O vreau inapoi

De la: deliana, la data 2014-03-02 14:50:05Ei, ce sa facem mai Rotty daca nu ne-am născut toti invatati, detinatori de răspunsuri la tot si toate si experti din frageda pruncie in relatii cum esti tu si daca unora dintre noi li se pare util sa isi formeze o educație si sa caute informatii si in materie de relatii, sa comunice si sa pună la 19 ani niste întrebări pe un forum amarat ca asta cand nu au cu cine sa se sfatuiasca...


Cred ca ma confunzi dragutza.... De cate ori m-ai vazut pe mine sa filozofez sfatoasa ? Haaa ???
Rotty
Postat pe 2 Martie 2014 14:54
mie nu-mi raspunzi, honey?
Nu de altceva, dar ma vizitezi cam des. Cam PREA des. Deja vu?


http://www.garbo.ro/comunitate/quasaria/video/show/128429/COVENANT-STALKER-CLUB-VERSION-1997.html
quasaria
Postat pe 2 Martie 2014 14:55
De la: Rotty, la data 2014-03-02 14:50:15 Emoticonul pus nu era in nici un caz pentru Pitulicea.
Pituliceo , e un forum liber. Asa cum tu iti "iei" libertatea de a jignii nejustificat ( si jignesti la greu ) , tot asa , am si eu dreptul sa comentez unde vreau. Oricum , mai rau ca tine , nu strica nimeni aerul pe aici. Seara frumoasa.



nu te opresc, stai fara grija, dar intreaba-te daca merita sau foloseste si altcuiva!
pitiTa, am mai zis, sau nu stii sa citesti si iti dai cu parerea dupa cum auzi "Pitulicea"?
Mesic! stiam ca nu trebuie sa ma bucur de emoticon!
pitiTa_
Postat pe 2 Martie 2014 15:12
ah, acum am vazut ca probabil eu eram "o". De fapt, eu sint o "o", tu esti o "o" sau esti UN nick lipit pe pagina mea, care le plural fac DOO?!
Nevertheless. Nu ca ar avea vreo importanta.
De obicei clonele n-au OO, oricum...


In rest, daca as avea vreun baiat, din mine si tat-su n-ar iesi vreo panselutza. Specia noastra nu... fecundeaza vegetale. Nici in visele cele mai negre nu ma vad oblojind asa ceva in viata reala, la mine in casa.... C'est, asta e doza mea de empatie.
quasaria
Postat pe 2 Martie 2014 15:22
tockys, "ALFA" de care amintesti tu o detine numai specia feminina, nu cea masculina.
Acuma, sa nu crezi ca daca esti leu trebuie ca esti chiar tu alfa. Atat timp cat nu te remarci cu superioritate si nu esti recunoscut ca lider intr-un grup nu te poti autointitula alfa.
pitiTa_
Postat pe 2 Martie 2014 15:42
De la: pitiTa_, la data 2014-03-02 15:42:15tockys, "ALFA" de care amintesti tu o detine numai specia feminina, nu cea masculina.
Acuma, sa nu crezi ca daca esti leu trebuie ca esti chiar tu alfa. Atat timp cat nu te remarci cu superioritate si nu esti recunoscut ca lider intr-un grup nu te poti autointitula alfa.


Promit sa citesc retro activ. Din vremuri ..."de mult apuse"... , ar zice unii
Rotty
Postat pe 2 Martie 2014 15:49
m'da, vezi tarziu si pricepi repede(dupa parerea mea)
Nu conving eu cine/ ce sunt, m-am uitat acum la mine si ce pot sa spun este ca sunt eu, doar atat, cu cine vreti voi sa asemuiti pe cate cineva cand vi se pune pata, ii treaba voastra, no comment!
Pt. alte detalii rezerv spatiul privat cu seriozitate, nimic mai mult.Punct.


On topic!
Pt. anumite specii, educatia se face numai in familie dupa cum "spun altii"-in rest, o sa-mi cer voie de la "moderatorii" cu gura sloboda sa-mi spun parerea ca sa nu mai fiu confundata(cu toate alea).
nu, n-am gresit topicul!
pitiTa_
Postat pe 2 Martie 2014 16:38
Comunicarea e cheia dar trebuie sa vrea si ea sa va impacati.
Nu trebuie sa faci tu totul si nici ea sa accepte totul de la tine,gasiti o cale de mijloc.
Afla care este motivul exact,ce nu ii convine ei in relatia voastra si incearca sa schimbi acel ceva.
Nu incerca sa o sufoci cu prea multa dragoste,asta o va face sa se indeparteze si mai mult.
Unii oameni nu accepta posesivitatea si gelozia si trebuie sa realizezi ca o relatie se bazeaza pe incredere in primul rand,putina gelozie nu strica pentru ca o va considera ca pe o dovada de iubire dar asa cum spune vorba ,ce e prea mult strica.
Analizeaza-ti comportamentul si vezi unde gresesti apoi discuta cu ea descpre asta nu despre cum poate sa te ajute sa treci peste,daca e vorba de trecut peste inseamna ca totul s-a terminat,gaseste curajul sa ii ceri o a doua sansa,un nou inceput.
lennaria
Postat pe 2 Martie 2014 16:40
salut. daca inainte sa ajungeti in BUCURESTI , era totu ok, este ceva ciudat in conportamentu ei. poate sia gasit, o persoana mai invirsta cu o situatie, materiala superioara, si asta o face fericita. din pacate unele fete asa cauta in ziua de azi.
Andrei_Petrica_Pavalache_1
Postat pe 2 Martie 2014 17:34
daca ai face diferenta dintre:"sfat si filozofeala" ti-ai da si tu cu parerea in sens benefic(poate) pt. cei/le care dechid topic, dar din pacate tu, numai hirra- hirra sau ham-ham! "De unde nu e, nici D-zeu nu cere!"
Auf wiedersehen!
pitiTa_
Postat pe 2 Martie 2014 17:36
Iubirea inseamna libertate! Viata voastra abia incepe.Nu o forta.Lasa- i timp sa- i fie dor de voi...si mai ales nu gandi negativ.Nu omora ceea ce poate ramane vesnic frumos intre voi.AI RABDARE!
mamadana
Postat pe 2 Martie 2014 18:30
Iubirea inseamna libertate! Viata voastra abia incepe.Nu o forta.Lasa- i timp sa- i fie dor de voi...si mai ales nu gandi negativ.Nu omora ceea ce poate ramane vesnic frumos intre voi.AI RABDARE!
mamadana
Postat pe 2 Martie 2014 18:30
De la: Rotty, la data 2014-03-02 14:54:17
De la: deliana, la data 2014-03-02 14:50:05Ei, ce sa facem mai Rotty daca nu ne-am născut toti invatati, detinatori de răspunsuri la tot si toate si experti din frageda pruncie in relatii cum esti tu si daca unora dintre noi li se pare util sa isi formeze o educație si sa caute informatii si in materie de relatii, sa comunice si sa pună la 19 ani niste întrebări pe un forum amarat ca asta cand nu au cu cine sa se sfatuiasca...


Cred ca ma confunzi dragutza.... De cate ori m-ai vazut pe mine sa filozofez sfatoasa ? Haaa ???



nu mă preocupa activitatea ta pe forum, intru destul de rar, deci habar n-am daca filozofezi sfătos sau nu dar esti simpatica cum te infoi tu asa la oricine iti da replica si te razboiesti si vânezi fiecare cuvânt si idee care nu corespunde gândirii tale. Stii, e chiar sănătos sa existe mai multe păreri, numai in epoca de aur eram toti aliniati si uniformi.
când stăteam la bloc aveam o vecina in vârsta care toata ziua stătea după perdea si supraveghea tot ce misca pe scara blocului, cine venea, cine pleca, cand si cu cine, era un fel de gardian al scării. Dupa începea sa comenteze cu oricine avea răbdare sa o asculte tot ce făceau vecinii. Mă amuză teribil, era vioaie si neobosita in a judeca, a corecta si a da verdicte pt orice cuvânt, gest sau fapta iar tu imi aduci aminte de ea, cu diferenta ca perdeaua ta e forumul.
Sigur o sa dai replici răutăcioase, e o chestie care pare ca-ti place anormal de mult.
PS: m-ai nimerit cu "draguta". Chiar sunt draguta dar nu cu tine
deliana
Postat pe 2 Martie 2014 19:09
Draga Stefan ,

Am citit aproape toate comentariile ...tu nu ai nevoie de sfaturi , ai nevoie de prieteni ! Inima ta iti spune totul , totusi cred ca ratiune ar trebui sa fie prima pe lista ! Ce te intreaba ratiunea ? Stai singur de vorba cu ratiunea ( in rugaciune !) si vei primi raspuns, daca esti sincer fata de tine si fata de dragostea ta !Ramai fidel cauzei tale si constiinta te va calauzi ! Stii ce este constiinta ? Constiinta este pupitrul de la care vorbeste Dumnezeu !
Am un baiat de varsta ta , a alergat inaintea carului, are un baietel si mama copilului nu mai vrea relatia aceasta ! Baiatul meu isi vede copilul de 4 ori pe luna cate 2 ore si incepand cu lumatatea lui martie il va vedea doar de 2 pri pe luna ( a fost decizia unui tribunal !!!)
Te rog sa te gandesti mai bine si sa nu mai suferi!
Cu toata simpatia
Annie
lotus
Postat pe 2 Martie 2014 19:12
Multumesc Annie, imipare rau sa aud asta totusi .

Si pentru restul cu off-topic , daca vreti sa va bateti joc sau sa va masurati in cunostinte ,ok , am sa sterg subiectul . Am vrut doar cateva sfaturi , sugestii , pentru ca in unele momente ca astea e bine sa cunosti si sfatul altora,sa ai dupa ce sa te ghidezi.

Si Q , daca ma comport mai dragut ,asa sunt eu ,nu inseamna ca m-am transformat intr-un urs de plus sau alte prostii, nu inseamna ca nu sunt si un barbat . Tu poate nu poti sa te comporti asa , poate tie iti displace idea de face ceva romantic pentru iubita. Nu vreau ca cineva sa ma desconsidere. Ok , am 19 ani,dar sunt si student la fac de cibernetica,poate asta releva putin faptul ca nu sunt chiar atat de idiot si "adolescentin". Am crescut in mare parte singur ,fara mama si m-a ajutat sa ma maturizez mai rapid decat trebuia. Dar...cum spune si titlul , o vreau inapoi.

Am o gramada de prieteni , si am inceput sa ies cu ei mai des,sa petrec mai mult timp cu ei si sa imi ocup aproape tot timpul liber. Dar o port mereu cu mine in gand ,desigur ca poti uita temporar dar nu definitiv.

O cunosc foarte bine,nu-i vorba de asta. Insa nu poti stii niciodata ce-i in capul unei fete...am fost foarte fericiti impreuna , stiu ce-i place si ce nu . Nu sunt un idiot ,realizez tot ce se intampla ,stiu cum ar trebui sa procedez ca sa "o uit: , sa trec peste ,dar mai stiu si ca o pot face foarte fericita si ca sunt foarte fericit cu ea . Am realizat unde am gresit ,unde pot sa schimb ceva si ea a facut la fel,indiferent de marele ei orgoliu. Am nevoie de un stimul ,ceva care sa ii arate ca intradevar m-am schimbat si ca am realizat tot ce s-a intamplat gresit . Si ea asteapta acelasi lucru. Nu a fost doar "o relatie",nimeni nu ar fi asa nebun doar pentru o simpla relatie.

Poate am sufocat-o putin dar ea a vazut-o prin faptul ca sunt ii sunt fidel ,ca ieseam doar cu ea ,ca vroiam sa-mi petrec timpul doar cu ea si i-a dat impresia ca sunt posesiv.
Stefan_Sabin_1
Postat pe 2 Martie 2014 20:04
Ar trebuie sa o mai lasi un timp in pace,v-ati despartit doar de o saptamana,las-o sa respire mai baiatule,sa stii ca si noi femeile mai dorim si libertate citeodata,nu mai fi asa de coplesitor cu complimentele,fata ta se cam plictiseste ,de aceea a rupt relatia cu tine.
Eu iti dau urmatorul sfat: chiar daca te doare sufletul,nu-i mai arata ei ce simti,ascunde-ti sentimentele fata de ea,incearca sa pari mai indiferent,eu am impresia ca este cam plina de ea,i s-a ridicat la cap ca o placi foarte mult si te supara.....ia mai las-o in plata Domnului vreo citva timp si daca vezi ca nu-ti da atentie...asta este viata....mergi mai departe...cauti pe altcineva,nu esti suficient de matur,ai doar 19 ani,chiar vrei sa te insori la aceasta virsta? Eu cred ca ea nu vrea sa se marite cu tine,are doar 19 ani,este studenta si vrea sa-si traiasca viata.......
garbo162553
Postat pe 2 Martie 2014 21:05
Man ai ajuns sa plictisesti fata prin modul tau de a fi, de a te comporta, iar pentru ea nu mai esti "WOW". Din punctul meu de vedere lucrurile sunt extrem de simple: maine iti tragi o freza noua, faci un restart la atitudinea de barbat - barbat nu barbat - femeie (ceea ce esti acum), devii extrem de sociabil si amabil cu toate colegele, iar in ceea ce o priveste pe ea incepi un program de ignore pentru a vedea ca nu este centrul universului si a obtinut ceea ce-si dorea (a finalizat relatia cu tine). Evita pe cat posibil orice interactiune cu ea deoarece nu este constructiva si be a MAN. Nu vei sti ce-ti rezerva viitorul!
PS Sterge-i numarul de telefon. Nici un sms / apel nu trebuie sa plece de la tine catre ea.

Rezista maxim o saptamana fara sa te sune deoarece va fi maxim de intrigata.

Bafta!
pss
Postat pe 2 Martie 2014 23:47
Mersi frumos ! Bun sfat ! Asa am sa procedez. Dar de ziua ei ce mai fac ? As vrea sa nu vorbesc cu ea pana de ziua ei (11 martie) si in dimineata aceea , inainte de fac. sa ma prezint la usa ei cu un buchet de flori si un cadou si sa ii vorbesc sincer si sa o fac sa inteleaga . Daca nici dupa asta nu se schimba nimic , ma dau batut pt ca sincer , nu are rost si probabil ca , oarecum , nu merita sa fac toate astea .
Stefan_Sabin_1
Postat pe 3 Martie 2014 04:20
stefan, daca dupa tot ce s-a discutat aici tu ai tras concluzia ca mai bine "te prezinti cu un buchet de flori", probabil n-are sens discutia. Fiecare femeie - sau barbat - care ti-a raspuns pe forumul asta a incercat cum a putut sa iti spuna ca asta nu inseamna romantic. Inseamna pampalau. Eu sint ceva mai directa, pardon daca iti zgaraie inimioara ta de plush.
Ar fi totusi bine sa tii minte, ca sa nu o duci din esec in esec, ca orice fiinta feminina, mai ales una cu personalitate, dincolo de orgolii si de setarea ierarhiilor isi doreste pe cineva la fel de puternic, sau mai puternic decit ea. Orice fata si femeie vrea alaturi un el pe care sa poata sa il admire. E in genele noastre, daca vrei. Tine de supravietuirea speciei. Dincolo de fitzele mondene, o femeie asa a selectat intotdeauna: si probabil intotdeauna asa va selecta. Pentru ca femeile nasc. Si puiul are nevoie de protectie. Iar protectia nu va veni de la un plingacios sensibil si diafan. E cinic, dar e o chestiune instinctuala.Si da, sint greseli de comportament macho care sint ireversibile. Dar cealalta extrema, la care esti tu acum, e tot ireversibila.

Din nefericire pentru exemplarele masculine fragile psihic traim intr-o perioada in care o femeie poate fi puternica. Depinde de tine daca esti suficient pentru ea sau nu. In momentul in care te incaleca, nu esti suficient. Nu conteaza de ce - conteaza ca te domina. Si daca te domina, da, esti papusa ei de care se plictiseste si o arunca.
quasaria
Postat pe 3 Martie 2014 07:29
Buna, sfaturile curg, asa ca tu alegi ce este mai bine pentru tine dar si pentru ea. Poate ca e bine sa o lasi un pic in pace, dar dupa cum spui, dupa mutarea la Bucuresti au inceput problemele, ai gruja, este un oras mare si periculos, are de unde sa aleaga daca vrea ceva mai bine, mai cu bani, tentatiile sunt foarte mari, iar daca ea nu a mai avut alte relatii, aici poate pica usor, deci ai mare grija, bafta multa .
Popika
Postat pe 3 Martie 2014 11:51
pss, "nu va fi intrigata", stii de ce, fiindca "ea" a venit cu propunerea de-a se desparti. Pt. Stefan este o noutate astfel de situatie(din cate inteleg)isi doreste schimbarea dar simte ca-l afecteaza sufleteste(pune-te in locul lui) tocmai datorita faptului ca s-a implicat in relatie asa cum a crezut el de cuviinta, a primit prea putin in schimb., nu este de compatimit ci doar de inteles. Observ ca incepe sa dea semne de imbarbatare si
sa aplice metode tipic comportamentului lui.

Stefan, spune-ne tu care-i diferenta dintre: cip si cip-cirip!?:-)

Eu iti propun ca pe 11 Martie sa mergi la un meci de care-ti place tie sau sa servesti in taina in cinstea lui C, bucurandu-te cat pt. doi. In caz ca esti sunat si invitat, refuza hotarat.
pitiTa_
Postat pe 3 Martie 2014 12:53
Hei...usurel!!...inteleg k esti f tinar si poate si din acest motiv ti se pare k este sfirsitul lumii. Ceea ce trebuie sa se intimple, se va intimpla, ceea ce trebuie sa se lege, se va lega...nu dispera, accepta tot ce se intimpla in viata ta si mergi mai departe. Cu cit esti mai disperat si mai innebunit si fixat sa-ti rezolvi problema si s-o aduci inapoi, cu atit te indepartezi de ea, crede-ma!!!

Nu e vorba de indiferenta pe care ar trebui sa i-o arati, iubirea nu are reguli cum nu suporta nici viclenii..iubirea este singurul ,,lucru,, din lume care are propriile reguli si cine crede k le poate schimba cu mintea sau cu atitudinea, se inseala.......
k sa revin la problema ta......relaxeza-te! uita-te in tine si accepta ce se intimpla cu ea, in viata ta. Cind spun ACCEPTA, ma gindesc k trebuie sa te detasezi de dispararea care ti se simte in fiecare cuvint si sa spui..,,intimpla-se cum vrea Dumnezeu,,....sun-o si spune-i k, daca disparitia ta din viata ei, inseamna linistea ei, atunci tu vei pleca ptr k IUBIREA inseamna sa-ti pese mai mult de celalalt decit de tine, suferinta ta trebuie sa dispara daca ei ii este bine fara tine...sa-i spui k vei fi tot timpul linga ea, linga inima ei cind va avea nevoie dar intelegi k tre sa-i dai libertatea de care ea are nevoie ptr k asa vrea ea!! iar tu trebuie sa-i respecti dorintele, ptr k o iubesti!!

Sa se intimple cum este mai bine ptr fiecare dintre voi!!

garbo_389508
Postat pe 3 Martie 2014 16:38
Care parte din ignore nu intelegi? Indiferent ca e ziua ei sau nu tu esti pe treaba ta.

cred ca ai prea mult timp liber de ai atata imaginatie cu floricele si alte chestii picante.

Accepta-i decizia si dozeaza-ti efortul catre alte lucruri mult mai constructive pentru tine.




pss
Postat pe 3 Martie 2014 22:41
Draga Stefan la cei 19 anisori o suferinta in dragoste pare sfarsitul pamantului...o sa mai ai parte de multe poate si vei invata din fiecare din ele ...stiu ca pare un cliseu dar citind peste timp randurile care le-ai scris aici o sa ti se para hilare si vei vedea unde si cum ai gresit. Noi femeile, suntem dintr-un defect genetic poate atrase de cei care nu ne sufoca cu toata atentia lor si pe care nu ii vedem preocupati tot timpul de binele nostru si fericirea noastra. Stiu ca ,teoretic ,un baiat ca tine pare visul implinit al oricarei fete si daca iei o femeie la intamplare pe strada si o intrebi care e barbatul viselor ei iti va raspunde : "vreau un baiat atent, politicos, respectuos, pentru care sa fiu EU centrul universului lui" dar in practica atunci cand se intampla sa dai peste unul asa incepi sa il vezi mai degraba ca un frate un tata..unul facut sa stea acolo indiferent de ceea ce faci tu si incetezi sa-l mai vezi ca pe un barbat ..
Din pacate si parerea mea este ca trebuie sa iei distanta, stiu ca e usor de zis si foarte greu de facut caci intervin tot felul de temeri : daca ma uita, daca crede ca nu ma mai intereseaza de ea, daca isi gaseste pe altcineva ..daca..Cand iubesti e foarte greu sa faci asta ..si faptul ca o vezi mereu si te suna, te impiedica si pe tine sa iei distanta . Nu o vei recuceri asa ..nu te multumi sa fii doar amicul care ii sta in preajma..
garbo_398244
Postat pe 4 Martie 2014 15:21
Te minti singur, bla bla, bla. Incearca niste mici strategii: 1. nu o mai cauta. 2. raspunde-i foarte amabil doar cand te cauta ea. 3. Cand ajungi la facultate, incearca sa vorbesti cu alta fata, singura, eventual o posibila concurenta. daca te vrea inapoi va reactiona singur. Daca nu... vei gasi sigur alta fata care sa te faca fericit si pe care sa o faci fericita.
Miafarow
Postat pe 8 Martie 2014 22:21
Deliana, imi place cum gandesti. Nu vrei sa-ti dau un pupic in palma?
garbo186062
Postat pe 9 Martie 2014 19:56
Nu te umili. Las-o in pace. Daca se va intoarce la tine, vei fi iar un catelus cu ea. Daca se va intoarce la tine, inseala-o , raneste-o. Sa simta simta si ea ce inseamna durerea , sa simta si ea indiferenta. Nu fi prost, scuza-mi lumbajul, fi parsiv. Dragostea e parsiva, cum cazi emotional, cum te arzi. Focalizeaza-ti atentia asupra unei colege , unei alte fete. Imagineaza-ti cum ar reactiona la sarutul tau. Joaca-te cu propria-ti minte, altfel te distrugi.
garbo186062
Postat pe 9 Martie 2014 20:02
Daca v-ati fi despartit din cauza unei terte persoane, poate ca era o ratacire de-a ei, dar daca v-ati despartit pentru ca ea nu mai area aceleasi sentimente puternice pentru tine sau deloc, ar fi cazul sa intelegi si sa iti acozi perioada ta de suferinta pentru a fi consumata si sa mergi mai departe. Ai putea sa incerci ceva: sa fii aceleasi de dinainte, adik sa ai grija de tine, sa nu mai cersesti mila, sa afisezi o indiferenta sanatoasa fata de ea , de mama ei, ca si cand te-ai resemnat si ca un baiat inntelept ce esti stii ca viata merge inainte, si nu stii niciodata de castigi atunci cand pierzi si ai sa vezi reactia ei.
Poate sfatul meu te va ajuta si nu uita: orice om poate fi inlocuit, in afara de cea care ti-a dat viata, nu iti risipi energia benefica, resursele interioare pe o fata care nu te iubeste.
Ai grija de tine si fii demn!
Rusu_Florentina_Cosmina_1
Postat pe 9 Martie 2014 21:47
numai o cauta chiar daca simti nevoia,fi indiferent,stiu ce inseamna sa suferi,,daca ea nu mai vrea inseamna ca nu te a iubit,sentimentele nu dispar asa peeste noapte,ori a intalnit o persoana care cu adevarat ai place
garbo038627
Postat pe 24 Martie 2014 07:14
De ziua ei pe 11 i-am luat o bluza, o cutie de bomboane si un buchet mare de flori si dimineata inainte de facultate , cam pe la 6 , m-am trezit si , cu toate ca aveam dureri abdominale ingrozitoare ( am avut niste probleme medicale ) am ajuns in sfarsit la ea si am sunat-o si am rugat-o sa se uite pe ferestra. Evident dormea, am trezit-o . Am facut si o revervare la film pentru a doua zi ,unul frumos , de dragoste , cum ii place ei. M-a primit inauntru si tot ce a avut de zis a fost ca "nu trebuia" si m-a servit cu o bomboana .. atat. Am plecat foarte dezamagit si in 2 ore am reusit sa ajung acasa,nu am putut sa ma duc la fac. Nici macar nu s-a interesat de mine de ce nu am venit sau ce am ...si a doua zi mi-a spus ca nu poate merge la film .. Dupa , la cateva zile nu am mai rezistat si am avut o discutie, ne-am certat , eram foarte frustrat ca ce fac eu pentru ea nu o impresioneaza deloc dar prietenele ei care i-au luat un tort au reusit sa o impresioneze foarte tare...

Acum , dupa 2 saptamani s-a schimbat complet, la fel ca inainte. Cand era cu mine statea noapte pana la maxim ora 12 .. acum e online si pe la 2-3 ..si-a schimbat comportamentul total si numai da 2 bani pe mine.

Imi pare rau ca inca simt multe pentru ea si ea nici macar nu se mai streseaza. Si imi pare rau ca nu o pot ignora sau sa o uit , oricat de mult as incerca , oricat de mult as iesi , sau as face multe alte lucruri,intr-un final tot la ea ajung sa ma gandesc si iarasi adorm foarte tarziu noapte. Lucrul si mai rau e ca nu ma mai pot concentra la absolut nimic si nu imi arde de nimic...
Stefan_Sabin_1
Postat pe 26 Martie 2014 01:00

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Cum sa reactionezi atunci ti se spune nu.. 90 De la: garbo245231 4 Noiembrie 2011 02:57
Nu ma mai suna, nu-mi raspunde... 164 De la: garbo_405939 23 Septembrie 2014 12:11
Consiliere in probleme de dragoste si familie,cariera,afaceri,destin,sanatate,pe eUniversum 1 De la: eUniversum 12 Decembrie 2011 16:26
mi-am pierdut increderea in oameni 48 De la: dor_de_tine 22 Iulie 2010 10:06
Poate sa ma ajute cineva ? 13 De la: garbo_415734 11 Octombrie 2015 10:46
Setari Cookie-uri