Nu vreau sa facem sex in trei

Se spune ca sexul in grup dezvolta inteligenta.
-Da de unde, spune Bubutza, pe unii ii prosteste de tot.

Postat pe 5 Noiembrie 2008 20:49
vai ....ms....ma simt flatata ca m'ai inclus in anecdotele tale!!!


sa inteleg ca ai revenit la sentimente mai bune sau ca ai atins apogeul ironiei si sarcasmului??

numai bine vanghi

Postat pe 6 Noiembrie 2008 15:24
De la: mirabela12, la data 2008-08-01 13:35:03Suntem impreuna de 3 ani, il iubesc enorm si ma iubeste. Ca in toate cuplurile, si in cuplul nostru exista probleme, insa am reusit sa le depasim. Una dintre privintele in care nu ne-am certat pana acum este viata noastra sexuala. Ne simtim impreuna minunat si avem o viata sexuala minunata. Este primul barbat care, in pat, ma face sa ma simt cu adevarat femeie. In dormitor, ne simtim cu adevarat liberi. De curand insa, a venit cu o propunere care m-a dat peste cap. Isi doreste sa facem sex in trei. Mi-a spus ca a gasit si cea de a treia persoana si ca isi doreste nespus ca eu sa fiu de acord. Si ca o sa fie o experienta inedita pentru amandoi. Pentru toti trei de fapt... Nu stiu ce sa fac. As face orice pentru el, dar asa ceva imi vine greu sa accept. Imi este teama ca daca o sa-l refuz, intre noi o sa se produca o ruptura... Nu am indraznit sa discut cu prietenele mele aceasta chestiune asa ca am apelat la voi. Ce sa fac??????..........


hmm...si cum ma rog a gasit el cea de-a treia persoana?
Eu personal nu pot sa fiu de acord cu o asemenea propunere.Mi se pare deplasata.
alexutzab
Postat pe 6 Noiembrie 2008 20:58
draga alexutzab, stimabila noastra mirabela12 se pare ca nu mai e demulta vreme printre noi, asa incat e tardiv sa o intrebi despre a treia persoana. De fapt, mai bine ai intreba-o despre acnee.....
blairwitch
Postat pe 7 Noiembrie 2008 16:03
Te superi daca zic si eu,
C-acela este perigeu,
Iar sentimentele sunt bune?
Deci cu sarcasmul, cum ramane?
Si ca sa ramanem in topic:
Decat sex in trei, la dracu,
Mai bine facem sex in patru,
Si fiindca-i toamna si se rup,
Atatea frunze si se duc,
Haideti cu toti, la sex de grup.
De e ca Domnul sa ne bata,
S-o facem de pe-acuma lata.
Ca tot umblam asa barzoi,
Prin toamne gri pline de ploi
Si-n timp ce ploile tot cad,
O luam usor, pe drum spre iad.
Si iarasi lui Bubutza:
Bubutzo, nu fii suparata,
Ca am glumit cu tine fata,
Si uneori, nu sunt cuminte,
Mi-o iau cuvintele-nainte,
Dar tu esti inger, eu sunt rau
Ma are-n grija Dumnezeu,
Si va veni o clipa dar,
Pacatele sa le repar.
Si iti promit, minte ma tine,
Ca voi incepe de la tine.

Postat pe 7 Noiembrie 2008 16:05
vanghi..
eu nu m'am suparat pe tine
cum as putea....esti atat de spiritual....
si chiar esti foarte simpatic si obiectiv


numai bine

Postat pe 7 Noiembrie 2008 17:10
De la: blairwitch, la data 2008-11-07 16:03:47draga alexutzab, stimabila noastra mirabela12 se pare ca nu mai e demulta vreme printre noi, asa incat e tardiv sa o intrebi despre a treia persoana. De fapt, mai bine ai intreba-o despre acnee.....


Ok.nu am verificat daca mai are contul deschis.
Sunt noua pe site si nu am urmarit toate discutiile : de ce sa o intreb despre acnee?
alexutzab
Postat pe 8 Noiembrie 2008 15:53
pentru ca mai are un post despre acneea postjuvenila.
blairwitch
Postat pe 8 Noiembrie 2008 16:40
De la: vanghelis007, la data 2008-11-07 16:05:13Te superi daca zic si eu,
C-acela este perigeu,
Iar sentimentele sunt bune?
Deci cu sarcasmul, cum ramane?
Si ca sa ramanem in topic:
Decat sex in trei, la dracu,
Mai bine facem sex in patru,
Si fiindca-i toamna si se rup,
Atatea frunze si se duc,
Haideti cu toti, la sex de grup.
De e ca Domnul sa ne bata,
S-o facem de pe-acuma lata.
Ca tot umblam asa barzoi,
Prin toamne gri pline de ploi
Si-n timp ce ploile tot cad,
O luam usor, pe drum spre iad.
Si iarasi lui Bubutza:
Bubutzo, nu fii suparata,
Ca am glumit cu tine fata,
Si uneori, nu sunt cuminte,
Mi-o iau cuvintele-nainte,
Dar tu esti inger, eu sunt rau
Ma are-n grija Dumnezeu,
Si va veni o clipa dar,
Pacatele sa le repar.
Si iti promit, minte ma tine,
Ca voi incepe de la tine.


Ete, si cand io credeam ca a secat subiectu'...
Asa, Vanghelis, eu sunt galeria... I-adevarat ca naiba isi mai aminteste de ce tu su Buba (cu diminutiv) va certati, dar parca face f'o diferenta? Show goes on, si tu esti un ingredient activ in lupta mea impotriva ridurilor (cica rasu' ar fi un bun remediu impotriva lor... Asa o fi? Ar trebui sa deschid un topic, nu?... Hmm... ) Deci: la mai mare!
Opal
Postat pe 9 Noiembrie 2008 09:59
Daca ar fi sa dam o definitie, sexul in trei, este o forma megalomana a sexului in doi.Dumnezeu, a facut barbatul si femeia ca parteneri de sex.Orice forma de amplificare al factorului cuplu, nu se mai incadreaza in normalitate si o putem considera maligna,(sau canceroasa).Predominarea poftei in pofida ratiunii sau a emotiilor normale, este o forma de alienare.Incercarea de a transforma un act anormal intr-o virtute, este una dintre forrmele de manifestare a nebuniei.Nu va ramane decat sa va definiti ce sunteti:Fiinte normale psihic, sau care sar intr-un picior si scot limbile la maimute.Dar sa nu uitati ca acceptand aceasta situatie, va gasiti in camera purgatoriului etern, care este antecamera care da spre iadul vostru sufletesc.

Postat pe 9 Noiembrie 2008 13:46
De la: vanghelis007, la data 2008-11-09 13:46:14Daca ar fi sa dam o definitie, sexul in trei, este o forma megalomana a sexului in doi.Dumnezeu, a facut barbatul si femeia ca parteneri de sex.Orice forma de amplificare al factorului cuplu, nu se mai incadreaza in normalitate si o putem considera maligna,(sau canceroasa).Predominarea poftei in pofida ratiunii sau a emotiilor normale, este o forma de alienare.Incercarea de a transforma un act anormal intr-o virtute, este una dintre forrmele de manifestare a nebuniei.Nu va ramane decat sa va definiti ce sunteti:Fiinte normale psihic, sau care sar intr-un picior si scot limbile la maimute.Dar sa nu uitati ca acceptand aceasta situatie, va gasiti in camera purgatoriului etern, care este antecamera care da spre iadul vostru sufletesc.


Bleah, uite cand ai decis tu sa devii serios...

Io nu ma mai joc

Opal
Postat pe 10 Noiembrie 2008 08:58
dor_a.....eu si cu vanghelis nu ne certam....
cred ca mai degraba el se amuza pe seama mea si eu ii dau apa la moara...
si te rog.....sunt bubutza...nu BUBA....
adica eu sunt ceva mic si dragut( bubulina,gargaritza.....)
....nu ceva respingator:D...ca o buba

si ce sa facem si noi...trebuie sa mentinem interesul ridicat pt acest post de pe forum...altfel ce am mai citi in lungile zile "at the office"?? doar asa mai evadam si noi din tinutele "business"...
prin intermediul cuvintelor

numai bine tuturor


Postat pe 10 Noiembrie 2008 09:20







e o fantezie a lui....noi barbatii asta vrem..macar o partida..cu 2,3...sau mai multe! si apoi... cea de-a doua..o stimuleaza si pe prima...ca na..vor sa dovedeasca care e mai buna!! si cand e intrecere....iese tare bine pt noi!
superbus
Postat pe 10 Noiembrie 2008 14:59
intrebarea e de cate ori pana acum doamna a facut ?????????????????????????????????????
yavrum
Postat pe 10 Noiembrie 2008 18:21
De la: bubutza, la data 2008-11-10 09:20:38dor_a.....eu si cu vanghelis nu ne certam....
cred ca mai degraba el se amuza pe seama mea si eu ii dau apa la moara...
si te rog.....sunt bubutza...nu BUBA....
adica eu sunt ceva mic si dragut( bubulina,gargaritza.....)
....nu ceva respingator:D...ca o buba

si ce sa facem si noi...trebuie sa mentinem interesul ridicat pt acest post de pe forum...altfel ce am mai citi in lungile zile "at the office"?? doar asa mai evadam si noi din tinutele "business"...
prin intermediul cuvintelor

numai bine tuturor



Scuze, Bubutza.

Doar ca topicul asta devine prea pasnic (citeste plictisitor) deja.

(nu c-as fi suparata, da' macar fetzishoarele astea sa mai faca un pic de atmosfera.
Opal
Postat pe 11 Noiembrie 2008 13:26
dor_a.....este chiar mort postul asta si simt deja un miros greu ce se ridica alene din taste....
poate ar fi mai bine sa deschidem un post nou.....

sau sa ne paruim "virtual" spre deliciul fanilor

si mie imi plac fetzisoarele alea...adevarul e ca fac atmosfera
macar ele daca noi ne'am intors la ciorbitza de pe foc


sexul pe alta data....acum facem chiftele


numai bine

Postat pe 11 Noiembrie 2008 17:01
mai bine tu, el ji ink un tip:P.....nu o tipa...nu as suporta sa vad k prietenu se saruta cu alta in fatza mea.... ......oricum mi se pare interesant...multa lume practica....bine ramane decizia ta dak vrei sa nu....dar ti am zis cum as prefera eu....
kinky
Postat pe 11 Noiembrie 2008 20:21

hai sa bem ceva!
Bogdan38
Postat pe 11 Noiembrie 2008 23:06
pot sa vin si eu bogdan??
ma apuca durerile de cap cand vad postarile astea fara sa citesti tot......sincer....
e putina lipsa de respect, nu crezi??





numai bine

Postat pe 12 Noiembrie 2008 16:47
Hai mai Bubuza, ea pana la urma a raspuns la intrebarea initiala, ca noi oricum eram pe dealuri de mult... Mda, un post nou, nu? tot unu', d-asta exploziv... Imi amintesc ca am vazut pe undeva o intrebare de forum de genul: Toti avem animale (sic!), nu v-ati gandit sa va dea catelu' o limba... Ma rog, ceva de genul asta... Io am intrebat doar ce fac daca am dracu' papagal? Ca iese cam dureros
Opal
Postat pe 13 Noiembrie 2008 12:32
Trebuie sa ai si tu o parere, nu esti obligata sa faci tot ce iti spune el..sau sa-i accepti orice idee ii vine peste noapte,
adinus
Postat pe 14 Noiembrie 2008 15:38
haideti fetelor ca nu-i dracu chiar asa negru
Are si omu o fantezie si e normal sa-si doreasca materializarea ei....

Postat pe 20 Noiembrie 2008 00:34
Suzuka, ajunge in Rai si il vede pe Sfantul Petru si pe Dumnezeu.
-Bine ai venit Suzuka.
-Vai Doamne, daca stiam ca ma inviti la sex in trei, as fi intarziat putin, cat sa fac si eu un dush...

Postat pe 20 Noiembrie 2008 15:47
Ne zici cum a fost ?????
Bogdan38
Postat pe 26 Noiembrie 2008 00:29
acesta este site-ul meu de pregatiri pentru nunta.va invit sa va alaturati grupului si sa va inregistrati daca va face placere.multumesc! http://kentutza.at.ua/

Postat pe 2 Decembrie 2008 01:49
cel mai tare am inteles ca e sa-i zici ca esti de acord cu o a treia persoana, da' sa fie barbat. zici - si astepti sa vezi daca e de acord sa "te imparta" cu altul.
poate asa ii iese din cap.
altfel- parerea mea e ca nu e dragoste - iubire - ce aveti voi. e mai mult un experiment . si nu duce la mai mult. daca vrei mai mult cred ca are sa trebuiasca sa cauti un altul. nasol
cred ca iti doresti un om al tau- nu de impartit cu tot satul sau tot cartierul. si mari sanse sa fi acolo. eu as fi curioasa cum a gasit-o pe a 3-a persoana. si daca a incercat deja "terenul". imi mai trec o multime de aberatii prin cap. mai bine nu
indiferent ce faci- sa ai grija. si mult noroc
melicutza
Postat pe 8 Decembrie 2008 10:39
Doamna mielicutza,vad ca sunteti o poersoana cu capul pe umeri.As avea si eu o nedumerire ca o fata simpla si nevinovata ce sunt, netrecuta prin valurile vietii.Cand barbatul cu care esti maritata vrea sex in trei, asta inseamna ca el este impotent?Va rog sa-mi iertati curiozitatea.
Ioana007
Postat pe 8 Decembrie 2008 14:53
mamaaaaa pana sa intru pe site-ul asta nu stiam ca exista oameni asa inchisi si comunisti ca 80% din cei de aici!! sexul in 3 e o fantezie,o pofta si atat. nu inseamna lipsa dragostei sau alte aberatii. voi chiar v-ati nascut toti la tara??! e o POFTA si nu e nociva. si NU face parte din comportamente sexuale aberante! (exista carte/carti scrise de medici in acest sens) Din comportamentele sexuale aberante: pedofilia,incestul,necrofilia,sado-masochismul adevarat si multe altele DAR ASTA NU. (am citit si cartea)
Mamanatura
Postat pe 10 Decembrie 2008 06:51
WTF people?? deschideti-va mintile!

PS: cate generatii ne trebuie oare pt a inlocui parlamentarii si conceptiile de 1000 ani din romania?..
Mamanatura
Postat pe 10 Decembrie 2008 06:54
Asa este.Nimic nu este nociv pentru dieta, daca mananci cumpatat.In ce priveste mia aceea de ani, mai trebuie sa mai treaca o mie, ca sa ajungem si noi cu adevarat orasence.Daca as fi barbat, cate excursii nu as face cu tine mama natura..Uite-asa, de aici pana la rai, si de la rai inapoi.Si pe urma iarasi.Dar asa nu pot, ca ne auzim vorbe.
Ioana007
Postat pe 10 Decembrie 2008 11:34

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
HELP! 21 De la: garbo_475027 23 Septembrie 2017 08:31
am primit de la viata exact ce nu mi-am dorit...un barbat fals 31 De la: lory89 4 Iunie 2009 01:02
Fiul meu este homosexual 81 De la: Micass 31 Ianuarie 2009 10:34
ajutor!!!!!!!!!!!!!!!! 26 De la: Ioana007 25 Aprilie 2009 13:30
diferenta mare de varsta??? 22 De la: marimari 8 Martie 2009 22:15
Setari Cookie-uri