Cafenea virtuala

Felicitari pentru cine a fost prima la apelll.
Hmmmmmmmmmmmmmmmm...ce buna-ia cafeaua asta!Si maine s-o faceti tot voi,va pricepeti,serios!!
Dragilor,de pe balconul meu(virtual) se vede marea,cu valurile sparganduse de mal....corabiile ajung in port,obosite si adormite.
Te provoc Vanghilis,o poezie mai romantica nici ca se putea!!!
Dintre sute de ...catarge ,care lasa tarnurile....etec,ettc.
Mirabila
Postat pe 5 August 2008 08:35
m-am trezit cu un miros de cafea, e foarete buna

Postat pe 5 August 2008 08:49
haideti fetelor pe plaja.........eu fac 10 minutele pana la "trei papuci"
nebuna
Postat pe 5 August 2008 08:53
CRYLE unde fugisi asa repede, cafeaua trebe savurata incet la fel si tigara

Postat pe 5 August 2008 08:54
mie nu-mi place la soare ca ma parleste de fiecare data,ma multumesc cat ma prinde in curte(nu va inchipuiti ca sunt alba ca branza )

Postat pe 5 August 2008 08:57
gata si eu la cafeluta
emagl
Postat pe 5 August 2008 09:10
emagl, 'neatzaaaaaaaaaaaaa,
bine ai venit, acu' aduc si biscuitii...sa nu spuneti ca tineti cura de slabire
nebuna
Postat pe 5 August 2008 09:15
eu cam tin cura de slabire...dar alaturi de prieteni fac exceptii.Ma chinui sa slabesc,dar cam greu
emagl
Postat pe 5 August 2008 09:22
eeeeeeeeeeeee, tre' sa schimbi regimul de viata radical. mananca dimineata iaurt cu cereale si intre mese fructe.
io mai scap la prajituri si apoi fac vreo 10 km pe jos sa consum ce-am inghitit

uffffffffffff, io sunt la munci de la 7
nebuna
Postat pe 5 August 2008 09:37
Buna dimineata va dorim.
cristisz
Postat pe 5 August 2008 10:05
'neatza cristisz,
cam tarziu, era cat pe ce sa-ti taiem ziua, da de data asta te iertam
nebuna
Postat pe 5 August 2008 10:27
neata dragelor nebuna se pare ca fu prima de facu cafelutele sa adaug si niste frisca ca-i parca olecuta mai buna

Postat pe 5 August 2008 10:37
N-am ajuns la prima ora din motive obiective. Rog sa nu se consemneze si sa mi se dea si mie o cana cu cafea. Ofer tigari.
cristisz
Postat pe 5 August 2008 10:39
CRYLE bine ai venit in clubul notru fetelor va las un pic si o sa revin melimeli hai draga la o tigare sa ne intoxicam nitel

Postat pe 5 August 2008 10:41
uite cristisz cafeaua zici ca tigari nu vrei sper sa-ti placa cafeluta ca doar sintem dotati bine de tot avem cafea pt toata populatia de pe Garbo

Postat pe 5 August 2008 10:46
ok, nu s-a consemnat, dar cafeaua de pranz o faci tu, caci noi suntem ocupate cu discutiile
nebuna
Postat pe 5 August 2008 10:57
bagheroooooooooooooo, ia hai talica la o tigare.........ca io am sarit randu'...imi fac mea culpa
nebuna
Postat pe 5 August 2008 10:59
Doamnelor, azi dau si o bere ca fac o luna de la cununie. Va invit sa vedeti cam cum a fost (in fisierul video din contul meu).
cristisz
Postat pe 5 August 2008 11:07
nebuna gata cu tigarile fac o pauza draguta ca ma intoxicas singura acilea fumai pt tot clubul va las acum ma duc sa fac mincarica si revin

Postat pe 5 August 2008 11:09
oooooooooooooooooo critisz, eu am facut pe 30 iulie 25 de ani.........sa fiti fericiti!
merita o bere...io pun saratelele si alunele...
nebuna
Postat pe 5 August 2008 11:10
ce gatesti baghero?
io nu mai am timp sa intru in bucatarie......de la craciun incoace am mancat si eu ce-au gatit altii
nebuna
Postat pe 5 August 2008 11:14
Hei...sunt aici, meli....fugii la serviciu, asta este.....dar mai pot lua o pauza de tigarica si cafea....mai este ceva in cescutza....nu ma faceti sa va invidiez ca sunteti la plaja, desi sunt neagraaaaaaaa....mai vreau soare, o sa descarc ceva poze si am sa le postez:))....sa ma laud cat de bronzata sunt:*....o zi frumoasa tuturor si mai usor cu cafeaua pe caldurile astea, hai sa o inlocuim cu.....ce aveti si voi la indemana.
Pupici la toti.

Postat pe 5 August 2008 11:33
cryle draga,
o asteptam pe cristisz cu berile
asa ca pregateste-te
nebuna
Postat pe 5 August 2008 12:03
scuze ca am fugit din cafena a trebuit sa fac mancare,chiar fetelor voi ce mai gatiti?????aaaaaaahhhhhhhh ce bine pica o pauza

Postat pe 5 August 2008 12:15
Doamnelor, poftiti o bere neagra rece si trageti mai aproape masuta cu saratele si alune. Azi cafele nu mai bem, am eu ceai verde rece cu menta bun pentru scapat de canicula mai pe seara.

Cat priveste gatitul, dupa mine as face doar salate cu de toate, dar partea "adversa", mare amatoare de gatit nebunii s-a tot invartit ieri prin bucatarie, rezultatul fiind ied cu legume la cuptor (bafta lui ca a luat in piept caldura cu tot aerul conditionat).
cristisz
Postat pe 5 August 2008 12:28
pt.mine e la fel as manca legume,fructe si salate dar copii si sotul ar zice ca ei sunt oameni cu doua picioare nu animale cu patru picioare sa pasca tot felul de cruditati, apropo el nu mananca nici pilaf de orez zice ca nu vrea sa i se faca ochii ca la chinezi Beau si eu spre seara o rece in cinstea voastra

Postat pe 5 August 2008 12:58

bere
a spus cineva bere sau sarmale ptr ele as renunta la orce dieta cine ma serveste si pe mine.
yavrum
Postat pe 5 August 2008 13:37
Bere deocamdata, ca sarmale de abia am facut si au disparut cu viteza luminii.
cristisz
Postat pe 5 August 2008 13:43
hai ca m-am inturnat si eu si constat ca ba faceti de cap!
DREEEEEEEEEEEEEEEEEEEPTI! PRIVIREA INAINTE, HALBA-N MANA SI HAAAAAAAAAI!
fetelor mai aveam putin si mi se topea slanina
nici mancare nu-mi trebe, asa-i de cald, iar marea e la cateva minute de mine si nu pot profita
nebuna
Postat pe 5 August 2008 14:53
Stai ca inca n-am iesit din cladire. Atunci sa vezi tu zapuseala.
cristisz
Postat pe 5 August 2008 15:14

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Casa de toleranta 126 De la: Allegra 28 Mai 2012 23:28
POVESTEA MEA...URMELE TRECUTULUI 33 De la: garbo_412085 30 Noiembrie 2015 02:15
Ati auzit de H10 Sport Lounge? 1 De la: garbo_14501 26 Iunie 2013 12:48
cluburi de dans in cta 2 De la: oxygene 24 Iulie 2009 22:38
de ce nu mai este BULA ROZA DE LA FORUM? vreau explicatii 9 De la: daria_pet 30 Iulie 2009 00:54
Setari Cookie-uri