Nu vreau sa facem sex in trei

De la: madacom2002, la data 2008-08-15 15:21:28sincer iti zic ca daca te iubeste cu adevarat nu doreste sa te imparta cu nimeni din contra...dar daca el doreste lucru asta mai mult ca sigur ca te insala si cu altele..fara ca u sa fii de fata...Si la o adica de ce sa fii bataia lui de joc fii de 3 ori femeie.Barbatii astia cred ca fara ei nu mai putem ei na ....si ce....uite ca noi ne descurcam mai bine fara ei si nici macar nu ne umileste nimeni..

Nu fi fraiera nu accepta lucru asta.Si mai am un pont pentru tine
ai zis ca tie frica sa nu il pierzii...exista un lucru pe care multe dintre noi nu il stiu si acela ca se zice din mosi stramosi ca orice femeie are 2 sorti adica 2 barbati care ne sunt predestinati in aceasta viata...si numai daca gasim pe unul dintre ei vom fi fericite..daca u crezi ca el e unul dintre ei nu ai frica si da-i papucii caci celalat te asteapta pe undeva


Bun sfat!

Postat pe 29 Ianuarie 2009 19:10
Daca sta dupa usa, nu este el.
Ioana007
Postat pe 30 Ianuarie 2009 16:30
saracu....cred ca e si tinerel...pacat de el...dar cred ca e dezaxat sexual...sincer....
fane_babanu38
Postat pe 31 Ianuarie 2009 10:01
faza asta in 3 e mijto, si o poti faci desi o iubesti acea persoana, e un lucru bun ca ti-a cerut tie acest lucru si nu s-a dus cu altele, ca slava domnului sunt pe toate drumurile, mai bine sa regreti ce ai facut decat ce nu ai facut
adina007
Postat pe 31 Ianuarie 2009 22:04
Presupun ca sexul in 5 ar fi si mai tare.
Micass
Postat pe 1 Februarie 2009 11:31
Daca vrei sa-l faci sa-i treaca ideea asta eu zic sa-i zici ca esti de acord dar a treia persoana sa fie un barbat!!!Sa vezi ce repede se va razgindi!Toti barbatii au fantezii in ce priveste sexul cu 2 sau mai multe fete dar nu mai sunt asa dornici cind este vorba de inca un barbat.
tarzanela
Postat pe 1 Februarie 2009 12:21
DAca vrea sa-l faca sa-i treaca, sa ii dea un sut in oo si o sa-i treaca sigur.
Micass
Postat pe 1 Februarie 2009 15:14
Are si avantajul ca rezolva in acelasi timp si problema sexului, dar si a omletei.
Ioana007
Postat pe 1 Februarie 2009 15:52
dragoste in trei nu exista, ci doar sex si alte experiente in acest domeniu.... daca te/ar iubi nu te/ar imparti cu nimeni....
daydorina
Postat pe 1 Februarie 2009 16:42
De la: adina007, la data 2009-01-31 22:04:17faza asta in 3 e mijto, si o poti faci desi o iubesti acea persoana, e un lucru bun ca ti-a cerut tie acest lucru si nu s-a dus cu altele, ca slava domnului sunt pe toate drumurile, mai bine sa regreti ce ai facut decat ce nu ai facut


simpatic, simpatic pentru modul de a gandi al unora

fiti atenti. adica, fata sa fie mandra, chiar bucuroasa ca faza " e misto" si chiar daca regreti - se pleaca de la premiza clara ca asa va fi - macar sa stii ca ai facut o treaba gospodareasca. din iubire, nu ca n-ai fi prea sanatoasa la cap sau ca baiatul are bubutze la mansarda


si apoi, cand EL " ti-a cerut " sa-i faci placerea , nu se cuvine a-l refuza. nu. cum asa? sa se duca la altele si sa le ofere lor, pachetul de oportunitati? sa pierzi asa ocazie? alea de abia asteapta ghiseftul cu placerile in lant si orgasme in cascada, mai ceva ca niagara


adica, trebuie sa-i ridici si statuie ca nu s-a dus la altele.
or fi alea pe toate drumurile dar tu, esti mai aproape. adica ce sa mai umble bezmetic cand
si_totusi
Postat pe 1 Februarie 2009 17:12
micass si totusica au dreptate...sexu' in 5 e cel mai cool...

oameni buni...chiar nu-mi vine sa cred...

adina...daca o femeie ar trebui sa fie fericita ca partenerul nu s-a dus la altele si i-a propus partenerei sex in trei...inseamna , ori ca eu sunt demodat rau de tot, si nu ma mai fac bine, ori ca voi femeile aveti o mare problema cu respectul de sine...no offense
prometeus_969
Postat pe 1 Februarie 2009 18:12
Buna,am avut o propunere asemanatoare acum ceva timp si l-am refuzat cu toate ca tineam foarte mult la el.....pina la urma m-am despartit de el, am intrebat si un psiholog care mi-a confirmat ca am luat o decizie favorabila,daca insista desparte-te de el,comportamentul lui este deja deviat si vei avea probleme in viitor.
Succes
cezarina_rautu
Postat pe 2 Februarie 2009 11:47
a zis si baiatu ce gandeste . 90 %din baieti isi doresc lucru asta, e fantezia nr 1 , binenteles pe langa multe altele, si 10% care raman... ori nu si permit sa viseze la asa ceva din cauza m multor complexe, ori nu au nicio treaba cu sexul .... sunt constienta ca sunt barbati care chiar isi iubesc partenerele , sotiile da chiar si aia au prostioare din astea in cap dar din respect ptr ele se abtin
domo
Postat pe 4 Februarie 2009 11:23
Ai facut tu un studiu? Sau 90 % din barbatii cu care ai fost si-au dorit asta?
Micass
Postat pe 4 Februarie 2009 19:57
eee hai sa nu fim ipocrite...cred ca toate stim ce si doresc barbatii si ce gandesc....prea putin m intereseaza ce si doresc barbatii care sunt cu mine...ii calc in picioare la prima abatere ...da ce fac cu aia care se tin ca raia de mine ...nu m plang....m nasol de fetitzele alea complexate care ies cu iubitii in orash si vad una ca mine pe strada si .........doamne... se pierd in fantezii .... in rest.....m deranjeaza doar ca nu m scap de ei
domo
Postat pe 6 Februarie 2009 17:57
De la: mirabela12, la data 2008-08-01 13:35:03Suntem impreuna de 3 ani, il iubesc enorm si ma iubeste. Ca in toate cuplurile, si in cuplul nostru exista probleme, insa am reusit sa le depasim. Una dintre privintele in care nu ne-am certat pana acum este viata noastra sexuala. Ne simtim impreuna minunat si avem o viata sexuala minunata. Este primul barbat care, in pat, ma face sa ma simt cu adevarat femeie. In dormitor, ne simtim cu adevarat liberi. De curand insa, a venit cu o propunere care m-a dat peste cap. Isi doreste sa facem sex in trei. Mi-a spus ca a gasit si cea de a treia persoana si ca isi doreste nespus ca eu sa fiu de acord. Si ca o sa fie o experienta inedita pentru amandoi. Pentru toti trei de fapt... Nu stiu ce sa fac. As face orice pentru el, dar asa ceva imi vine greu sa accept. Imi este teama ca daca o sa-l refuz, intre noi o sa se produca o ruptura... Nu am indraznit sa discut cu prietenele mele aceasta chestiune asa ca am apelat la voi. Ce sa fac??????..........
>>SA-L LASI !!!! Pentru el esti doar...o jucarie sexuala ...ATAT!!

Postat pe 7 Februarie 2009 07:54
De la: domo, la data 2009-02-06 17:57:19eee hai sa nu fim ipocrite...cred ca toate stim ce si doresc barbatii si ce gandesc....prea putin m intereseaza ce si doresc barbatii care sunt cu mine...ii calc in picioare la prima abatere ...da ce fac cu aia care se tin ca raia de mine ...nu m plang....m nasol de fetitzele alea complexate care ies cu iubitii in orash si vad una ca mine pe strada si .........doamne... se pierd in fantezii .... in rest.....m deranjeaza doar ca nu m scap de ei

Lauda-ma gura ca ti-oi da friptura. E bine intr-un fel sa te vezi cea mai cea. Creste respectul de sinte.
Micass
Postat pe 7 Februarie 2009 08:54
Fatuto tu ti-ai pus vreodata intrebarea de ce doreste acest lucru?Dupa mine spun ca esti supusa unui test sa vada cum reactionezi.Daca accepti inseamna ca nu tii la el si te intereseaza numai satisfacerea ta sexuala asta in cazul in care vrea sa aduca in dormitor un alt barbat.Daca a cerut sa aduca o femeie in plus ori tu esti vinovata ca nu-l satisfaci ori ii dezaxat si in cazul asta trebuie lasat cu fanteziile lui si asta cit mai repede.Un barbat care-si iubeste cu adevarat perechea ,fara sa fie gelos,nu permite sub nici o forma ca fiinta iubita sa fie macar atinsa de cineva.Cit de mult ai tine la el, parerea mea, un ai accepta sub nici o forma sa vezi cum si-o pune cu alta si ar fi totul pierdut.Asa ca daca tii la el cu adevarat cind mai aduce vorba de asa ceva curma ori ce fel de discutii pe tema asta si daca pleaca inseamna ca nu tine la tine deloc.Esti supusa unui TEST asa ca beleste ochii bine............... O femeie avea bani cu sacul iar barbatul era impotent saracul asa ca a mers la doctor si i-a cerut sa faca ceva .Doctorul contra unei sume f mari i-a promis ca-i face un transplant.Zis si facut .Si-a facut doctorul treaba l-a supus unor probe cu citeva asistente si mergea brici.A plecat omul acasa f fericit dar dupa 2 saptamini vine sotia si ii spune ca sotul ei doarme ca boul pe coada cu noua scula .Aduce omul inapoi la doctor,doctorul il supune la teste din nou si vede ca totu-i ok si il intreaba ce se intimpla.Domnu doctor da ma crezi nebun sa bag scula lu altu in nevasta-mea?Asta da fidelitate.
staovici_iliutza
Postat pe 7 Februarie 2009 09:26
De la: samy, la data 2008-08-22 10:40:06 Nu e nici ca nu te mai iubeste nici ca barbatul trebuie sa fie posesiv, e o fantezie. La ora actuala si noi pasim spre libertatea Vestica, acolo swingerii sau nudismul are propriile cluburi si nu poate sa ii contrazica nimeni ca nu au dreptate, la fel ca lesbienele si homosexualii.
Aici devine de fapt un caz de bisexualitate pt tine daca al treilea e femeie, pentru el daca e barbat. Nu e lucru neobisnuit, nu e ceva care sa rupa relatia e doar alt punct de vedere si cum multe femei sunt foarte inguste iar barbatul trage sa experimenteze...
Te sperie ca poate iti place prea mult? Pe mine m-ar speria.Orice lucru nou nu e lipsit de pericole

Daca nu vrei nu vrei, poate el o sa experimenteze in alta parte, poate nu.


Nu pot sa nu-ti dau dreptate. La noi, multa lumea viseaza la astfel de experiente (sa nu-mi spuneti mie c n-ati visat niciodata cum ar fi ca-n filmele alea "diochiate").
Am avut ocazia sa-mi revad o veche prietena care locuieste in Barcelona de 10 ani si cam tot de atata timp nu ne-am vazut. Trebuie sa recunosc ca m-a frapat cand mi-a marturisit ce vrea sa-i faca ea cadou prietenului ei de ziua lui. O alta femeie. Asta nu inseamna ca nu-l iubeste. Fiecare cu goangele lui...
redrose
Postat pe 8 Februarie 2009 00:30
99,99% din oameni viseaza macar o data in viata la sexul in 3 (fiti cinstiti cu voi)
Asta e valabil si pentru femei.
Doar ca barbatii ar dori sa-si vada si visul realizat. Unii atat de mult incat fac si propunerea. Asta nu inseamna ca trebuie neaparat acceptata sau ca orice barbat o sa caute neaparat sa si-o implineasca.
Fanteziile ne insotesc si ne ajuta in viata sexuala, dar nu inseamna ca o sa ne li ne imdeplinim pe toate.
Recunosc ca am visat si eu la sexul in 3 dar a ramas la stadiul de fantezie , nu mi-o voi indeplini niciodata.
Indiferent de consecinte.
E alegerea fiecarui om sa accepte propunerile partenerului si pana unde sa le accepte. Facem de multe ori (sa recunoastem) sex cand nu ne dorim neaparat sau facem ce nu ne e chiar la indemana. Dar e alegerea noastra unde punem bariera.
Nimeni nu ar trebui sa iti zica : Fa-o! sau N-o fa!
Tu singura stii ce simti , ce vrei.
Iubirea o sa fie oricum influentata de decizia ta (indiferent care o sa fie). Daca o sa fie influentata in bine sau in rau, asta doar viitorul ti-o v a arata.
CredendoVides
Postat pe 8 Februarie 2009 12:11
Eu zic sa nu accepti daca faci lucrul asta dupa aia cine stie cu ce propunere iti va venii iar...
_dulcik_
Postat pe 8 Februarie 2009 12:38
Nu este bine sa faci sex in trei.Pe rand, fata mea, pe rand...
Ioana007
Postat pe 8 Februarie 2009 17:02
Of of.... incredibil ce pot cere anumiti baieti persoanei pe care o iubesc... azi sex in 3 si maine ce va urma ... iti va zice ca doreste sa mariti numarul de parteneri
_dulcik_
Postat pe 9 Februarie 2009 15:33
din cnd n cnd numrul partenerilor prezeni ntr-un act sexual oricum trece de 3, chiar dac n timpul actului doar 2 sunt vizibili i tangibili
casperphantom
Postat pe 9 Februarie 2009 21:56
De la: casperphantom, la data 2009-02-09 21:56:04din cnd n cnd numrul partenerilor prezeni ntr-un act sexual oricum trece de 3, chiar dac n timpul actului doar 2 sunt vizibili i tangibili


Corect si la obiect.

Ehe, si cate femei nu viseaza la anumite experiente, insa de jena, sau din educatia primita le e rusine sa discute deschis cu partenerul ce vor. Si nu ma refer neaparat la numarul de parteneri, ci la lucruri mult mai simple, cum ar fi anumite pozitii, locuri etc.

Barbatii sunt mult mai deschisi si spun exact ce vor.
redrose
Postat pe 11 Februarie 2009 00:41
Daca il iubesti si crezi ca imparatasesti si ideile cu el doar iti este iubit analizeaza si fantezia lui caci nu va renunta la ea dealtfel multi barbati o au cu toate ca doar putini au curaj sa recunoasca si cum spuneam studiaza daca poti sa te pliezi pe idee,eventual sa incerci doar tu cu o femeie si daca iti place poti sa incerci si impreuna cu el iar daca ai curaj fa-o direct in trei dar ar fi bine ca macar cealalta tipa sa aiba experienta anterioara in bisexualitate.
dlal
Postat pe 16 Februarie 2009 15:43
Si daca tot iti place, eu zic sa nu te opresti aici. Calea ti-e deschisa.
Micass
Postat pe 16 Februarie 2009 20:09
cum a zis vanghi...pe rand, fetelor...
wife_de_zmeu
Postat pe 16 Februarie 2009 20:12
De la: mirabela12, la data 2008-08-01 13:35:03Suntem impreuna de 3 ani, il iubesc enorm si ma iubeste. Ca in toate cuplurile, si in cuplul nostru exista probleme, insa am reusit sa le depasim. Una dintre privintele in care nu ne-am certat pana acum este viata noastra sexuala. Ne simtim impreuna minunat si avem o viata sexuala minunata. Este primul barbat care, in pat, ma face sa ma simt cu adevarat femeie. In dormitor, ne simtim cu adevarat liberi. De curand insa, a venit cu o propunere care m-a dat peste cap. Isi doreste sa facem sex in trei. Mi-a spus ca a gasit si cea de a treia persoana si ca isi doreste nespus ca eu sa fiu de acord. Si ca o sa fie o experienta inedita pentru amandoi. Pentru toti trei de fapt... Nu stiu ce sa fac. As face orice pentru el, dar asa ceva imi vine greu sa accept. Imi este teama ca daca o sa-l refuz, intre noi o sa se produca o ruptura... Nu am indraznit sa discut cu prietenele mele aceasta chestiune asa ca am apelat la voi. Ce sa fac??????..........


ii spui frumos ca nu vrei , iar daca el te iubeste si te respecta trebuie sa accepte doar in doi...sunt sigura ca el vrea sa fi-ti 2 femei si el..ia propunei tu in gluma sa o faci tu el si inca un barbat...sunt sigura ca asa nu mai vrea...:0
micki23
Postat pe 20 Februarie 2009 01:35
Micas, daca ar fi ouale tale n-ai mai vorbi asa.
Ioana007
Postat pe 20 Februarie 2009 16:13

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Mi-am prins sotul masturbandu-se in fata camerei web 121 De la: anakin 15 August 2009 11:13
Ce faci cand fostele sunt ......in prezent ...prietene? 150 De la: liaiedera 21 Aprilie 2010 10:17
..... 31 De la: scrichy 9 Martie 2009 23:33
Casa de piatra 59 De la: micabis 25 Februarie 2009 05:53
am si eu nevoie sa ma ajutati cu niste sfaturi va rog frumos.... 46 De la: mia79x 10 Mai 2009 20:26
Setari Cookie-uri