Cum visati alb negru sau color ...?

NU MI-ATI RASPUNS SI MIE CE INSEAMNA DACA VISEZI UN CUIB DE BRASTE TESTOASE DE USCAT DIN CARE IES PUIII...? O FI DE BINE ...?
garbo_19362
Postat pe 29 Martie 2014 12:19
scuze de caps ...uff
garbo_19362
Postat pe 29 Martie 2014 12:19
http://www.youtube.com/watch?v=eG0IYV6G0I0&list=RDeG0IYV6G0I0
garbo_19362
Postat pe 29 Martie 2014 14:14
De la: garbo_19362, la data 2014-03-29 12:19:00NU MI-ATI RASPUNS SI MIE CE INSEAMNA DACA VISEZI UN CUIB DE BRASTE TESTOASE DE USCAT DIN CARE IES PUIII...? O FI DE BINE ...?


paiii... de unde naiba sa stim noi sau eu cel putin daca e de bine... ??? e de bine pentru puisorii aia si pentru mama lor, asta e sigur... dar daca o fi de bine pentru tine, pe barba mea ca habar n-am ! in tot cazul, nu vad de ce sa fie rau... ! si data viitoare cand mai visezi chestii din astea, scrie si tu "broaste", sa nu ne incurce la ghicit ! bine... ?
barboneli
Postat pe 29 Martie 2014 17:53
Rotty
Postat pe 29 Martie 2014 18:33
De la: barboneli, la data 2014-03-29 17:53:08
De la: garbo_19362, la data 2014-03-29 12:19:00NU MI-ATI RASPUNS SI MIE CE INSEAMNA DACA VISEZI UN CUIB DE BRASTE TESTOASE DE USCAT DIN CARE IES PUIII...? O FI DE BINE ...?


paiii... de unde naiba sa stim noi sau eu cel putin daca e de bine... ??? e de bine pentru puisorii aia si pentru mama lor, asta e sigur... dar daca o fi de bine pentru tine, pe barba mea ca habar n-am ! in tot cazul, nu vad de ce sa fie rau... ! si data viitoare cand mai visezi chestii din astea, scrie si tu "broaste", sa nu ne incurce la ghicit ! bine... ?
esti un inger ... multumesc !
garbo_19362
Postat pe 31 Martie 2014 09:17
Mare parte din afirmatii sunt total aiurea , eu am visat toata viata color , de cand eram copil, asa ca chestia cu tensiunea crescuta si .altele nu tine
cristina5
Postat pe 31 Martie 2014 21:19
Da` tu nu stii de gluma ?
Rotty
Postat pe 1 Aprilie 2014 08:30
eu, am visat agitata
...se pune?

ziua buna!

Doamne! ce de fluturi vad in fata ochilor!
pitiTa_
Postat pe 1 Aprilie 2014 10:52
http://www.youtube.com/watch?v=KV43rJ0a5iA
garbo_19362
Postat pe 2 Aprilie 2014 12:48
90 la suta color și îmi amintesc și ceea ce am visat
Jemenez_Garcia_Ana_Maria_1
Postat pe 23 Aprilie 2014 13:46
va voi povesti un vis (normal caci color) pe care l-am avut : eram la bucatarie. In chiuveta din bucatarie era un crocodil care incerca sa ma inhate si in holul de la bucatarie un leu care doar se agita dar parca putea sa ajunga la mine, parca nu. Eram tare speriata in vis. Ce o fi? Si nu este prima data cand visez animale care incearca sa ma inhate. Alta data am visat caini care ma latrau si vroiau sa ma muste, sobolani, paiengeni, insecte. De mult nu am mai un vis in care sa visez frumos. Recunosc ca am probleme grave in casnicie. Sa fie de la grijile, gandurile negre pe care le am zi de zi?
Jemenez_Garcia_Ana_Maria_1
Postat pe 23 Aprilie 2014 13:54
De la: pitiTa_, la data 2014-04-01 10:52:56eu, am visat agitata
...se pune?

ziua buna!

Doamne! ce de fluturi vad in fata ochilor!


ei si tu acuma.... !!! "agitata" CE ? ok, tu erai agitata cand ai visat... azi e 1 Aprilie, poti sa spui si ca ai facut pipi de la atata agitatie... ca tot nu te credem, dar agitatul asta, cum era: alb-negru sau color ??? sau tehnicolor... ! fi si tu mai explicita draga !!!

zi mersi ca tu ii vezi in fata ochilor... ce sa mai zic de aia care-i vad in spatele ochilor... ??? si ia zine macar acum, fluturii sunt alb-negru sau color ? ok, lasa tehnicolorul ca asta nu poate sa fie... !
barboneli
Postat pe 23 Aprilie 2014 14:15
De la: Jemenez_Garcia_Ana_Maria_1, la data 2014-04-23 13:46:3490 la suta color și îmi amintesc și ceea ce am visat


eu fac pariu cu tine ca ai visat 100% color, numai... ! cum naiba sa visezi alb negru cand tu, tot timpul vezi color... ? daca vedeai vre-un film alb negru... de groaza mai ales, ca "Pasarile" ("The Birds") de exemplu, al lui Hitchcock... mai ntelegeam sa visezi alb-negru ! si ce nume lung si frumos ai.... !!! e al tau tot ? chiar si "1"-ul ala... ??? sa-l porti sanatoasa.... !
barboneli
Postat pe 23 Aprilie 2014 14:29
De la: Jemenez_Garcia_Ana_Maria_1, la data 2014-04-23 13:54:00va voi povesti un vis (normal caci color) pe care l-am avut : eram la bucatarie. In chiuveta din bucatarie era un crocodil care incerca sa ma inhate si in holul de la bucatarie un leu care doar se agita dar parca putea sa ajunga la mine, parca nu. Eram tare speriata in vis. Ce o fi? Si nu este prima data cand visez animale care incearca sa ma inhate. Alta data am visat caini care ma latrau si vroiau sa ma muste, sobolani, paiengeni, insecte. De mult nu am mai un vis in care sa visez frumos. Recunosc ca am probleme grave in casnicie. Sa fie de la grijile, gandurile negre pe care le am zi de zi?


foarte interesant ce ne-ai povestit... zau ! si ia spune-mi te rog... crocodilul ala rau, ce culoare avea ? sau era mai mult lung decat verde pe spate ??? leul inseamna viata agitata in casnicie, dar nu indica directia... ! dragoste nimicitoare, dragoste intensiva, dar poate fi si alte probleme mai neplacute... certuri, cafteala chiar cu oase rupte, Doamne fereste !!! si nici cine e cu oasele rupte nu e in indiciu. poate sa fie el, poate sa fi tu, poate sa fie amanta sau amantul ! de aia e bine de visat asa ceva numai sambata ! adica in noaptea dinspre vineri spre sambata. esti sigura ca nu lucrezi tu sau cineva din familie, la gradina zoologica... ??? oamenii astia mai viseaza de obicei si zebre... conotatie la hainele de inchisoare, cusca, gratii... ! un crocodil si inca unul in chiuveta, asta face apropo la probleme cu vezica urinara. mai scapi din cand in cand si pipi... ? sau mergi des noaptea la wc ? daca nu, incearca sa nu mai vi si sa intrii in pat, venind din bucatarie, mai bine vin-o din pod, curte sau chiar de la vecina.... ! ocoleste categoric bucataria. lasa ca nu moare el de foame... si vasele poate sa le spele si el ! la leu ma refer ! sotul, tipa des la tine ? sa stii ca inca il mai atragi din punct de vedere erotic. crocodilul ne-o spune clar. inca tanjeste dupa tine. probabil ca esti o femeie frumoasa si atragatoare. cati ani ai ? ok, nu trebuie sa-mi spui.... sigur sub 47 ! si nu mai mult de 26. asta impartit la 2... inmultit la 9/3, plus 13 si minus 27... face exact la cat m-am gandit ca ai ! imi pare rau sincer ca ai probleme in casnicie... nu intru in amanunte dar iti doresc sa le rezolvi cumva. si daca am glumit, nu e pe seama problemelor... fie ele oriunde ! cu stima....
barboneli
Postat pe 23 Aprilie 2014 14:59
De la: garbo_19362, la data 2014-04-02 12:48:20http://www.youtube.com/watch?v=KV43rJ0a5iA


versiunea pe care am ales-o eu e doar pentru ca am vazut alb-negru ! el negru... fond alb ca sa-l vedem... ai inteles tu !!!

http://youtu.be/4Fc67yQsPqQ
barboneli
Postat pe 23 Aprilie 2014 15:09
am visat ca adunam multe tacamuri de inox si vase ,farfurii la un loc ... foarte ciudat ... o fi vorba de vre-o petrecere ....????
garbo_19362
Postat pe 30 Mai 2014 19:28

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Vrei sa vezi cat esti de inteligent/a? 1 De la: mimosa 6 Iunie 2009 11:36
De ce credeti ca nemtii sunt severi si stricti? 6 De la: marinela_223 20 August 2010 07:37
FORMATOR-curs acreditat ANC (CNFPA),Sibiu, 5-10 iunie 2012 1 De la: Centrul_DOCTUS 11 Mai 2012 14:00
Cit de ridicol e ridicolul? 495 De la: Ciresica 8 Ianuarie 2012 18:57
Din suflet cu suflet, pentru suflet! 1 De la: garbo085400 6 Iulie 2010 12:24
Setari Cookie-uri