Femeia Varsator

ticaloasa mica...

al tau era postul ala cu mama si cu curvele?
wife_de_zmeu
Postat pe 3 Martie 2009 16:33
Daaa
De aia mor de ciuda ca nu vrea
picaturaderoua
Postat pe 3 Martie 2009 16:34
hai ca eu am priceput ideea...

de unde trag eu concluzia...nu toate blondele "e" proaste
wife_de_zmeu
Postat pe 3 Martie 2009 16:36
Nu vrea si gata!
picaturaderoua
Postat pe 3 Martie 2009 16:36
wife,nu cred ca am etichetat pe nimeni si nimic,daca citesti ultimul paragraf.......... .dar ma rog.cert este ca, daca cineva nu intelege fenomenul "spirit de haita",trebuie sa viziteze acest topic.sincer, nu ma asteptam de la oameni ca voi.Cu stima CATALIN.
roby_cado
Postat pe 3 Martie 2009 16:42
Cata, tu ai mai subscris la posturile acestei doamne...stiu sigur asta...

cat priveste spiritul de haita, hai sa spunem ca in mod sigur sunt persoane care s-au simtit deranjate de eticheta pusa de onorabila doamna.

zodia, nu este o stiinta exacta, nu poti vorbi despre semne zodiacale ca despre fizica cuantica sau matematici superioare.

problema este ca doamna respectiva a pus niste etichete, uitand ca oamenii nu pot si incadrati in tipare atat de inguste.

iar limbajul pe care l-a folosit lasa de dorit.

tu si giani, care ati fost de acord cu afirmatia ei, v-ati exprimat politicos. asta e diferenta dintre voi si ea.

si deja toata mascarada asta a devenit penibila si plistisitoare...

wife_de_zmeu
Postat pe 3 Martie 2009 16:49
Naa!
Ca l-am pacalit pana la urma
Tu-i mama lui!!
picaturaderoua
Postat pe 3 Martie 2009 16:56
picatura mica,nu te mai obosi.stim cu totii ce a spus NAPOLEON.si daca ai indoieli in judecata lui, de atunci,priveste putin in jurul tau.wife,de acord cu tine ,in ce priveste penibilul acestui topic.chiar mi sa parut penibil sa amintesti aici ca m-a inselat pe mine nevasta.dar........asta e.Cu stima CATALIN.
roby_cado
Postat pe 3 Martie 2009 17:07
Cata, imi pare rau daca te-am ofensat si imi cer scuze . insa povestea ta era publica pe alt topic...deci nu cred ca am desconspirat nimic confidential. iar topicul chiar e penibil. postarile, sa nu mai vorbesc.
wife_de_zmeu
Postat pe 3 Martie 2009 17:39
Propunere:Hai sa consideram topicul asta inchis . Lucrurile au degenerat . Eu zic c-avem ce sa vorbim in contradictoriu daca numai asa credem ca ne "punem sangele in miscare" fara sa jicnim aiurea ca sa ne simtim razbunati .
Eu n-am sa mai scriu aici .
blanca
Postat pe 3 Martie 2009 20:43
mielushel...total de acord cu tine...hai in cafenea...
wife_de_zmeu
Postat pe 3 Martie 2009 20:47
prometeus wife a demonstrat din plin ceea ce am scris eu scotandu-si coltii insetati de sange si atacandu-l pe catalin (roby nu mai stiu cum) pentru faptul ca el a indraznit sa creada 1% din ceea ce cred eu. i-a dat o lovitura sub centura gratuita si nejustificata. TIPIC ACESTEI ZODII RUSINOASE
Mamanatura
Postat pe 4 Martie 2009 14:24
si daca sustineti ca zodiile sunt ceva subiectiv si nu credeti in ele atunci DE CE DRACU RIPOSTATI?????????????????? va contraziceti dragele mele doamne de la o postare la alta pt ca,ASA CUM SPUNEAM MAI SUS,nu aveti coloana vertebrala,spuneti ce va place cand va place,in functie de cum va avantajeaza sau nu. ati dovedit-o!
Mamanatura
Postat pe 4 Martie 2009 14:28
Auzi?
Tu te crezi mai breaza?
Se si vede ca nu esti
picaturaderoua
Postat pe 4 Martie 2009 14:34
nu ma cred,sunt. Dificil de acceptat nu?
Mamanatura
Postat pe 4 Martie 2009 14:39
Esti pe naiba!
Asa crezi tu!
De la "a crede" la "a fi" e cale lunga!!!!
picaturaderoua
Postat pe 4 Martie 2009 14:44
Cale pe care tu n-ai sa o parcurgi niciodata draga. incompetenta e a doua voastra natura.
Mamanatura
Postat pe 4 Martie 2009 14:48
De la: Mamanatura, la data 2009-03-04 14:39:31nu ma cred,sunt. dificil de acceptat nu?


Draga mea, cum te suporti?
Nu te intreb cum te suporta cei din jur... cred ca-i tare grea singuratatea...!
Ella34
Postat pe 4 Martie 2009 14:51
Ella nu vrezi ca e atat de plina de ea, incat da pe afara!
Si apoi e o vorba....
Prostul pana nu e fudul, nu e prost destul!!!
picaturaderoua
Postat pe 4 Martie 2009 15:08
Mami.. tu cred ca esti suparata rau pe viata..atat de suparata ca n-ai sesizat ca topicul era..nitel inchis..
si-ai inceput sa tipi ca tzatzele la usa cortului, de una singura si cu mainile in sold..esti penibila deja, pe bune..
gabitzza
Postat pe 4 Martie 2009 15:11
Vedeti cum iese incet-incet la iveala caracterul vostru veninos,exact asa cum l-am descris? iubiti sa atacati,rautate e ceea ce 'varsati' zilnic

Demult nu ati mai atacat pe fata,specialitatea voastra e atacul mereu din umbra. Pun pariu ca va era dor,de aceea ati revarsat toate asa deodata,ca o cascada de venin!
Mamanatura
Postat pe 4 Martie 2009 15:16
Nu tip de una singura gabitzzo,ma acompaniaza orchestra,eu sunt doar dirijorul ei!
Mamanatura
Postat pe 4 Martie 2009 15:18
De la: Mamanatura, la data 2009-03-04 15:18:55Nu tip de una singura gabitzzo,ma acompaniaza orchestra,eu sunt doar dirijorul ei!


Te compatimesc draguto! Ma intreb, ce conjunctura teribila te-a redus in halul asta...?!?
Ella34
Postat pe 4 Martie 2009 15:20
mai, mai..cam multa aroganta si suficienta, nu crezi?

Mami eu nu-s varsator, sunt scorpion si ma cam zgarie pe retina ce vad..mie nu nu-mi place genul stupid people nici macar cand se dau scoliti..

Hai sa-ti spun eu dupa ce se poate cunoaste un om, dupa cei 7 ani de-acasa, daca ai stat de ti-ai baut lapticul cumintica sau prin tufisuri..
te-am pupat pe frunte, cearta-te singura,daca te ajuta
gabitzza
Postat pe 4 Martie 2009 15:29
E oare posibil sa ai ascendent in varsator?

Oricum zodia in care e femeia asta e o zodie foarte proasta. Cred ca in zodia asta se nasc doar cei veninosi si plini de rautate. Presupun ca nu pot dormi bine pana nu-si varsa veninul pe undeva. O zodie de 3 lei juma la fel cum e si reprezentanta ei. Nu va luati de mine ca eu n-am jignit pe nimeni. La zodie ma referea. Oricum proasta zodie.
Micass
Postat pe 4 Martie 2009 20:01
bai varsatoarelor,

"Nu tip de una singura gabitzzo,ma acompaniaza orchestra,eu sunt doar dirijorul ei! "

mamoanta asta a naturii se joaca cu voi si voi puneti botu',o femeie nu se erijeaza in "dirijorul" unei orchestre,muierile au alti pitici pe creier.

ii place sa va necajeasca...
iasomia
Postat pe 5 Martie 2009 15:42
iasomica, dap

si e macheavelic/a . pocneste cu piatra in cap varsatorii si apoi ,asteapta nevinovat/a ,sa zica astia , auuuuu, valei, offfff !!! ca apoi, sa le spuna ca tipa , se vaita si musca serpeste
si_totusi
Postat pe 5 Martie 2009 15:50
Pai floricico , nu vazusi ca nici nu se mai certa cu noi (cu varsatoarele?). Si tot nerazbunata se simte . Normal, zic eu ! Ce stii pe cine avea ea in cap . Noi eram pretextul..
blanca
Postat pe 5 Martie 2009 19:17
vaaaaaaiiiiiiii.........ce urat,,,
sa vezi...femeia...cea pe care toti o aduleaza...facand asa ceva...
oare..ce neimpliniri sa aibe o femeie sa poata spune asa ceva?
si...eu care credeam ca...doar noi...masculii...suntem ipohondri...uneori!!
ce ne facem cu...astfel de femei daca ne sant date sa ne fie si...sotii?
nu stiu cine isi doreste asa ceva!!
ce faceti voi aici?...lasati sa se intample?
nu credeti ca va asumati o oarecare vina?
ovidiu42
Postat pe 8 Martie 2009 13:40
da, si eu ma identific perfect, numai ca eu nu sunt varsator :P
azazello
Postat pe 12 Aprilie 2009 17:24

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
zodia leu? 31 De la: garbo_472671 7 Martie 2018 10:20
Osteoporoza, Osteoartrita 2 De la: quasaria 18 Ianuarie 2010 00:38
Horoscopul chinezesc 63 De la: garbo_493614 17 Octombrie 2018 13:54
Zodia PESTI 263 De la: raul27 26 Februarie 2018 13:36
zone erogene in functie de zodie 314 De la: garbo_472671 7 Martie 2018 11:03
Setari Cookie-uri