam de vreo ... sa zicem 2 ani, cu una mai tanara si mai frumoasa decat ea, ar face scandal, s-ar muta din casa lor, s-ar intoarce "din cauza copilului" la el, i-ar face "amantei" zile fripte si in familie si la locul de munca iar surprinzator dupa foarte putin timp(2 saptamanai) ar accepta propunerea sotului de a face sex in trei cu fosta lui amanta!Am uitat sa va spun si de amentintarile de rigoare (facute de sotie catre amanta).Ce credeti ca e in mintea femeii(nevestei)?De ce oare a acceptat sa isi vada sotul in pat(si sa mai si participe la ... actiune) cu cea cu care a avut o relatie ptr ceva timp, relatie in care s-au investit si sentimente.
ps: eu sunt amanta!Si nu stiu motivul ptr care sotia lui a fost de acord sa faca sex in 3 cu mine!Poate ma ajutati voi!MULTUMESC!
dfl_20
Postat pe 13 Decembrie 2008 14:29
Este extrem de trist.Cata nefericire poate exista in sufletul unei femei,ca ea sa acepte magariile unui barbat.Fata mea, am sa-ti fac o destainuire.Eu sunt Satana.Te-am trecut in capul listei, pe tine si de destrabalatul acela fara suflet, ca tot avem noi nevoie sa ardem combustibil pentru la iarna, si cu criza aceasta mondiala a voastra, nu mai avem cu ce.
Ioana007
Postat pe 13 Decembrie 2008 15:46
nu pot sa cred cata destrabalare ........femei de 2 lei (unele), nici n am ajuns la varsta de 25 de ani , nu sunt o inapoiata si nici nu arat ca una , dar deja mi se face sila de voi femeile , unele chiar meritati sa fiti tratate precum preshul ala de la usa
domo
Postat pe 13 Decembrie 2008 16:33
De la: Mamanatura, la data 2008-12-10 06:51:51mamaaaaa pana sa intru pe site-ul asta nu stiam ca exista oameni asa inchisi si comunisti ca 80% din cei de aici!! sexul in 3 e o fantezie,o pofta si atat. nu inseamna lipsa dragostei sau alte aberatii. voi chiar v-ati nascut toti la tara??! e o POFTA si nu e nociva. si NU face parte din comportamente sexuale aberante! (exista carte/carti scrise de medici in acest sens) Din comportamentele sexuale aberante: pedofilia,incestul,necrofilia,sado-masochismul adevarat si multe altele DAR ASTA NU. (am citit si cartea)

Draga mea, eu zic sa nu te opresti la sex in trei. Exista sex in 5, 6 sau mai multi. Ba mai mult, ca sa arati ce deschisa esti la minte incearca sa bati recordul femeii aleia deschise la minte care a facut sex cu 100 de barbati in nu stiu cat timp.
Cat timp sexul in trei ramane in mintea ta e doar o fantezie. Cand o pui in practica e o perversiune.
Micass
Postat pe 14 Decembrie 2008 09:09
De la: Micass, la data 2008-12-14 09:09:38
De la: Mamanatura, la data 2008-12-10 06:51:51mamaaaaa pana sa intru pe site-ul asta nu stiam ca exista oameni asa inchisi si comunisti ca 80% din cei de aici!! sexul in 3 e o fantezie,o pofta si atat. nu inseamna lipsa dragostei sau alte aberatii. voi chiar v-ati nascut toti la tara??! e o POFTA si nu e nociva. si NU face parte din comportamente sexuale aberante! (exista carte/carti scrise de medici in acest sens) Din comportamentele sexuale aberante: pedofilia,incestul,necrofilia,sado-masochismul adevarat si multe altele DAR ASTA NU. (am citit si cartea)

Draga mea, eu zic sa nu te opresti la sex in trei. Exista sex in 5, 6 sau mai multi. Ba mai mult, ca sa arati ce deschisa esti la minte incearca sa bati recordul femeii aleia deschise la minte care a facut sex cu 100 de barbati in nu stiu cat timp.
Cat timp sexul in trei ramane in mintea ta e doar o fantezie. Cand o pui in practica e o perversiune.
...insfarsit gasesc pe situl asta o pers deschisa...c-am inchisa e lumea plina de prejudecati niste reguli facute de nustiu cine.....COMUNICAREA IN RELATIE VA LIPSESTE OAMENI BUNI!
kapodikapy
Postat pe 14 Decembrie 2008 21:12
Gaby211081
Postat pe 15 Decembrie 2008 10:08
Daca esti in afara topicului, intra si tu la ora.Chiar?De ce tragi chiulul?
Ioana007
Postat pe 15 Decembrie 2008 16:30
Cu mine vb scumpo!
kapodikapy
Postat pe 15 Decembrie 2008 16:34
De la: si_totusi, la data 2008-08-02 10:49:48mirabela, uite cum faci. ii spui ca vrei si tu sa-i faci o surpriza; tot asa de placuta. daca el vrea cu 2 femei, si-ti spune ca va fi asa frumos pentru tine, zi-i si tu ca vii cu un mascul pe care l-ai gasit , cum a gasit si el persoana dispusa . mai lamureste-l ca va fi mai frumos pentru el. asa, sa fiti 4. zi-i ca e mai palpitant , mai sexos si ca tu visezi de mult la asta . cu zambetul pe buze, spune-i ca te-ai gandit de cate ori faceai dragoste cu el , cum ar fi sa mai existe inca un barbat cu voi. sa vezi ce bucurie o sa-l apuce. ca si pe tine. il dai pe spate :))) sa vezi ce reactie are

E f buna ideea...dar poate ar trebui sa te gandesti de 2 ori...s-ar putea sa iti placa...
gia100
Postat pe 16 Decembrie 2008 10:37
hahahahaha....nu pot sa nu iti arat ce am simtit.....hahahaha
'foarte tare'...cat de bine le zici!:P...asta referitor la sexul modern...
....intr-un film,vazut acum 5-6 ani,el ii spunea ei-cu cat facem mai mult sex,cu atata ne departam de iubire...azi inteleg ceea ce a vrut sa spuna tipul,ieri nu intelegeam...asta nu inseamna ca nu tb sa mai facem sex...
-cred ca unii fac confuzii...si cred ca de fapt nu stiu ce inseamna iubirea ...cei mai multi iubesc,amputat ...au verigi lipsa
-ca sa iubesti total,tb sa se impleteasca iubirea reciproca a partenilor pe uramatoarele planuri:fizic(infatisarea trupului),mental(desteptaciune,inteligenta,spirit...),sufletesc,sexual si energiile ancestrale...si acum incep problemele...unii pun accent pe o veriga sau mai multe si se complac asa...plus ca noi suntem intr-o anumita dinamica,nu suntem mereu aceiasi,ne schimbam mereu optiunile in functie de informatiile vazute si nevazute care ne vin din interior sau exterior...asadar,cine ne-a creat pe noi ,ne-a lasat o multitudine de variante ,pe care noi le punem in practica si obesrvam ce ne place si ce nu
-am ajuns la intelepciunea,care imi da voie sa ii inteleg pe toti...fiecare tb sa faca ceea ce ii face placere,dar sa nu produca neplaceri celuilalt
cautator_de_iubire
Postat pe 16 Decembrie 2008 15:21
cautatorule, totusi, in 3 ? nu se interpatrund cele energii ancestrale si nu o ia la vale dinamica si se incarca ca dinamul de la bicicleta asemani ochilor broastei?

o fi bine in trei, in noua sau in 99 dar, eu cred ca tot in doi e mai placut
si_totusi
Postat pe 16 Decembrie 2008 15:52
mintea omului zboara pe te miri ce meleaguri.este o fantezie.probabil ca partenerul tau vrea o schimbare de decor.ar fi bine sa accepti propunerea ,poate si pentru tine ar fi interesant dar oare se va opri aici??????????va fi pentru prima si ultima data aceasta fantezie?????????
parerea mea este ca ar trebui sa-l apreciezi pentru sinceritatea de care a dat dovada , sa nu uitam ca suntem in romania,strazile sunt pline de pustoaice care dupa ce le-ai invitat la un suc isi deschid picioarele.ar fi putut foarte bine sa se duca cu alte 2 sa-si puna in practica fantezia si tu habar sa nu ai.nu ar fi mai dureros lucrul acesta?????asa cum au zis majoritatea fetelor fa-i si tu o propunere:voi+1 barbat.sau un mic santaj:daca vrei inca o femeie si eu vreau inca un barbat,dar in alta zi daca tot vrea un menage a trois.
tine-ne la curent.

Postat pe 16 Decembrie 2008 20:34
220 sau 360?
Ioana007
Postat pe 17 Decembrie 2008 18:29
mda ce scuza ...ar trebui sa fie multumita ca i sincer ?????doamne da mie nu mi vine sa cred ce se scrie pe aici la subiectu asta....unele dintre voi sunteti de cea m joasa spetza daca e real ce scrieti...... adica daca nu accepti ideea asta inseamna ca esti inapoiata ????ei bine nu sunt inapoiata si nici nu arat ca una , tot ce fac in pat cu prietenul meu, fac din dragoste si chiar simt nevoia sa fac tot ce fac cu el.....dar daca mi ar veni cu o idee d asta ...pai i as f.... una intre ochi de nu i ar m trebui in veci nimik, adica praktik prin asta imi sune ca se p.... pe mine si ca praktik nu insemn nimik decat distractie.... se pot face multe paranteze de aici ....banuiesc ca si el ar fi de acord s o imparta cu altul , ca daca el are asa pretentii....doamne cum pot exista asa oameni , sa si doreasca orgii ca altfel nu le pot spune, cu partenera
domo
Postat pe 17 Decembrie 2008 21:20
pentru domo:draga mea doar la partea cu sinceriattea il susutin,dar nu sunt nici eu de acord cu aceasta propunere,pentru ca atunci cand va veni cu astefel de dorinta inseamna ca eu nu il mai satisfac,numai este multumit de viata noastra sexuala,la fel ca tine si eu i-as trage una direct in testicule ca sa se linga pe bot pentru o lunga perioada de timp.te rog totusi sa recitesti ceea ce am scris mai sus.
numa' bine va doresc

Postat pe 18 Decembrie 2008 12:09
am vazut ce ai scris si am inteles ideea....dar eu nici macar cu sinceritatea nu sunt de acord , parerea mea ...sau intr un fel e m bine , macar vezi cu cine te ai incurcat sau cum a devenit...
domo
Postat pe 18 Decembrie 2008 15:54
Domo, exprima-te si tu putin mai decent.Acesta este un aspect.In ce priveste problema cu ochii, ar trebui sa iti amintesti ca in majoritatea situtiilor, cea care capata ochii colorati, este femeia.Deci nu este o solutie.In rest este foarte corect ceea ce spui.Femeia nu este o bucata de cascaval,sau de salam, pe care Gigel si Costel o impart la masa impreuna.
-Costele, vreau si eu o bucatica din partea astalalta ca este mai frageda.Dar taie si tu o feliuta mai groasa.
-Mie imi place de aici.Se topeste in gura.
Iar in toata povestea asta, in vreme ce canibalii o consuma, femeia se lasa inghitita fara sa zica nici pis.
Sigur ca nu sunt de acord cu boschetutza, care nu s-ar simti prea fericita sa primeasca si ea un pumn sau un picior in testicule, daca ar fi barbat.Daca de la o discutie teoretica, alta solutie nu gasiti decat violenta, de ce va mirati ca in viata de cuplu, exista atata violenta?De ce va simtiti surprinse cand auziti de violenta in familie?
Ioana007
Postat pe 19 Decembrie 2008 07:31
surdu' n-aude dar le potriveste.ce legatura are comentariul meu cu violenta in familie?????????violenta in familie ineamna cu totul altceva si deja deviem de la subiect.

Postat pe 20 Decembrie 2008 03:10
eram sigura ca de la secsu-n trei iese cu bataie
si_totusi
Postat pe 20 Decembrie 2008 08:52
Toata lumea se bate pe sex.Dar nu-shtiu cum se face, ca in loc sa se invineteasca sexul, tot ochii o iau pe coaja saracii.
Ioana007
Postat pe 20 Decembrie 2008 17:59
ionica, e povestea cu "unde dai si unde apare machiajul"
si_totusi
Postat pe 21 Decembrie 2008 18:51
De la: si_totusi, la data 2008-08-04 12:47:30Postasul bate la usa unei blonde, la care blonda intreba:
- Cine e?
- Posta!
- Cati sunteti ?

ce tare=))))desi sunt blonda ma amuza la max bancurile astea
barby
Postat pe 22 Decembrie 2008 01:31
nasoala faza cu"a gasit si cu cine":|....de ce nu alegi u una sa-ti placa tie in primul rand?iti zik io ce se va intampla.....vei incepe sa plangi cand il vei vedea langa tine cu alta...in extaz...imagineaza-ti doar....chestile astea se fac la inceputul relatiei atunci cand nu simti mare lucru....poop...sunt curioasa ce o sa alegi....
barby
Postat pe 22 Decembrie 2008 01:35
Fetelor,am si eu nevoie d ajutorul vostru: Un vot te rog pt CRACIUNITZA MOSULUI-doar click,fara cont,pe info pro-PINK PRINCESS,ANDRA-http://craciunite.infopro.ro/index.php?uid=30129 Este ultima zi azi, si sunt in urma rau cu voturile,dc vrei sa ma ajutati :( Raman datoare,sau,dc participati,va votez si eu
andradeedee
Postat pe 22 Decembrie 2008 11:15
De la: barby, la data 2008-12-22 01:31:58
De la: si_totusi, la data 2008-08-04 12:47:30Postasul bate la usa unei blonde, la care blonda intreba:
- Cine e?
- Posta!
- Cati sunteti ?

ce tare=))))desi sunt blonda ma amuza la max bancurile astea



sunt multe faine cu blonde....ala cu domnul postavaru il stii?:)))
si faza e ca nu prea-s bancuri..ci intamplari adevarate!!:)))
superbus
Postat pe 14 Ianuarie 2009 10:35
De la: boscutza03, la data 2008-12-18 12:09:25pentru domo:draga mea doar la partea cu sinceriattea il susutin,dar nu sunt nici eu de acord cu aceasta propunere,pentru ca atunci cand va veni cu astefel de dorinta inseamna ca eu nu il mai satisfac,numai este multumit de viata noastra sexuala,la fel ca tine si eu i-as trage una direct in testicule ca sa se linga pe bot pentru o lunga perioada de timp.te rog totusi sa recitesti ceea ce am scris mai sus.
numa' bine va doresc



domo si broscutza sunteti cu capul?:)))
de la un timp intervine monotonia,te mai plictisesti in cuplu(stiti vb aia celebra...""si soarecele se satura de gaura lui!"""..da' nu barbatul:)))))sml-happy0009:
dupa vreo 5-10 ani de relatie, noutatea e binevenita ! si o doua femeie in pat..e o varianta de divesificare, de imbunatatire!!Dar pt asta tre' sa fii deschisa la minte!!! :
superbus
Postat pe 14 Ianuarie 2009 10:45
Gaby211081
Postat pe 15 Ianuarie 2009 10:42

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Cand te indragostesti a 2 a oara. La 40 de ani. 1337 De la: dor72_ 22 Ianuarie 2012 14:59
Cum sa imblanzesti o scorpie, violenta ? 116 De la: misu60 17 Decembrie 2009 00:22
Prima iubire! 51 De la: garbo_19362 13 Septembrie 2015 17:51
Salut! 1 De la: adelynacd 28 Decembrie 2008 16:15
buna..am si eu o problema...sau..o dilema 117 De la: valentino 5 Mai 2009 05:26
Setari Cookie-uri