Barbatul TAUR

De la: reyya, la data 2010-06-09 16:28:30pe astia de pe aici ii doare fix in poula..de ,,capacitatea victimizanta" ( nu ai intalnit tu formulari de genul asta in trista ta viata) a ,,spuselor" tale..Liberare!!!


Asta e limbaj de "salon", esti penibila...zau
anarax
Postat pe 9 Iunie 2010 19:35
De la: anarax, la data 2010-06-09 19:35:07
De la: reyya, la data 2010-06-09 16:28:30pe astia de pe aici ii doare fix in poula..de ,,capacitatea victimizanta" ( nu ai intalnit tu formulari de genul asta in trista ta viata) a ,,spuselor" tale..Liberare!!!


Asta e limbaj de "salon" ? Esti penibila...zau


Faci atata fanfara de cultura si inteligenta dar esti o zdreanta de 2 lei
anarax
Postat pe 9 Iunie 2010 19:35
la mine greseala a fost datorata tastarii in graba..in cazul tau se datoreaza nestiintei..bine, vad ca tii cu tot dinadinsul sa te dai in stamba pe aici..vezi daca-ti mai gasesti maine contul..ai deja cam prea multe abateri . este ultima postare adresata, next time fii mai atenta cum te exprimi , clar?
reyya
Postat pe 9 Iunie 2010 19:40
De la: anarax, la data 2010-06-09 19:35:30
Asta e limbaj de "salon" ? Esti penibila...zau


Faci atata fanfara de cultura si inteligenta dar esti o zdreanta de 2 lei[/quote]


cam tot ce ai scris aici intra la categoria ,,abuz de limbaj"..la tine acasa poate nu conteaza sau trece neobservat genul asta de limbaj nu si aici...garantat :-)
reyya
Postat pe 9 Iunie 2010 20:01
revyaa....dar tu te enervasi mami!
zauu...nu facee....deranjul! zic eu!
fleurdelis
Postat pe 9 Iunie 2010 20:03
fleurdelis
Postat pe 9 Iunie 2010 20:07
Reya mami, nu-ti mai bate capul. Unii chiar nu merita.
Doara
Postat pe 9 Iunie 2010 20:17
De la: reyya, la data 2010-06-09 17:18:36
De la: anarax, la data 2010-06-09 17:15:11Cand te-ai bagat in seama cu mine prima data reinvyato ai incercat sa imi bagi pumnul in gura fara sa dezbati o idee. Ar fi interesant de stiut cum functioneaza sistemul aici cu cele care au opinie separata...va chemati ca piranha? Help, e una care imi strica "opinia
generala"...penibil.


hai mergi fa-ti una bucata labuta , in spatele contului tau ma indoiesc ca ai fi femeie, daca da..trebuie sa ai grave frustrari,..in fine , nu-mi bat eu capul cu licuricii..


Mai femeie fara Dumnezeu cum sustii ca esti (atheista), vad ca desi sustii si te lauzi intr-una ca renunti, ceva te zgandare pe creier si revii mereu cu noi invective. In fond daca vrei sa sustii ca esti desteapta, fa-o fara a folosi limbaj neacademic. Daca esti moderatoare in acest forum sau ai obladuirea unor nulitati de aici, ai senzatia ca sperii pe cineva cu stergerea contului si astfel faci cinste forumului garbo? Asa iti inchipui? Ca moderatoare trebuie sa sustii dialogul la stachete mult peste medie, nu sa te cobori sub decenta care o are acest forum. Asa ca ai o minima decenta si nu te mai afunda in mocirla de unde ai venit.
anarax
Postat pe 9 Iunie 2010 20:19
...deranjul....
cum am mai spus
fleurdelis
Postat pe 9 Iunie 2010 20:21
da-mi te rog id tau de mess...
garbo134355
Postat pe 11 Iunie 2010 00:08
iubesc un barbat taur,sunt inebunita dupa el ,dar demulte ori e distant,se inchide in el,dar tot nu vreau sa renunt,cred ca sunt indragostita,am 42 de ani,eu nu am fost iubita sau sa cunosc fericirea,nu stiu ce sa fac,am avut o casnicie 22 de ani ,am respectat o,oare a meritat ?sa mi treaca viata ...doar cei 2 copii sunt implinireamea ca femeie ,in rest nimic
garbo083064
Postat pe 12 Iunie 2010 22:47
Credema,e distant si asa va ramine pina moare si daca mai sta si cu mam lui ,vai de capul tau semneazati testamentul de pe acum ca,nu se stie cind te paste infarctul............fugi fetito cit vezi cu ochii,dupa 22 de ani de chin nu faci altceva decit sa o iei de la inceput cu barbatul taur,credema vorbesc din experienta mea,traiesc de 22 de ani cu un barbat din aceasta zodie si mi-a mincat tot ce aveam mai frumos pe lume,tineretea si ficatii din mine,am doi copii si nici cu copii nu se compoarta altfel,tot asa distant,rece si arogant.......FFUUUUUGGGIII daca vrei sa mai traiesti.
garbo006071
Postat pe 13 Iunie 2010 15:49
Fetelor mai aveti 11 semne zodiacale la dispozitie, dar va sfatuiesc sa nu mai stati cu fiecare mai mult de 5 ani, daca vreti sa mai apucati sa experimentati toate specimenele. Poate reusiti in aceasta viata sa va dumiriti unde sunt barbatii ideali pentru voi.
anarax
Postat pe 13 Iunie 2010 22:49
Esti dusa cu pluta fetit-o.
Laura76
Postat pe 15 Iunie 2010 12:04
era ptr. " una_pe_aici", dar vad ca domnul administrator al acestui site sia facut treaba . Ii multumesc pe aceasta cale PUBLIC acestui domn. Se pare ca intradevar mai exista si oameni care nu doar se prefac ca rezolva o problema.........ci o rezolva. VA MULTUMESC INCA ODATA PUBLIC DOMNLUE ADMINISTRATOR AL ACESTUI SITE. - TOT RESPECTUL.
Laura76
Postat pe 15 Iunie 2010 16:06
De la: laura33c, la data 2008-07-11 11:59:47Ce parere aveti despre barbatii in zodia Taur? Sunt curioasa sa aflu parerea voastra. Va pup.
garbo083064
Postat pe 16 Iunie 2010 20:57
Buna,
Fetelor,va recomand din suflet si din propria-mi experienta, daca sinteti in zodia taur, sa va feriti de barbatii din aceiasi zodie (taur)... ca dracu de tamaie, cu toate ca este greu, pt. ca exista atractie, afinitati, asemanare in gandire etc. Am avut in studentie o experienta dureroasa, din care, din pacate, nu am tras invatamintele trebuincioase si drama s-a repetat la ... respectabila varsta de 42 de ani, insa cu implicatii, evident infinit mai dureroase si mai greu de suportat la varsta asta!!! In general sunt f. egoisti, interesati, fara scrupule si fara pic de suflet, daca asta este in interesul lor. Pur si simplu sa nu incepeti o relatie cu el, caci daca o faceti , va va fi foarte greu sa renuntati la ea, oricat de mult v-ar chinui, fiindca, daca vrea, este un f. bun amant... in intimitate si, daca se simte iubit, in loc sa raspunda la fel, isi bate joc de sentimentele voastre sincere.
Va pup. Marilena
garbo008706
Postat pe 29 Iunie 2010 02:33
De la: garbo008706, la data 2010-06-29 02:33:53Buna,
Fetelor,va recomand din suflet si din propria-mi experienta, daca sinteti in zodia taur, sa va feriti de barbatii din aceiasi zodie (taur)... ca dracu de tamaie, cu toate ca este greu, pt. ca exista atractie, afinitati, asemanare in gandire etc. Am avut in studentie o experienta dureroasa, din care, din pacate, nu am tras invatamintele trebuincioase si drama s-a repetat la ... respectabila varsta de 42 de ani, insa cu implicatii, evident infinit mai dureroase si mai greu de suportat la varsta asta!!! In general sunt f. egoisti, interesati, fara scrupule si fara pic de suflet, daca asta este in interesul lor. Pur si simplu sa nu incepeti o relatie cu el, caci daca o faceti , va va fi foarte greu sa renuntati la ea, oricat de mult v-ar chinui, fiindca, daca vrea, este un f. bun amant... in intimitate si, daca se simte iubit, in loc sa raspunda la fel, isi bate joc de sentimentele voastre sincere.
Va pup. Marilena


Draga mea, spui ca sunt "f. egoisti, interesati, fara scrupule si fara pic de suflet", apoi " isi bate joc de sentimentele voastre sincere", asadar cunosti toti barbatii si esti sigura de afirmatiile tale, de iti permiti sa ii aduni pe toti in aceeasi oala. Eu una iti recomand sa fii atenta cand mai alegi vreun barbat, mai ales la varsta ta, si mai ales daca nu stii exact ce barbat iti trebuie. Stim cu toate ce greu e sa alegi un barbat, mai ales cand stim ca cei buni sunt luati. Asadar cand gasesti un barbat liber fii constienta ca e dintre cei rai, pentru ca de aceea e ...liber. Si sa te feresti ca dracu de tamaie de barbatii insurati, stiind ca ei sunt cei buni, fie ei tauri sau ce or fi.
cocoasa
Postat pe 2 Iulie 2010 17:44
Sa nu crezi k ca cei buni sunt "luati" mai nou femeilor le pac barbati aia mai sado:)))...deci nu as crede pt k cei buni sunt luati de prosti mai nou sau cam asaa era tot timpu...da u crezi ca cineva stie ce barbat ii trebuie....asta depinde numai sh numai de carcateru fiecaruia...eu zic k imi trebuie un barbat asa si asa sh cand colo neam nu ma potrivesc cu el...deci ce e al tau ii pus deoparte
blondina_X
Postat pe 2 Iulie 2010 17:53
Blondino, lasa draga, barbatii, ia zi, luasi BACul?!
moniq_
Postat pe 2 Iulie 2010 17:57
De la: moniq_, la data 2010-07-02 17:57:27Blondino, lasa draga, barbatii, ia zi, luasi BACul?!


am emotii nu mai pot...maine aflu
blondina_X
Postat pe 3 Iulie 2010 21:16
Salutare ! Oau ce inversunare pe aici. .Imi este frica sa spun ca sunt in zodia Taur, desi pentru mine horoscopul e. . ca si cum nu ar fii. Parerea mea e, ca nu toti oamenii sunt la fel, cum nici toate persoanele taur nu pot fi la fel. Am trecut doar sa va salut, nu vreau sa dau curs la discutii mai mult de atat . Take care !
G3org3
Postat pe 7 August 2010 13:55
Femeile taur cum sunt ? stai ca incepeti acum . . . :))
G3org3
Postat pe 7 August 2010 13:58
Observ ca multe feministe au raspuns la intrebarea asta.Nu inteleg ipocrizia feminina,de ce vorbiti asa urat de barbatii taur?Voi de ati mai stat cu ei? Daca tot erau atat de rai, trebuia sa va despartiti de ei nu?Ma rog sunt taur si am suferit mult in dragoste din cauza unei femei si nu e singura care a incercat sa ma faca sa sufar din fericire nu au reusit toate, hai sa va zic eu dragele mele femei cum sta treaba voi doriti barbati indiferenti, voi doriti barbati fara sentimente, voi doriti minciuna, voi doriti sa nu vi se dea atentie asa ca uitati-va in oglinda si observati cat de ipocrite sunteti.Ati avut probabil fiecare cate un baiat bun ,care ar fi facut orice pentru voi, dar v-ati batut joc de el!|Asa ca scumpele mele, hotarati-va ce vreti ca de baieti buni va plictisiti! Cea mai penibila scuza feminina,care am intalnito este :M-am plictisit! HMMM pai eu ce sa mai zic? Afirmatia ma lasa fara replica.Femeile defapt sunt egoiste , voi nu va uitati la nevoile partenerului ci doar la voi.Ma enerveaza stupiditatea feminina, toate femeile probabil imi vor sari acum in cap, nu cumva voi sunteti cele care vor sa fie ignorate? pentru ca daca vi se da prea multa atentie va plictisiti, nu cumva voi vreti asta? sa va fie rusine ca aveti curajul sa scrieti despre tauri asta dar nu uitati ma sunt si femei taur nu?sau alea cum se cheama? Ma rog imi place ce frumos generalizati, ca taurii sunt asa si asa etc etc etc etc, dar voi cum sunteti?voi de ce ii acceptati asa? pentru ca va place atitudinea lor, pentru ca sunteti proas..si pentru ca ii aceptati, taurii sunt buni doar ca voi femeile nu stiti sa va purtati cu ei. Probabil ca multi tauri ca si mine de altfel au invatat din greselile trecutului.Eu personal eram gata sa fac orice pentru o femeie, dar m-am ales cu o inima franta . Asa ca scumpa mea daca esti cu un taur ai grija sa nu aiba inima franta in trecut pentru ca atunci un taur nu mai e doar un taur , ci un taur ranit .Asa ca femeilor care dau sfaturi legate de tauri va rog nu mai fiti ipocrite.
andreabellocaro
Postat pe 18 August 2010 12:46
am si eu o intrebare pentru idioa..le care au generalizat . Voi ganditi ,inainte de a scrie ceva?Cum e posbil sa scrii o asemenea prostie? Adica "sa fugim toata viata de tauri", mi se pare cea mai mare stupidtate care am auzit-o pana acum.Sunt taur scumpa mea dar realizez ca nu zodia este cea care defineste un om ci inteligenta , e adevarat ca am realizat citind zodiacul ca am cateva trasturi specifice taurului, dar cum ramane cu femeia care m-a facut sa sufar , cum ramane cu o alta care m-a inselat si dupa vroai sa sear intoarca la mine? La voi femeile functioneaza conceptul ala ca daca barbatul inseala e un porc ,iar voi cand inselati , voi nu , voi sunteti neglijate.Hahaha voi sunteti slabe cica si de aia inselati nu?
Din nou ipocrizia feminina isi spune cuvantul. Jos prostia!
andreabellocaro
Postat pe 18 August 2010 13:02
Haide mai, mai bine jos palaria!
AMELYY
Postat pe 18 August 2010 13:06
ati zis ceva de zodia taur?
n-am auzit
zambila
Postat pe 18 August 2010 13:13
mai ..............baiatu...vorbesti serios????????????
jeanette40
Postat pe 18 August 2010 13:14
"La voi femeile functioneaza conceptul ala ca daca barbatul inseala e un porc ,iar voi cand inselati , voi nu , voi sunteti neglijate."


PoarcO!
AMELYY
Postat pe 18 August 2010 13:18
cine, mai?
zambila
Postat pe 18 August 2010 13:21

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Fecioara- gemeni 37 De la: Lucy1985 16 Iunie 2014 22:44
eu pesti , el taur :) 1 De la: garbo132 13 Aprilie 2011 18:24
Eu leu, el rac 2 De la: garbo086321 2 Iulie 2013 07:45
Femeia Scorpion - Barbatul Rac - mister, fantezie.... 1 De la: soaptaa 15 Ianuarie 2012 18:58
Femeia gemeni 3 De la: albinutza45 13 Iulie 2009 16:56
Setari Cookie-uri