Sa il parasesc sau nu?

Nu esti datoare sa faci...lucruri nimanui.Pur si simplu nu te merita si sa fii sigura ca daca te-a inselat de 3 ori o va face mereu considerand ca totul i se cuvine.Esti tanara,ai viata inainte si ar fi mai bine sa cauti pe cineva pe care sa-l iubesti si sa te iubeasca cu adevarat.
DANNYELLE40
Postat pe 19 Mai 2014 13:53
Un bărbat trebuie sa facă femeia sa se simtă valorata, sa o facă sa înțeleagă cit de specială , frumoasa si iubita este, ea sa nu regrete niciodată nimic alături de el, in caz contrar, nu are rost sa fie linga acel bărbat
mhlrsc
Postat pe 19 Mai 2014 14:50
draga mea oserv ca vezi tot ce trebuie de vazut in relatia ta (M-a inselat de 3 ori in acesti ani, deoarece eu il iubesc. Chiar si cand este el vinovat incearca sa dea vina pe mine,ca nu i-am fost alaturi,ca am stat o perioada la tara,etc.
Nu are nici un plan de o relatie serioasa,gen casatorie,se poarta urat cu mine,ma jigneste cand nu ii convine ceva.Imi dau seama ca ma umilesc in relatia asta .Sunt proasta tipica,......) si ma in treb ori iti convine situatia ori iti place sa te chinui singura. Cred ca sfatul ti l-ai dat deja singura cand ai scris despre toate ,,calitatile " lui.
pirania_1960
Postat pe 25 Mai 2014 12:27
E clar ca buna ziua.acest baiat oricat de bun sau frumos ar fii .ne este pt tine.........daca nu l parasesti tu acum te v a parasi el mai tarziu cand vei suferii mult mai mult.....................draga mea, viata este frumoasa,dar si ff scurta nu se merita sa ti pierzi timpul cersind un pic de atentie...............mult succes in a lua decizie cat mai corecta pt tine
fila
Postat pe 2 Iunie 2014 22:20

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
platiti vaccinul de 12 luni? 1 De la: kidz007899_NADIA 12 Februarie 2011 15:44
SECRETUL UNEI RELATII STABILE 33 De la: cri_cat 26 Martie 2012 23:39
link concurs 1 De la: garbo_7588 16 Septembrie 2012 13:26
cand plictiseala te cuprinde 58 De la: garbo180888 3 Aprilie 2014 12:41
DIFERENTA VARSTA CONTEAZA? 2 De la: Dor_marunt 10 Mai 2010 19:34
Setari Cookie-uri