Gyuri Pub - pub-ul lui Ioan Gyuri Pascu

am fost sambata trecuta si nu mi-a venit sa cred cat de misto ne-am simtit.
locul nu arata exceptional al nivel de mobilier, decoratiuni etc, e doar un pub.

serviciile insa sunt f ok, mancare FOATE buna, preturile - 5 lei un ceai, 9 lei o bere, 17 lei un platou gustare rece /calda mare (ei zic ca pt o pers, au as zice o pers si inca jumatate)

media de varsta +35

nu mi-a venit sa cred cand am vazut cata lume era, ca mai toti se cunoastea unii cu ceilalti, oameni trecuti de prima tinerete care dansau de mama focului si se distrau mult mai bine decta vad ca o fac tinerii din ziua de azi.

incredibil de misto locul, abia astept sa ma mia duc la un alt show live
cristi_iordache
Postat pe 3 Februarie 2011 15:17
cristache..

am inteles ca esti fata..

scumpa
tu esti cumva noul SC ?nu de alta da' ..orisicat...

gyuri aud ca inca nu-i bine,hai cu sanatatea!
si sa iasa banu' ...
9 lei o bere?mda...ieftina rau,ce marca?
iasomia
Postat pe 22 Februarie 2011 09:45
"bucegi", mami iaso
mda... pana la urma am avut dreptate. tantica sau nenicu asta se ocupa doar de reclame numai bune sa puna botu' la ele retarzii
penibili! sa rezolve problemele forumului nu se inghesuie nimeni...
Thor_again
Postat pe 22 Februarie 2011 10:09
ete ca am fost aseara si am plecat dupa primul sfert de ora. au inceput sa cante cei de la SPin, si chiar cantau bine. insa sonorizarea de tot ......
Totul mult, mult preatare, fata aia facea eforturi vizibile sa acoepre cu vocea ei intrsumentele, iar nea gigi sunetistul nu facea nimic.
ne-ma simtit tare prost fata de SPin ca dupa 15 minute sa ne ridicam si sa plecam, noua ne plac, desi nu au mai fost vazuti in ultima vreme, dar cahir canta msito Live.

asa ca din pacate aseara, fail la gyuri's pub

IAsomia- da, 9 lei cea mai scumpa bere este un prt foarte ok, daca compari preturile din cluburile cu muzica live. noi mergem de obicei in Music Club sau Tribute si comaparam cu ce este acolo. Si da, 9 lei pt un club cu msucia live si fara manelisti si cocalari mi se pare mai mult decat decent

Thor_again - ma mai slabesti nene?
am mai spus intr-un post cine, ce si de ce sunt. mai lasa pls parerile cum ca X lucreaza pt y samd pt ca pem ine personal nu ma impresionezi, dar pe aia de ii faci "retarzi" se numeste ca ii cam jignesti
cristi_iordache
Postat pe 3 Aprilie 2011 09:04
n-ai zis nimic de pitzipoance...
de fapt, ai scris ca te-au lasat sa intri...:P
:)))))
eu_geminy
Postat pe 3 Aprilie 2011 09:19
pt ca ne place muzica live si nu house-ul sau maneaua, suntem pitipoance? sau cum???
ce sa faci, astia mai expirati as ca noi, mergem prin cluburi gen Music, Coyote, mai un Jukebox sau un Prometeus sau green Hours de vara, ca nu ne place decat muzica asta mai veche si cantata pe bune si bine.

la Gyuri am mai vazut pe A.G. Winberger, Jezebel, Alex Tomaseli si s-au auzit foarte bine. de data asta insa au dat-o de gard si da, mi s-a parut ok ca eu, care i-am laudat sa spun de data asta si un punct slab.
ne-am simtit aiurea fata de artisti, pt ca ei chiar nu aveau nicio vina si prestatia lor chiar era misto, dar pacat insa ca nu au avut sustinerea sunetistului.

=> eu_geminy plimba ursul ;)

cristi_iordache
Postat pe 3 Aprilie 2011 10:08
evident ca-l plimb. pe topicul tau...;)
eu_geminy
Postat pe 3 Aprilie 2011 10:26
vezi ca'i mic (topicul) si poate ursul sufera de claustrofobie ;)
cristi_iordache
Postat pe 3 Aprilie 2011 10:28
si alta preocupare mai serioasa nu ai, decat sa porti grija ursului cu pricina...;)
:))
eu_geminy
Postat pe 3 Aprilie 2011 10:37
ete fix amu nu am. ca m-am trezit si o lenevesc si eu la facea si la o barfa pe un forum de fomei.
mai mult de atat, eu am purtat grija topicului meu, pt ca am revenit pe un subiect deschis de mine si am adaugat o noua experienta, legata de subiectul topicului.
matale, tot bine? sanatos?
cristi_iordache
Postat pe 3 Aprilie 2011 10:42
ce-ti pasa?...:P:))
eu_geminy
Postat pe 3 Aprilie 2011 10:46
pai nu imi pasa de tine, ci de urs :)) iubesc nimalele si nu imi place sa fie chinuite. intrebam daca esti bine sa nu cumva sa te fi luat bietul nimal la rost ;)
cristi_iordache
Postat pe 3 Aprilie 2011 10:51
nu ma ia ca-i ursul meu favorit, fac sa-ti creasca topicul, si-l scap si de claustrofobie...;)
:))
eu_geminy
Postat pe 3 Aprilie 2011 10:52

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
BUna lume.... 8 De la: tutankhamon 30 August 2009 23:16
alina 29 De la: Dor_marunt 28 Noiembrie 2009 09:19
Topic pt pupcioi 269 De la: Axl_R 29 August 2013 21:29
concurs 22 De la: manina 23 Noiembrie 2009 11:02
Despre site-uri de reduceri 1 De la: madita 25 Noiembrie 2013 14:40
Setari Cookie-uri